BARCZYK Kamila
1999-07-17
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 ATANASOW ANCEW Natalia 1998-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
5 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
6 BANYŚ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
7 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BARAŃSKA Anna 2000-05-28 IKS Olkusz MLP
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
12 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
13 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BIELA Anna 1999-09-07 MOSiR Łaziska Górne SLK
15 BIELEC Joanna 1998-12-07 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
16 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
18 BOŻĘTKA Marta 1999-03-17 KKB MOSiR Krosno PDK
19 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
22 BYCZEK Kinga 1995-12-10 IKS Olkusz MLP
23 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
24 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
25 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
26 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
27 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
28 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
29 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
31 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
32 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
33 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
34 ĆWIK Katarzyna 1999-09-23 LKS Kłos Olkusz MLP
35 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
36 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
37 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
38 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
39 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
40 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
41 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
42 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
43 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
44 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
45 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
47 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
48 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
49 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
50 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
51 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
52 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
53 FLOREK Monika 1999-12-03 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
54 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
55 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
56 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
57 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
58 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
59 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
60 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
61 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
62 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
63 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
64 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
65 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
66 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
67 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
68 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
69 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
71 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
72 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
73 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
74 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
75 GRYL Gabriela 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
76 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 GUZIK Natalia 1999-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
78 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
79 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
80 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
81 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
82 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
83 HUK Justyna 1999-08-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
84 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
85 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
86 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
87 JANICKA Laura 1993-06-19 KS AZS AWF Kraków MLP
88 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
89 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
90 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
91 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
92 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
93 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
94 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
95 JUZASZEK Anna 1997-07-24 LKS Kłos Olkusz MLP
96 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
97 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
98 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
99 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
100 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
102 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
103 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
104 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
105 KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
106 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
108 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
111 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
112 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
113 KŁAPCIŃSKA Aleksandra 2001-02-23 IKS Olkusz MLP
114 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
115 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
116 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
117 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
118 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
119 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
120 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
121 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
122 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
123 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
124 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
125 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
127 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
129 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 KOWALSKA Kinga 1999-09-16 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
131 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
132 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
133 KOWALSKA Natalia 1998-08-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
134 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
135 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
136 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
137 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
138 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
139 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
140 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 KUCMIERZ Dominika 1998-09-17 MLUKS Tarnów MLP
142 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
143 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
144 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
145 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
146 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
148 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
149 KWAŚNA Julia 1997-10-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
151 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
152 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
153 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
154 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
155 LISOWSKA Daria 2005-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
156 LUBASZKA Aleksandra 1997-11-02 MUKS ILKUS Olkusz MLP
157 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
158 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
159 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
161 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
162 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
163 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
164 MARKOWSKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
165 MARKOWSKA Paulina 1997-06-08 ULKS Gryf Rytwiany SWK
166 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
167 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
168 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
169 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
170 MATUSEK Anna 1995-07-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
171 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
172 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
173 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
174 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
175 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
176 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
177 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
179 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
180 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
181 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
182 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
183 MORDYL Natalia 1999-05-23 MLUKS Tarnów MLP
184 MORDYL Patrycja 1998-01-17 MLUKS Tarnów MLP
185 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
186 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
188 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
189 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
190 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
191 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
192 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
193 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
194 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
195 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
196 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
197 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
198 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
199 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
200 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
201 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
202 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
203 PAŃCZYK Ewa 1999-07-16 SSR Olimp Strawczyn SWK
204 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
205 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
206 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
207 PAWŁOWSKA Julia 2000-04-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
208 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
209 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
210 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
211 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
212 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
213 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
214 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
215 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
216 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
217 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
218 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
219 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
220 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
221 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
222 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
223 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
224 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
225 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
226 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
227 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
228 ROGÓŻ Paula 1998-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
229 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
230 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
231 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
232 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
233 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
234 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
235 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
236 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
237 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
238 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
239 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
240 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
241 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
242 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
243 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
244 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
245 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
246 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
247 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
248 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
249 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
250 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
251 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
252 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
253 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
254 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
255 SOLIŃSKA Agata 1998-07-02 TS AKS Chorzów SLK
256 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
257 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
258 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
259 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
260 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
261 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
262 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
263 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
264 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
265 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
266 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
268 SZCZYPKA Hanna 1996-08-13 UKS Czwórka Żory SLK
269 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
270 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
271 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
272 SZLEHUBER Weronika 1999-10-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
273 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
274 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
275 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
276 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
277 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
278 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
279 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
280 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
281 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
282 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
283 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
284 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
285 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
286 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
287 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
288 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
289 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
290 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
291 WAŁASZEK Klaudia 1997-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
292 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
293 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
294 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
295 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
296 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
297 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
298 WIŚNIOWSKA Martyna 1997-01-01 TS AKS Chorzów SLK
299 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
300 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
301 WJADZIK Agata 1999-10-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
302 WOJTACHA Wiktoria 1999-04-25 IKS Olkusz MLP
303 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
304 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
305 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
306 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
307 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
308 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
309 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
310 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
311 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
312 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
313 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
314 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
315 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
316 ŻELICHOWSKA Anna 1997-10-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
317 ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 LKB Rudnik SWK
318 ŻUREK Justyna 2001-11-15 MOSiR Mysłowice SLK
319 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29218482971191sekund