BARCZYK Kamila
1999-07-17
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 ATANASOW ANCEW Natalia 1998-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
5 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
6 BANYŚ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
7 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BARAŃSKA Anna 2000-05-28 IKS Olkusz MLP
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
12 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
13 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BIELA Anna 1999-09-07 MOSiR Łaziska Górne SLK
15 BIELEC Joanna 1998-12-07 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
16 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
18 BOŻĘTKA Marta 1999-03-17 KKB MOSiR Krosno PDK
19 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
22 BYCZEK Kinga 1995-12-10 IKS Olkusz MLP
23 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
24 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
25 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
26 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
28 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
30 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
31 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
32 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
33 ĆWIK Katarzyna 1999-09-23 LKS Kłos Olkusz MLP
34 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
35 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
36 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
37 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
38 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
39 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
40 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
41 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
42 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
43 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
44 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
46 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
47 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
48 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
50 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
51 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
52 FLOREK Monika 1999-12-03 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
53 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
54 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
55 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
56 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
57 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
58 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
59 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
60 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
61 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
62 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
63 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
64 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
65 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
66 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
67 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
68 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
69 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
70 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
71 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
72 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
73 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
74 GRYL Gabriela 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
75 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 GUZIK Natalia 1999-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
77 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
78 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
79 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
80 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
81 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 HUK Justyna 1999-08-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
83 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
84 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
85 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
86 JANICKA Laura 1993-06-19 KS AZS AWF Kraków MLP
87 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
88 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
89 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
90 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
91 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
92 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
93 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
94 JUZASZEK Anna 1997-07-24 LKS Kłos Olkusz MLP
95 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
96 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
98 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
99 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
100 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
101 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
102 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
103 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
104 KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
105 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
107 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
110 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
111 KŁAPCIŃSKA Aleksandra 2001-02-23 IKS Olkusz MLP
112 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
113 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
114 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
115 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
116 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
117 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
118 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
119 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
120 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
121 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
122 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
123 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
125 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
126 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
127 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
128 KOWALSKA Kinga 1999-09-16 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
129 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
130 KOWALSKA Natalia 1998-08-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
131 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
132 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
133 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
134 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
135 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
136 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
137 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
138 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
139 KUCMIERZ Dominika 1998-09-17 MLUKS Tarnów MLP
140 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
141 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
143 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
144 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
145 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
146 KWAŚNA Julia 1997-10-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
147 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
148 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
149 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
150 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
151 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
152 LISOWSKA Daria 2005-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
153 LUBASZKA Aleksandra 1997-11-02 MUKS ILKUS Olkusz MLP
154 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
155 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
156 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
159 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
160 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
161 MARKOWSKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
162 MARKOWSKA Paulina 1997-06-08 ULKS Gryf Rytwiany SWK
163 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
164 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
165 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
166 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 MATUSEK Anna 1995-07-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
168 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
169 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
170 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
171 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
172 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
173 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
174 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
175 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
176 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
177 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
178 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
179 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
180 MORDYL Natalia 1999-05-23 MLUKS Tarnów MLP
181 MORDYL Patrycja 1998-01-17 MLUKS Tarnów MLP
182 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
183 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
184 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
185 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
186 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
188 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
189 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
190 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
191 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
192 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
193 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
194 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
195 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
196 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
197 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
198 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
199 PAŃCZYK Ewa 1999-07-16 SSR Olimp Strawczyn SWK
200 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
201 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
202 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
203 PAWŁOWSKA Julia 2000-04-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
204 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
205 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
206 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
207 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
208 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
209 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
210 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
211 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
212 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
213 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
214 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
215 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
216 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
217 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
218 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
219 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
220 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
221 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
222 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
223 ROGÓŻ Paula 1998-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
224 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
225 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
226 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
227 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
228 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
230 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
231 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
232 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
233 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
234 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
235 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
236 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
237 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
238 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
239 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
240 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
241 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
242 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
243 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
244 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
245 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
246 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
247 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
248 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
249 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
250 SOLIŃSKA Agata 1998-07-02 TS AKS Chorzów SLK
251 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
252 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
253 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
254 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
255 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
256 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
257 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
258 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
259 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
260 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
261 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
262 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
263 SZCZYPKA Hanna 1996-08-13 UKS Czwórka Żory SLK
264 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
265 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
266 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
267 SZLEHUBER Weronika 1999-10-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
268 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
269 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
270 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
271 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
272 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
273 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
274 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
275 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
276 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
277 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
278 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
279 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
280 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
281 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
282 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
283 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
284 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
285 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
286 WAŁASZEK Klaudia 1997-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
287 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
288 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
289 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
290 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
291 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
292 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
293 WIŚNIOWSKA Martyna 1997-01-01 TS AKS Chorzów SLK
294 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
295 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
296 WJADZIK Agata 1999-10-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
297 WOJTACHA Wiktoria 1999-04-25 IKS Olkusz MLP
298 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
299 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
300 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
301 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
302 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
303 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
304 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
305 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
306 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
307 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
308 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
309 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
310 ŻELICHOWSKA Anna 1997-10-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
311 ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 LKB Rudnik SWK
312 ŻUREK Justyna 2001-11-15 MOSiR Mysłowice SLK
313 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22995901107788sekund