SOFIŃSKA Karina
2000-08-10
MOSM Tychy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
2 ALEKSIEWICZ Paulina 2002-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAKALORZ Karolina 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
5 BAŁDYGA Justyna 1999-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
6 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARSZCZOWSKA Weronika 2001-08-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
10 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
11 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BˇK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
13 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
14 BIAŁEK Jagoda 2000-03-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
15 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
16 BIAŁOBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
17 BIAŁOUSOW Olga 1999-01-01 MOSiR Mysłowice SLK
18 BIEDA Kamila 2001-02-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 BIELAK Sandra 1999-10-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
20 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
21 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
22 BLI¬NIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS ŁódĽ LDZ
23 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
24 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
25 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
27 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
28 BRANDYS Aleksandra 2001-03-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
29 BRˇCLIK Sandra 1998-09-08 UKS Chromik Mysłowice SLK
30 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
31 BRYŁA Dominika 2000-12-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 BRY¦ Sandra 1997-07-13 MKS-MOS Katowice SLK
33 BRYZEK Justyna 1998-07-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
34 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
35 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
36 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
37 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
38 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
40 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
41 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
42 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
43 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
44 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
45 CIE¦LAR Noemi 1998-05-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
46 CIE¦LOK Zuzanna 1999-04-06 RMKS Rybnik SLK
47 COFAŁKA Magdalena 1998-02-22 TS AKS Chorzów SLK
48 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
49 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
50 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
52 CZORNIK Natalia 1998-06-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 DAROWNA Marta 2000-01-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
54 DˇBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
55 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
56 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
57 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
58 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
59 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
60 DRO¬DZIK Julia 2001-02-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 DUDA Julia 2004-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 DUDA Magdalena 2000-03-14 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
63 DUKSA Natalia 2000-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
64 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
65 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 DYBCZAK Sonia 1998-11-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
67 DYRCZ Patrycja 2001-07-12 TS AKS Chorzów SLK
68 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 DZIKI Oliwia 1998-06-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
70 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
71 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
72 DZIURZYŃSKA Monika 1999-09-28 MKS-MOS Katowice SLK
73 DZWONEK Angelika 1998-06-24 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
74 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
75 FELINIAK Marta 2003-07-29 TL ROW Rybnik SLK
76 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
77 FIGURA Dominika 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
79 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
80 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
81 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
82 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
83 FOREMNIAK Nicola 2001-03-08 GKS Piast Gliwice SLK
84 GADOMSKA Martyna 1997-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
85 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
87 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
88 GAJNY Natalia 2002-12-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
89 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
90 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
91 GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
92 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
94 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
95 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
96 GORZAWSKA Nicola 1999-07-16 GKS Piast Gliwice SLK
97 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 GRAJA Ewa 1996-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
99 GRALIKOWSKA Katarzyna 2000-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
100 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 GRELA Agata 2002-09-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
102 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 GRUCA Emila 1996-09-15 LUKS Podium Kup OPL
104 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
105 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
106 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
107 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
108 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
109 HEJNA Edyta 1987-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
110 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
111 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
112 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
113 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
114 HYRA Gabriela 1998-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
116 IGNATIEVA Julia 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
117 JABŁOŃSKA Julia 1999-04-08 RMKS Rybnik SLK
118 JABŁOŃSKA Paulina 1999-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
119 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
120 JAGŁA Wiktoria 2002-03-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
121 JASIK Karolina 1999-08-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
122 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
123 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
124 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
125 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
127 JĘDRZEJEWSKA Karolina 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
128 JÓ¬WIN Karina 2001-08-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
129 JUNDZIŁ Patrycja 2000-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
130 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
131 KAMIŃSKA Aleksandra 2001-06-10 UKS-MOS Opole OPL
132 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
133 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
134 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 KANTYKA Marzena 2001-03-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
136 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
137 KAROLCZYK Patrycja 1999-01-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
139 KARWOWSKA Małgorzata 2003-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
140 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
141 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
142 KA¬MIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
143 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
145 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
146 KIERZEK Magda 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 KLAUSS Dominika 2000-01-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
148 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 KOCKA Weronika 2000-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
152 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
154 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
156 KONDERLA Natalia 2001-06-12 niest. Katowice SLK
157 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
158 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
159 KORNY Aleksandra 2002-01-19 MKS Iskra Pszczyna SLK
160 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
161 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 ŁódĽ LDZ
162 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
163 KO¦CIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
164 KOT Natalia 1999-12-06 LUKS Dwójka Namysłów OPL
165 KOTECKA Wiktoria 2000-02-18 MKS-MOS Katowice SLK
166 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
167 KOWALCZYK Estera 2001-02-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
170 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
173 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
174 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
175 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
176 KRAKOWSKA Anna 2000-06-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
177 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
178 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
179 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
180 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
181 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin O¶więcim MLP
183 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
184 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
185 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
186 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
187 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
188 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
189 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
190 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
191 KUPCZAK Adrianna 1999-09-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
192 KUPCZAK Karolina 1996-07-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
193 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
194 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
195 KURIATA Sandra 2000-04-17 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
196 KURKIEWICZ Maria 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
197 KUSAK Żaneta 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
198 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
199 KUSYK Aleksandra 2000-08-31 RKS ŁódĽ LDZ
200 KU¬NICKA Adrianna 1997-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
201 KWA¦NIK Zuzanna 2001-08-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
202 KWA¦NY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
203 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
204 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
205 KWIECIEŃ Małgorzata 1991-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
207 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
208 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
209 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
210 LELEK Paulina 2004-11-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
211 LEPA Klaudia 1999-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
212 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
213 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
214 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
215 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
216 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
217 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
218 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
219 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
220 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
221 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
222 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
223 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
224 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
225 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
226 ŁAWRYNOWICZ Adrianna 2000-03-14 GKS Piast Gliwice SLK
227 ŁÓJ Paulina 2002-01-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
228 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
229 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
230 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
231 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
232 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
233 ŁYZNIAK Magdalena 1998-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
234 MACH Natalia 1999-07-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
235 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
236 MACIEJOK Aleksandra 2002-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
237 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
238 MAJKA Patrycja 1998-02-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
239 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
240 MAKSYMOWICZ Sonia 1999-02-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
241 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
242 MANN Kinga 2001-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
243 MANTERYS Klaudia 1999-03-11 KKL Kielce SWK
244 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
245 MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 niest. Katowice SLK
246 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
247 MATEL Agata 2001-03-12 GKS Piast Gliwice SLK
248 MATEUSIAK Paulina 2000-02-28 MKS-MOS Katowice SLK
249 MAZUR Karolina 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
250 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
251 MˇSIOR Justyna 2000-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
252 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
253 MERTA Dominika 2000-02-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
254 METELSKA Marta 1999-03-24 UKS-MOS Opole OPL
255 METLERSKA Anna 2001-12-09 MKS-MOS Katowice SLK
256 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
257 MĘTEL Wiktoria 2000-03-20 GKS Piast Gliwice SLK
258 MICHALSKA Katarzyna 1999-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
259 MICHALSKA Monika 1999-07-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
260 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
261 MIKOŁAJEC Natalia 2002-04-25 MOSM Tychy SLK
262 MIODEK Karolina 1998-02-05 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
263 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
264 MISIURA Aleksandra 1998-03-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
265 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
266 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
267 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
268 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
269 MORAWSKA Julia 2000-04-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
270 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
271 MRUK Wiktoria 1998-08-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
272 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
273 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
274 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
276 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
277 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
278 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
279 NEUMANN Natalia 2001-11-03 WKS Wawel Kraków MLP
280 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
281 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
282 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
283 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
284 NOGA Justyna 2001-04-21 MOSiR Łaziska Górne SLK
285 NOWAK Kinga 1998-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
286 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
287 NOWAK Stella 2001-08-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
288 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
289 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
290 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
291 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
292 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
293 OLSZEWSKA Katarzyna 1999-05-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
294 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS ŁódĽ LDZ
295 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
296 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
297 OSTROWSKA Maja 2000-02-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
298 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
299 OTCZYK Jessica 2001-12-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
300 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
301 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS ŁódĽ LDZ
302 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
303 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
304 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
305 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
306 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
307 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
308 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
309 PIERZCHAWKA Oliwia 2000-01-30 LUKS Dwójka Namysłów OPL
310 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
311 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
312 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
313 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
314 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
315 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
316 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
317 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
318 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
319 PORWOLIK Bernadeta 2004-02-12 UKS Trójka Mikołów SLK
320 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
321 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
322 PRZELOR Monika 1999-03-11 UKS-MOS Opole OPL
323 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
324 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
325 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
326 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
327 RAŁ Natalia 2000-03-25 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
328 RAŃDA Aleksandra 1998-07-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
329 RAŻAKOWSKA Małgorzata 1999-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
330 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
331 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
332 ROIK Paulina 2000-03-26 UKS Chromik Mysłowice SLK
333 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
334 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
335 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
336 RUDA Agata 1999-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
337 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
338 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
339 RY¦ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
340 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
341 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
342 SADLAK Alicja 1996-02-22 UKS-MOS Opole OPL
343 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
344 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
345 SCHMIDT Martina 1997-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
346 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
347 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
348 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
349 SIDORUK Anna 1999-03-05 LKS Pogórze Skoczów SLK
350 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
351 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
352 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
353 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
354 SKORA Barbara 1999-09-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
355 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
356 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
357 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
358 SMALCERZ Karolina 1999-04-02 MCKiS Jaworzno SLK
359 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
360 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
361 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
362 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
363 SO¦NICKA Dominika 1997-06-10 MKS-MOSM Bytom SLK
364 STACHOŃ Martyna 1996-09-12 MOSiR Mysłowice SLK
365 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
366 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
367 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
368 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
369 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
370 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
371 STRˇCZEK Weronika 1999-06-25 SS MKS Parasol Wrocław DOL
372 STROKOSZ Oliwia 2002-08-19 GKS Piast Gliwice SLK
373 STRZELCZYK Karolina 1993-02-18 TS AKS Chorzów SLK
374 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
375 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
376 SUROWY Zuzanna 2002-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
377 SUTOR Katarzyna 2000-12-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
378 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
379 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
380 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
381 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 GKS Piast Gliwice SLK
382 SZCZE¦NIAK Maria 2005-08-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
383 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
384 SZCZYRBA Katarzyna 2000-01-26 RMKS Rybnik SLK
385 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
386 SZLACHTA Julia 2003-01-01 UKS Polfin O¶więcim MLP
387 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
388 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
389 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
390 SZULIŃSKA Dominika 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
391 SZYMANOWSKA Julia 1997-08-30 MOSM Tychy SLK
392 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
393 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
394 ¦LIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
395 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
396 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
397 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
398 ¦WIˇTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
399 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
400 TKOCZ Zofia 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
401 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
402 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
403 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
404 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
405 TORBA Nikola 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
406 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
407 TRUBIC Emilia 2003-02-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
408 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata 1981-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
409 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
410 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
411 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
412 TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
413 TUSINSKA Roksana 2001-08-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
414 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
415 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
416 URBANIEC Dominika 1997-10-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
417 WALU¦ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
418 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
419 WAŁĘGA Natalia 1999-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
420 WAPIENNIK Katarzyna 2000-02-10 ULKS Bielgim Bielany MLP
421 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
422 WASILEWSKA Nikola 1999-03-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
423 WIDOK Dominika 2002-09-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
424 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
425 WIECZOREK Karolina 1996-02-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
426 WIECZOREK Wiktoria 2002-11-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
427 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
428 WIKAREK Natalia 2001-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
429 WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
430 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
431 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
432 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
433 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
434 WOJARSKA Julia 2000-03-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
435 WOJTEK Angelika 2001-01-15 RMKS Rybnik SLK
436 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
437 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
438 WOSIK Katarzyna 2000-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
439 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
440 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
441 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
442 WRÓBEL Klaudia 2002-01-14 UKS Trójka Mikołów SLK
443 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
444 WRZESZCZ Patrycja 2003-05-02 LKS Pogórze Skoczów SLK
445 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
446 WYPART Wiktoria 2002-08-05 MKS-MOS Katowice SLK
447 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
448 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
449 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
450 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
451 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
452 ZASADZIAK Malwina 1999-01-31 GKS Piast Gliwice SLK
453 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
454 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
455 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
456 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
457 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
458 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
459 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
460 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
461 ŻAK Anna 1996-08-22 LKS Lubusz Słubice LBU
462 ŻELAZNA Izabela 1998-07-17 MUKS Gim 2 Nysa OPL
463 ŻELAZOWSKA Julia 1999-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
464 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
465 ŻYŁA Aleksandra 2000-01-10 UKS-MOS Opole OPL
466 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28273010253906sekund