DAKOWICZ Artur
1998-10-24
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGATER Patryk 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BAGIŃSKI Patryk 1997-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BALWICKI Sebastian 1996-04-01 MKS Juvenia Białystok POD
6 BANY Bartłomiej 1998-05-29 LKS Olymp Błonie MAZ
7 BARAN Patryk 1998-04-22 MKS Sambor Tczew POM
8 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
9 BIEGALESKI Adrian 1998-04-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BOLSZAKOW Miłosz 1997-02-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
12 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BUCHERT Filip 1998-08-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
14 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
15 BUJNIUK Andrzej 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
16 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
17 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
20 CHROBAK Tomasz 1998-07-22 LUKS Atletic Białystok POD
21 CIESIELSKI Marek 1997-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
23 CZYŻKOWSKI Cezary 1998-03-28 KS Podlasie Białystok POD
24 DANILUK Łukasz 1998-02-10 UKS SMS Warszawa MAZ
25 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 DOBROWOLSKI Michał 1998-01-13 KS Gwardia Piła WLP
28 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
29 DZIUBA Szymon 1999-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
30 GADZIŃSKI Piotr 1998-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 SKLA Sopot POM
32 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
34 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
35 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
36 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
38 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
40 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
41 GRYKO Michał 1996-05-28 KS Podlasie Białystok POD
42 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
44 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
45 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 KACZYŃSKI Dominik 1997-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
48 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
50 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
51 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
52 KARLIŃSKI Mateusz 1998-09-24 UKS Przełaj Żerków WLP
53 KAZBERUK Mateusz 1997-05-27 LUKS Atletic Białystok POD
54 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
55 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
56 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
57 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
58 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 KOŁODZIEJ Adrian 1999-03-29 MKL 12 Jelenia Góra DOL
60 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
61 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
63 KORZENIOWSKI Jakub 1997-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
65 KOZŁOWSKI Konrad 1997-04-15 MKS Agros Chełm LBE
66 KRAJEWSKI Mateusz 1998-04-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
67 KRAKOWSKI Tomasz 1998-01-01 ZSO Sejny POD
68 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
69 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
70 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
71 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
72 LEWANDOWSKI Jakub 1998-07-03 MKS Inowrocław KPO
73 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
74 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
75 ŁADNY Mateusz 1997-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
76 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 ŁUKANOWSKI Bartosz 1998-08-05 UKS 55 Łódź LDZ
78 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
79 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
80 MAŁEK Mateusz 1999-06-18 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
81 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
82 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
83 MILASZEWSKI Paweł 1998-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 KS Agros Zamość LBE
86 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
87 NOCEK Mateusz 1998-01-15 MLKS Agros Żary LBU
88 NOCUŁA Kacper 1999-01-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
89 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
90 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
91 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
92 PASIS Jakub 1997-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
93 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
94 PAWLAK Dominik 1997-02-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
95 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 PIECHOWIAK Dominik 1999-04-27 ZLKL Zielona Góra LBU
97 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
98 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
99 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
101 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
102 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 PRZYBYŁEK Łukasz 1999-01-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
104 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
106 ROBÓTKA Bartosz 1998-06-19 UKB Szubin KPO
107 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 ROSZKOWSKI Grzegorz 1989-07-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
109 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
110 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
111 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
112 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
113 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
114 SIDORUK Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
115 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
116 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
117 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
118 SIUDEK Bartosz 1998-04-29 MKS MOS Wrocław DOL
119 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
120 SMARŻEWSKI Karol 1996-05-06 KS Podlasie Białystok POD
121 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
124 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
125 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
126 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 SZMAGAJ Mateusz 1998-08-21 LKS Maraton Turek WLP
128 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
129 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
130 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
131 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
132 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 TARASIUK Mateusz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
134 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
135 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
136 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
137 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
138 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
140 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
141 WASZKIEWICZ Patryk 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
142 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
143 WOLSKI Marek 1997-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 WOŹNIAK Marceli 1998-04-03 MKLA Łęczyca LDZ
146 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
147 ZALEWSKI Maciej 1998-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
149 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
150 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
151 ŻOGALSKI Jakub 1997-05-30 MLKS Sokół Lubin DOL
152 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
153 ŻUKOWSKI Kamil 1997-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25656700134277sekund