DAKOWICZ Artur
1998-10-24
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGATER Patryk 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BAGIŃSKI Patryk 1997-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BALWICKI Sebastian 1996-04-01 MKS Juvenia Białystok POD
6 BANY Bartłomiej 1998-05-29 LKS Olymp Błonie MAZ
7 BARAN Patryk 1998-04-22 MKS Sambor Tczew POM
8 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
9 BIEGALESKI Adrian 1998-04-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
11 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BOLSZAKOW Miłosz 1997-02-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
14 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 BUCHERT Filip 1998-08-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
16 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
17 BUJNIUK Andrzej 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
18 BULWAN Dawid 1998-04-22 KS Żak Wałcz ZPO
19 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
20 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 CHROBAK Tomasz 1998-07-22 LUKS Atletic Białystok POD
23 CIESIELSKI Marek 1997-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
24 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
25 CZYŻKOWSKI Cezary 1998-03-28 KS Podlasie Białystok POD
26 DANILUK Łukasz 1998-02-10 UKS SMS Warszawa MAZ
27 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
28 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 DOBROWOLSKI Michał 1998-01-13 KS Gwardia Piła WLP
30 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
31 DZIUBA Szymon 1999-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
32 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
33 GADZIŃSKI Piotr 1998-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
34 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 SKLA Sopot POM
35 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
37 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
38 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
39 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
40 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
42 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
44 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
45 GRYKO Michał 1996-05-28 KS Podlasie Białystok POD
46 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
47 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
48 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 KACZYŃSKI Dominik 1997-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
50 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
51 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
53 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
54 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
55 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 KARLIŃSKI Mateusz 1998-09-24 UKS Przełaj Żerków WLP
57 KAZBERUK Mateusz 1997-05-27 LUKS Atletic Białystok POD
58 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
59 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
60 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
62 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 KOŁODZIEJ Adrian 1999-03-29 MKL 12 Jelenia Góra DOL
64 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
65 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
66 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
67 KORZENIOWSKI Jakub 1997-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 KOZŁOWSKI Konrad 1997-04-15 MKS Agros Chełm LBE
69 KRAJEWSKI Mateusz 1998-04-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
70 KRAKOWSKI Tomasz 1998-01-01 ZSO Sejny POD
71 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
72 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
73 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
74 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
75 LEWANDOWSKI Jakub 1998-07-03 MKS Inowrocław KPO
76 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
77 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
78 ŁADNY Mateusz 1997-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
79 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
80 ŁUKANOWSKI Bartosz 1998-08-05 UKS 55 Łódź LDZ
81 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
82 MACIEJEWSKI Artur 1998-07-21 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
83 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 MAŁEK Mateusz 1999-06-18 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
85 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
86 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
87 MILASZEWSKI Paweł 1998-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
89 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 KS Agros Zamość LBE
90 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
91 NOCEK Mateusz 1998-01-15 MLKS Agros Żary LBU
92 NOCUŁA Kacper 1999-01-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
93 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
94 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
95 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 PASIS Jakub 1997-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
97 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
98 PAWLAK Dominik 1997-02-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
99 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 PIECHOWIAK Dominik 1999-04-27 ZLKL Zielona Góra LBU
101 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
102 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
103 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
104 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
105 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
106 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 PRZYBYŁEK Łukasz 1999-01-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
108 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
109 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
110 ROBÓTKA Bartosz 1998-06-19 UKB Szubin KPO
111 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 ROSZKOWSKI Grzegorz 1989-07-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
113 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
115 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
116 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
117 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
118 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
119 SIDORUK Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
120 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
121 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
122 SIUDEK Bartosz 1998-04-29 MKS MOS Wrocław DOL
123 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
124 SMARŻEWSKI Karol 1996-05-06 KS Podlasie Białystok POD
125 SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
126 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
127 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
128 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
130 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
131 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
132 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 SZMAGAJ Mateusz 1998-08-21 LKS Maraton Turek WLP
134 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
135 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
136 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
137 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
138 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
139 TARASIUK Mateusz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
140 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
141 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
142 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
143 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
144 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
146 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
147 WASZKIEWICZ Patryk 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
148 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
149 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
150 WOLSKI Marek 1997-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 WOŹNIAK Marceli 1998-04-03 MKLA Łęczyca LDZ
153 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
154 ZALEWSKI Maciej 1998-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
156 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
157 ZIEMCZYK Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD
158 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
159 ŻOGALSKI Jakub 1997-05-30 MLKS Sokół Lubin DOL
160 ŻUKOWSKI Kamil 1997-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
161 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12114405632019sekund