LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
5 AUGUSTYN Mateusz 1999-10-15 UKS Kobylanka MLP
6 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
8 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
9 BARTOSZEK Jan 1999-06-24 SKS Kusy Kraków MLP
10 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski SWK
11 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
12 BERGER Sebastian 2000-03-06 MKS-MOSM Bytom SLK
13 BIES Hubert 2000-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BINKIEWICZ Piotr 1998-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
15 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
16 BODZEK Tomasz 1988-11-29 WKS Wawel Kraków MLP
17 BOJDOŁ Damian 1997-07-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
18 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
19 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
20 BOSY Daniel 2000-01-21 RMKS Rybnik SLK
21 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
22 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
23 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
25 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
26 BUDKA Kajetan 1997-07-29 MKS Żywiec SLK
27 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
28 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
29 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
32 CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
33 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
36 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
37 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
38 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 CHYNEK Łukasz 1998-01-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
40 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
42 CYGAN Bartosz 1999-01-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
43 CYGOŃ Kamil 1997-02-25 MKS Żywiec SLK
44 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
45 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
46 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
47 DANECKI Michał 1994-08-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
48 DEĆ Jarosław 1999-01-29 UKS Maraton Sękowa MLP
49 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
51 DOMIŃSKI Karol 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
52 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
53 DUCHNA Przemysław 2000-09-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
54 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
55 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
56 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
57 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
58 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
59 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
60 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
61 DU¦ Daniel 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
63 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
64 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
66 DZIĘDZIEL Kacper 2000-05-21 MUKS SZS Cieszyn SLK
67 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
68 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
69 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
71 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
72 FITAS Borys 2002-05-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
73 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
74 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
76 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
77 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
78 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 GAŁGAŃSKI Aleksander 1999-03-29 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
80 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
81 GARWACKI Kamil 2001-10-16 LKS Brzezina Osiek MLP
82 GASIŃSKI Filip 1998-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
83 GAWRYSZ Aleksander 1999-03-18 TS AKS Chorzów SLK
84 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS ŁódĽ LDZ
85 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
87 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
88 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
89 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 GIEMZA Demetriusz 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
92 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
93 GIZA Krzysztof 1999-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
94 GLOS Michał 2002-06-29 LKS Orzeł Kozy SLK
95 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
96 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
97 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
98 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
99 GODLEWSKI Konrad 1999-03-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
100 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
101 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
102 GÓRA Łukasz 1997-09-30 UKS Kobylanka MLP
103 GÓRA Marcin 1999-04-07 UKS Kobylanka MLP
104 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
105 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
106 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
107 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
108 GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 UKS Achilles Leszno WLP
109 GRZELAK Mieszko 1996-01-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
110 GRZYWNIAK Miron 1996-09-20 WKS Wawel Kraków MLP
111 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
112 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
113 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
114 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
115 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
116 HANSEL Patryk 2000-06-03 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
117 HOLECZEK Jakub 2002-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
118 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
119 JACH Jakub 2001-03-31 KB MOSiR Jastrzębie SLK
120 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
122 JAKUBOWSKI Mariusz 1989-01-07 niest. Katowice SLK
123 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
124 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
125 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
126 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
128 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
129 JAWORSKI Krzysztof 1996-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
130 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
131 JEKIEŁEK Michał 2000-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
132 JĘDRYSKO Mateusz 1999-01-22 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
133 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
135 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
137 JUSZCZYSZYN Sebastian 1999-01-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
138 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
139 KAJDA Piotr 2000-01-01 KS Wisła Puławy LBE
140 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
141 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KAŃCZOK Mateusz 1993-06-03 RMKS Rybnik SLK
143 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
144 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
145 KARPOWICZ Beniamin 2000-02-06 RMKS Rybnik SLK
146 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 KATAŃSKI Wojciech 1998-06-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
148 KIEŁKOWSKI Patryk 1996-11-25 MUKS SZS Cieszyn SLK
149 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
150 KLIMEK Michał 1999-01-12 SKS Kusy Kraków MLP
151 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
152 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
153 KŁOSIŃSKI Kamil 1999-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
154 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
155 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
156 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
157 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
158 KONIOR Bartłomiej 1998-03-09 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
159 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
160 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
162 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
163 KOWALA Dawid 2000-01-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
164 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
165 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
166 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
167 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
168 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
169 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
170 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
171 KRYGOWSKI Mateusz 2001-09-10 ULKS Lipinki MLP
172 KRYSKA Marek 1997-05-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
173 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
174 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
175 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
176 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
177 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
178 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
179 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
180 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
181 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
182 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
183 KUSBER Piotr 2000-01-12 RMKS Rybnik SLK
184 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
185 KU¦ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
186 KU¦ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
187 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
188 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
189 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
190 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
191 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
192 LATAWIEC Dawid 1995-04-07 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
193 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
194 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
195 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
196 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
197 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 LEPIESZKA Michał 2002-05-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
199 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
200 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
201 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
202 LIPIŃSKI Patryk 1998-09-28 MKS-MOSM Bytom SLK
203 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
204 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
205 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
206 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
207 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
208 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
209 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
210 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
211 MACURA Wiktor 1994-11-21 MUKS SZS Cieszyn SLK
212 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
213 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
214 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
215 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
216 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
217 MAREK Jakub 1999-05-29 LUKS Zabrzeg SLK
218 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
219 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 SKS Feniks Siedlce MAZ
220 MICHALIK Maciej 2002-08-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
221 MICHALIK Michał 1997-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
222 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
223 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
224 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
225 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
226 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
227 MILEJ Daniel 1998-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
228 MIŁOŃ Kamil 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
229 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
230 MIODOŃSKI Dariusz 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
231 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
232 MIREK Krzysztof 1996-02-15 SKS Kusy Kraków MLP
233 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
234 MODZELWSKI Dominik 1999-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
235 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
236 MORˇG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
237 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
238 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
239 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
240 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
241 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
242 NISIEWICZ Filip 1999-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
243 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
244 NOCOŃ Krzysztof 1997-03-22 LKS Kłos Olkusz MLP
245 NOCUŃ Łukasz 1997-04-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
246 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
247 NOWAK Patryk 1997-08-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
248 OBŁˇKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
249 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
250 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
251 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
252 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
253 OPAŁKA Adrian 1995-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
254 ORLIKOWSKI Jakub 2000-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
255 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
256 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
257 PACOCHA Sławomir 1999-03-24 LKS Brzezina Osiek MLP
258 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
259 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
260 PAJˇK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
261 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
262 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
263 PAWLIK Kamil 1998-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
264 PAWLIK Tomasz 1998-05-19 MKS-MOSM Bytom SLK
265 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
266 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
267 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
268 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
269 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
270 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
271 PIEKARCZYK Maciej 2000-03-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
272 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
273 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
274 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
275 PIETRUSZKA Dominik 2002-01-01 niest. Katowice SLK
276 PLATA Bartłomiej 1997-07-24 UKS Junior Kamesznica SLK
277 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
278 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
279 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
280 POLAK Mikołaj 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
281 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
282 POLAKOWSKI Szymon 2003-09-08 LKS Orzeł Kozy SLK
283 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
284 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
285 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
286 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
287 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
288 PRZEWOŻNY Mateusz 1999-08-30 MKS-MOS Katowice SLK
289 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
290 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
291 PYTLIK Zbigniew 1992-01-01 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
292 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
293 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
294 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
295 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
296 RĘBISZ Przemysław 2000-10-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
297 RODAK Karol 1995-01-01 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
298 ROGOWSKI Tomasz 1999-03-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
299 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
300 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
301 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
302 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
303 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
304 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
305 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SˇCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
307 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
308 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
309 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
310 SIKORA Kacper 2000-01-01 ULKS Lipinki MLP
311 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
312 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
313 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
314 SKRZYPEK Adrian 1996-01-01 MOSM Tychy SLK
315 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
316 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
317 SŁOWIOK Dawid 1997-02-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
318 SMOLAK Paweł 1998-03-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
319 SMUS Artur 1999-04-19 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
320 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
321 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
322 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
323 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
324 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
325 SPORYSZ Kamil 1998-10-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
326 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
327 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
328 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
329 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
330 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
331 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
332 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
333 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
334 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
335 SWORA Piotr 1999-04-07 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
336 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
337 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
338 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
339 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
340 SZCZEPANIK Arkadiusz 1999-09-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
341 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
342 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
343 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
344 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
345 SZPYRKA Adam 1999-12-04 UKS Kobylanka MLP
346 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
347 SZUMIŃSKI Bartłomiej 2000-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
348 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
349 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
350 ¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
351 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
352 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
353 ¦WIERCZEWSKI Marcin 1998-03-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
354 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
355 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
356 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
357 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
358 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
359 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
360 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
361 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
362 THEINER Wojciech 1986-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
363 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
364 TOSIAK Radosław 2001-01-01 KS Wisła Puławy LBE
365 TUDZIEŻ Mateusz 2000-09-09 RMKS Rybnik SLK
366 TWORKIEWICZ Robert 1999-01-01 MLUKS Tarnów MLP
367 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
368 TYMKÓW Michał 1998-02-27 GKS Piast Gliwice SLK
369 ULANOWSKI Szymon 2004-01-01 KS Wisła Puławy LBE
370 WACHTARCZYK Dominik 1999-01-01 MKS Żywiec SLK
371 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
372 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
373 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
374 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
375 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
376 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
377 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
378 WASZAK Krzysztof 2000-01-16 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
379 WˇS Bartosz 1997-02-16 MKS Żywiec SLK
380 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
381 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
382 WIATROWSKI Jakub 2000-01-26 UKS Trójka Sandomierz SWK
383 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
384 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
385 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
386 WIELAND Dawid 2000-02-20 MKS-MOSM Bytom SLK
387 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
388 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
389 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
390 WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
391 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
392 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
393 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
394 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
395 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
396 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
397 WOSZCZYK Damian 2001-04-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
398 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
399 WO¬NIAK Jędrzej 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
400 WO¬NIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
401 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
402 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
403 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
404 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
405 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
406 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
407 WYSOCKI Dawid 1998-05-16 MKS-MOSM Bytom SLK
408 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
409 YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
410 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
411 ZACZYŃSKI Marek 1998-05-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
412 ZALEWSKI Michał 1998-07-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
413 ZAPART Paweł 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
414 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
415 ZATORSKI Kazimierz 1972-04-26 niest. Warszawa MAZ
416 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
417 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
418 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
419 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
420 ZIARKOWSKI Mateusz 1998-01-30 WKS Wawel Kraków MLP
421 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
422 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
423 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
424 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
425 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
426 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
427 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
428 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32561016082764sekund