ŻAK Łukasz
1997-05-31
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
2 AMBROSZCZYK Dawid 1998-02-28 UKS Lisy Zgierz LDZ
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANDRZEJEWSKI Kacper 1998-01-24 OKS Skra Warszawa MAZ
5 BALASIŃSKI Karol 1998-01-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
6 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 BANASIAK Patryk 1998-03-15 AZS Łódź LDZ
8 BARTNIAK Łukasz 1994-02-05 MKLA Łęczyca LDZ
9 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
11 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
12 BEDNAREK Damian 1998-11-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 BIECHOŃSKI Łukasz 1999-03-23 AZS Łódź LDZ
14 BIERNACKI Damian 1997-07-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
15 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BOBROWSKI Daniel 1998-02-03 UKS Vis Skierniewice LDZ
17 BRODOWSKI Cezary 1998-01-11 PTT Delta Płock MAZ
18 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
19 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 BUJNOWICZ Dominik 1998-12-28 RKS Łódź LDZ
21 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
22 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
23 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS Żeglina Sieradz LDZ
24 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
25 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
26 CIURZYŃSKI Krzysztof 1997-01-07 OKS Skra Warszawa MAZ
27 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
28 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
29 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 DELIDA Mateusz 1999-06-09 KS Żeglina Sieradz LDZ
31 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 DOMAŃSKI Piotr 1997-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 DRYGLAS Dominik 1997-05-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
35 DZWONEK Wiktor 1999-07-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
36 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
37 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
38 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
39 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
40 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
41 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
42 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
43 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 GRZEGOREK Rafał 1998-04-01 UKS Filipides Teresin MAZ
45 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
46 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
47 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
48 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
49 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
50 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 JAROSZ Jakub 1998-08-25 UKS 55 Łódź LDZ
52 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
53 JÓZEFIAK Tomasz 1998-02-11 RKS Łódź LDZ
54 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
55 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
56 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
57 KACZMAREK Dawid 1997-03-10 MULKS MOS Sieradz LDZ
58 KACZMAREK Konrad 1998-06-06 OKS Skra Warszawa MAZ
59 KAMIŃSKI Michał 1994-04-09 RKS Łódź LDZ
60 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
61 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
62 KAZARNOWICZ Daniel 1998-11-02 ZLKL Zielona Góra LBU
63 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
64 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
65 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
66 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
67 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
68 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
69 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 KUKUŁA Damian 1999-08-17 AZS Łódź LDZ
72 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
73 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
74 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
75 KWIATKOWSKI Rafał 1997-06-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
76 KWIATKOWSKI Tomasz 1991-04-18 RKS Łódź LDZ
77 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
78 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
79 ŁAPOSEK Daniel 1996-02-16 niest. Łódź LDZ
80 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
81 ŁOJEWSKI Patryk 1997-07-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
82 ŁUKASIAK Jakub 1995-03-15 MKLA Łęczyca LDZ
83 MACIOŁEK Damian 1995-07-17 LKS Lubawa WMZ
84 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
85 MAGDZIAK Dawid 1998-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
86 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
87 MALEC Bartłomiej 1999-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
88 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 MARKOWSKI Wojciech 1999-09-22 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
90 MARTINEZ AGUILAR Rafael 1985-07-25 AZS Łódź LDZ
91 MAZGAJ Mateusz 1998-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
92 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
93 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
95 MILEWSKI Jacek 1998-01-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
96 MILIŃSKI Mikołaj 1997-11-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
97 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
98 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
100 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 Łódź LDZ
101 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
102 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
103 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
104 NITKA Dawid 1996-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 NOWAK Michał 1997-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 OLAK Hubert 1997-02-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 OLEJNICZAK Jakub 1998-10-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
110 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
112 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
113 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
114 PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
115 PIETRZAK Kacper 1999-01-08 RKS Łódź LDZ
116 PIETRZAK Piotr 1998-10-21 AZS Łódź LDZ
117 PŁÓCIENNIK Szymon 1998-02-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
118 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
119 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
121 RUS Karol 1997-12-28 RLTL ZTE Radom MAZ
122 RUTKOWSKI Michał 1998-01-08 RKS Łódź LDZ
123 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
124 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 RYDER Dawid 2000-03-07 MKL Toruń KPO
126 RYSIUKIEWICZ Mateusz 1997-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
127 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
128 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
129 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
131 SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
132 SEKIETA Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
133 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
134 SIEGERT Mikołaj 1998-03-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
135 SIERCHA Patryk 1998-07-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
136 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
137 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
138 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
139 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WMZ
140 STĘPIEŃ Mateusz 1999-03-19 AZS Łódź LDZ
141 STOBIECKI Mateusz 1992-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
142 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
143 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
144 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
145 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
146 SZMAGAJ Mateusz 1998-08-21 STS Pomerania Szczecinek ZPO
147 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
148 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
149 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
150 ŚNIADY Mateusz 1997-08-28 RKS Łódź LDZ
151 TARASZKIEWICZ Wiktor 1996-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
152 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
153 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 WALUKIEWICZ Mikołaj 1998-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
155 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
156 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
157 WEJMAN Maciej 1999-07-24 RKS Łódź LDZ
158 WELFLE Paweł 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
159 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
160 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-05-16 AZS Łódź LDZ
161 WOJCIECHOWSKI Adrian 1998-01-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
163 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
164 WYSOTA Tomasz 1997-02-24 MULKS MOS Sieradz LDZ
165 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
166 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
167 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
168 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
169 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
170 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
171 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
172 ZNYK Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny LDZ
173 ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 MKS MOS Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.49785208702087sekund