ŻUKOWSKI Radosław
1998-02-09
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Piotr 1997-02-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
2 ACHMAD Alan 1997-01-01 VI LO Białystok POD
3 ANDREJEWICZ Hubert 1991-01-11 KS Podlasie Białystok POD
4 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
5 ARTEMIUK Piotr 1998-01-28 KS Podlasie Białystok POD
6 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
7 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 BABICKI Bartosz 1996-01-01 ZST Białystok POD
9 BANACH Marcin 1997-06-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BANDZIUL Adam 1999-01-01 ZS Suchowola POD
11 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
12 BARTNIK Jakub 2003-01-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
13 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
14 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
16 BOŻKO Arkadiusz 1993-05-22 KS Podlasie Białystok POD
17 BUCZEK Łukasz 1991-05-17 MMKS Start Skierniewice LDZ
18 BUCZYŃSKI Szymon 2000-01-22 PG 15 Białystok POD
19 BUŃKOWSKI Adam 1996-11-12 MKS Juvenia Białystok POD
20 CHARUBA Mariusz 1996-11-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
21 CHOJNOWSKI Jakub 2001-01-01 niest. Białystok POD
22 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
23 CHROBAK Tomasz 1998-07-22 LUKS Atletic Białystok POD
24 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
26 CZYŻKOWSKI Cezary 1998-03-28 KS Podlasie Białystok POD
27 CZYŻYK Mateusz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
28 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
30 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
32 DUBOWSKI Tymon 2002-01-01 SG 3 Białystok POD
33 FIEDUREK Paweł 1999-06-30 KS Agros Zamość LBE
34 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
36 GOŁASZEWSKI Dominik 1998-04-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 GOŚCIŁO Artur 2002-01-01 PG Suchowola POD
38 GÓRSKI Antoni 1995-05-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 GROMADA Kamil 2002-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
40 GRYGORUK Piotr 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
41 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 UKS Orlica Domaniów DOL
42 GRZĘDZIŃSKI Maciej 1997-06-29 KS Podlasie Białystok POD
43 HARASIMOWICZ Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
44 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
45 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
46 JABŁOŃSKI Oskar 2000-03-07 KS Podlasie Białystok POD
47 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
48 JAROSZEWICZ Tomasz 1994-08-09 KS Podlasie Białystok POD
49 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 JUREWICZ Patryk 1998-01-01 ZSE Białystok POD
51 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
53 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
54 KARWACKI Łukasz 1998-02-07 MKLA Łęczyca LDZ
55 KARWOWSKI Krystian 1996-06-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 KAWALER Wojciech 1998-01-05 MKS MOS Wrocław DOL
57 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
58 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
59 KLIMEK Patryk 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
60 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 KŁOSEK Dawid 1997-01-01 II LO Białystok POD
62 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
64 KOBOSKO Paweł 1997-03-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 KOŁPACZEWSKI Jakub 1996-01-01 ZST Białystok POD
66 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
67 KOPALA Igor 1997-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 KOPEĆ Mateusz 2001-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
69 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
70 KORDZIUKIEWICZ Jakub 1998-06-17 KS Podlasie Białystok POD
71 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
72 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 KOZŁOWSKI Konrad 1997-04-15 MKS Agros Chełm LBE
74 KULBACKI Adrian 1998-03-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
75 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
76 LASOTA Damian 1997-09-15 KS Agros Zamość LBE
77 LELUSZ Julian 1998-05-26 KS Podlasie Białystok POD
78 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
79 LEWKOWICZ Bartosz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
80 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
81 ŁADNIAK Jakub 1998-05-03 KS Podlasie Białystok POD
82 ŁAPIŃSKI Maciej 2001-01-01 Gimnazjum 1 Łapy POD
83 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
85 MALEC Tomasz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
86 MALISZEWSKI Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
87 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
88 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
89 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
90 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
91 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
92 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 MILEWSKI Konrad 2000-01-01 niest. Białystok POD
94 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
95 MILLER Bartłomiej 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
96 MOLENDA Kamil 1995-10-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
98 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
100 NAKONIECZNY Michał 1998-09-09 LKS Fenix Słupsk POM
101 NOWICKI Adam 1997-02-27 KS Podlasie Białystok POD
102 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
103 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
104 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
105 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
106 PARFIENIUK Filip 2002-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
107 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
108 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
109 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 POPIOŁEK Jacek 1998-12-29 KS Podlasie Białystok POD
111 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
112 PROKOPIUK Mikołaj 2001-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
113 PRZYBYLSKI Damian 1990-02-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 PUCHLIK Michał 1993-11-05 KS Podlasie Białystok POD
115 RADWAŃSKI Igor 1997-02-05 KS Agros Zamość LBE
116 RESZEL Michał 1999-07-30 MLKS Agros Żary LBU
117 RICHTER Kamil 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
118 ROGOWSKI Sebastian 1997-09-29 KS Podlasie Białystok POD
119 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
120 RYBNIK Patryk 1996-01-01 ZST Białystok POD
121 SAKOWICZ Adrian 1998-02-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
122 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
123 SAWICKI Sebastian 2001-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
124 SIEMIENKIEWICZ Mateusz 1991-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
125 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
126 SOKÓŁ Alex 1999-08-13 niest. Białystok POD
127 SOKÓŁ Daniel 1997-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
128 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
129 SYGULSKI Kacper 1998-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 SZEJKO Sebastian Jakub 1998-02-02 KS Podlasie Białystok POD
131 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
132 SZMIT Paweł 1997-01-01 niest. Białystok POD
133 SZYMAŃSKI Sebastian 2000-02-22 niest. Białystok POD
134 ŚWIDERSKI Tomasz 1999-03-09 ZS NIEĆKOWO POD
135 TOCH Filip 2003-06-14 KS Podlasie Białystok POD
136 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
138 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
140 WASILEWSKI Sebastian 1998-07-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
141 WOJTULEWICZ Marcin 2001-06-12 niest. Białystok POD
142 WYSZYŃSKI Paweł 2001-01-01 PG 18 Białystok POD
143 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
144 ZADROGA Piotr 2000-02-10 ZSMiO nr 5 Łomża POD
145 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
146 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
147 ZELKOWSKI Bartosz 1998-01-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 ZEMBKO Adam 1999-06-24 niest. Białystok POD
149 ŻAK Piotr 2000-01-18 LKS Lubusz Słubice LBU
150 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
151 ŻUKOWSKI Łukasz 1996-03-13 LUKS Atletic Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13599586486816sekund