ŻUKOWSKI Radosław
1998-02-09
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Piotr 1997-02-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
2 ACHMAD Alan 1997-01-01 VI LO Białystok POD
3 ANDREJEWICZ Hubert 1991-01-11 KS Podlasie Białystok POD
4 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
5 ARTEMIUK Piotr 1998-01-28 KS Podlasie Białystok POD
6 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
7 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 BABICKI Bartosz 1996-01-01 ZST Białystok POD
9 BANACH Marcin 1997-06-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BANDZIUL Adam 1999-01-01 ZS Suchowola POD
11 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
12 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
13 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
14 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
15 BOŻKO Arkadiusz 1993-05-22 KS Podlasie Białystok POD
16 BUCZEK Łukasz 1991-05-17 MMKS Start Skierniewice LDZ
17 BUŃKOWSKI Adam 1996-11-12 MKS Juvenia Białystok POD
18 CHARUBA Mariusz 1996-11-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
19 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
20 CHROBAK Tomasz 1998-07-22 LUKS Atletic Białystok POD
21 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
23 CZYŻKOWSKI Cezary 1998-03-28 KS Podlasie Białystok POD
24 CZYŻYK Mateusz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
25 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
29 FIEDUREK Paweł 1999-06-30 KS Agros Zamość LBE
30 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
32 GOŁASZEWSKI Dominik 1998-04-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 GÓRSKI Antoni 1995-05-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 GRYGORUK Piotr 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
35 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 UKS Orlica Domaniów DOL
36 GRZĘDZIŃSKI Maciej 1997-06-29 KS Podlasie Białystok POD
37 HARASIMOWICZ Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
38 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
39 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
40 JABŁOŃSKI Oskar 2000-03-07 KS Podlasie Białystok POD
41 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
42 JAROSZEWICZ Tomasz 1994-08-09 KS Podlasie Białystok POD
43 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 JUREWICZ Patryk 1998-01-01 ZSE Białystok POD
45 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
47 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
48 KARWACKI Łukasz 1998-02-07 MKLA Łęczyca LDZ
49 KARWOWSKI Krystian 1996-06-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
50 KAWALER Wojciech 1998-01-05 MKS MOS Wrocław DOL
51 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
52 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 KŁOSEK Dawid 1997-01-01 II LO Białystok POD
54 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
55 KOBOSKO Paweł 1997-03-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KOŁPACZEWSKI Jakub 1996-01-01 ZST Białystok POD
57 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
58 KOPALA Igor 1997-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
60 KORDZIUKIEWICZ Jakub 1998-06-17 KS Podlasie Białystok POD
61 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
62 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
63 KOZŁOWSKI Konrad 1997-04-15 MKS Agros Chełm LBE
64 KULBACKI Adrian 1998-03-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
65 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
66 LASOTA Damian 1997-09-15 KS Agros Zamość LBE
67 LELUSZ Julian 1998-05-26 KS Podlasie Białystok POD
68 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
69 LEWKOWICZ Bartosz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
70 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
71 ŁADNIAK Jakub 1998-05-03 KS Podlasie Białystok POD
72 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
74 MALEC Tomasz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
75 MALISZEWSKI Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
76 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
77 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
78 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
79 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
80 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
81 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
83 MILLER Bartłomiej 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
84 MOLENDA Kamil 1995-10-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
86 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
87 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
88 NAKONIECZNY Michał 1998-09-09 LKS Fenix Słupsk POM
89 NOWICKI Adam 1997-02-27 KS Podlasie Białystok POD
90 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
91 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
93 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
95 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
96 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
97 POPIOŁEK Jacek 1998-12-29 KS Podlasie Białystok POD
98 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
99 PRZYBYLSKI Damian 1990-02-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 PUCHLIK Michał 1993-11-05 KS Podlasie Białystok POD
101 RADWAŃSKI Igor 1997-02-05 KS Agros Zamość LBE
102 RESZEL Michał 1999-07-30 MLKS Agros Żary LBU
103 RICHTER Kamil 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
104 ROGOWSKI Sebastian 1997-09-29 KS Podlasie Białystok POD
105 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
106 RYBNIK Patryk 1996-01-01 ZST Białystok POD
107 SAKOWICZ Adrian 1998-02-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
108 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
109 SIEMIENKIEWICZ Mateusz 1991-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 SOKÓŁ Daniel 1997-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
111 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 SYGULSKI Kacper 1998-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
113 SZEJKO Sebastian Jakub 1998-02-02 KS Podlasie Białystok POD
114 SZMIT Paweł 1997-01-01 niest. Białystok POD
115 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
117 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
118 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
119 WASILEWSKI Sebastian 1998-07-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
120 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
121 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
122 ZELKOWSKI Bartosz 1998-01-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 ŻAK Piotr 2000-01-18 LKS Lubusz Słubice LBU
124 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
125 ŻUKOWSKI Łukasz 1996-03-13 LUKS Atletic Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24344706535339sekund