SACHA Filip
1996-06-25
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Dominik 1997-03-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
4 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
5 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
8 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
9 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
11 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
12 BARAN Patryk 1998-04-22 niestowarzyszony POL
13 BARAN Tomasz 1996-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
16 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BIELECKI Dominik 1996-09-12 niest. Warszawa MAZ
19 BINKIEWICZ Piotr 1998-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
20 BIS Mateusz 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
21 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
22 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 BOBROWSKI Piotr 1995-11-25 niest. Lublin LBE
25 BOGUSZ Dawid 1997-10-01 ZKS Unia Tarnów MLP
26 BOJDOŁ Damian 1997-07-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
27 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS ŁódĽ LDZ
28 BROCKI Norbert 1998-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
30 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
31 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
33 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
37 CHAMSKI Kamil 1996-07-07 MKS Sambor Tczew POM
38 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS ŁódĽ LDZ
39 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
41 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
42 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
44 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
45 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
46 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
47 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
48 CHUDZIK Kamil 1999-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
49 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
50 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
51 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
52 CIE¦LUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
53 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
54 CISKOWSKI Jakub 1996-05-08 RKS Rumia POM
55 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
56 CYNAR Kamil 1995-12-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 CZARNIK Artur 1992-01-01 niest. Lublin LBE
58 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
59 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 DROZYŃSKI Michał 1993-12-21 niest. Bydgoszcz KPO
62 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
64 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
65 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
66 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 DUSIŃSKI Nikodem 1995-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
68 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
69 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
70 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
71 DZIKOWICZ Damian 1999-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 DZIOK Seweryn 1995-09-25 KS Komunalni Sanok PDK
73 EWKOWSKI Rafał 1997-04-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
74 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
75 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
76 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
77 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
78 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
79 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
80 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
81 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
83 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
84 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
85 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
86 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
87 GASIŃSKI Filip 1998-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
88 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
90 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
91 GEPFERT Przemysław 1996-02-21 niest. Katowice SLK
92 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
93 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
94 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS ŁódĽ LDZ
95 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
96 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
97 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
98 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
99 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 GOJD¬ Dorian 1998-01-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
101 GÓRA Łukasz 1997-09-30 UKS Kobylanka MLP
102 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
103 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
104 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
105 GÓRALSKI Marcin 1995-11-27 BKL Bełchatów LDZ
106 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
107 GÓRSKI Dominik 1999-06-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
109 GRADZIK Patryk 1995-02-08 KKL Kielce SWK
110 GRELA Adam 1995-10-27 MKL Szczecin ZPO
111 GRISHANOVICH Oleg 1996-09-22 niest. Lublin LBE
112 GROŃSKI Jan 1995-06-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
113 GRZESIAK Bartosz 1993-07-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
114 GRZESIAK Sylwester 1997-10-25 MKS-MOSM Bytom SLK
115 GRZYWA Robert 1999-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 GRZYWNIAK Miron 1996-09-20 WKS Wawel Kraków MLP
117 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
118 GWIZDAŁA Mikołaj 1995-10-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 HACZEK Jakub 1997-01-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
120 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
121 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
122 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
123 HOFFMANN Karol 1989-06-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
125 JABŁOŃSKI Sławomir 1998-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 JACHER Marcin 2000-06-30 LKS Stal Mielec PDK
127 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
128 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
129 JAKUBOWSKI Mariusz 1989-01-07 niest. Katowice SLK
130 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
132 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
133 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
134 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
135 JAWORSKI Krzysztof 1996-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
137 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
138 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
140 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
141 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
143 JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
144 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
145 JUSZCZYSZYN Sebastian 1999-01-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
146 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
147 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
148 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
149 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
150 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
151 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
152 KAŃCZOCH Mateusz 1993-11-27 TL ROW Rybnik SLK
153 KAŃCZOK Mateusz 1993-06-03 RMKS Rybnik SLK
154 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
155 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
156 KARPOWICZ Beniamin 2000-02-06 RMKS Rybnik SLK
157 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
158 KASPRZYK Piotr 2000-08-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
159 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 KATAŃSKI Wojciech 1998-06-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
161 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
162 KˇDZIOŁKA Konrad 1998-10-09 niest. Kraków MLP
163 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
165 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
166 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
167 KLIMEK Piotr 1998-07-22 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
168 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
169 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
170 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
171 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
172 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 ŁódĽ LDZ
173 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
174 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
175 KONDRACIUK Karol 1987-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
176 KONDRAT Aleksander 1994-07-26 niest. Gdańsk POM
177 KONEFAŁ Szymon 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
178 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
179 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
180 KORZEŃ Łukasz 1997-08-02 LKS Stal Mielec PDK
181 KORZEŃ Radosław 1994-04-02 LKS Stal Mielec PDK
182 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
183 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
184 KO¦CIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
185 KOZIK Piotr 1997-01-01 niest. Warszawa MAZ
186 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
187 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
188 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
189 KOZŁOWSKI Tomasz 1993-09-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 KRAJEWSKI Maksymilian 1995-04-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
191 KRAKOWSKI Bartłomiej 1997-07-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
192 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
193 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
194 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
195 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
196 KRAWIEC Robert 1993-09-21 WKS Wawel Kraków MLP
197 KRYSKA Marek 1997-05-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
198 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
199 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
200 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
201 KUBALA Paweł 1997-08-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
202 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
203 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
204 KUCHCZYŃSKI Marcin 1995-02-17 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
205 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
206 KUCZYŃSKI Łukasz 1998-01-10 AZS UMCS Lublin LBE
207 KULA Dawid 1998-01-26 TL ROW Rybnik SLK
208 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
209 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
210 KULKA Mateusz 1997-08-14 MKS Tempo Kęty MLP
211 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
212 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
213 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
214 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
215 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
216 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
217 KUTRZUBA Bartłomiej 1995-01-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
218 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
219 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
220 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
221 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 O¦ AZS Poznań WLP
222 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
223 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
224 LATAWIEC Dawid 1995-04-07 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
225 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
226 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
227 LAWER Marcin 1997-08-17 KS Gwardia Piła WLP
228 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
229 LELAKOWSKI Kamil 1997-05-10 LKS Stal Mielec PDK
230 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
231 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
232 LEPIESZKA Michał 2002-05-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
233 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
234 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
235 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
236 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
237 LINCHARD Marcin 1993-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
238 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
239 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
240 ŁABĘD¬ Konrad 1998-08-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
241 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
242 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
243 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
244 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
245 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
246 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
247 MANDECKI Mateusz 1998-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
248 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
249 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
250 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
251 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
252 MARTYNA Bogusz 1994-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
253 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
254 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
255 MIˇDZEL Łukasz 1986-08-12 KKL Kielce SWK
256 MICHALIK Maciej 2002-08-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
257 MICHALIK Michał 1997-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
258 MICKIEWICZ Mateusz 1988-02-16 LUKS Błyskawica Czartajew POD
259 MICKIEWICZ Piotr 1994-09-12 niest. Warszawa MAZ
260 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
261 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
262 MIKOSZ Mateusz 1995-04-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
263 MILEJ Daniel 1998-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
264 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
265 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
266 MOROŃ Dominik 1999-11-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
267 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
268 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
269 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
270 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
271 MUSIAŁ Grzegorz 1996-04-05 LKS Kłos Olkusz MLP
272 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
273 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 ŁódĽ LDZ
274 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
275 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
276 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 AZS-AWF Gorzów LBU
277 NOCOŃ Krzysztof 1997-03-22 LKS Kłos Olkusz MLP
278 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
279 NOWICKI Damian 1996-09-27 niest. Białystok POD
280 OGIŃSKI Norbert 1997-02-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
281 OKOŃSKI Czesław 1941-07-08 GKS Piast Gliwice SLK
282 OLAK Hubert 1997-02-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
283 OLCHAWA Daniel 1998-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
284 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
285 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
286 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
287 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
288 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
289 OPACKI Szymon 1998-03-19 WKS Wawel Kraków MLP
290 OSSOWSKI Mateusz 1991-01-06 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
291 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
292 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
293 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
294 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
295 PAJˇK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
296 PAJOR Andrzej 1991-11-24 WAT Warszawa MAZ
297 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
298 PALUSZEK Michał 1999-02-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
299 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
300 PAPIEŻ Artur 1989-03-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
301 PASZCZUK Bartosz 1990-08-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
302 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
303 PAWLIK Kamil 1998-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
304 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
305 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
306 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
307 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
308 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
309 PIERÓG Paweł 1992-05-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
310 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
311 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
312 PIKUŁA Wojciech 1998-04-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
313 PILCH Oskar 1994-03-13 LKS Kłos Olkusz MLP
314 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
315 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
316 PITERA Paweł 1996-10-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
317 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
318 POCHOPIEŃ Przemysław 1982-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
319 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
320 PODSIADŁO Aleksander 1995-08-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
321 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
322 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
323 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
324 POLYPCHUK Oleksander 1996-07-11 niest. Kielce SWK
325 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
326 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
327 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
328 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
329 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
330 PUSZKAR Oskar 1992-03-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
331 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
332 PYSZNY Wojciech 1997-01-26 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
333 PYZOWSKI Michał 1994-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
334 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
335 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamo¶ć LBE
336 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
337 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
338 REJMUS Rafał 1995-08-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
339 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
340 RÓZGA Simon 1995-01-30 SKLA Sopot POM
341 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
342 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
343 RUCHAJ Ryszard 1998-01-13 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
344 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
345 RUPKA Rafał 1992-08-19 IKS Olkusz MLP
346 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
347 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
348 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
349 SˇCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
350 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
351 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
352 SIBOROWSKI Jakub 2002-10-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
353 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
354 SMOLAK Paweł 1998-03-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
355 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
356 SOBIERAJ Dawid 1995-01-01 KKL Kielce SWK
357 SOBIESZEK Stanisław 1995-11-30 MKS Start Lublin LBE
358 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
359 SOBORA Łukasz 1978-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
360 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
361 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
362 SPORYSZ Kamil 1998-10-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
363 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
364 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
365 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
366 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
367 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
368 STERNA Radosław 1996-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
369 STOJEK Jakub 1994-01-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
370 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
371 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
372 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
373 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
374 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
375 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
376 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
377 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS ŁódĽ LDZ
378 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
379 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
380 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
381 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
382 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
383 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
384 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
385 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
386 SZKOPAŃSKI Jakub 1995-09-22 niest. Warszawa MAZ
387 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
388 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
389 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
390 SZWED Jacek 1995-01-14 UKS-MOS Opole OPL
391 SZYMAJDA Marcin 1993-09-27 niest. Warszawa MAZ
392 SZYMAŃSKI Mateusz 1998-01-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
393 ¦WIˇDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
394 ¦WIDER Dawid 1994-10-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
395 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
396 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
397 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
398 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
399 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
400 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
401 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
402 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
403 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
404 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
405 TUDZIEŻ Mateusz 2000-09-09 RMKS Rybnik SLK
406 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
407 TYMKÓW Michał 1998-02-27 GKS Piast Gliwice SLK
408 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
409 URBAŃCZYK Hugo 1995-04-29 MOSM Tychy SLK
410 VARANOVICH Pavel 1994-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
411 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
412 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
413 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
414 WALA Sławomir 1996-09-24 niestowarzyszony POL
415 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
416 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
417 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
418 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
419 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
420 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
421 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
422 WASIAK Tomasz 1999-01-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
423 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
424 WˇSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
425 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
426 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
427 WENDZIK Karol 1996-03-24 TL ROW Rybnik SLK
428 WIˇCEK Mateusz 1994-09-11 niest. Warszawa MAZ
429 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
430 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
431 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 WLKS Wrocław DOL
432 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
433 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
434 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
435 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
436 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
437 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
438 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
439 WOJNAR Marcin 1995-11-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
440 WOJTAS Sebastian patryk 1993-02-12 niest. Szczecin ZPO
441 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
442 WOREK Sebastian 1993-01-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
443 WOSZCZYK Damian 2001-04-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
444 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
445 WO¬NIAK Jędrzej 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
446 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
447 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
448 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
449 WÓJCIK Mateusz 1996-04-04 KKL Kielce SWK
450 WÓJCIK Rafał 1997-01-27 LKS Smolnik Męcina MLP
451 WRONISZEWSKI Kamil 1997-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
452 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
453 WRÓBEL Mariusz 1999-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
454 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
455 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
456 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
457 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
458 ZAJˇC Dominik 1998-06-05 IKS Olkusz MLP
459 ZALEWSKI Michał 1998-07-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
460 ZAMBRZYCKI Patryk 1993-11-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
461 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
462 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
463 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
464 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
465 ZIAJA Marek 1994-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
466 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
467 ZIARKOWSKI Mateusz 1998-01-30 WKS Wawel Kraków MLP
468 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
469 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
470 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
471 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
472 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
473 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
474 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
475 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
476 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32632088661194sekund