STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
2 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
3 ANTCZAK Kacper 2001-01-20 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
4 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
7 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BOGUSZ Maciej 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
15 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
17 CIE¦LIK Paweł 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
19 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
20 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
22 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
23 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
24 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
25 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
26 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
27 DRABIŃSKI Jerzy 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
28 DUDA Jakub 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
29 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
30 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
31 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
32 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
33 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
34 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
35 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
36 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
38 FILIPIAK Grzegorz 2000-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
40 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
41 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
42 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
43 GAJECKI Dawid 2000-03-25 ULKS Lipinki MLP
44 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
45 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
46 GARWACKI Kamil 2001-10-16 LKS Brzezina Osiek MLP
47 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
48 GERNAND Krzysztof 2002-02-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
50 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
52 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
53 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
54 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
56 GÓRAK Łukasz 2000-02-28 MLUKS Tarnów MLP
57 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
58 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
59 GRABOWSKI Marek 2001-05-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
60 GRUCEL Konrad 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
61 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
62 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
63 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
64 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
65 HANSEL Patryk 2000-06-03 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
66 HUCZEK Radosław 1999-03-11 LKS Brzezina Osiek MLP
67 HUJDUS Dominik 1990-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
68 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
69 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
70 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
71 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
73 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
74 JĘDRYSKO Mateusz 1999-01-22 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
75 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
76 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
77 KACPERAK Mateusz 2001-08-28 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
78 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
79 KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 UKS Sokół Zator MLP
80 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
81 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
82 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
84 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
85 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
86 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 KLIMEK Michał 1999-01-12 SKS Kusy Kraków MLP
88 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
89 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
90 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
91 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
92 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
93 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
94 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
95 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
96 KOWALA Dawid 2000-01-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
97 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
98 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
99 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
100 KOZIAR Bartosz 2002-01-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
101 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
102 KRAWCZYK Maciej 2002-12-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
104 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
105 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
106 KRYGOWSKI Mateusz 2001-09-10 ULKS Lipinki MLP
107 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
108 KUBAS Kacper 2003-08-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
109 KUCZAJ Wiktor 2001-06-08 ULKS Lipinki MLP
110 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
112 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
113 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
114 KURPIEL Sebastian 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
115 KU¦ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
116 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 KU¦ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
118 KU¦NIERZ Krzysztof 1999-01-01 ULKS Lipinki MLP
119 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
120 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
122 KWIECIEŃ Miłosz 1999-10-29 ZKS Unia Tarnów MLP
123 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
124 LALIK Kamil 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
125 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
126 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
127 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
128 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
129 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
131 LIPIŃSKI Patryk 1998-09-28 MKS-MOSM Bytom SLK
132 LOMPCZYK Bartłomiej 1999-02-12 MLUKS Tarnów MLP
133 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
134 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
135 ŁAGOSZ Marcin 2000-12-05 SKS Kusy Kraków MLP
136 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
137 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
138 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
139 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
140 MAJDA Tomasz 2001-12-27 LKS Brzezina Osiek MLP
141 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
142 MAJEWSKI Roman 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
143 MARCINIAK Arkadiusz 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
144 MATYJASIK Artur 1996-07-11 LKS Brzezina Osiek MLP
145 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
146 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
147 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
148 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
149 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
151 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
152 MRUG Kamil 2001-10-30 MUKS Kadet Rawicz WLP
153 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
155 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
156 NIEDZIELA Kamil 1991-01-01 SAPSP Kraków MLP
157 NOWAKOWSKI Jan 1997-06-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 NYCZ Artur 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
159 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
160 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
161 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
162 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
163 PAJˇK Kamil 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
164 PAPIERNIAK Bartosz 1997-09-19 LKS Kłos Olkusz MLP
165 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
166 PAWLUSIAK Korneliusz 2001-01-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
167 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
168 PAWŁOWSKI Rafał 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
169 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
170 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
171 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
172 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
173 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
174 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
175 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
176 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
177 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
178 PŁACHTA Bartosz 1999-07-07 LKS Brzezina Osiek MLP
179 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
180 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
181 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
182 PRZYBYŁKO Tomasz 1991-01-01 niestowarzyszony POL
183 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
184 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
185 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
186 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
187 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
188 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
189 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
190 RUPKA Rafał 1992-08-19 IKS Olkusz MLP
191 RUSEK Szymon 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
192 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
193 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
194 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
195 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
196 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
197 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
198 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
199 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
200 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
201 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
202 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
203 SEWIŁO Maksymilian 2001-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
204 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
205 SIKORSKI Tomasz 1984-04-23 Start Tarnów MLP
206 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
207 SKOWROŃSKI Tomasz 1998-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
208 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
209 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
210 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
211 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 SOWIŃSKI Kacper 1999-03-24 SKS Kusy Kraków MLP
213 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
214 STANISZ Maciej 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
215 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
217 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
218 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
219 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
220 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
221 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
222 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
223 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
224 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
225 SZCZYREK Szymon 2001-05-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
226 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
227 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
228 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
229 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
230 SZUREK Kamil 1999-01-01 UKS Kobylanka MLP
231 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
232 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
233 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
234 ¦WIERCZEWSKI Marcin 1998-03-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
235 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
236 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
237 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
238 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
239 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
240 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
241 TWORKIEWICZ Robert 1999-01-01 MLUKS Tarnów MLP
242 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
243 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LIUKS Kruszwica KPO
244 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
245 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
246 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
247 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
248 WĘGRZYN Dawid 2002-09-18 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
249 WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
251 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
252 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
253 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
254 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
255 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
256 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
257 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
258 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
259 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
260 WO¬NIAK Mateusz 2000-08-14 SKS Kusy Kraków MLP
261 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
262 WUJCIK Damian 2000-01-06 ULKS Lipinki MLP
263 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
264 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
265 WYSOCKI Dawid 1998-05-16 MKS-MOSM Bytom SLK
266 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
267 ZACZEK Artur 1989-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
268 ZAJˇC Dominik 1998-06-05 IKS Olkusz MLP
269 ZAPART Paweł 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
270 ZARĘBA Mateusz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
271 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
272 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
273 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
274 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
275 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
276 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
277 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
278 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
279 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
280 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
281 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
282 ŻELAZNY Patryk 1997-03-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
283 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
284 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
285 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
286 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20258903503418sekund