OLSZYŃSKI Marek
1996-05-28
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
2 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
5 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
6 BOGDAL Filip 1998-05-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
7 BURCZYK Robert 1994-04-06 KKB Starogard Gdański POM
8 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
9 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
11 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
12 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
13 DĄBROWSKI Artur 1990-03-19 AZS Łódź LDZ
14 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
16 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
17 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
19 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
20 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 KS Team run Gdańsk POM
21 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
22 GARCZAREK Mateusz 1993-02-17 SL Olimpia Poznań WLP
23 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
24 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
26 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 GRONOSTAJSKI Bartosz 1997-01-01 I LO Łomża POD
29 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
30 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
32 JANEWICZ Mateusz 1996-02-13 KS Podlasie Białystok POD
33 JANISZEWSKI Tomasz 1995-01-01 niest. Białystok POD
34 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
35 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
36 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
37 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
38 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
39 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
40 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
41 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
42 KLOC Paweł 1993-04-25 AZS UMCS Lublin LBE
43 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
44 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
46 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
47 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
48 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
49 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
50 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
51 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
52 LĘGAS Adrian 1996-10-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
53 ŁAPSZO Piotr 1991-04-30 KS Podlasie Białystok POD
54 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
55 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
56 ŁEMPICKI Radosław 1994-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
59 MARCINIAK Michał 1997-01-01 I LO Łomża POD
60 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
61 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
62 MIECZNIK Albert 1998-10-02 MKS Juvenia Białystok POD
63 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
64 MORDYŃSKI Bartłomiej 1994-05-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
65 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
66 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
67 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
69 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
70 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
71 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
72 OSTASZEWSKI Arkadiusz 1993-04-03 niest. Białystok POD
73 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
74 OZDOBA Mariusz 1995-04-29 AZS-AWF Katowice SLK
75 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
76 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
77 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
78 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
79 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
80 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
81 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
83 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
84 PRUSINOWSKI Michał 1993-06-16 niest. Gdańsk POM
85 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
86 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 RODEWALD Mateusz 1993-07-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
88 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
89 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
90 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
91 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
92 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
93 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
94 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
95 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 SIENKIEWICZ Piotr 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
98 SIEŃKO Radosław 1996-01-01 niest. Białystok POD
99 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
101 STANKIEWICZ Mateusz 1997-01-01 I LO Łomża POD
102 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
103 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
104 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
105 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
106 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
107 SZAŁEK Aron 1994-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
108 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
109 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
110 SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
112 ŚLĄZEK Michał 1995-09-29 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
113 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
114 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
115 TOMCZAK Tomasz 1997-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 TYSZKA Karol 1997-11-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 TYSZKA Sebastian 1999-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
118 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
119 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
120 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
122 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
123 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
124 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
125 WOŁOWCZYK Krzysztof 1995-01-01 UNTS Warszawa MAZ
126 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
127 WOŹNIAK Jakub 1990-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
128 WYSZOMIERSKI Damian 1996-07-30 KS Podlasie Białystok POD
129 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
130 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
131 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKS Jedynka Jarocin WLP
132 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
133 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11273002624512sekund