MAJERSKI Adam
1998-12-18
UKS Budowlani Nowy Sącz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
4 AUGUSTYN Arkadiusz 1999-02-20 MLUKS Tarnów MLP
5 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BAJON Bartłomiej 1995-05-04 GKS Piast Gliwice SLK
7 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
10 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
11 BARNACH Krzysztof 1998-01-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
12 BARON Kamil 1997-05-15 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
13 BARZYCKI Dawid 1998-07-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
14 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
15 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
16 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
18 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
21 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BOBAK Piotr 1996-08-13 WKS Wawel Kraków MLP
23 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
25 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
26 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
27 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BUJAŁA Michał 1987-11-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
32 CHMAJ Piotr 1997-08-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
34 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
36 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
37 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
38 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
40 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
41 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
42 CIEŚLIK Tomasz 1995-04-02 LUKKS Bałtów SWK
43 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
44 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
45 CZACHOR Piotr 1997-01-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
46 CZAPLA Krystian 1995-01-16 IKS Olkusz MLP
47 CZARNOTA Patryk 1995-06-03 IKS Olkusz MLP
48 CZERNIJ Kacper 1998-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
49 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
50 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
51 CZUPAŁA Martin 1994-11-09 UKS Olimpia Zabrze SLK
52 CZWAKIEL Bartłomiej 1998-01-15 MLUKS Tarnów MLP
53 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
54 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
55 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
56 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
57 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
58 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
59 DOLINA Daniel 1996-03-27 LKS Znicz Biłgoraj LBE
60 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
61 DUDCZAK Michał 2000-10-04 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
62 DUDZIC Dawid 2000-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
63 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
64 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
65 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
66 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
67 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
68 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
69 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
70 FILIPOWICZ Patryk 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
71 FOŁTA Jakub 1997-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
72 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 FURTAK Bartosz 1996-07-23 KKL Kielce SWK
74 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
76 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
77 GARBOWSKI Kamil 1998-06-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
78 GAWARKIEWICZ Tristan 1998-10-21 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
79 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
80 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
81 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
82 GOLEMO Michał 1998-04-26 MLUKS Tarnów MLP
83 GOŁKOWSKI Kamil 1993-09-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
85 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
86 GRYGIEL Mateusz 1996-04-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
87 GRYSZKA Karol 2000-05-16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
88 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
89 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
90 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
91 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
92 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
93 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
94 HADRYŚ Dawid 1997-08-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
95 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
96 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
97 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
98 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
99 HOLIK Artur 2000-09-17 MLUKS Tarnów MLP
100 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
101 JACHYM Tomasz 1993-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
102 JACHYRA Dawid 1999-03-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
103 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
104 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
105 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
106 JAMROZ Michał 1997-02-21 LKS Znicz Biłgoraj LBE
107 JANISZEWSKI Jakub 1997-09-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
108 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
109 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
111 JASZCZUR Mateusz 1994-06-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
113 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
114 JUDEK Adrian 1998-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ
115 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
116 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
117 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
118 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
119 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
120 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
121 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
122 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
123 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
124 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
125 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
126 KARCZYŃSKI Wojciech 1999-03-29 MLUKS Tarnów MLP
127 KARDAS Maciej 2000-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
128 KASPRZYCKI Miłosz 1998-01-01 UKS 12 Kalisz WLP
129 KASPRZYK Robert 1998-04-19 PLKS Gwda Piła WLP
130 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 KICZUŁA Konrad 1995-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
132 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
133 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
134 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
135 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
136 KLUBA Łukasz 1998-03-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
137 KLUBA Marcin 1993-10-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
138 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
139 KMIECIK Bartosz 1998-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
140 KMIECIK Krystian 1998-01-25 SSR Olimp Strawczyn SWK
141 KNAP Szczepan 1995-07-11 KS Agros Zamość LBE
142 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
143 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
144 KOCUREK Bartłomiej 1998-10-22 LKS Pogórze Skoczów SLK
145 KOLAŃCZYK Sebastian 1997-09-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
146 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
147 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
148 KONEFAŁ Karol 1996-12-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
149 KONEFAŁ Rafał 1996-01-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
150 KORCZYK Dariusz 1998-04-11 MKS Tempo Kęty MLP
151 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
152 KOSMALA Szymon 1998-10-02 LKS Zantyr Sztum POM
153 KOWAL Bartłomiej 1999-04-23 GKS Piast Gliwice SLK
154 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
155 KOWALIK Konrad 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
156 KOZDRA Krzysztof 1995-04-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
157 KOZICA Sebastian 1998-05-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
158 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
159 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
160 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
161 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
162 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
163 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
164 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
165 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
166 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
167 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
168 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
170 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
171 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
172 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
173 KUKUŁKA Jacek 2000-02-11 MLUKS Tarnów MLP
174 KULIGA Mateusz 1998-09-02 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
175 KULIŃSKI Kamil 1998-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
176 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
177 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
178 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
179 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1996-02-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
180 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
181 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
182 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
183 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
184 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
185 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
186 LEWICKI Patryk 1998-07-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
187 LINOWSKI Michał 1998-04-28 ULKS Gryf Rytwiany SWK
188 LISOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Zantyr Sztum POM
189 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
190 ŁAZARZ Piotr 1999-09-10 ZKS Unia Tarnów MLP
191 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
192 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
193 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
194 MACHAJ Damian 2001-05-05 MLUKS Tarnów MLP
195 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
196 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
197 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
198 MAKOŚ Michał 1997-10-18 MKS Tempo Kęty MLP
199 MALAGA Sebastian 2001-07-25 MLUKS Tarnów MLP
200 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
201 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
202 MANGIONE Gianmarco 2002-05-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
203 MARCINISZYN Konrad 1994-08-31 WKS Wawel Kraków MLP
204 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
205 MARCJAN Maciej 1998-03-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
206 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
207 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
208 MARUT Wojciech 1996-11-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
209 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
210 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
211 MATYCZ Marcin 1995-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
212 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
213 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
214 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
215 MILEJ Daniel 1998-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
216 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
217 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
218 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
219 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
220 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
221 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
222 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
223 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
224 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
225 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
226 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
227 MUSIAŁ Grzegorz 1996-04-05 LKS Kłos Olkusz MLP
228 MUZOLF Sebastian 1999-12-12 LUKS Start Nakło KPO
229 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
230 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
231 NOCOŃ Krzysztof 1997-03-22 LKS Kłos Olkusz MLP
232 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
233 NOWAK Arkadiusz 1997-09-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
234 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
235 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
236 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
237 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
238 NOWIŃSKI Kacper 2000-01-30 KS Zawkrze Mława MAZ
239 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
240 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
241 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
242 OLEJARCZYK Henryk 1993-02-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
243 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
244 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
245 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
246 OPIAŁ Grzegorz 1985-02-22 niest. Kraków MLP
247 ORSZEWSKI Kacper 1999-11-13 KS Podlasie Białystok POD
248 ORZESZYNA Kamil 1997-01-28 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
249 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
250 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
251 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
252 PACOŃ Radosław 1995-01-01 UKS Orlik Zręcin PDK
253 PAJOR Michał 1991-05-06 ZKS Unia Tarnów MLP
254 PALISZEWSKI Aleksander 1997-06-16 KS Agros Zamość LBE
255 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
256 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
257 PAWLAK Patryk 2000-09-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
258 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
259 PAWLIK Dawid 1998-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
260 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
261 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
262 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
263 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
264 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 WKS Wawel Kraków MLP
265 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
266 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
267 PIEPRZYCKI Robert 1992-10-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
268 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
269 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
270 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
271 PŁAZIAK Michał 1997-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
272 POCIECHA Tomasz 1988-08-04 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
273 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
274 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
275 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
276 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
277 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
278 PRĘDKI Marek 1994-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
280 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
281 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
282 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
283 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
284 RAJ Rafał 1998-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
285 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
286 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
287 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
288 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
289 RĘBILAS Michał 1997-09-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
290 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
291 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
292 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
293 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
294 RZEPA Krzysztof 1995-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
295 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
296 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
297 SAŁADIAK Michał 1996-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
298 SARNECKI Szymon 1997-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
299 SATOR Damian 1996-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
300 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
301 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
302 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
303 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
304 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
305 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
306 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
307 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
308 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
309 STARUCH Jan 1997-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
310 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
311 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
312 SUDOŁ Mateusz 1997-11-05 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
313 SUŁOWICZ Arkadiusz 1997-01-03 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
314 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
315 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
316 SWAT Nataniel 1994-09-30 GKS Piast Gliwice SLK
317 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
318 SZAFARCZYK Marcin 1990-08-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
319 SZATAN Patryk 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
320 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
321 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
322 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
323 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
324 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
325 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
326 SZYMCZYK Artur 1998-04-08 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
327 ŚMIESZEK Mikołaj 2001-04-05 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
328 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
329 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
330 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
331 TEOFILAK Kamil 1997-07-22 KL Bałtyk Koszalin ZPO
332 TOMASIK Michał 1997-05-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
333 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
334 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
335 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
336 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
337 TWOREK Adam 1998-03-05 MKS-MOSM Bytom SLK
338 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
339 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
340 WALECZKO Mario 1999-03-27 MOSiR Mysłowice SLK
341 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
342 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
343 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
344 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
345 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
346 WĘGLARZ Paweł 1998-05-18 IKS Olkusz MLP
347 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
348 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
349 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
350 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
351 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
352 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
353 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
354 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
355 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
356 WOJNICKI Kamil 1992-03-27 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
357 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
358 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
359 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
360 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
361 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
362 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
363 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
364 WYCHOWANIEC Oskar 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
365 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
366 ZAJAC Sebastian 1998-02-17 MKS Tempo Kęty MLP
367 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
368 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
369 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
370 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
371 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
372 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
373 ZYM Patryk 1998-02-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
374 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
375 ŻEBROWSKI Dawid 1991-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
376 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.48782396316528sekund