BRYZEK Justyna
1998-07-09
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIAK Oktawia 2000-07-05 MOSiR Mysłowice SLK
2 BANA¦ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
4 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
5 BARTECZKO Wiktoria 1999-01-01 MKS Żywiec SLK
6 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
7 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BˇK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
9 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
10 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BIAŁEK Jagoda 2000-03-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
12 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
13 BISTYGA Magdalena 1995-03-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
14 BORNITA Karolina 1998-10-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
16 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
17 BRY¦ Sandra 1997-07-13 MKS-MOS Katowice SLK
18 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
20 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
22 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
25 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 CIE¦LAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
27 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
29 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
31 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
32 ĆMIEL Aleksandra 2000-03-01 GKS Piast Gliwice SLK
33 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
34 DˇBROWSKA Dominika 1996-06-07 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
35 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
37 DUDA Aleksandra 1990-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 DWORZAŃSKA Marta 1999-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
39 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
40 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
41 FIUK Magdalena 1997-11-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
42 FOJT Kinga 1997-05-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
43 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
44 GADOMSKA Martyna 1997-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
45 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
47 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
48 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
49 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
50 GLEGOŁA Aldona 1999-03-02 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
51 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
52 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
53 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
54 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
55 GONDEK Zuzanna 1998-01-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
56 GORZAWSKA Nicola 1999-07-16 GKS Piast Gliwice SLK
57 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
58 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GÓRKA Andżelika 1999-01-20 ULKS Jedlińsk MAZ
60 GREŃ Aleksandra 1996-01-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
62 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
63 GRZEBELEC Aleksandra 2000-02-17 LUKS Zabrzeg SLK
64 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
65 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
66 HAJDA Teresa 1998-09-27 MKS-MOSM Bytom SLK
67 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
68 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
69 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
70 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 O¦ AZS Poznań WLP
71 JABŁOŃSKA Julia 1999-04-08 RMKS Rybnik SLK
72 JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
73 JAK¦ Małgorzata 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
74 JAKUBIEC Paulina 1999-03-20 MKS-MOS Katowice SLK
75 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
76 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
77 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
78 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
80 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
81 KARA¦ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
82 KARA¦ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
84 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
85 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
86 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
87 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
88 KA¬MIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
89 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 O¦ AZS Poznań WLP
90 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
91 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
93 KOŃPA Izabela 1999-08-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
94 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
95 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
96 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 KOSOBUDZKA Kornelia 2001-05-25 UKS Kusy Bukowno MLP
98 KO¦CIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
100 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
101 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
103 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
104 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
105 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
106 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KRACHULEC Zuzanna 1998-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
109 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 KRAWCZYK Gabriela 1997-11-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
111 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
112 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
113 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
114 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
115 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 KUC Daria 2000-04-25 MKS-MOSM Bytom SLK
117 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 KUJAWA Aleksandra 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
119 KURKIEWICZ Maria 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
120 KU¦ Dominika 2001-07-12 LKS Brzezina Osiek MLP
121 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
122 KWA¦NIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
123 KWIECIŃSKA Joanna 1999-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
124 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
125 LASKOWSKA Justyna 1997-07-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
127 LEPA Klaudia 1999-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
128 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
129 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
130 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
132 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
133 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
134 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
135 ŁYŻNIAK Magdalena 1998-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
137 MACIˇGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
138 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
139 MAJKA Patrycja 1998-02-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
140 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamo¶ć LBE
141 MARCJASZ Kinga 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
142 MARCZAK Klaudia 2001-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
143 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
144 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
145 MAZUR Karolina 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
146 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
148 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
149 MICHALIK Paulina 1997-01-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 MICHALSKA Katarzyna 1999-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 MICHALSKA Monika 1999-07-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
152 MIERZEJEK Klaudia 1997-03-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
153 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
154 MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1999-01-08 MKS-MOSM Bytom SLK
155 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
156 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
157 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
158 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
159 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
160 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
161 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
162 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
163 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
164 NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
165 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
166 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
167 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
168 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 O¦ AZS Poznań WLP
169 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
170 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
173 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
174 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
175 PIERZCHAŁA Paulina 1998-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
176 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
177 PLE¦NIAK Aleksandra 1994-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
178 PNIOK Martyna 1998-07-08 LUKS Zabrzeg SLK
179 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
180 PODOLAK Wiktoria 1998-10-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
181 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
182 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
183 PRENCEL Aleksandra 1998-03-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
184 PRZYBYŁA Anna 1998-05-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
185 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
186 RADOLIŃSKA Antonina 1999-04-08 GKS Piast Gliwice SLK
187 RANECKA Daria 1998-02-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
188 RAŻAKOWSKA Małgorzata 1999-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
189 RĘBISZ Julia 1997-05-12 niest. Katowice SLK
190 RODENKO Magdalena 2001-06-22 LKS Pogórze Skoczów SLK
191 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
192 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
193 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
194 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
195 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
196 RYSZCZYK Aleksandra 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 RY¦ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
199 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
200 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
201 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
202 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
203 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
204 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
205 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
207 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
208 SKOMSKA Natalia 1999-08-31 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
209 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
210 SKORA Barbara 1999-09-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
211 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
212 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
213 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
214 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
215 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 STANEK Weronika 1998-04-14 UKS Chromik Mysłowice SLK
217 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
218 STEC Julia 2000-06-02 MOSM Tychy SLK
219 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
220 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
221 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
223 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
224 SZARPAK Aleksandra 1998-03-20 RMKS Rybnik SLK
225 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
226 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
227 SZCZE¦NIAK Angelika 1997-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
228 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
229 SZEWCZYK Katarzyna 1995-12-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
230 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
231 SZULIŃSKA Dominika 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
232 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
234 ¦WIˇTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
235 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
236 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
237 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
238 TOMCZYK Paulina 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
239 TREJDA Joanna 1999-03-26 RMKS Rybnik SLK
240 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
241 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
242 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
243 TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
244 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
245 URBANIEC Dominika 1997-10-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
246 WAŁĘGA Natalia 1999-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
247 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
248 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
249 WAWEŁCZYK Irena 2001-10-16 MKS-MOSM Bytom SLK
250 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
251 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
252 WIECZOREK Patrycja 1997-05-14 BKL Bełchatów LDZ
253 WIECZORKOWSKA Laura 1999-07-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
254 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
255 WILCZEK Patrycja 1999-01-01 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
256 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
257 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
258 WOREK Klaudia 1997-10-11 MKS-MOS Katowice SLK
259 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
260 WO¬NIAK Natalia 1995-02-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
261 WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
262 WÓJCIK Angelika 1999-10-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
263 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
264 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
265 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
266 ZALEJSKA Monika 1999-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
267 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
268 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
269 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
270 ZˇBEK Karolina 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
271 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
272 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
273 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
274 ZIOŁO Klaudia 1999-01-01 KKL Kielce SWK
275 ZWIAS Elżbieta 1997-05-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
276 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
277 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21859097480774sekund