RZEMIENIECKI Marek
1998-02-10
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
5 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
6 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
7 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
8 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
10 BORAWSKI Tomasz 1997-09-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
12 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
13 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
14 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
16 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
17 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
19 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
20 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
22 CIMOCHOWSKI Kamil 1999-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
23 CZERNIJ Kacper 1998-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
24 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
25 CZERWIŃSKI Filip 1997-05-15 UKS Achilles Leszno WLP
26 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
27 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
28 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
29 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
30 DOLINA Dariusz 1997-02-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
31 DOMAGAŁA Patryk 1997-04-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
32 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
34 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
36 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
37 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
38 ELBICH Kamil 1998-06-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
40 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
41 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 FILAR Krzysztof 1998-05-03 UKS 12 Kalisz WLP
43 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
44 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
46 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
47 GAWRYJOŁEK Kamil 1997-02-07 KS Wisła Puławy LBE
48 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
49 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
50 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
53 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
56 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
57 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
58 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
59 HACZKUR Cezary 1997-11-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
60 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
61 HALICKI Łukasz 1997-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
63 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
64 JANICKI Mateusz 1998-06-05 KS Podlasie Białystok POD
65 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
66 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
67 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
68 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
70 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
71 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
72 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
73 JUDEK Adrian 1998-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ
74 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
75 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
76 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
77 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
79 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
80 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
81 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
82 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
83 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
84 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
85 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 KASPRZYCKI Miłosz 1998-01-01 UKS 12 Kalisz WLP
87 KASPRZYK Robert 1998-04-19 PLKS Gwda Piła WLP
88 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
90 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
92 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
93 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
94 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
95 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
96 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
97 KOPCIEWSKI Dawid 1998-12-10 KS Podlasie Białystok POD
98 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
99 KOPEĆ Mateusz 1996-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
100 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
101 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
102 KOSMALA Szymon 1998-10-02 LKS Zantyr Sztum POM
103 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
104 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
105 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
106 KOZAK Bartosz Łukasz 1997-10-14 KS Agros Zamość LBE
107 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
109 KOZŁOWSKI Kamil 1995-06-01 MKS Pułtusk MAZ
110 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
111 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
112 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
113 KRAUZE Kamil 1987-06-23 niest. Warszawa MAZ
114 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
115 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
116 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
117 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
118 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
119 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
120 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
122 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
123 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
124 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
125 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 KURZĄTKOWSKI Jakub 2000-07-13 ZS NIEĆKOWO POD
128 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
129 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
130 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
131 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
132 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
134 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
135 LIPCZAK Piotr 1998-04-03 MKS Agros Chełm LBE
136 LISOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Zantyr Sztum POM
137 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
138 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
139 ŁAWNICZAK Marcin 1999-06-28 UKS Sokół Żmigród DOL
140 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
141 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
142 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
143 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
144 MAJEWSKI Łukasz 1997-09-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
145 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
146 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
147 MARCHLIK Kasjan 1997-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
148 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
149 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
150 MARCZAK Tomasz 1996-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
151 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
152 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
153 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
154 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
155 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
156 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
157 MICIUK Mateusz 1997-01-13 KS Agros Zamość LBE
158 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
159 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
160 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
161 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
162 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
164 MUKLEWICZ Dawid 1998-02-15 KS Podlasie Białystok POD
165 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
166 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
167 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
168 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
169 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
170 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
171 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
172 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
173 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
174 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
175 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
176 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
177 PAWLIK Dawid 1998-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
178 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
179 PAWŁOWSKI Damian 2000-06-06 I LO ŁOMŻA POD
180 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
181 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
182 PĘKALA Piotr 1998-02-23 MLKS Agros Żary LBU
183 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
184 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
185 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
186 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
187 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
188 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
189 POGORZELSKI Bartłomiej 1997-11-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
191 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
192 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
194 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
195 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
196 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
197 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
198 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
199 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
200 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
201 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
202 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
203 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
204 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
205 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
206 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
207 ROMANIUK Arkadiusz 1997-02-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
208 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
209 ROMASZKO Albert 1998-11-26 MKS Unia Hrubieszów LBE
210 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
211 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
212 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
213 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
214 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
215 RUDZIŃSKI Paweł 1997-07-28 LUKS Atletic Białystok POD
216 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
217 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
218 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
219 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
220 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
221 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
222 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
224 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
225 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
226 STARUCH Jan 1997-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
227 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
229 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
230 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
231 SZATAN Patryk 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
232 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
233 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
234 SZODA Kamil 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
235 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
236 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
237 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
238 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
239 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
240 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
241 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
242 TAFIŁOWSKI Krystian 1998-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
243 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
244 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
245 TOMASZCZYK Sebastian 1998-10-22 ZSEiO 6 Łomża POD
246 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
247 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
248 TWOREK Adam 1998-03-05 MKS-MOSM Bytom SLK
249 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
250 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
251 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
252 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
253 WĄSIK Kamil 1998-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
254 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
255 WERNER Kamil 1999-12-03 SL GKS Olsza Olszyna DOL
256 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
257 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
258 WISZOWATY Sławomir 1998-01-01 PG Trzcianne POD
259 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
260 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
261 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
262 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
263 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
264 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
265 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
266 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
267 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
268 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
269 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MLKS Czarni Olecko WMZ
270 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
271 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
272 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
273 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
274 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
275 ZIELONKA Jan 1999-08-19 MKL Toruń KPO
276 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
277 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
278 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
279 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
280 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
281 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
282 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14174199104309sekund