BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
2 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BANASZEK Aleksandra 1993-04-17 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
7 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
8 BERBACHOWSKA Magdalena 1999-03-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 BIAŁA Weronika 1998-07-18 KS Podlasie Białystok POD
11 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
12 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
13 BIELECKA Aleksandra Maria 1999-11-16 UKS Ogar Orchówek LBE
14 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
15 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
16 BOREK Natalia 1999-12-11 KS Agros Zamość LBE
17 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 BRYŁKA Justyna 1999-01-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
19 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
21 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
22 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
23 BURDAK Wiktoria 1998-02-13 KS Podlasie Białystok POD
24 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
25 CEGIEŁKA Klaudia 2001-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
26 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
27 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
28 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
29 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
30 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
32 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
33 CHROMIŃSKA Klaudia 2000-02-02 AZS UMCS Lublin LBE
34 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
35 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 CZAJKA Paulina 1999-01-01 ZSO Sejny POD
37 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
38 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 DANKIEWICZ Aneta 1998-01-01 LO Sejny POD
40 DĄBROWSKA Gabriela 1998-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
42 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
43 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
44 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 DUCHNOWSKA Beata 1999-03-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 DUDA Natalia 2001-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
47 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
48 DZIUBIŃSKA Weronika 1999-12-17 MKS Agros Chełm LBE
49 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
50 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
51 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
52 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
53 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
55 GARBARCZYK Natalia 2004-04-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
56 GASIUK Diana 1997-09-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
58 GOŁOŃSKA Aleksandra 1998-05-23 KS Podlasie Białystok POD
59 GÓRCZAK Izabela 2001-01-14 GUKS Asy Dywity WMZ
60 GÓŹDŹ Magdalena 2000-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
61 GRABARCZYK Iga 1998-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 GRABOWIECKA Marta 1998-02-08 KS Podlasie Białystok POD
63 GRALA Anna 1996-06-06 OKLA Ostrołęka MAZ
64 GRANICKA Małgorzata 1998-04-04 OKS Skra Warszawa MAZ
65 GRĄDZKA Aleksandra 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
67 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
68 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
69 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
70 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
71 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
72 GRZYBOWSKA Maja 2000-04-09 ZSO Sejny POD
73 HREHOROWICZ Magdalena 1999-05-18 KS Podlasie Białystok POD
74 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
75 IWANIUK Martyna 2000-07-30 MKS Agros Chełm LBE
76 JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 GUKS Asy Dywity WMZ
77 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
78 JACHIMCZYK Malika 1998-05-05 OKS Skra Warszawa MAZ
79 JAKUBOWSKA Klaudia 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
81 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
82 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
83 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
84 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
85 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WMZ
86 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
87 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
88 KACZMAREK Patrycja 2000-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
89 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
90 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
91 KALISZUK Aneta 2004-07-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
92 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
94 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
95 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
96 KARWOWSKA Agnieszka 1997-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 KARWOWSKA Patrycja Anna 1995-01-01 ZSOiZ Mońki POD
98 KASPRZYK Paulina 1998-05-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
100 KAZIMIERSKA Wiktoria 2000-12-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
101 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
102 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
103 KLUCZEK Angelika 1996-01-01 I LO Łomża POD
104 KLUJ Natalia 2002-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
105 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 KOŁODZIEJCZYK Paulina 1998-10-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
107 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
108 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 KORCZYK Aleksandra 1998-10-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
110 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
111 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
112 KORONKIEWICZ Ewelina 1999-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
113 KOSIOR Natalia 1998-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
114 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
115 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
116 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
117 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 KOZAK Natalia 1995-12-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
119 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
120 KRASZEWSKA Magdalena 1996-03-30 LUKS Atletic Białystok POD
121 KRÓLIKOWSKA Nikola 1999-11-25 MKS Mechanik Włodawa LBE
122 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
123 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
124 KRYSTOSIAK Wiktoria 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
125 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 KUBIK Wiktoria 1998-06-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
128 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
129 KUCHTA Barbara 1999-10-14 ZSR Ostrożany POD
130 KUCZYŃSKA Anna 1998-06-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
131 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
132 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
134 KUŚWIK Magdalena 2000-04-17 UKS 12 Kalisz WLP
135 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
136 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
137 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
138 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
139 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
140 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
141 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 LENKIEWICZ Zuzanna 1998-05-01 KS Podlasie Białystok POD
143 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
145 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
146 LISOWSKA Julia 1999-12-14 AZS UMCS Lublin LBE
147 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
148 ŁAKOMA Dominika 1998-01-19 KS Wisła Puławy LBE
149 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
150 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
151 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
152 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
153 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
154 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
155 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
156 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
157 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
158 MACULEWICZ Katarzyna 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
159 MAGNUSZEWSKA Martyna 1998-08-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
160 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
162 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
163 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
164 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
165 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
166 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
167 MATEJEK Agata 1997-03-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
168 MICHALSKA Alicja 1998-07-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
169 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
170 MIECZNIKOWSKA Patrycja 1999-10-01 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
171 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
172 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
173 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
174 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
175 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
176 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
177 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
178 MODZELEWSKA Kinga 2000-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
179 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
180 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
181 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
182 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
183 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
184 MURAWSKA Ewa 1997-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
185 MUSIAŁOWSKA Emilia 2004-06-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
186 NADOLNA Anna 1998-05-22 UKS Achilles Leszno WLP
187 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
188 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
189 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
190 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
191 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
192 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
193 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
194 OGONOWSKA Anna 1998-07-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
195 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
196 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
197 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
198 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
199 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
200 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
201 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
202 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
203 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
204 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
205 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
206 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
207 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
208 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
209 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
210 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
211 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
212 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
213 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
214 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
215 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
216 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
217 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
218 POGORZELSKA Wioleta 1998-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
220 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
221 PÓŁTORAK Daria 1998-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
222 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
223 PROKORYM Sylwia 1997-07-23 KS Podlasie Białystok POD
224 PRUDACZUK Greta 2000-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
225 PRZYCHODZEŃ Weronika 1997-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
226 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
227 PSIUK Magdalena 1999-05-15 KS Agros Zamość LBE
228 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
229 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
230 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
231 ROBAK Eliza 1998-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
232 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
233 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
234 RÓŻYK Lidia 1999-11-21 AZS UMCS Lublin LBE
235 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
236 SAJNA Kinga 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
237 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
238 SAMSONOWICZ Martyna 1999-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
239 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
240 SENDEREK Jagoda 1999-06-27 ZLKL Zielona Góra LBU
241 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
242 SHALASHOWA Olga 2000-02-06 ZSOiZ Ciechanowiec POD
243 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
244 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
245 SIENKIEWICZ Aleksandra 1997-11-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
246 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
247 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
248 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
249 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
250 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
251 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
252 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
253 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
254 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
255 STAŚKIEWICZ Aleksandra 1998-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
256 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 SSMKS Parasol Wrocław DOL
257 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
258 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
259 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
260 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
261 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
262 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
263 SZAPOWAŁ Dominika 1998-04-17 KS Podlasie Białystok POD
264 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
265 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
266 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
267 SZEWCZYK Julia 2000-08-23 MKS Żak Biała Podlaska LBE
268 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
269 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
270 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
271 SZYMANIAK Katarzyna 1999-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
272 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
273 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
274 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
275 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
276 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
277 TOFILUK Kinga 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
278 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
279 TOMKIEWICZ Aneta 1999-07-12 ZSO Sejny POD
280 TURKOWSKA Emilia 1999-08-14 ZS Suchowola POD
281 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
282 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
283 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
284 WAWRYSZUK Julia 2000-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
285 WAWRZYNIAK Karolina 1997-02-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
286 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
287 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
288 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
289 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
290 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
291 WOJEWÓDZKA Lidia 1999-08-18 LKS Vectra Włocławek KPO
292 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
293 WOJTKIELEWICZ Karolina 1996-01-01 ZSOiZ Mońki POD
294 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
295 WROŃSKA Ewa 1998-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
296 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
297 WRZOSEK Weronika 2000-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
298 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
299 WYSZYŃSKA Martyna 1999-02-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
300 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
301 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
302 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
303 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
304 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
305 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
306 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
307 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17158699035645sekund