BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
2 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BANASZEK Aleksandra 1993-04-17 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
7 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
8 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
9 BERBACHOWSKA Magdalena 1999-03-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BIAŁA Weronika 1998-07-18 KS Podlasie Białystok POD
12 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
13 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
14 BIELECKA Aleksandra Maria 1999-11-16 UKS Ogar Orchówek LBE
15 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
16 BOREK Natalia 1999-12-11 KS Agros Zamość LBE
17 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 BRYŁKA Justyna 1999-01-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
19 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
21 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
22 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
23 BURDAK Wiktoria 1998-02-13 KS Podlasie Białystok POD
24 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
25 CEGIEŁKA Klaudia 2001-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
26 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
27 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
28 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
29 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
30 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
31 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
33 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
34 CHROMIŃSKA Klaudia 2000-02-02 AZS UMCS Lublin LBE
35 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
36 CZAJKA Paulina 1999-01-01 ZSO Sejny POD
37 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
38 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 DANKIEWICZ Aneta 1998-01-01 LO Sejny POD
40 DĄBROWSKA Gabriela 1998-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
42 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
43 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
44 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 DUCHNOWSKA Beata 1999-03-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 DUDA Natalia 2001-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
47 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
48 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
49 DZIUBIŃSKA Weronika 1999-12-17 MKS Agros Chełm LBE
50 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
52 FORDUŃSKA Marcelina 1998-04-16 MKS Sambor Tczew POM
53 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
54 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
56 GASIUK Diana 1997-09-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
58 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
59 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
60 GOŁOŃSKA Aleksandra 1998-05-23 KS Podlasie Białystok POD
61 GÓRCZAK Izabela 2001-01-14 GUKS Asy Dywity WMZ
62 GÓŹDŹ Magdalena 2000-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
63 GRABARCZYK Iga 1998-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
64 GRABOWIECKA Marta 1998-02-08 KS Podlasie Białystok POD
65 GRALA Anna 1996-06-06 OKLA Ostrołęka MAZ
66 GRANICKA Małgorzata 1998-04-04 OKS Skra Warszawa MAZ
67 GRĄDZKA Aleksandra 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
69 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
70 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
71 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
72 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
73 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
74 GRZYBOWSKA Maja 2000-04-09 ZSO Sejny POD
75 HREHOROWICZ Magdalena 1999-05-18 KS Podlasie Białystok POD
76 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
77 IWANIUK Martyna 2000-07-30 MKS Agros Chełm LBE
78 JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 GUKS Asy Dywity WMZ
79 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
80 JACHIMCZYK Malika 1998-05-05 OKS Skra Warszawa MAZ
81 JAKUBOWSKA Klaudia 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
83 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
84 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
85 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
86 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
87 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
88 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
89 JÓŹWICKA Aleksandra 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
90 KACZMAREK Patrycja 2000-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
91 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
92 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
93 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
96 KARWOWSKA Agnieszka 1997-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 KARWOWSKA Patrycja Anna 1995-01-01 ZSOiZ Mońki POD
98 KASPRZYK Paulina 1998-05-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
100 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 MKS Pułtusk MAZ
101 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
102 KLUCZEK Angelika 1996-01-01 I LO Łomża POD
103 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 KOŁODZIEJCZYK Monika 2003-08-27 KS Agros Zamość LBE
105 KOŁODZIEJCZYK Paulina 1998-10-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
106 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
107 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
108 KORCZYK Aleksandra 1998-10-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
109 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
110 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
111 KORONKIEWICZ Ewelina 1999-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
112 KOSIOR Natalia 1998-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
113 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
114 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
117 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 KOZAK Natalia 1995-12-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
119 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
120 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
121 KRASZEWSKA Magdalena 1996-03-30 LUKS Atletic Białystok POD
122 KRÓLIKOWSKA Nikola 1999-11-25 MKS Mechanik Włodawa LBE
123 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
124 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
125 KRYSTOSIAK Wiktoria 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
126 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
127 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
128 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 KUBIK Wiktoria 1998-06-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
130 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
131 KUCHTA Barbara 1999-10-14 ZSR Ostrożany POD
132 KUCZYŃSKA Anna 1998-06-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
133 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
134 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
136 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
137 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
138 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
139 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
140 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
141 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
142 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
143 LENKIEWICZ Zuzanna 1998-05-01 KS Podlasie Białystok POD
144 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
145 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
146 LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 BKS Bydgoszcz KPO
147 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
148 LISOWSKA Julia 1999-12-14 AZS UMCS Lublin LBE
149 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
150 ŁAKOMA Dominika 1998-01-19 KS Wisła Puławy LBE
151 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
152 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
153 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
154 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
155 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
156 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
157 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
158 MACH Natalia 1999-07-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
159 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 MACULEWICZ Katarzyna 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
161 MAGNUSZEWSKA Martyna 1998-08-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
162 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
163 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
164 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
165 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
166 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
167 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
168 MARZENTA Martyna 2000-06-20 niestowarzyszona POL
169 MATEJEK Agata 1997-03-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
170 MATEUSZUK Elżbieta Anna 2000-01-01 niest. Białystok POD
171 MAZUR Kamila 2003-01-14 MKS Agros Chełm LBE
172 MICHALSKA Alicja 1998-07-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
173 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
174 MIECZNIKOWSKA Patrycja 1999-10-01 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
175 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
176 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
177 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
178 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
179 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
180 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
181 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
182 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
183 MODZELEWSKA Kinga 2000-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
184 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
185 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
186 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
187 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
188 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
189 MURAWSKA Ewa 1997-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 NADOLNA Anna 1998-05-22 UKS Achilles Leszno WLP
191 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
192 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
193 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
194 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
195 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
196 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
197 OGONOWSKA Anna 1998-07-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
198 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
199 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
200 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
201 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
202 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
203 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
204 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
205 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
206 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
207 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
208 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
209 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
210 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
211 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
212 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
213 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
214 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
215 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
216 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
217 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
218 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
219 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
220 PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
221 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
222 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
223 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
224 POGORZELSKA Wioleta 1998-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
225 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
226 PÓŁTORAK Daria 1998-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
227 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
228 PROKORYM Sylwia 1997-07-23 KS Podlasie Białystok POD
229 PRUDACZUK Greta 2000-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
230 PRZYCHODZEŃ Weronika 1997-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
231 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
232 PSIUK Magdalena 1999-05-15 KS Agros Zamość LBE
233 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
234 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
235 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
236 ROBAK Eliza 1998-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
237 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
238 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
239 RÓŻYK Lidia 1999-11-21 AZS UMCS Lublin LBE
240 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
241 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
242 SAMSONOWICZ Martyna 1999-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
243 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
244 SENDEREK Jagoda 1999-06-27 ZLKL Zielona Góra LBU
245 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
246 SHALASHOWA Olga 2000-02-06 ZSOiZ Ciechanowiec POD
247 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
248 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
249 SIENKIEWICZ Aleksandra 1997-11-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
250 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
251 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
252 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
253 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
254 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
255 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
256 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
257 STANISŁAWSKA Karolina 2000-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
258 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
259 STAŚKIEWICZ Aleksandra 1998-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
260 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 SS MKS Parasol Wrocław DOL
261 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
262 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
263 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
264 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
265 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
267 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
268 SZAPOWAŁ Dominika 1998-04-17 KS Podlasie Białystok POD
269 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
270 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
271 SZEWCZYK Julia 2000-08-23 MKS Żak Biała Podlaska LBE
272 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
273 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
274 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
275 SZYMANIAK Katarzyna 1999-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
276 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
277 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
278 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
279 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
280 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
281 TOFILUK Kinga 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
282 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
283 TOMKIEWICZ Aneta 1999-07-12 ZSO Sejny POD
284 TURKOWSKA Emilia 1999-08-14 ZS Suchowola POD
285 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
286 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
287 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
288 WAWRYSZUK Julia 2000-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
289 WAWRZYNIAK Karolina 1997-02-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
290 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
291 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
292 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
294 WOJEWÓDZKA Lidia 1999-08-18 LKS Vectra Włocławek KPO
295 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
296 WOJTKIELEWICZ Karolina 1996-01-01 ZSOiZ Mońki POD
297 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
298 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
299 WROŃSKA Ewa 1998-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
300 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
301 WRZOSEK Weronika 2000-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
302 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
303 WYSZYŃSKA Martyna 1999-02-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
304 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
305 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
306 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
307 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
308 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
309 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
310 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
311 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24577808380127sekund