KULAWCZYK Weronika
1999-01-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMEK Patrycja 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ADRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 niest. Białystok POD
4 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
5 ANTOSZEWSKA Anna 1997-04-03 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
6 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BARTOSIK Ewa 1951-03-15 OKLA Ostrołęka MAZ
11 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
12 BERBACHOWSKA Magdalena 1999-03-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BERDZIK Patrycja 1999-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
14 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
15 BIELECKA Aleksandra Maria 1999-11-16 UKS Ogar Orchówek LBE
16 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
17 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
18 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
19 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
20 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
21 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
22 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
23 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
24 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
26 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
27 BURCHAN Dominika 1999-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
28 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
29 CELMER Patrycja 1998-12-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
30 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
31 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
32 CHODOROW Justyna 1999-07-25 KS Podlasie Białystok POD
33 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
36 CIOK Klaudia 1999-12-20 KS Maków Biega MAZ
37 CIOSEK Patrycja 1997-04-02 MKS Truso Elbląg WMZ
38 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 DANILUK Natalia 1997-03-12 MKS Juvenia Białystok POD
41 DAWIDOWICZ Aleksandra 1999-06-07 KS Podlasie Białystok POD
42 DĄBROWSKA Dominika 1996-06-07 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
43 DĄBROWSKA Gabriela 1998-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
45 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
47 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 DRĄG Agata 1999-01-01 niest. Poznań WLP
49 DRZEWIECKA Małgorzata 1998-02-05 UKS Przełaj Żerków WLP
50 DUCHNOWSKA Beata 1999-03-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 DUDKIEWICZ Paulina 2000-04-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
52 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 MLKS Sokół Lubin DOL
53 DWORAK Anna 1998-03-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
54 DYLAWERSKA Sylwia 1997-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
55 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
56 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
57 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
58 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
59 FILBRANDT Weronika 1999-01-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
60 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
61 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
62 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
63 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
65 GĄSOWSKA Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
66 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
67 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
68 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
69 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
70 GOŁOŃSKA Aleksandra 1998-05-23 KS Podlasie Białystok POD
71 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
72 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 GRABARCZYK Iga 1998-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 GRĄDZKA Aleksandra 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
75 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
76 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
77 GREŃ Zuzanna 1999-01-01 niest. Katowice SLK
78 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
79 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
80 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
81 GRZĘDZIŃSKA Wiktoria 1998-12-25 KS Podlasie Białystok POD
82 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
83 GRZYBOWSKA Joanna 1996-11-16 LKS Lubawa WMZ
84 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
85 GRZYWOCZ Weronika 1996-04-11 OKS Skra Warszawa MAZ
86 GULIK Zuzanna 1999-01-01 SP 2 Wronki WLP
87 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
88 IWASZCZUK Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
89 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
90 JAGUSZEWSKA Nikola 1999-02-27 UKL Ósemka Police ZPO
91 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
92 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
93 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
94 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
95 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
96 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
97 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
98 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WMZ
99 JAWORSKA Jonata 1999-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
100 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
101 JÓŹWIK Ewa 2000-08-15 ZS NIEĆKOWO POD
102 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
103 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
104 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
106 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
107 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
108 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 KASPRZAK Emilia 1999-06-30 PLKS Gwda Piła WLP
110 KASPRZYK Paulina 1998-05-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 KAŹMIERCZAK Zuzanna 2000-04-20 SKLA Sopot POM
113 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
114 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
115 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
117 KITA Patrycja 1999-02-02 MKLA Łęczyca LDZ
118 KLAWITER Paulina 1989-02-24 SKLA Sopot POM
119 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
120 KŁUSEWICZ Oliwia 1999-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
121 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
123 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
124 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
125 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
126 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
127 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
128 KOSECKA Patrycja 1999-01-01 UKS Drzewiarz Osieczna POM
129 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
130 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
131 KOWALEWSKA Magda 1999-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
132 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
133 KOWALSKA Patrycja 1998-02-24 MUKS Płock MAZ
134 KOZIKOWSKA Justyna 2000-10-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
137 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
138 KRÓLIKOWSKA Nikola 1999-11-25 MKS Mechanik Włodawa LBE
139 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
140 KRUSZYŃSKA Joanna 1998-02-28 KS Podlasie Białystok POD
141 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
142 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
143 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 KUCHARSKA Ewelina 1998-03-04 ULKS Jedlińsk MAZ
145 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
146 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 KUCZYŃSKA Anna 1998-06-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
148 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
149 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
150 KUDUK Nikola 1998-03-25 MKL Szczecin ZPO
151 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
152 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
153 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
154 KWIATKOWSKA Aleksandra 1998-04-21 MUKL Brodnica KPO
155 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
156 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
157 LASKOWSKA Aleksandra 1998-03-17 KS Podlasie Białystok POD
158 LESZCZYŃSKA Alicja 2000-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
159 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
160 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
161 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
162 LISOWSKA Julia 1999-12-14 AZS UMCS Lublin LBE
163 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
164 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
165 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
166 ŁAZAREK Sandra 1999-08-18 MKS Olimp Łobez ZPO
167 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
168 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
169 MACH Natalia 1999-07-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
170 MACHYNIA Teresa 1999-02-03 LUKS Podium Kup OPL
171 MACULEWICZ Katarzyna 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
172 MAGNUSZEWSKA Martyna 1998-08-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
174 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
175 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
176 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
177 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
178 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
179 MATERKA Klaudia 1999-10-16 BKL Bełchatów LDZ
180 MICHALSKA Alicja 1998-07-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
181 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
182 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
183 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
184 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
185 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
186 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
187 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
188 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
189 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
190 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
191 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
192 MURAWSKA Ewa 1997-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
193 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
194 NEŚCIOR Judyta 1992-04-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
195 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
196 NIZIOŁ Inga 1999-03-31 MKS Kusy Szczecin ZPO
197 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
198 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
199 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 OGONOWSKA Anna 1998-07-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
201 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
202 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
203 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
204 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
205 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
206 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
207 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
208 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
209 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
211 PANASIUK Natalia 2000-05-04 RKS Rumia POM
212 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
213 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
214 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
215 PAWEŁCZAK Natalia 1999-07-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
216 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
217 PETNIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
218 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
219 PIECHOWSKA Karolina 1998-01-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
220 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
221 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
222 PIETRZYKOWSKA Magdalena 1999-02-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
223 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 PLEWKA Agata 1998-07-07 KS Agros Zamość LBE
225 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
227 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
228 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
229 POGORZELSKA Wioleta 1998-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
230 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
231 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
232 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
233 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WMZ
234 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
235 POZNANIAK Paulina 1999-09-27 KS Gwardia Piła WLP
236 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
237 PROKORYM Sylwia 1997-07-23 KS Podlasie Białystok POD
238 PRZYCHODZEŃ Weronika 1997-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
239 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
240 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
241 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
242 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
243 PYRKA Anna 1999-11-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
244 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
245 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
246 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
247 RAJTER Marzena 1998-12-07 KS Komunalni Sanok PDK
248 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
249 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
250 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
251 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
252 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
253 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
254 RUMIŃSKA Beata 2001-07-13 LKS Lubawa WMZ
255 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
256 SAMSONOWICZ Martyna 1999-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
257 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
258 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
259 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
260 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
261 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
262 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
263 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
264 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
265 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
267 STANISŁAWSKA Karolina 2000-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
268 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
269 STASZEWSKA Dominika 1999-01-01 PKS Gwardia Szczytno WMZ
270 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
271 STĘPIEŃ Agata 1997-10-15 RKS Łódź LDZ
272 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
273 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
274 SULIKOWSKA Martyna 1998-04-23 GUKS Asy Dywity WMZ
275 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
276 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
277 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
278 SZAWDENIS Anna 1999-01-01 MKS Olimp Łobez ZPO
279 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
280 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
281 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
282 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
283 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
284 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
285 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
286 SZLAUŻYS Milda 1999-01-01 niest. Białystok POD
287 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
288 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
289 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
290 SZYMANIAK Katarzyna 1999-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
291 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
292 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
294 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
295 TEKIEŃ Justyna 1999-11-25 KS Podlasie Białystok POD
296 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
297 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
298 TOFILUK Kinga 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
299 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
300 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
301 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
302 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
303 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
304 URBAN Justyna 1991-09-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
305 URBAŃSKA Paulina 1999-05-06 UKB Szubin KPO
306 WASILUK Katarzyna 1998-09-30 KS Podlasie Białystok POD
307 WATRAS Monika 1998-04-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
308 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
309 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
310 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
311 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
312 WIEROŻĘBSKA Magdalena 1998-04-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
313 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
314 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
315 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
316 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
317 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
318 WŁODARCZYK Katarzyna 1999-09-21 KS Agros Zamość LBE
319 WOJCIECHOWSKA Anna 1999-02-10 MKS MOS Wrocław DOL
320 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
321 WOŁCZYŃSKA Marta 1999-01-12 ZLKL Zielona Góra LBU
322 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
323 WÓJS Marika 1999-04-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
324 WROŃSKA Ewa 1998-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
325 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
326 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
327 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
328 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
329 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
330 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
331 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
332 ZBLEWSKA Kamila 1998-02-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
333 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
334 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
335 ZYSIK Weronika 1997-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
336 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26459693908691sekund