KLEPACKI Maksymilian
1998-11-14
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
2 AL-MURTATHA Alan 1996-03-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
5 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
6 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
7 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
8 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
9 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
10 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
12 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
13 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
14 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
15 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
17 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
18 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
21 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
22 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 MMKS Gdańsk POM
23 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
24 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
26 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
27 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
28 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 SKLA Sopot POM
29 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
31 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
32 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
33 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
34 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
36 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
37 IDKOWIAK Mieszko 1998-07-04 LKS Lubusz Słubice LBU
38 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
39 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
41 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
42 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
44 JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
45 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
46 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
47 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
48 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
49 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
50 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
51 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
53 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
54 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 KLOC Paweł 1993-04-25 AZS UMCS Lublin LBE
56 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
57 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
58 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
59 KOSSEK Marcin 1985-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
60 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
62 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
65 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
66 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
67 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
68 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
70 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
71 LESIAK Mateusz 1991-08-21 UMKS Junior Pionki MAZ
72 LIGOCKI Filip 1998-02-06 UKS Czwórka Inowrocław KPO
73 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
74 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
75 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
76 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
77 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
78 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
79 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
80 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
81 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
82 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
83 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
84 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
85 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
86 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
87 NAWROT Patryk 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
88 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 OŚCIŁOWSKI Mateusz 1997-01-13 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
91 PODGÓRSKI Norbert 2002-02-27 MKS Juvenia Białystok POD
92 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
93 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
94 RACHUBKA Mateusz 1997-01-01 II LO Łomża POD
95 RODZIAK Łukasz 1998-02-11 SL Olimpia Poznań WLP
96 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
97 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
99 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
100 RZERZUCHOWSKI Piotr 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
102 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
103 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
104 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
105 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
106 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
107 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
108 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
111 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
115 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
117 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
118 WALUKIEWICZ Mikołaj 1998-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
119 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
120 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
122 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
123 WOJDA Cezary 1996-11-29 UKS Kusy Warszawa MAZ
124 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 ZABIELSKI Mateusz 1997-01-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
127 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
128 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
129 ŻUKOWSKI Kamil 1997-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18630504608154sekund