WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
3 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
4 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
6 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
8 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BIELECKI Konrad 1996-08-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
10 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
11 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
13 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
14 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
15 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
17 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BUCIAK Maciej 1998-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
19 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
20 BUKS Damian 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
21 CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
23 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
25 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
26 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
27 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
28 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
29 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
30 CHWEDCZUK Karol 1996-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ
31 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 CICHOCKI Piotr 1998-04-29 MKS Pułtusk MAZ
33 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 CYC Dominik 1998-04-25 KS Agros Zamość LBE
35 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
36 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
37 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
39 DĄBROWSKI Paweł 1996-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
42 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
43 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
44 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
45 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
46 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
48 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
50 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
51 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
54 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
55 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
56 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
58 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
59 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
60 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
61 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
62 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
63 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
64 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
66 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
67 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
68 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
69 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
70 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
71 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
72 JANICKI Tomasz 1996-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
73 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
75 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
76 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
78 JÓSKOWIAK Jarosław 1996-02-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
79 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
80 JUSZKA Tomasz 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
81 KACZOR Wojciech 1997-02-07 WKS Flota Gdynia POM
82 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
83 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
85 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
86 KAŹMIERSKI Michał 1998-11-11 LIUKS Kruszwica KPO
87 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
88 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
90 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
92 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
93 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
94 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
95 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
97 KORDZIUKIEWICZ Jakub 1998-06-17 KS Podlasie Białystok POD
98 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
99 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
100 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
101 KOWALSKI Michał 1996-03-12 MKS Durasan Płońsk MAZ
102 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
105 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
106 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
107 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
108 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 KUNOWSKI Damian 1998-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
111 KUPIS Robert 1995-12-23 RLTL ZTE Radom MAZ
112 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
114 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
115 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 AZS Łódź LDZ
116 LEWKOWICZ Bartosz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
117 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
118 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
119 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
120 ŁAGOCKI Mateusz 1996-05-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
121 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
122 ŁAPECIŃSKI Przemysław 1997-03-15 MKL Szczecin ZPO
123 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
124 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
125 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
126 ŁYCZAK Kamil 1996-08-29 WLKS Wrocław DOL
127 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
128 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
129 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
131 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
132 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
133 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
134 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
135 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
136 MAZURKIEWICZ Grzegorz 1996-03-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
140 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
141 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
142 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
143 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
144 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
145 MUCHARZEWSKI Paweł 1997-01-01 LUKS Olimpijczyk Morąg WMZ
146 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
147 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
148 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
149 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
150 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
151 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
152 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
153 OLESZCZYŃSKI Przemysław 1997-09-01 MKS Agros Chełm LBE
154 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
157 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
158 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 PAJEWSKI Mateusz 1998-05-14 KS Podlasie Białystok POD
160 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
161 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
162 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 MULKS MOS Sieradz LDZ
163 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
164 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
165 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
166 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
167 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
168 PŁACHTA Dominik 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
169 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
170 PRACZUK Łukasz 1994-05-20 KS Podlasie Białystok POD
171 PRZEMYSKI Patryk 1996-03-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
173 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
175 ROCZEK Maciej 1996-02-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
176 ROKICKI Paweł 1996-06-27 WLKS Wrocław DOL
177 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
178 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
179 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
180 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
181 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
182 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
183 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
184 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
185 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
186 SIDORUK Jędrzej 1998-01-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
187 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
188 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
189 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
191 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
192 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
193 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
194 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
195 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
197 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
198 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
199 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
200 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
201 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
202 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
203 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
204 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
205 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
206 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
207 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
208 SZULUK Jakub 1995-11-25 UKS Czwórka Białystok POD
209 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
210 TABA Oskar 1997-09-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
211 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
212 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
213 TYSZKA Mateusz 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
214 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
215 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 WAŻNY Tomasz 1996-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
217 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
218 WEITZ Jakub 1998-09-01 OKS Skra Warszawa MAZ
219 WERBANOWSKI Patryk 1999-02-17 OKLA Ostrołęka MAZ
220 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
221 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
222 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
223 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
225 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
226 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
227 WILK Juliusz 1997-02-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
228 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
229 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
230 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
231 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
232 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
233 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
234 WRONA Dominik 1997-10-03 MKS Agros Chełm LBE
235 WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
236 WYSOTA Tomasz 1997-02-24 MULKS MOS Sieradz LDZ
237 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
238 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
239 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
240 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
241 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
242 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
243 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
244 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
245 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
246 ŻUKOWSKI Kamil 1997-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
247 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.45373606681824sekund