SZKOŁA Sebastian
1996-03-01
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 BAJ Roman 1995-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
6 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
7 BERNACIK Mateusz 1998-01-27 LKS Stal Mielec PDK
8 BIBOW Przemysław 1997-01-01 I LO Przemyśl PDK
9 BIEDA Robert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
10 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
12 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
13 BŁAŻEJEWSKI Wiktor 1996-10-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
14 BOMBAŁA Adrian 1998-09-15 MKLA Łęczyca LDZ
15 BOROWIK Damian 1997-01-03 MKS Start Lublin LBE
16 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
18 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 CHMIEL Jakub 1997-05-25 KS Agros Zamość LBE
20 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
21 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 CICHOŃ Daniel 1994-02-16 LKS Stal Mielec PDK
23 CIEJKA Wiktor 1996-12-08 AZS-AWF Gorzów LBU
24 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 CIEŚLA Przemysław 1994-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
26 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
27 CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
28 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
29 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
30 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
33 DOBROWOLSKI Bartłomiej 2002-06-26 AZS Łódź LDZ
34 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 DUDEK Bartłomiej 1997-03-10 UKS Kobylanka MLP
36 DUDZIŃSKI Dominik Stanisław 1996-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
37 DUL Tomasz 1997-01-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
38 DZIOK Seweryn 1995-09-25 KS Komunalni Sanok PDK
39 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
40 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
42 FRYDECKI Jakub 1997-03-24 WKS Wawel Kraków MLP
43 GALICIA PEREZ Arnold 1993-03-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
44 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 GAWRYJOŁEK Kamil 1997-02-07 KS Wisła Puławy LBE
46 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
47 GLISZCZYŃSKI Mateusz 1996-06-12 MKL Toruń KPO
48 GLONEK Waldemar 1994-04-23 SL Olimpia Poznań WLP
49 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
50 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
51 GNIADY Patryk 1996-11-12 LUKS Burza Rogi PDK
52 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
53 GRADZIK Patryk 1995-02-08 KKL Kielce SWK
54 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
55 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
57 HANTKIEWICZ Patryk 1996-08-30 MUKS Szok Bojanowo WLP
58 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
59 JABŁOŃSKI Jeremiasz 1998-03-18 KB Witar Tarnobrzeg PDK
60 JABRZYŃSKI Piotr 1996-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
61 JANECZKO Radosław 1998-04-05 LKS Stal Mielec PDK
62 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
63 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
64 JÓSKOWIAK Jarosław 1996-02-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
65 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
66 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
67 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
68 KANIA Krzysztof 1996-12-11 LKS Stal Mielec PDK
69 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
70 KAPŁON Kamil 1994-01-19 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
71 KATA Mateusz 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
72 KĘDZIOR Michał 1997-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 KICZUŁA Konrad 1995-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 KISIEL Michał 1995-12-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
75 KISZKA Maciej 1995-05-26 KB Krościenko Wyżne PDK
76 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
77 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
78 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
79 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
80 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
81 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
83 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
84 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KOWALSKI Szymon 1999-09-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
86 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 KOZIEŁ Radosław 1996-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
88 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
89 KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 LKS Stal Mielec PDK
90 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
91 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
92 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
93 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 KUKURSKI Piotr 1997-05-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
95 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
96 KULIŃSKI Kamil 1998-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
97 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
98 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
99 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
100 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
101 KUTRZUBA Bartłomiej 1995-01-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
102 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
103 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
104 KWIATKOWSKI Rafał 1997-06-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
105 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
106 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
107 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
108 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
109 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
110 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
111 MADEJ Michał 1996-05-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
112 MAKOŚ Michał 1997-10-18 MKS Tempo Kęty MLP
113 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
114 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
116 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
117 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
118 MICHALAK Mateusz 1998-09-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
119 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
120 MIEDZIŃSKI Mateusz 1996-01-08 niest. Katowice SLK
121 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
122 MILERT Krzysztof 1994-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
123 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
124 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
125 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
126 MOCEK Arkadiusz 1996-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
127 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
128 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
129 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
130 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
131 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
132 NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
133 NITKA Dawid 1996-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
134 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
135 OBEL Michał 1996-07-22 AZS UMCS Lublin LBE
136 OBIREK Mariusz 1996-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
139 OLESZCZYŃSKI Przemysław 1997-09-01 MKS Agros Chełm LBE
140 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
141 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
142 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
143 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
144 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
145 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
146 OŻÓG Konrad 1995-06-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
147 PABISZ Mirosław 1994-03-27 KKB MOSiR Krosno PDK
148 PAŃCZAK Łukasz 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
150 PAWELEC Mateusz 1996-09-27 KKL Kielce SWK
151 PELIC Rafał 1998-01-01 niest. Rzeszów PDK
152 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
153 PETELEWICZ Karol 1991-06-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
154 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
155 PIETRZYKOWSKI Szymon 1994-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
156 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
157 PIRSZ Jakub 1996-03-07 PLKS Gwda Piła WLP
158 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
159 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
160 PRASZEK Dominik 1999-06-10 KKB MOSiR Krosno PDK
161 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
162 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
164 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
165 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
166 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
167 RĘBISZ Bartłomiej 1997-03-28 MKS Stal Nowa Dęba PDK
168 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
169 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
171 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
172 RUS Karol 1997-12-28 RLTL ZTE Radom MAZ
173 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
174 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
175 SAŁADIAK Michał 1996-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
176 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
177 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
178 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
179 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
180 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
181 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
182 SIERŻĘGA Jakub 1995-08-12 UKS Trójka Sandomierz SWK
183 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
184 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
185 SŁAWNIAK Bartosz 1996-04-30 ULKS Technik Trzcinica PDK
186 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
187 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
188 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
189 SMYKLA Jakub 2000-07-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
190 SOBIERAJSKI Błażej 1995-12-25 UKS Achilles Leszno WLP
191 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
192 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
193 STĘPNIAK Mateusz 1996-01-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
194 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
196 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
197 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
198 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
199 SZCZĘCH Dominik 1998-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
201 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
202 SZYDŁOWSKI Kornel 1999-01-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
203 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
204 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
205 TOMASZEWSKI Jakub 1997-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 TUDOROW Arkadiusz 1996-01-14 ZLKL Zielona Góra LBU
207 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
208 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
209 WARIAS Adrian 2000-01-01 GP Radomyśl Wielki PDK
210 WARZECHA Miłosz 1994-01-22 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
211 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
212 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
213 WAŻNY Tomasz 1996-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 WĘGLARCZYK Mateusz 1997-11-14 KKL Kielce SWK
215 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
217 WILK Jakub 1996-09-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
218 WINGERT Rafał 1995-10-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
219 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
221 WNĘK Dariusz 1995-04-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
222 WOJTAROWICZ Łukasz 2000-01-01 ULKS Lipinki MLP
223 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
224 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
225 WOŹNIAK Tadeusz 1998-01-01 LKS Stal Mielec PDK
226 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
227 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
228 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
230 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
231 ZALEŚNY Adrian 1994-05-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
232 ZALEWSKI Daniel 1995-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
233 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
234 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
235 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
236 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
237 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52348208427429sekund