JACEWICZ Patrycja
2000-06-19
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 BABKIEWICZ Dorota 2002-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
3 BANYŚ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
6 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
9 BROSZĘCKA Magdalena 2001-12-21 niest. Kraków MLP
10 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
11 BYLICA Justyna 2002-07-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
13 CEBULA Alicja 2001-09-27 LKS Kłos Olkusz MLP
14 CHAMOT Agata 1998-10-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
15 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
17 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
18 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
20 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
21 DROŻDŻ Magdalena 2000-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
22 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
23 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
24 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 DZIELIŃSKA Karolina 2000-11-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
26 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
27 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
28 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
29 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
31 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
32 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
33 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
34 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
35 GAŁOWICZ Paulina 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
36 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
37 GĄSKA Julita 1999-04-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
39 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
40 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
41 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
42 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
43 GÓRAK Sabina 1999-04-01 MLUKS Tarnów MLP
44 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
45 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
46 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
47 GRYL Gabriela 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
48 GRZYBOWSKA Roksana 1997-05-13 SKS Kusy Kraków MLP
49 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
50 HACZEK Klaudia 1998-11-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
51 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
53 JABŁOŃSKA Marlena 1999-11-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
54 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
56 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
57 JUREK Martyna 1999-02-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
59 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
60 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
61 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
62 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
63 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
64 KARAŚ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
65 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
66 KAWALA Emilia 1999-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
67 KĄDZIOŁKA Ewelina 1995-11-11 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
68 KĘPKA Rozalia 2001-09-14 IKS Olkusz MLP
69 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
71 KLECKA Izabela 2001-09-09 MLUKS Tarnów MLP
72 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
73 KLUCZNIK Patrycja 1999-10-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 KNAPIK Martyna 2000-09-08 IKS Olkusz MLP
75 KOCEMBA Marta 1999-07-22 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
76 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
77 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
78 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
79 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
80 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
81 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
82 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
83 KOSOBUDZKA Kornelia 2001-05-25 UKS Kusy Bukowno MLP
84 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
85 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
86 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
87 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 KOWALIK Emilia 2001-01-01 MLUKS Tarnów MLP
89 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
90 KOWALSKA Agata 2002-01-13 MKS-MOSM Bytom SLK
91 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
92 KOZIEŁ Aleksandra 1999-08-16 IKS Olkusz MLP
93 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
94 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
95 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
96 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
97 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
98 KUCZYŃSKA Wiktoria 2001-01-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
100 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
101 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
102 KURZAWA Agata 1999-01-27 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
103 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
104 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
105 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
106 KWAŚNIEWSKA Izabela 1997-10-07 IKS Olkusz MLP
107 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
108 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
109 LESIEWICZ Anna 1999-10-29 MLUKS Tarnów MLP
110 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
111 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
113 LUBERDA Mariola 1998-03-20 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
114 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
116 ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
117 ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 MKS-MOSM Bytom SLK
118 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
119 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
120 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
121 MARKOWSKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
122 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
123 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
124 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
125 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
126 MIROWSKA Julia 2001-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
127 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
128 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
129 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
131 NIEDŹWIEDŹ Agnieszka 2002-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
132 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
133 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
134 NOWAK Wiktoria 2001-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
136 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
137 OSIKOWICZ Joanna 1999-03-04 UKS Kobylanka MLP
138 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
139 PASEK Anna 2000-09-22 MKS-MOSM Bytom SLK
140 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
141 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
142 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
143 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
144 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
145 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
146 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
147 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
148 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
149 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
150 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
151 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
152 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
153 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
155 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
157 ROGALA Justyna 2001-05-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
158 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
159 ROMANEK Dominika 2001-07-09 LKS Brzezina Osiek MLP
160 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
161 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
162 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
163 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
164 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
165 RYNG Wiktoria 2001-09-11 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
166 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
167 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
168 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
169 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
170 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
171 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
172 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
173 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
174 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
175 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
176 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
177 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
178 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
179 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
180 SOKULSKA Weronika 2002-06-15 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
181 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
182 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
183 STECKIEWICZ Milena 1999-08-15 SKS Kusy Kraków MLP
184 STEFAŃSKA Wiktoria 2000-11-07 MKS-MOSM Bytom SLK
185 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
186 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
187 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
188 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
189 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
190 SZULIERZ Kamila 2001-05-11 MKS-MOSM Bytom SLK
191 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
192 SZYMUSIAK Julia 1998-06-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
193 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
194 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
195 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
196 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
197 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
198 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
199 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
200 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
201 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
202 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
203 WĄSIK Maryla 1999-12-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
204 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
205 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
206 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
207 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
208 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
209 WILKOŁAK Justyna 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
210 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
211 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
212 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 WOJCIECHOWSKA Zofia 1992-09-02 niest. Kraków MLP
214 WOJTYŁA Marcelina 2000-08-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
215 WOLAK Wiktoria 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
217 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
218 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
219 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
220 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
221 ZDUNEK Barbara 1998-01-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
222 ZIELEŃ Katarzyna 1999-01-01 UKS Kobylanka MLP
223 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
224 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16250801086426sekund