BYCZKOWSKA Aleksandra
2000-03-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADRYJAŃCZYK Małgorzata 1974-02-12 MKL Toruń KPO
2 ANDRZEJEWSKA Wiktoria 1998-05-04 MKS Sambor Tczew POM
3 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 BALCER Aleksandra 1999-07-14 KL Gdynia POM
5 BARDA Julia 2000-07-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BELING Wiktoria 1999-07-15 MKS Sambor Tczew POM
8 BIAŁOWĄS Klaudia 1999-01-26 UKS Wieża Postomino ZPO
9 BILSKA Olga 1998-03-05 SKLA Słupsk POM
10 BŁAŻ Julia 1999-02-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
11 BOJKE Ewa 1998-08-15 UKS Ekoludek Szczenurze POM
12 BRZESKA Maja 2001-04-06 KS Wejher Wejherowo POM
13 BRZESKA Zofia 2000-01-09 KL Gdynia POM
14 BUCZAK Klaudia 1999-06-29 SKLA Słupsk POM
15 BUJNOWSKA Agnieszka 2000-04-25 KS Podlasie Białystok POD
16 BUTKIEWICZ Aleksandra 1999-07-24 MMKS Gdańsk POM
17 CELEJ Natalia 1999-11-23 SKLA Sopot POM
18 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
19 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
20 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
21 CIAPKA Monika 1997-08-05 MKS Sambor Tczew POM
22 CIESIELSKA Aleksandra 1999-06-22 MTS Junior Sopot POM
23 CUPPA Natalia 1999-02-01 LKS Jantar Ustka POM
24 CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
25 CZABAN Oliwia 2000-09-06 LKS Górnik Wałbrzych DOL
26 CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 KS Gwardia Piła WLP
27 CZAJA Julia 2001-10-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
28 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 CZEKALSKA Martyna 2001-01-28 UKS Cyprianka KPO
30 CZEPEK Agata 2001-11-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
31 DĄBROWSKA Julia 2001-06-12 KL Lechia Gdańsk POM
32 DEPTULSKA Maria 2000-02-05 MKS Sambor Tczew POM
33 DUBIEŃSKA Nikola 1999-06-07 MMKS Gdańsk POM
34 DYBOWSKA Marina 2000-02-22 KS Wejher Wejherowo POM
35 DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 UKS Cyprianka KPO
36 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
37 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
38 FARASIEWICZ Natalia 1999-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 FERENC Klaudia 1997-12-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
40 FICAK Roksana 2000-12-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
41 FIERKA Jagoda 2000-10-23 MKS Sambor Tczew POM
42 FILIPOWICZ Urszula 2002-05-14 MMKS Gdańsk POM
43 FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 WKS Flota Gdynia POM
44 FLIS Martyna 2001-05-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
45 FORDUŃSKA Marcelina 1998-04-16 MKS Sambor Tczew POM
46 FRĄCKOWIAK Patrycja 2000-08-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
47 GALUS Paulina 2001-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
48 GAŁKA Karolina 2000-06-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 GAWRYCH Maria 2001-06-04 OKLA Ostrołęka MAZ
50 GIELNIAK Wiktoria 1999-04-04 KL Gdynia POM
51 GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
52 GLISZCZYŃSKA Zofia 2000-03-30 UKS Lipusz POM
53 GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 GODLEWSKA Katarzyna 1997-04-30 niestowarzyszona POL
55 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
56 GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
57 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
59 GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 ULKS Tychowo ZPO
60 GREBIN Patrycja 1998-08-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
61 GROCH Patrycja 2001-12-18 AML Słupsk POM
62 GRONDA Klaudia 1998-07-20 MMKS Gdańsk POM
63 GROT Patrycja 1999-02-19 MTS Junior Sopot POM
64 GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
65 GRUCEL Oliwia 2002-04-26 MMKS Gdańsk POM
66 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
67 HOLK-ŁEBIŃSKA Julia 2002-08-07 KS Wejher Wejherowo POM
68 HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 LKS Fenix Słupsk POM
70 JANIEC Eryka 2001-06-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
71 JANIK Daria 1999-12-08 ZLKL Zielona Góra LBU
72 JAROSZUK Aurora 2000-09-01 KS Agros Zamość LBE
73 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
74 JEKA Magdalena 2001-07-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
75 JĘDRAS Jadwiga 2000-08-28 KL Gdynia POM
76 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
77 JURZEC Ewelina 2000-05-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
78 JUSZCZYK Julia 2002-01-01 MMKS Gdańsk POM
79 KAŁDAN Monika 2002-08-20 MKS Sambor Tczew POM
80 KAŁYMON Klaudia 1999-01-01 MLKS Baszta Bytów POM
81 KANIA Aleksandra 1999-02-01 LUKS Wieża Postomino ZPO
82 KAPINOS Daria 1997-01-01 MKS Sambor Tczew POM
83 KARBOWNIK Julia 2001-11-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
84 KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
85 KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 RKS Rumia POM
86 KAZIMIERSKA Wiktoria 2000-12-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
87 KAŹMIERCZAK Zuzanna 2000-04-20 SKLA Sopot POM
88 KEMUŚ Marika 2000-05-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
89 KIELIŃSKA Paulina 1998-11-15 UKS Jedynka Reda POM
90 KIERSZK Marzena 1998-07-19 SKLA Sopot POM
91 KINOWSKA Klaudia 2000-11-25 UKS Lipusz POM
92 KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 UKS Achilles Leszno WLP
93 KNEZ Kinga 2001-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
94 KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 SKLA Sopot POM
95 KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 LUKS Podium Kup OPL
96 KOŁODZIEJSKA Kaja 2000-09-28 UKS Jedynka Reda POM
97 KOPACZ Natalia 2000-01-01 UKS Jedynka Reda POM
98 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
99 KOSEL Agata 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
100 KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
101 KOSOWSKA Paulina 2000-03-08 UKS Cyprianka KPO
102 KOSS Paulina 2001-03-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
103 KOSTUCH Wiktoria 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
104 KOŚCIELAK Aleksandra 2001-02-02 LIUKS Kruszwica KPO
105 KOŚLA Julia 2000-03-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
106 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
107 KOWALCZYK Ewa 1998-09-14 LKS Lubusz Słubice LBU
108 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
109 KOWALSKA Karolina 2000-01-28 MLKS Echo Twardogóra DOL
110 KOWALSKA Karolina 2001-07-10 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
111 KOWALSKA Paulina 2000-07-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
112 KRÓL Marta 2000-01-01 KS Wejher Wejherowo POM
113 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
114 KRZYWAŃSKA Blanka 1999-08-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
115 KRZYWDZIŃSKA Paulina 1999-03-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
116 KUBAK Hanna 2001-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
117 KUCHNOWSKA Kamila 2001-07-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
118 KUCIA Patrycja 2000-01-21 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
119 KUFEL Aleksandra 2001-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
120 KULAK Agnieszka 1999-07-03 LKS Jantar Ustka POM
121 KUŚWIK Magdalena 2000-04-17 UKS 12 Kalisz WLP
122 KWIDZIŃSKA Dominika 2001-01-30 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
123 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
124 LABUDA Klaudia 2002-03-18 MMKS Gdańsk POM
125 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
126 LASKOWSKA Joanna 2000-02-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
127 LESNER Agata 1998-11-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
128 LIPIŃSKA Alicja 2002-12-18 LKS Fenix Słupsk POM
129 LIS Karolina 1998-01-01 niest. Gdańsk POM
130 LITTWIN Adrianna 1998-07-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 LUBECKA Martyna 2002-01-14 UKS Lipusz POM
132 ŁABĘDŹ Martyna 2001-11-27 CMKL Człuchów POM
133 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
134 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
135 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
136 ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
137 MACH Natalia 1999-07-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
138 MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 UKS Achilles Leszno WLP
139 MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 UKL Feniks Świdwin ZPO
140 MAKOWSKA Aleksandra 1999-03-04 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
141 MAŁAGOCKA Manuela 2001-05-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
142 MAŁECKA Nicole 2001-01-01 MMKS Gdańsk POM
143 MARCZYK Dominika 1998-11-02 LKS Zantyr Sztum POM
144 MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 niest. Katowice SLK
145 MARZENTA Martyna 2000-06-20 niestowarzyszona POL
146 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
147 MAZUR Maria 2000-07-22 MKS-MOS Katowice SLK
148 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 MELLER Maria 2001-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 MELNYK Zuzanna 2000-08-18 LKS Lubawa WMZ
151 MENDYK Izabela 1998-01-27 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
152 MERDA Dominika 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
153 MICKIEWICZ Roksana 1999-05-18 CMKL Człuchów POM
154 MIECZKOWSKA Weronika 1999-01-02 LKS Lubawa WMZ
155 MILCZAREK Paulina 1998-02-19 SKLA Sopot POM
156 MISIURA Natalia 2000-09-15 MKS Agros Chełm LBE
157 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
158 MŁOT Karolina 2000-06-25 SKLA Sopot POM
159 MOSZCZYŃSKA Marzena 1998-01-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 LUKS Lidzbark Welski WMZ
161 MOWCZYN Katarzyna 2000-08-28 MKS Sambor Tczew POM
162 NALEZIŃSKA Aleksandra 2001-05-26 MLUKS Tarnów MLP
163 NAUTZ Julia 1999-02-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
164 NIEDZIÓŁKA Milena 1999-09-20 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
165 NIEMTZ Magdalena 1999-09-09 KS Wejher Wejherowo POM
166 NIEMTZ Sandra 2001-01-26 KS Wejher Wejherowo POM
167 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
168 OCHOCKA Beata 2000-01-01 SKLA Sopot POM
169 OGŁOZIŃSKA Klaudia 2002-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
170 OKĘCKA Marta 2001-01-01 UKS Dwójka Pelplin POM
171 OKUŃ Julia 1998-12-26 SKLA Sopot POM
172 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
173 OŁÓW Magdalena 2001-07-23 CMKL Człuchów POM
174 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
175 OSSOWSKA Justyna 2000-04-19 SKLA Sopot POM
176 PAETZKE Julia 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
177 PANASIUK Natalia 2000-05-04 RKS Rumia POM
178 PAPKE Zuzanna 2001-12-12 UKS Lipusz POM
179 PARCHEM Patrycja 1999-01-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
180 PASTUSZKA Oliwia 2000-03-11 UKL Ósemka Police ZPO
181 PATELAK Angelika 1999-02-14 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
182 PAWLAK Monika 1997-07-01 LUKS Orkan Września WLP
183 PAWLICKA Joanna 1998-07-04 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
184 PELICA Wiktoria 2000-01-06 MMKS Gdańsk POM
185 PELOWSKA Julia 2001-05-03 UKS Lipusz POM
186 PETIT Margareta 1997-11-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
187 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
188 PIECHOTA Justyna 2000-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
189 PIENDAK Magdalena 1999-03-04 OKLA Ostrołęka MAZ
190 PIESIK Nina 2000-11-19 RKS Rumia POM
191 PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
192 PIPKA Daniela 2001-04-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
193 PŁUŻYCKA Eliza 2000-12-07 SKLA Sopot POM
194 PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 MKLA Łęczyca LDZ
195 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
196 PRUCHNICKA Bogumiła 2000-08-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
197 PRUSZAK Karolina 2000-01-11 MKS Sambor Tczew POM
198 RADZYMIŃSKA Julia 2002-03-21 KS Gwardia Piła WLP
199 RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 UKL Feniks Świdwin ZPO
200 RATAJCZAK Olga 2001-05-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
201 RĄBAŁA Wiktoria 2001-02-28 UKS Dwójka Pelplin POM
202 RENKE Hanna 2001-06-06 SKLA Sopot POM
203 RINGWELSKA Karolina 2000-04-07 MTS Junior Sopot POM
204 RODA Maria 2001-08-04 KS Wejher Wejherowo POM
205 ROESKE Alicja 1995-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 ROLBIECKA Monika 2002-01-18 UKS Lipusz POM
207 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
208 ROMANOWSKA Zuzanna 1999-09-30 MMKS Gdańsk POM
209 RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 MKLA Łęczyca LDZ
210 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
211 RYWALSKA Wiktoria 2000-10-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
212 RZENIECKA Alicja 2000-03-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
213 RZEPCZYK Anna 1994-04-07 MKS Sambor Tczew POM
214 SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
215 SANDER Wiktoria 2001-09-05 LKS Fenix Słupsk POM
216 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
217 SEREWIŚ Anna 2000-08-05 KS Wisła Puławy LBE
218 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
219 SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
220 SIENKIEWICZ Joanna 2001-04-02 LKS Fenix Słupsk POM
221 SMALCERZ Karolina 1999-04-02 MCKiS Jaworzno SLK
222 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
223 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
224 SOKÓŁ Karolina 2000-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
225 SOSNOWSKA Laura 2002-04-06 MMKS Gdańsk POM
226 STAŃCZYK Julia 2000-03-31 WKS Flota Gdynia POM
227 STARUCH Nina 2001-03-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
228 STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 AML Słupsk POM
229 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
230 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 SS MKS Parasol Wrocław DOL
231 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
232 SUŁEK Nikola 1998-06-26 MMKS Gdańsk POM
233 SUSKA Gabriela 2002-07-26 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
234 SUSKA Sylwia 2001-07-18 UKS Cyprianka KPO
235 SZAFRAŃSKA Wiktoria 2001-09-19 MKS Pułtusk MAZ
236 SZANIEC Milena 2000-07-14 RKS Rumia POM
237 SZCZEPAŃSKA Paulina 1998-12-12 UKS Dwójka Pelplin POM
238 SZCZERBA Magdalena 2000-01-15 LUKS Serock KPO
239 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
240 SZERLA Małgorzata 1999-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
241 SZEWCZYK Martyna 1999-03-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
242 SZRAMIAK Maria 2000-07-05 AML Słupsk POM
243 SZYMANKIEWICZ Laura 2000-01-01 UKS Jedynka Reda POM
244 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
245 SZYSZKOWSKA Małgorzata 1997-07-07 MKS Sambor Tczew POM
246 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
247 TARASOW Natalia 2000-10-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
248 THIELE Julia 1999-05-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
249 TOBIASZ Natalia 2000-09-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
250 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
251 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
252 TRAFAS Aleksandra 1998-02-21 MLKS Agros Żary LBU
253 TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
254 URBACZEWSKA Elżbieta 2001-04-08 UKS Cyprianka KPO
255 URBAN Karolina 1998-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
256 URYGA Anna 1999-07-16 WKS Flota Gdynia POM
257 WICA Zuzanna 2000-05-13 MLKS Baszta Bytów POM
258 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
259 WIELIŃSKA Monika 1998-04-11 ZLKL Zielona Góra LBU
260 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
261 WNUK-LIPIŃSKA Paulina 2001-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
262 WOJCIECHOWSKA Julia 2001-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
263 WOJEWÓDZKA Lidia 1999-08-18 LKS Vectra Włocławek KPO
264 WOŹNIAK Angelika 2000-05-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
265 WRZAŁKOWSKA Olga 2000-02-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
266 WYSMYK Kinga 1998-03-09 LKS Jantar Ustka POM
267 WYSOCKA Adrianna 2001-01-10 AML Słupsk POM
268 ZAJĄCZKOWSKA Anna 1999-06-16 SKLA Sopot POM
269 ZARUDZKA Monika 2002-01-17 SKLA Sopot POM
270 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
271 ZEMBIK Michalina 2000-01-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
272 ZEMBRZUSKA Zuzanna 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
273 ZĘBALA Paula 1998-02-24 WKS Flota Gdynia POM
274 ZIELIŃSKA Beata 1998-10-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
275 ZIENOWICZ Kamila 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
276 ZYGUŁA Gabriela 2001-10-09 MLUKS Tarnów MLP
277 ŻOŁEK Anna 2000-02-02 MLKL Płock MAZ
278 ŻYWICKA Amelia 2002-03-04 UKS Lipusz POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16346096992493sekund