BYCZKOWSKA Aleksandra
2000-03-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADRYJAŃCZYK Małgorzata 1974-02-12 MKL Toruń KPO
2 ANDRZEJEWSKA Wiktoria 1998-05-04 MKS Sambor Tczew POM
3 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 BALCER Aleksandra 1999-07-14 KL Gdynia POM
5 BARDA Julia 2000-07-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BELING Wiktoria 1999-07-15 MKS Sambor Tczew POM
8 BIAŁOWĄS Klaudia 1999-01-26 UKS Wieża Postomino ZPO
9 BILSKA Olga 1998-03-05 SKLA Słupsk POM
10 BŁAŻ Julia 1999-02-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
11 BOJKE Ewa 1998-08-15 UKS Ekoludek Szczenurze POM
12 BRZESKA Maja 2001-04-06 KS Wejher Wejherowo POM
13 BRZESKA Zofia 2000-01-09 KL Gdynia POM
14 BUCZAK Klaudia 1999-06-29 SKLA Słupsk POM
15 BUTKIEWICZ Aleksandra 1999-07-24 MMKS Gdańsk POM
16 CELEJ Natalia 1999-11-23 SKLA Sopot POM
17 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
19 CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 UKS 55 Łódź LDZ
20 CIAPKA Monika 1997-08-05 MKS Sambor Tczew POM
21 CIESIELSKA Aleksandra 1999-06-22 MTS Junior Sopot POM
22 CUPPA Natalia 1999-02-01 LKS Jantar Ustka POM
23 CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
24 CZABAN Oliwia 2000-09-06 LKS Górnik Wałbrzych DOL
25 CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 KS Gwardia Piła WLP
26 CZAJA Julia 2001-10-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
27 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 CZEKALSKA Martyna 2001-01-28 UKS Cyprianka KPO
29 CZEPEK Agata 2001-11-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
30 DĄBROWSKA Julia 2001-06-12 KL Lechia Gdańsk POM
31 DEPTULSKA Maria 2000-02-05 MKS Sambor Tczew POM
32 DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 ZLKL Zielona Góra LBU
33 DUBIEŃSKA Nikola 1999-06-07 MMKS Gdańsk POM
34 DYBOWSKA Marina 2000-02-22 KS Wejher Wejherowo POM
35 DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 UKS Cyprianka KPO
36 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
37 FARASIEWICZ Natalia 1999-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 FERENC Klaudia 1997-12-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
39 FICAK Roksana 2000-12-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
40 FIERKA Jagoda 2000-10-23 MKS Sambor Tczew POM
41 FILIPOWICZ Urszula 2002-05-14 MMKS Gdańsk POM
42 FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 WKS Flota Gdynia POM
43 FLIS Martyna 2001-05-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
44 FORDUŃSKA Marcelina 1998-04-16 MKS Sambor Tczew POM
45 FRĄCKOWIAK Patrycja 2000-08-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
46 GAŁKA Karolina 2000-06-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
47 GAWRYCH Maria 2001-06-04 OKLA Ostrołęka MAZ
48 GIELNIAK Wiktoria 1999-04-04 KL Gdynia POM
49 GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
50 GLISZCZYŃSKA Zofia 2000-03-30 UKS Lipusz POM
51 GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
53 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
55 GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 ULKS Tychowo ZPO
56 GREBIN Patrycja 1998-08-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
57 GROCH Patrycja 2001-12-18 AML Słupsk POM
58 GRONDA Klaudia 1998-07-20 MMKS Gdańsk POM
59 GROT Patrycja 1999-02-19 MTS Junior Sopot POM
60 GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
61 GRUCEL Oliwia 2002-04-26 MMKS Gdańsk POM
62 HOLK-ŁEBIŃSKA Julia 2002-08-07 KS Wejher Wejherowo POM
63 HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 LKS Fenix Słupsk POM
65 JANIK Daria 1999-12-08 ZLKL Zielona Góra LBU
66 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
67 JEKA Magdalena 2001-07-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
68 JĘDRAS Jadwiga 2000-08-28 KL Gdynia POM
69 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
70 JURZEC Ewelina 2000-05-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
71 JUSZCZYK Julia 2002-01-01 MMKS Gdańsk POM
72 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
73 KAŁDAN Monika 2002-08-20 MKS Sambor Tczew POM
74 KAŁYMON Klaudia 1999-01-01 MLKS Baszta Bytów POM
75 KANIA Aleksandra 1999-02-01 LUKS Wieża Postomino ZPO
76 KAPINOS Daria 1997-01-01 MKS Sambor Tczew POM
77 KARBOWNIK Julia 2001-11-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
78 KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
79 KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 RKS Rumia POM
80 KAZIMIERSKA Wiktoria 2000-12-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
81 KAŹMIERCZAK Zuzanna 2000-04-20 SKLA Sopot POM
82 KEMUŚ Marika 2000-05-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
83 KIELIŃSKA Paulina 1998-11-15 UKS Jedynka Reda POM
84 KIERSZK Marzena 1998-07-19 SKLA Sopot POM
85 KINOWSKA Klaudia 2000-11-25 UKS Lipusz POM
86 KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 SKLA Sopot POM
87 KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 LUKS Podium Kup OPL
88 KOŁODZIEJSKA Kaja 2000-09-28 UKS Jedynka Reda POM
89 KOPACZ Natalia 2000-01-01 UKS Jedynka Reda POM
90 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
91 KOSEL Agata 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
92 KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
93 KOSOWSKA Paulina 2000-03-08 UKS Cyprianka KPO
94 KOSS Paulina 2001-03-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
95 KOSTUCH Wiktoria 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
96 KOŚCIELAK Aleksandra 2001-02-02 LIUKS Kruszwica KPO
97 KOŚLA Julia 2000-03-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
98 KOWALCZYK Ewa 1998-09-14 LKS Lubusz Słubice LBU
99 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
100 KOWALSKA Karolina 2001-07-10 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
101 KOWALSKA Karolina 2000-01-28 MLKS Echo Twardogóra DOL
102 KRÓL Marta 2000-01-01 KS Wejher Wejherowo POM
103 KRZYWAŃSKA Blanka 1999-08-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
104 KRZYWDZIŃSKA Paulina 1999-03-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
105 KUBAK Hanna 2001-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
106 KUCHNOWSKA Kamila 2001-07-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
107 KUCIA Patrycja 2000-01-21 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
108 KULAK Agnieszka 1999-07-03 LKS Jantar Ustka POM
109 KWIDZIŃSKA Dominika 2001-01-30 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
110 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
111 LABUDA Klaudia 2002-03-18 MMKS Gdańsk POM
112 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
113 LASKOWSKA Joanna 2000-02-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
114 LESNER Agata 1998-11-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
115 LIPIŃSKA Alicja 2002-12-18 LKS Fenix Słupsk POM
116 LIS Karolina 1998-01-01 niest. Gdańsk POM
117 LUBECKA Martyna 2002-01-14 UKS Lipusz POM
118 ŁABĘDŹ Martyna 2001-11-27 CMKL Człuchów POM
119 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
120 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
121 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
122 ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
123 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
124 MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 UKS Achilles Leszno WLP
125 MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 ULKS Tychowo ZPO
126 MAKOWSKA Aleksandra 1999-03-04 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
127 MAŁAGOCKA Manuela 2001-05-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
128 MAŁECKA Nicole 2001-01-01 MMKS Gdańsk POM
129 MARCZYK Dominika 1998-11-02 LKS Zantyr Sztum POM
130 MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
131 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
132 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
133 MELLER Maria 2001-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 MELNYK Zuzanna 2000-08-18 LKS Lubawa WMZ
135 MENDYK Izabela 1998-01-27 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
136 MERDA Dominika 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
137 MICKIEWICZ Roksana 1999-05-18 CMKL Człuchów POM
138 MIECZKOWSKA Weronika 1999-01-02 LKS Lubawa WMZ
139 MILCZAREK Paulina 1998-02-19 SKLA Sopot POM
140 MISIURA Natalia 2000-09-15 MKS Agros Chełm LBE
141 MŁOT Karolina 2000-06-25 SKLA Sopot POM
142 MOSZCZYŃSKA Marzena 1998-01-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
143 MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 LUKS Lidzbark Welski WMZ
144 MOWCZYN Katarzyna 2000-08-28 MKS Sambor Tczew POM
145 NAUTZ Julia 1999-02-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
146 NIEDZIÓŁKA Milena 1999-09-20 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
147 NIEMTZ Magdalena 1999-09-09 KS Wejher Wejherowo POM
148 NIEMTZ Sandra 2001-01-26 KS Wejher Wejherowo POM
149 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
150 OCHOCKA Beata 2000-01-01 SKLA Sopot POM
151 OGŁOZIŃSKA Klaudia 2002-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
152 OKĘCKA Marta 2001-01-01 UKS Dwójka Pelplin POM
153 OKUŃ Julia 1998-12-26 SKLA Sopot POM
154 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
155 OŁÓW Magdalena 2001-07-23 CMKL Człuchów POM
156 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
157 OSSOWSKA Justyna 2000-04-19 SKLA Sopot POM
158 PAETZKE Julia 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
159 PANASIUK Natalia 2000-05-04 SKLA Sopot POM
160 PAPKE Zuzanna 2001-12-12 UKS Lipusz POM
161 PARCHEM Patrycja 1999-01-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
162 PASTUSZKA Oliwia 2000-03-11 UKL Ósemka Police ZPO
163 PATELAK Angelika 1999-02-14 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
164 PAWLAK Monika 1997-07-01 LUKS Orkan Września WLP
165 PAWLICKA Joanna 1998-07-04 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
166 PELICA Wiktoria 2000-01-06 MMKS Gdańsk POM
167 PELOWSKA Julia 2001-05-03 UKS Lipusz POM
168 PETIT Margareta 1997-11-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
169 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
170 PIENDAK Magdalena 1999-03-04 OKLA Ostrołęka MAZ
171 PIESIK Nina 2000-11-19 RKS Rumia POM
172 PIPKA Daniela 2001-04-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
173 PŁUŻYCKA Eliza 2000-12-07 SKLA Sopot POM
174 PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 MKLA Łęczyca LDZ
175 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
176 PRUSZAK Karolina 2000-01-11 MKS Sambor Tczew POM
177 RADZYMIŃSKA Julia 2002-03-21 KS Gwardia Piła WLP
178 RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 UKL Feniks Świdwin ZPO
179 RATAJCZAK Olga 2001-05-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
180 RĄBAŁA Wiktoria 2001-02-28 UKS Dwójka Pelplin POM
181 RENKE Hanna 2001-06-06 SKLA Sopot POM
182 RINGWELSKA Karolina 2000-04-07 MTS Junior Sopot POM
183 RODA Maria 2001-08-04 KS Wejher Wejherowo POM
184 ROESKE Alicja 1995-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 ROLBIECKA Monika 2002-01-18 UKS Lipusz POM
186 ROMANOWSKA Zuzanna 1999-09-30 MMKS Gdańsk POM
187 RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 MKLA Łęczyca LDZ
188 RYWALSKA Wiktoria 2000-10-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
189 RZENIECKA Alicja 2000-03-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
190 RZEPCZYK Anna 1994-04-07 MKS Sambor Tczew POM
191 SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
192 SANDER Wiktoria 2001-09-05 LKS Fenix Słupsk POM
193 SEREWIŚ Anna 2000-08-05 KS Wisła Puławy LBE
194 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
195 SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
196 SIENKIEWICZ Joanna 2001-04-02 LKS Fenix Słupsk POM
197 SMALCERZ Karolina 1999-04-02 MCKiS Jaworzno SLK
198 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
199 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
200 SOKÓŁ Karolina 2000-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
201 SOSNOWSKA Laura 2002-04-06 MMKS Gdańsk POM
202 STAŃCZYK Julia 2000-03-31 WKS Flota Gdynia POM
203 STARUCH Nina 2001-03-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
204 STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 AML Słupsk POM
205 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
206 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 SSMKS Parasol Wrocław DOL
207 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 SUŁEK Nikola 1998-06-26 MMKS Gdańsk POM
209 SUSKA Gabriela 2002-07-26 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
210 SZAFRAŃSKA Wiktoria 2001-09-19 MKS Pułtusk MAZ
211 SZANIEC Milena 2000-07-14 RKS Rumia POM
212 SZCZEPAŃSKA Paulina 1998-12-12 UKS Dwójka Pelplin POM
213 SZCZERBA Magdalena 2000-01-15 LUKS Serock KPO
214 SZERLA Małgorzata 1999-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
215 SZEWCZYK Martyna 1999-03-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
216 SZRAMIAK Maria 2000-07-05 AML Słupsk POM
217 SZYMANKIEWICZ Laura 2000-01-01 UKS Jedynka Reda POM
218 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
219 SZYSZKOWSKA Małgorzata 1997-07-07 MKS Sambor Tczew POM
220 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
221 TARASOW Natalia 2000-10-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
222 THIELE Julia 1999-05-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
223 TOBIASZ Natalia 2000-09-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
224 TRAFAS Aleksandra 1998-02-21 MLKS Agros Żary LBU
225 TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
226 URBACZEWSKA Elżbieta 2001-04-08 UKS Cyprianka KPO
227 URBAN Karolina 1998-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
228 URYGA Anna 1999-07-16 WKS Flota Gdynia POM
229 WICA Zuzanna 2000-05-13 MLKS Baszta Bytów POM
230 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
231 WIELIŃSKA Monika 1998-04-11 ZLKL Zielona Góra LBU
232 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
233 WIŚNIEWSKA Natalia 2000-05-09 LKS Lubawa WMZ
234 WNUK-LIPIŃSKA Paulina 2001-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
235 WOJCIECHOWSKA Julia 2001-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
236 WOJEWÓDZKA Lidia 1999-08-18 LKS Vectra Włocławek KPO
237 WRZAŁKOWSKA Olga 2000-02-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
238 WYSMYK Kinga 1998-03-09 LKS Jantar Ustka POM
239 WYSOCKA Adrianna 2001-01-10 AML Słupsk POM
240 ZAJĄCZKOWSKA Anna 1999-06-16 SKLA Sopot POM
241 ZARUDZKA Monika 2002-01-17 SKLA Sopot POM
242 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
243 ZEMBIK Michalina 2000-01-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
244 ZEMBRZUSKA Zuzanna 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
245 ZĘBALA Paula 1998-02-24 WKS Flota Gdynia POM
246 ZIELIŃSKA Beata 1998-10-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
247 ZIENOWICZ Kamila 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
248 ŻOŁEK Anna 2000-02-02 MLKL Płock MAZ
249 ŻYWICKA Amelia 2002-03-04 UKS Lipusz POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2702648639679sekund