TRENER-WIERCIAK Anna
1991-03-31
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
5 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
7 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
8 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
13 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
15 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
16 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
19 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
20 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
21 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
22 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
23 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
26 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
30 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
31 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
32 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
33 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
34 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
35 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
36 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
37 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
38 FIODOROW Alicja 1985-05-22 RLTL ZTE Radom MAZ
39 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
41 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
42 GLEGOŁA Aldona 1999-03-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
43 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 GROCHOWSKA Marta 1994-08-16 niest. Wrocław DOL
45 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
46 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
48 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
50 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
51 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
52 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
53 JUNAK Magdalena 1998-06-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 KACZMARCZYK Joanna 2001-07-06 LKS Omega Kleszczów LDZ
55 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
56 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
58 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
59 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
60 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
61 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 KIBIL Jagoda 1999-01-01 niestowarzyszona POL
63 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
65 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
66 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
67 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
68 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
69 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
70 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
71 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
72 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
73 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
74 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
76 KOTULSKA Magda 1991-02-08 OKS Skra Warszawa MAZ
77 KOWAL Karolina 2000-03-18 MKS MOS Wrocław DOL
78 KOWALIK Agnieszka 1997-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
79 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
80 KOZIOŁ Agnieszka 1993-12-15 Start Tarnów MLP
81 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
82 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
84 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
85 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
87 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
88 KURKOWSKA Magdalena 1991-05-15 niest. Bydgoszcz KPO
89 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
90 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
91 LANGNER Marta 1991-01-01 niestowarzyszona POL
92 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
93 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
94 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
95 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
96 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
97 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
98 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
99 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
100 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
101 MAK Ewa 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
103 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
104 MALISZEWSKA Klaudia 1992-01-01 niestowarzyszona POL
105 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
106 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
107 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
109 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
112 MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
114 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
115 MULARSKA Aleksandra 1991-03-09 LKS Vectra Włocławek KPO
116 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
117 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
118 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
121 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
123 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
124 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
125 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
126 ORZESZYNA Paulina 1994-06-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
127 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
128 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
129 PASTUSZCZAK Anna 1998-09-03 MKS MOS Wrocław DOL
130 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
131 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
132 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
133 PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
134 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
135 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
136 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
137 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
138 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
139 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
140 PONIATOWSKA Paulina 1992-02-04 MKS-MOS Katowice SLK
141 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
142 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
143 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
144 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
145 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
148 SIEMIENIEC Oliwia 1999-01-01 UKS Czwórka Żory SLK
149 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
151 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
152 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
153 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
155 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
156 SROKA Olga 1993-04-08 MKL Szczecin ZPO
157 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
158 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
159 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
160 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
162 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
163 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
164 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
165 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
166 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 SZCZEŚNIAK Angelika 1997-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
168 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
169 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
170 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
172 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
173 SZUMSKA Julia 1993-07-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
174 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
175 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
176 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
177 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
178 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
179 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
180 TRUSZCZYŃSKA Magdalena 2001-02-25 RKS Łódź LDZ
181 TUROWSKA Paulina 1993-02-25 niest. Kraków MLP
182 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
183 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
184 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
185 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
186 WALIGÓRA Paulina 1996-02-03 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
187 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
188 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
190 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
191 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
192 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
193 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
194 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
195 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
196 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
197 WOLANIN Agnieszka 1991-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
198 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
199 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 WYCHORSKA Anna 2000-05-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
202 WYPYCH Jagna 1990-08-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
203 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
204 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
205 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
206 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
207 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
208 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
209 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
210 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
211 ZIEMANN Katarzyna 1994-08-08 niest. Gdańsk POM
212 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
213 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
214 ZYGMUNT Amelia 1992-09-23 MKS Start Lublin LBE
215 ŻUKOWSKA Weronika 1996-11-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16995310783386sekund