LASKOŚ Aleksandra
1998-01-30
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUCH Oliwia 1999-01-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
2 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
3 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
6 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
9 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
11 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOROWIEC Patrycja 2003-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BUCZEK Patrycja 2003-01-01 LKS Resovia Rzeszów PDK
15 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
16 CHOLEWA Natalia 1998-04-05 ZKS Unia Tarnów MLP
17 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
18 CHRUSZCZ Agnieszka 1997-09-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
21 CZUBA Patrycja 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
22 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
23 DAWIDA Sandra 2000-09-09 KS Komunalni Sanok PDK
24 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
25 DEĆ Małgorzata 1999-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
26 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
27 DOKUPIN Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
28 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
29 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
30 DROŻDŻ Oliwia 1999-10-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
31 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
33 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
35 DYLĄG Oliwia 1993-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
36 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
37 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
38 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
39 DŻOŃ Ewelina 2000-05-30 KS Komunalni Sanok PDK
40 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
41 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
42 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
43 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
44 GAJ Agata 1999-10-09 KS Energetyk Jaworzno SLK
45 GAŁOWICZ Paulina 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
46 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
47 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
48 GEMZIK Kamila 1998-01-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
49 GERGONT Kamila 2001-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
50 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
51 GLAZER Magdalena 2000-04-08 KS Komunalni Sanok PDK
52 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
53 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
54 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
55 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
57 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
58 HARKAVA Vladyslava 1998-04-06 niest. Kraków MLP
59 HUDELA Natalia 1995-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
61 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
62 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
64 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
66 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
67 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
68 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
69 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
70 KLIMA Oliwia 2004-01-17 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
71 KLIMEK Monika 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
72 KOCHAŃSKA Lilianna 1999-01-03 LKS Smolnik Męcina MLP
73 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
75 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
76 KOPERSKA Anita 1999-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
77 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
78 KOSIBA Patrycja 1998-03-08 UKS Kobylanka MLP
79 KOŚ Paulina 1997-11-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
80 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
83 KOWALSKA Klaudia 1996-02-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
84 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
85 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
86 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
88 KUCZMA Dominika 2001-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
89 KUJAWIAK Marta 1998-01-01 niest. Łódź LDZ
90 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
92 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 KUŚ Klaudia 2001-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 KUŹMA Marcelina 1998-09-05 KS Gwardia Piła WLP
95 KWIATKOWSKA Joanna 2000-06-18 KS Komunalni Sanok PDK
96 KWIECIŃSKA Sandra 2000-08-16 LKS Kłos Olkusz MLP
97 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
98 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 GKS Piast Gliwice SLK
99 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
100 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
101 MACNAR Sylwia 1997-04-22 KKB MOSiR Krosno PDK
102 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 MALEC Małgorzata 1996-04-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
104 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
105 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
106 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
107 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
108 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
109 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
110 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
112 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
113 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
114 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
115 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
116 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
117 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
118 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
120 NIEBIEŚNIAK Ilona 1999-09-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
121 NIKITCZENKO Natasza 1997-02-21 niest. Łódź LDZ
122 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
123 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
124 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
125 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
126 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
127 ORZECHOWSKA Edyta 1996-05-31 LKS Smolnik Męcina MLP
128 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
129 OWCZARCZYK Wiktoria 2001-04-23 KKL Kielce SWK
130 PAŁOSZ Klaudia 2001-05-14 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
131 PASTUŁA Kamila 1995-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
132 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
133 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
134 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
135 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
136 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
137 PODLASEK Wiktoria 2000-01-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
138 PODRAZA Kamila 1998-01-19 MMKS Gdańsk POM
139 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
140 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
141 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
142 PRZYMUSIŃSKA Jagoda 2003-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
143 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
144 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
145 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
146 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
147 RATAJ Małgorzata 2002-04-27 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
148 REJDYCH Aleksandra 1999-01-26 KS Energetyk Jaworzno SLK
149 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
150 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
151 RYMAR Sandra 2003-03-31 KB Krościenko Wyżne PDK
152 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
153 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
154 SEROKA Anna 1996-10-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
155 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
157 SIKORA Magdalena 1998-11-15 niest. Wrocław DOL
158 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
159 SIUTA Joanna 1997-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
160 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
161 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
162 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
163 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
164 SMARZYK Agnieszka 1998-07-09 niest. Poznań WLP
165 SMOŁA Alicja 1997-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
166 SMUTEK Larysa 2000-07-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
167 SOBOŃ Aleksandra 1996-02-07 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
168 SODO Zuzanna 1998-09-12 niest. Katowice SLK
169 SOLOMON Nikita 1996-05-09 niest. Warszawa MAZ
170 SPICHA Natalia 1997-12-19 niest. Kraków MLP
171 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
172 STAŃKO Klaudia 1997-12-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
173 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
174 STÓJ Anna 1993-07-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
175 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
176 SZCZĘCH Beata 1999-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
177 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
178 SZYDŁOWSKA Jagoda 2000-01-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
179 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
180 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
181 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
182 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
183 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
185 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
186 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
187 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
188 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
189 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
190 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
191 WAŁASZEK Klaudia 1997-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
192 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
193 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
194 WIECZOREK Julia 2000-08-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
195 WIERZGANOWSKA Kamila 2000-06-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
196 WIĘCEK Klaudia 1997-01-02 niest. Olsztyn WMZ
197 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
199 WILK Karolina 1998-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
201 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
202 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
203 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
204 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
205 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
206 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
207 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
208 ZAPRUCKA Barbara 1995-12-02 niest. Wrocław DOL
209 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
210 ZLOT Monika 1995-07-23 niest. Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16700005531311sekund