MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
5 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
6 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
7 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
8 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
9 BOCZKOWSKA Małgorzata 1997-01-01 I LO Łomża POD
10 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
11 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
12 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
14 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
15 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
16 BUDZISZEWSKA Aleksandra 1993-07-01 BKS Bydgoszcz KPO
17 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
18 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
19 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
20 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
21 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
22 CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 LKS Mazowsze Teresin MAZ
23 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
24 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
25 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
26 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
27 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
28 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
29 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
30 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
31 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
32 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
33 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
34 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
35 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
36 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
37 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
38 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
39 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
40 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
41 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
42 DUNST Katarzyna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
43 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
44 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
46 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
47 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
48 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
49 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
50 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
51 FISZER Adrianna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
52 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
53 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
54 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
55 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
56 GAWIN Weronika 1999-09-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
57 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
58 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
59 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
60 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
61 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
62 GÓRECKA Wiktoria 1999-07-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
63 GÓRKO Dominika 1999-03-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
66 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
67 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
68 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
69 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
70 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
71 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
72 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
73 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
74 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
75 GRZELAK Marta 1998-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
76 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
77 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
78 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
79 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
80 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
81 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
82 IWANIUK Martyna 1998-01-24 KS Podlasie Białystok POD
83 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
84 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
85 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
86 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
87 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
88 JÓŹWIK Agata 1998-06-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
89 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
90 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
91 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
92 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
93 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
94 KARWOWSKA Weronika 1999-04-09 UKB Szubin KPO
95 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
96 KATOLIK Klementyna 1999-03-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
97 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
98 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
99 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
100 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
102 KOCEMBA Joanna 1999-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
103 KOCZAN Martyna 1999-09-01 SKS Złotniczanie Wrocław DOL
104 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
105 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
106 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
108 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
110 KOWALCZYK Weronika 1999-01-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
111 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
112 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
113 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
114 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
115 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
116 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
117 KRZYWAŃSKA Agata 1999-07-12 BKL Bełchatów LDZ
118 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
119 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
120 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
124 KULESZO Wiktoria 1999-04-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 KUNIKOWSKA Aleksandra 1997-02-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
126 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
128 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
129 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
130 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
131 LATARSKA Katarzyna 1998-09-27 MUKS Płock MAZ
132 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
133 LESIEWICZ Aleksandra 1999-09-24 SL GKS Olsza Olszyna DOL
134 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
136 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
137 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
138 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
139 ŁUKASIUK Klaudia 2000-09-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
140 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
141 MAKSYMIUK Julia 2000-02-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
142 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
144 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
145 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
146 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
147 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
148 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
149 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
150 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
151 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
152 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
153 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
154 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
155 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
156 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
157 MICKIEWICZ Eliza 1999-12-17 CMKL Człuchów POM
158 MICKIEWICZ Roksana 1999-05-18 CMKL Człuchów POM
159 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
160 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
161 MILEWSKA Katarzyna 1997-01-01 I LO Łomża POD
162 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
163 MIŚ Anna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 MOCARSKA Marta 2000-03-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
166 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
167 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
168 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
169 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
170 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
171 NIECIECKA Ada 1997-01-01 I LO Łomża POD
172 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
173 NIEMIRA Aleksandra 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
174 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
175 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
176 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
177 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
178 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
179 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
180 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
181 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
182 OŁÓW Edyta 1999-01-01 MKS Rominta Gołdap WMZ
183 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
184 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
185 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
186 PACZKOWSKA Karolina 1999-03-03 LUKS Inowrocław KPO
187 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
188 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
189 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
190 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
191 PETTKE Angelika 1999-02-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
192 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
194 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
196 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
197 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
198 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
199 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
200 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
201 PODLEWSKA Natalia 2000-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
203 POLEWACZ Hanna 1998-08-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
204 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
205 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
206 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
207 POPRAWA Patrycja 1999-02-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
208 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
209 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
210 PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
211 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
212 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
213 PUTKOWSKA Paulina 2000-09-15 KS Podlasie Białystok POD
214 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
215 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
216 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
217 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
218 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
219 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
220 ROTKO Aleksandra 1999-03-16 ZLKL Zielona Góra LBU
221 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
222 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
223 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
224 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
225 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
226 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
227 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
228 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
229 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
230 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
231 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
232 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
233 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
234 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
235 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
236 SKOWYRSKA Agnieszka 1998-11-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
237 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
238 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
239 SOKÓŁ Zuzanna 2001-04-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
240 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
241 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
242 STEFAŃSKA Natalia 1997-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
243 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
244 STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
245 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
246 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
247 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
248 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
249 SUSZYŃSKA Zuzanna 1999-01-01 MUKS Jedynka Międzychód WLP
250 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
251 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
252 SZPOTT Sara 1999-01-08 KS Gwardia Piła WLP
253 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
254 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
255 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
256 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
257 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
258 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
259 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
260 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
261 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
262 TKACZUK Sara Karolina 1999-02-18 MUKS Gim 2 Nysa OPL
263 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
264 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
265 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
266 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
267 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
268 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
269 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
270 TYBUCHOWSKA Katarzyna 1999-12-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
271 WARDA Anna 2002-06-07 MUKS Płock MAZ
272 WASZKIEWICZ Natalia 2000-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
273 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
274 WERESZCZYŃSKA Agata 1999-03-10 MKS Mechanik Włodawa LBE
275 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
276 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
277 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
278 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
279 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
280 WIŚNIEWSKA Nicole 1999-08-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
281 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
282 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
283 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
284 WOJCIECHOWSKA Weronika 1999-01-26 LUKS Orkan Września WLP
285 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
286 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
287 WÓJCIK Joanna 1998-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
288 ZABOROWSKA Oktawia 1999-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
289 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
290 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
291 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
292 ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 OKLA Ostrołęka MAZ
293 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
294 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
295 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
296 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
297 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
298 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24336004257202sekund