POLASZEK Katarzyna
2000-09-27
ULKS Lipinki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Natalia 1995-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
2 AUGUSTYN Paulina 1999-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
3 BARAN Justyna 1999-07-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 BIAŁOWĄS Patrycja 1995-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
5 BIENIA Natalia 2000-03-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
6 BIESZCZAK Gabriela 1999-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
7 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
8 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
9 BLACHA Klaudia 1998-02-04 MKS Tempo Kęty MLP
10 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
11 BRAŚ Anita 2000-09-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
12 BUKSA Paula 1999-07-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
14 CHMIEL Aleksandra 2001-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
15 CHORABIK Karolina 2000-07-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
16 CHOWANIAK Beata 1997-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
17 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CZERWIEC Natalia 1996-07-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
19 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
20 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
21 DOMASIK Patrycja 2001-03-07 LKS Brzezina Osiek MLP
22 ELIASZ Monika 1998-04-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
23 FICAK Roksana 2000-12-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
24 FILIPCZAK Amelia 2005-04-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
25 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
26 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
27 GARZEŁ Sonia 2000-05-27 WKS Wawel Kraków MLP
28 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
29 GIEROŃSKA Kinga 1996-05-08 WKS Wawel Kraków MLP
30 GIZARA Patrycja 1997-04-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
31 GOLBA Ewelina 1997-03-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
33 GRZYWA Izabela 2000-11-25 SKS Kusy Kraków MLP
34 HERDA Patrycja 2002-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
35 HRAPKOWICZ Kinga 2001-06-11 LKS Brzezina Osiek MLP
36 HUDAK Patrycja 2001-01-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
37 JAGODA Patrycja 2000-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
38 JALIŃSKA Jagoda 2001-04-10 KS Komunalni Sanok PDK
39 KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
40 KLISIEWICZ Anna 2000-10-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
41 KŁYS Kinga Kamila 1998-02-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
42 KORDECZKA Klaudia 2000-05-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
43 KORZEŃ Natalia 2000-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
44 KOTWICA Agata 2000-02-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 KOTWICA Natalia 2001-03-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 KOZDRA Magdalena 2000-02-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
47 KRÓL Magdalena 2000-11-21 WKS Wawel Kraków MLP
48 KRZEMIŃSKA Kamila 1998-01-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
49 LEŚNIAK Dominika 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
50 LIC Wiktoria 2001-09-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
51 MADEJ Marcelina 2000-05-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
52 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 MAS Anna 2001-08-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
54 MASTEJ Dominika 1999-04-07 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
55 MATANIAK Dominika 1998-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
56 MATUSZYK Zuzanna 2000-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
57 MĄCZKA Aleksandra 1997-03-07 LKS Kłos Olkusz MLP
58 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 MŁOCEK Monika 2001-01-30 MKS Tempo Kęty MLP
60 MOSKAL Eliza 1997-02-17 KS Komunalni Sanok PDK
61 MROZOWSKA Dagmara 1997-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
62 MYŚLIWIEC Magdalena 1996-02-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
63 NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 WKS Wawel Kraków MLP
64 NOWAK Klaudia 1998-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
65 OSTROWSKA Laura 2001-01-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
66 PAWSKA Izabela 1999-08-13 UKS Kobylanka MLP
67 PIETRUSZA Natalia 2001-02-28 UKS Kobylanka MLP
68 PIETRUSZKA Patrycja 2000-01-26 MUKS ILKUS Olkusz MLP
69 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
70 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
71 PUZACZ Klaudia 1998-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
72 RUSIN Izabela 1999-09-08 LKS Brzezina Osiek MLP
73 SERAFIN Sabina 1998-10-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
76 SKRZYPIEC Izabela 1997-03-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 SMALCERZ Karolina 1999-04-02 MCKiS Jaworzno SLK
78 SOJKA Irena 1996-03-23 LKS Smolnik Męcina MLP
79 SOKOŁOWSKA Patrycja 1997-12-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
80 SOTOŁA Agnieszka 1997-10-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
81 SOWA Daria 2001-05-19 KB Krościenko Wyżne PDK
82 STĘPIEŃ Anita 1996-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
83 STÓJ Katarzyna 1997-01-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
84 SZUSTAK Karolina 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 SZYMASZEK Patrycja 1996-09-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
86 ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 UKS Kobylanka MLP
87 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
88 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
89 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
91 WICKOWSKA Justyna 1997-05-22 ULKS Technik Trzcinica PDK
92 WIELGOS Karolina 1996-08-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
94 ZAGUŁA Karolina 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
95 ZĄBEK Aleksandra 2000-01-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
96 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
97 ZDEBSKA Julia 1998-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
98 ZDYBEL Katarzyna 1997-10-08 AZS UMCS Lublin LBE
99 ZOGRODNIK Aleksandra 1998-03-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
100 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
101 ŹRÓDŁOWSKA Joanna 1999-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
102 ŻUREK Gabriela 1999-08-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.068305015563965sekund