KUSYK Aleksandra
2000-08-31
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRE Paulina 1999-03-23 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
2 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź LDZ
4 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
5 BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
6 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
7 BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS Łódź LDZ
8 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS Łódź LDZ
9 BUDNER Marta 2001-05-17 MKLA Łęczyca LDZ
10 BUJACZ Daria 2003-06-07 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
11 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
12 CHABROS Natalia 2001-09-13 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
13 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
14 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
15 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
16 CIACHURSKA Natalia 1998-07-26 MKS Baszta Szamotuły WLP
17 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
18 DANIELIK Angelika 2002-09-14 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
19 DRABIK Izabela 1998-03-13 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
20 DROBNIK Marta 1998-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 DRÓŻDŻ Julia 2000-08-24 LUKS Strzałków LDZ
22 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
23 DURA Aleksandra 1995-11-29 niest. Łódź LDZ
24 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 FREDE Natalia 2000-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 GAJEK Katarzyna 2001-06-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
27 GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
28 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 GROMADZKA Monika 2001-09-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
30 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
31 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
32 HODOROWICZ Patrycja 2000-10-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
33 IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
34 JACHOWSKA Martyna 2001-01-03 AZS Łódź LDZ
35 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
36 JANISZEWSKA Natalia 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
37 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
39 JAŚKOWSKA Agata 1999-07-06 UKS 55 Łódź LDZ
40 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
41 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LDZ
43 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
44 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
45 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
46 KATARZYŃSKA Natalia 2002-11-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 KAZIMIERSKA Wiktoria 2000-12-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
48 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
49 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
50 KITA Patrycja 1999-02-02 MKLA Łęczyca LDZ
51 KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
52 KOCIK Julia 2000-08-23 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
53 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
55 KONDRAS Natalia 1999-05-11 MKLA Łęczyca LDZ
56 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 Łódź LDZ
57 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
59 KRAKOWIAK Klaudia 2001-05-11 UKS 55 Łódź LDZ
60 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
61 KRÓLAK Liliana 2001-12-08 AZS Łódź LDZ
62 KRZYWAŃSKA Agata 1999-07-12 BKL Bełchatów LDZ
63 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
64 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
65 KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
66 KURKOWSKA Joanna 2000-07-08 RKS Łódź LDZ
67 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
68 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
69 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
70 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
71 LESZCZYŃSKA Katarzyna 2001-04-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
72 LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 BKS Bydgoszcz KPO
73 LIPIŃSKA Anita 2000-06-26 RKS Łódź LDZ
74 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
75 LITTWIN Adrianna 1998-07-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
76 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
77 ŁAPA Klaudia 1996-05-16 KS Agros Zamość LBE
78 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
79 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
80 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
81 MAMROT Paulina 1993-11-22 UKS 55 Łódź LDZ
82 MARAJDA Kinga 1999-04-14 UKS 55 Łódź LDZ
83 MARCZEWSKA Sandra 1999-02-17 RKS Łódź LDZ
84 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
85 MATYJA Klaudia 1999-09-24 BKL Bełchatów LDZ
86 MAZURKIEWICZ Klaudia 1999-11-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
87 MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
90 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
91 MOTYL Katarzyna 2002-01-02 RKS Łódź LDZ
92 NAPIERALSKA Roksana 1998-01-28 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
93 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
94 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
95 OLCZAK Marta 2003-01-01 BKL Bełchatów LDZ
96 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
97 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
98 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
99 PARADOWSKA Małgorzata 1999-01-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
100 PARTYKA Alicja 1996-09-14 RKS Łódź LDZ
101 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
102 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
103 PIEKARSKA Monika 1994-01-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
104 PIETRZAK Katarzyna 1999-01-07 UKS GOK Zduny LDZ
105 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
106 PODSIADŁA Karolina 2000-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 POŁEĆ Paulina 1999-10-21 UKS Filipides Teresin MAZ
108 PRZYGODA Patrycja 1999-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
109 RECZULSKA Patrycja 2001-02-09 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
110 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
111 RÓŻYCKA Klaudia 1999-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 RUTKOWSKA Weronika 2003-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
113 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
114 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
115 SIERADZKA Paulina 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
116 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
117 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
118 SMAK Kinga 2000-03-09 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
119 SNOPKOWSKA Aleksandra 1999-02-10 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
120 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
121 SOLIŃSKA Justyna 1999-05-18 MKLA Łęczyca LDZ
122 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
123 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 SSMKS Parasol Wrocław DOL
124 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
125 SZALKOWSKA Oliwia 2000-12-02 MKLA Łęczyca LDZ
126 SZCZEPAŃSKA Julia 2000-09-28 AZS Łódź LDZ
127 SZCZERBICKA Klaudia 1998-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
128 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
129 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
130 ŚWIĄDER Julia 2001-01-01 BKL Bełchatów LDZ
131 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
132 TRUSZCZYŃSKA Magdalena 2001-02-25 RKS Łódź LDZ
133 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata 1981-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
134 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
135 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
136 WALCZYK Aleksandra 2000-05-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
137 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
138 WĘŻYK Kinga 1999-07-25 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
139 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
140 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
141 WITEK Weronika 2000-08-08 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
142 WŁODARCZYK Ewelina 2001-01-01 AZS Łódź LDZ
143 WŁODARSKA Aneta 1999-06-27 RKS Łódź LDZ
144 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
145 WOSEK Zuzanna 2001-07-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
146 WOŹNIAK Ada 1997-08-19 RKS Łódź LDZ
147 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LDZ
148 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
149 WÓJCIK Maria 2000-04-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
150 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
151 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
152 ZAGOZDA Katarzyna 2001-01-01 RKS Łódź LDZ
153 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
154 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
155 ZWOLIŃSKA Roksana 2000-02-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
156 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
157 ŻEREK Daria 1993-03-09 niest. Łódź LDZ
158 ŻUK Aleksandra 2000-09-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11520504951477sekund