PIEŃKOS Łukasz
1998-12-17
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
5 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BETKIER Igor 1992-10-01 WAT Warszawa MAZ
7 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
9 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
10 CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 KL Lechia Gdańsk POM
11 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
13 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
14 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
15 CYC Dominik 1998-04-25 KS Agros Zamość LBE
16 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
17 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 DMOCHOWSKI Bartosz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
19 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 GENDASZYK Miłosz 1999-02-24 UKS Przełaj Żerków WLP
21 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
22 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
23 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
25 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
27 JAKSINA Jakub 2001-10-11 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
28 JAKUBOWIAK Przemysław 1998-01-18 MULKS MOS Sieradz LDZ
29 JAMROZIAK Dawid 1998-08-07 MLKS Agros Żary LBU
30 JANUSZCZYK Kamil 1998-05-26 MLKS Czarni Olecko WMZ
31 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
32 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 JUSZKA Tomasz 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
34 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
35 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
36 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
37 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
39 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 KOPEĆ Michał 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
41 KORKOWSKI Kacper 1998-02-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
42 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
43 KORYBSKI Maciej 1998-08-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
44 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
45 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
48 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
49 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 KUBIAK Artur 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
51 KUNOWSKI Damian 1998-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
52 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
53 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
54 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
55 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
56 ŁATWIŃSKI Konrad 1999-03-19 MKS Agros Chełm LBE
57 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
58 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
59 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
60 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
61 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
62 MARKOWSKI Jakub 2002-03-12 KS Podlasie Białystok POD
63 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
64 MICHNIAK Grzegorz 1999-02-10 KS Agros Zamość LBE
65 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
67 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
68 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
69 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
70 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
71 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
72 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
73 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
75 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
77 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
78 PIETRASZKO Filip 1995-10-29 MLKS Agros Żary LBU
79 PIETRZAK Kacper 1999-01-08 RKS Łódź LDZ
80 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
81 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
82 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
83 PŁACHTA Dominik 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
84 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
85 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
88 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
89 SACHARCZUK Patryk 1996-10-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
91 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
93 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
94 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
95 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
97 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
98 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
99 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
101 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
102 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
104 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
105 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
106 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
107 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
108 SZWACZYK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
109 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
111 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
112 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
113 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
114 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
116 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
117 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
119 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
120 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
123 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
124 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
125 ZALEWSKI Maciej 1998-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
127 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
128 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13200712203979sekund