PIEŃKOS Łukasz
1998-12-17
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
5 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BETKIER Igor 1992-10-01 WAT Warszawa MAZ
7 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
9 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
10 CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
11 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
13 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
14 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
15 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
16 CYC Dominik 1998-04-25 KS Agros Zamość LBE
17 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
18 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
19 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
20 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 DMOCHOWSKI Bartosz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
23 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
24 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 GENDASZYK Miłosz 1999-02-24 UKS Przełaj Żerków WLP
26 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
27 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
28 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
30 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
32 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
33 JAKUBOWIAK Przemysław 1998-01-18 MULKS MOS Sieradz LDZ
34 JAMROZIAK Dawid 1998-08-07 MLKS Agros Żary LBU
35 JANUSZCZYK Kamil 1998-05-26 MLKS Czarni Olecko WMZ
36 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
37 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
38 JUSZKA Tomasz 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
39 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
40 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
41 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
42 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
43 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
44 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 KOPEĆ Michał 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
46 KORKOWSKI Kacper 1998-02-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
47 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
48 KORYBSKI Maciej 1998-08-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
49 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
50 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
53 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
54 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 KUBIAK Artur 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
56 KUNOWSKI Damian 1998-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
57 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
58 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
59 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
60 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
61 ŁATWIŃSKI Konrad 1999-03-19 MKS Agros Chełm LBE
62 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
64 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice WMZ
65 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
68 MARKOWSKI Jakub 2002-03-12 KS Podlasie Białystok POD
69 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
70 MICHNIAK Grzegorz 1999-02-10 KS Agros Zamość LBE
71 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
73 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
74 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
75 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
76 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
77 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
78 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
80 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
81 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
83 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
85 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
86 PIETRASZKO Filip 1995-10-29 MLKS Agros Żary LBU
87 PIETRZAK Kacper 1999-01-08 RKS Łódź LDZ
88 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
89 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
90 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
91 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
92 PŁACHTA Dominik 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
93 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
94 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
96 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
97 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
98 SACHARCZUK Patryk 1996-10-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
99 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
100 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
101 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
102 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
103 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
104 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
105 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
106 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
107 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
108 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
110 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
111 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
112 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
114 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
115 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
116 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
117 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
118 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
119 SZWACZYK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
120 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
121 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
122 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
123 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
124 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
125 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
127 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
128 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
130 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
131 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
134 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
135 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
136 ZALEWSKI Maciej 1998-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
137 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
138 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
139 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27402591705322sekund