POPOWSKI Kamil
1996-01-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
5 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
6 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
9 BUKS Damian 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
10 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
12 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
14 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
15 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
16 CHYLIŃSKI Daniel 1994-09-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CIESLIKOWSKI Marcin 1997-01-08 MUKS Kadet Rawicz WLP
18 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
19 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
20 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 DĄBROWSKI Patryk 1994-05-02 MLKS Rakowice DOL
22 DERESZKIEWICZ Łukasz 1993-06-16 MKS Juvenia Białystok POD
23 DMOCHOWSKI Bartosz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
24 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
25 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
26 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
27 DUDZIAK Bartosz 1994-10-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
28 FARAJ Emil 1995-11-29 RKS Skra Warszawa MAZ
29 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
31 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 MKL Toruń KPO
32 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
33 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
34 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
37 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
38 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
39 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
40 GRZEGORCZYK Damian 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
41 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
42 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
43 IDŹKOWSKI Mateusz 1996-05-14 MKS Juvenia Białystok POD
44 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
45 JAKÓBCZAK Sebastian 1996-06-28 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
46 JĘDRZEJCZYK Wiktor 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
47 JÓZEFÓW Patryk 1994-10-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
48 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
49 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 KAJEWSKI Robert 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
51 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
52 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
54 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
55 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
56 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
57 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
58 KASZANEK Damian 1996-09-05 MLKL Płock MAZ
59 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
60 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 KLIM Kamil 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
63 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
64 KOŁTUN Jakub 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
65 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
67 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
70 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
71 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
72 KUDERCZAK Tomasz 1995-03-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
73 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
74 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
75 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
76 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
77 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
79 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
80 LEWKOWICZ Bartosz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
81 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
82 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
83 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
84 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
85 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 MACHAJ Szymon 1988-01-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
87 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
88 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
89 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
90 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
91 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
92 MĄKA Jakub 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
93 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 MIERZEJEWSKI Marcin 1997-05-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
95 MIKOSZ Mateusz 1995-04-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
96 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
97 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
98 MUCHARSKI Bartosz 1995-09-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
100 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
101 NOWICKI Dawid 1995-01-01 ZSL Białowieża POD
102 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
103 OŚKIEWICZ Mateusz 1997-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 PAŃKOWSKI Maciej 1995-06-28 UKS Czwórka Białystok POD
106 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
107 PIENIEK Kacper 1994-05-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
108 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
109 PISKORSKI Kamil 1996-04-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
110 POPŁAWSKI Maciej 1992-04-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
111 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
112 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
113 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
114 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
115 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
118 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
119 SEMEGIN Bartosz 1994-01-31 MLKS Agros Żary LBU
120 SIEWIELEC Łukasz 1994-12-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
121 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
122 SMARŻEWSKI Karol 1996-05-06 KS Podlasie Białystok POD
123 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 SOBULSKI Kamil 1996-01-03 RLTL ZTE Radom MAZ
125 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
126 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
128 STYPUŁKOWSKI Adam 1996-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
131 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
132 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
133 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
134 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
135 ŚWIĄDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
136 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
137 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
138 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
140 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
141 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
142 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
143 UJAZDOWSKI Michał 1996-03-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
144 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
145 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
146 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
147 WAŻNY Karol 1997-04-19 MKS Sambor Tczew POM
148 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 WIERCIŃSKI Michał 1993-02-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
151 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
153 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
154 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
155 ZANIEWSKI Kamil 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
156 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
157 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
158 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
159 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
160 ŻEBROWSKI Patryk 1995-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
161 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD
162 ŻUR Mariusz 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22000789642334sekund