POPOWSKI Kamil
1996-01-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
5 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
6 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
7 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
9 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
10 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
11 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
12 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BUKS Damian 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
14 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
16 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
20 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
21 CHORAB Krystian 1996-05-31 WKS Flota Gdynia POM
22 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
23 CHYLIŃSKI Daniel 1994-09-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 CIESLIKOWSKI Marcin 1997-01-08 MUKS Kadet Rawicz WLP
25 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
26 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
27 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 DĄBROWSKI Patryk 1994-05-02 MLKS Rakowice DOL
29 DERESZKIEWICZ Łukasz 1993-06-16 MKS Juvenia Białystok POD
30 DMOCHOWSKI Bartosz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
31 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
32 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
33 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
34 DUDZIAK Bartosz 1994-10-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
35 DZIAŁKOWSKI Łukasz 1993-03-08 RLTL ZTE Radom MAZ
36 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
37 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
39 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 MKL Toruń KPO
40 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
41 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
42 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 GEPFERT Przemysław 1996-02-21 niest. Katowice SLK
44 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
46 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
47 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
48 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
49 GRELA Adam 1995-10-27 MKL Szczecin ZPO
50 GRZEGORCZYK Damian 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
51 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
52 GWIZDAŁA Mikołaj 1995-10-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
54 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
55 HERBA Filip 1997-04-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
56 IDŹKOWSKI Mateusz 1996-05-14 MKS Juvenia Białystok POD
57 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
58 JAKÓBCZAK Sebastian 1996-06-28 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
59 JĘDRZEJCZYK Wiktor 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
60 JÓZEFÓW Patryk 1994-10-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
61 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
62 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
64 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
65 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
67 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
68 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
69 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
70 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
71 KASZANEK Damian 1996-09-05 MLKL Płock MAZ
72 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
73 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
74 KLIM Kamil 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
75 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
76 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
78 KOŁTUN Jakub 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
79 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
80 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
81 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 KOSTER Arkadiusz 1993-06-18 niest. Poznań WLP
84 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 KOZŁOWSKI Tomasz 1993-09-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
86 KRAJEWSKI Maksymilian 1995-04-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
87 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
88 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
89 KUCHCZYŃSKI Marcin 1995-02-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
90 KUDERCZAK Tomasz 1995-03-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
91 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
94 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
95 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
97 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
98 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
100 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
101 LEWKOWICZ Bartosz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
102 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
103 LINCHARD Marcin 1993-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
104 LUBAŃSKI Szymon 1994-03-15 RKS Skra Warszawa MAZ
105 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
106 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
107 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
108 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 MACHAJ Szymon 1988-01-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
110 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
111 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
113 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
114 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
116 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
117 MĄKA Jakub 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
118 MICKIEWICZ Piotr 1994-09-12 niest. Warszawa MAZ
119 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
120 MIERZEJEWSKI Marcin 1997-05-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
121 MIKOSZ Mateusz 1995-04-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
122 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 MUCHARSKI Bartosz 1995-09-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
125 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 Łódź LDZ
126 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
127 NOWICKI Damian 1996-09-27 niest. Białystok POD
128 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
129 NOWICKI Dawid 1995-01-01 ZSL Białowieża POD
130 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
131 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
132 OŚKIEWICZ Mateusz 1997-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
133 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
134 PAŃKOWSKI Maciej 1995-06-28 UKS Czwórka Białystok POD
135 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
136 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
137 PIENIEK Kacper 1994-05-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
138 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
139 PISKORSKI Kamil 1996-04-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
140 POLYPCHUK Oleksander 1996-07-11 niest. Kielce SWK
141 POPŁAWSKI Maciej 1992-04-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
142 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
143 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
144 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
145 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
146 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
147 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
148 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
150 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
151 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
152 SAMEK Szymon 1995-08-08 niest. Kraków MLP
153 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
154 SEMEGIN Bartosz 1994-01-31 MLKS Agros Żary LBU
155 SIEWIELEC Łukasz 1994-12-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
156 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
157 SMARŻEWSKI Karol 1996-05-06 KS Podlasie Białystok POD
158 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 SOBIESZEK Stanisław 1995-11-30 MKS Start Lublin LBE
160 SOBULSKI Kamil 1996-01-03 RLTL ZTE Radom MAZ
161 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
162 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
164 STYPUŁKOWSKI Adam 1996-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
166 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
167 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
169 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
171 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
172 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
173 ŚWIĄDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
174 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
175 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
176 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
177 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
178 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
179 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
180 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
181 UJAZDOWSKI Michał 1996-03-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
182 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
183 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
184 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
185 WAŻNY Karol 1997-04-19 MKS Sambor Tczew POM
186 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
187 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 WIERCIŃSKI Michał 1993-02-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
189 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
190 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
191 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
192 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
193 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 ZANIEWSKI Kamil 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
195 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
196 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
197 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
198 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
199 ŻEBROWSKI Patryk 1995-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
200 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD
201 ŻUR Mariusz 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13329410552979sekund