MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
7 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
8 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
9 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
11 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
12 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
13 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
14 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BRYZA Klaudia 2000-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
16 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
17 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
18 BYSZEWSKA Kinga 1998-04-22 UKS SMS Warszawa MAZ
19 CIEŚLUK Laura 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
20 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
21 CZERWIŃSKA Julia 2000-02-14 KS Podlasie Białystok POD
22 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
23 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
24 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
26 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
27 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
28 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
30 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
33 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
34 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
35 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
36 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
37 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
38 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
39 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
40 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
41 JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 GUKS Asy Dywity WMZ
42 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
43 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
44 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
45 JASIŃSKA Alicja 1995-04-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
47 JĘDRAK Weronika 1999-06-28 niest. Gdańsk POM
48 JĘDRASIK Natalia 1999-08-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
49 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
50 JUNAK Magdalena 1998-06-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 JUNAK Nikola 2000-04-19 AZS Łódź LDZ
52 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
53 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
54 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 KAŁUŻNA Pamela 2000-09-25 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
56 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 KARPOWICZ Gabriela 1998-11-08 OKS Skra Warszawa MAZ
58 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
59 KOCHANOWSKA Katarzyna 1997-08-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
60 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
61 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
62 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
63 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
64 KRAJEWSKA Anna 1996-12-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
66 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
67 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
70 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
71 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
72 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
73 LASKOWSKA Aleksandra 1998-03-17 KS Podlasie Białystok POD
74 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
75 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
77 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
78 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
79 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
80 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
81 MARCZEWSKA Sandra 1999-02-17 RKS Łódź LDZ
82 MASŁOWSKA Sylwia 1999-04-08 UKS GOK Zduny LDZ
83 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
84 MIANECKA Andżelika 1997-06-19 MUKS Płock MAZ
85 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
86 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
87 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
88 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
89 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
90 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
91 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
92 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
93 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 KS Agros Zamość LBE
95 NICIPORUK Paula 1998-07-07 AZS UMCS Lublin LBE
96 NIEZGODA Aleksandra 2000-03-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
97 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
99 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
102 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
103 PETNIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
105 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
107 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
110 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
111 PRUDACZUK Greta 2000-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
112 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
115 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
116 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
118 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
120 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
121 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
122 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
123 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
124 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
125 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
126 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
128 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
129 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
130 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
131 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
132 SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
133 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 SZEWCZYK Julia 2000-08-23 MKS Żak Biała Podlaska LBE
135 SZOPNA Anna Marta 1998-07-13 LKS Lubusz Słubice LBU
136 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
137 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
138 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
139 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
140 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
141 WARMINSKI Cathrin 2000-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
142 WARULIK Marcelina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
143 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
144 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
145 WIEROŻĘBSKA Magdalena 1998-04-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
146 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
147 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
148 WOJCIECHOWSKA Patrycja 1998-09-12 MKS Juvenia Białystok POD
149 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
150 WOŹNIAK Olga 2000-01-12 MKS Agros Chełm LBE
151 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
152 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
153 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
154 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
155 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
157 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
159 ZWOLIŃSKA Roksana 2000-02-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
160 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11894392967224sekund