KWIECIEŃ Aleksandra
2000-11-07
MKS Hermes Gryfino
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSANDROWICZ Julia 2000-01-07 STS Pomerania Szczecinek ZPO
2 ALEKSANDROWICZ Natalia 2000-08-14 MKS MOS Wrocław DOL
3 ANDRZEJCZYK Natalia 1998-09-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
4 ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 UKL Ósemka Police ZPO
5 BACZYŃSKA Marta 2000-01-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
6 BAKALARSKA Wiktoria 2000-01-01 Gimnazjum 2 Gryfice ZPO
7 BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 AML Słupsk POM
8 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BARTCZAK Gabriela 2002-09-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
11 BARTCZAK Julia 2000-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
12 BARTOSIK Kamila 1998-01-28 OSOT Szczecin ZPO
13 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BERDYCH Natalia 2001-01-06 BKS Bydgoszcz KPO
15 BIAŁOCH Aleksandra 2000-11-22 MKL Szczecinek ZPO
16 BIECZYŃSKA Bianka 1999-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
17 BILSKA Wiktoria 2002-02-18 LUKS Przecław ZPO
18 BŁASZCZYK Klaudyna 2001-08-26 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
19 BŁAŻ Julia 1999-02-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
20 BOCHAT Anna 2001-08-29 LUKS Przecław ZPO
21 BODUCH Natalia 2001-06-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
22 BOGDAŃSKA Weronika 2000-01-01 niest. Łódź LDZ
23 BOGUS Karolina 2000-12-29 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
24 BOREK Julia 2001-07-25 UKS Liderek Chwiram ZPO
25 BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 OSOT Szczecin ZPO
26 BORZYSZKOWSKA Aleksandra 2002-03-26 AML Słupsk POM
27 BRONIARCZYK Maja 1999-01-01 LUKS Orkan Września WLP
28 BRONK Ewa 2000-01-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
29 BRYZA Klaudia 2000-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
30 BUDNER Marta 2001-05-17 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
31 BURBA Karolina 2002-12-05 UKL Ósemka Police ZPO
32 BURCZAK Katarzyna 1997-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
33 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
34 CHAJDUK Sara 2000-03-10 UKS Sprinter Wolin ZPO
35 CHAŁUBIEC Natalia 2001-10-23 UKS Sprinter Wolin ZPO
36 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
37 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
38 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
39 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
40 CHUDYK Karolina 2002-02-07 MKS Kusy Szczecin ZPO
41 CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 KS Gwardia Piła WLP
42 CICHOCKA Klaudia 2002-12-20 UKL Ósemka Police ZPO
43 CIEPŁA Anna 2000-01-01 niest. Olsztyn WMZ
44 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
45 CIURKOT Noemi 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 CUDNIK Kamila 2001-04-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
47 CYPARSKA Kinga 1999-01-01 Gimnazjum 7 Koszalin ZPO
48 CZAICKA Patrycja 1997-10-06 LKS Olimpic Szczecin ZPO
49 CZARNECKA Karolina 1998-03-07 SKLA Słupsk POM
50 CZYŻAK Weronika 2001-02-01 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
51 ĆMOCH Liwia 1997-08-12 MKL Szczecin ZPO
52 DAĆKO Justyna 2000-05-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
53 DANILUK Sandra 2000-01-01 LUKS Przecław ZPO
54 DĄBROWSKA Maja 2000-01-31 KL Lechia Gdańsk POM
55 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
56 DĄBRZALSKA Dominika 2000-02-08 MKL Szczecin ZPO
57 DELUGA Jagoda 2001-01-12 MKL Maraton Świnoujście ZPO
58 DOBYSZ Natalia 2001-08-15 MKL Szczecinek ZPO
59 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 DRABIK Oliwia 2000-01-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
61 DRAGAŃSKA Dominika 2001-02-12 KL Iskra Białogard ZPO
62 DUDA Sandra 1999-01-13 OSOT Szczecin ZPO
63 DURAWA Maja 1999-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
64 DYBIEC Zuzanna 1998-09-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
65 DZIOBA Magdalena 2001-05-12 KS Gwardia Piła WLP
66 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
67 DZWONIARKIEWICZ Agata 2002-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
68 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
69 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamość LBE
70 FIGA Aneta 1999-04-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
71 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
72 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
73 FLORAS Paulina 2001-05-22 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
74 FLOREK Aleksandra 2002-08-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
75 FRĄCKOWIAK Laura 1999-01-01 Gimnazjum 2 Gryfice ZPO
76 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
77 GAŁKA Karolina 2000-06-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
78 GANAKOWSKA Honorata 2002-09-14 UKL Ósemka Police ZPO
79 GAPSKA Martyna 1998-06-11 KS Gwardia Piła WLP
80 GAWROŃSKA Magdalena 2002-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
81 GAWRYŁO Patrycja 1998-06-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
82 GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
83 GIBAS Klaudia 1998-01-01 Gimnazjum Drawsko WLP
84 GŁADEK Edyta 2000-12-05 UKL Ósemka Police ZPO
85 GŁÓD Daria 1999-09-27 KS Żak Wałcz ZPO
86 GŁUSZEK Marta 2001-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
87 GŁUSZEK Martyna 2000-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
88 GOLEMBKA Angelika 1996-07-12 SKLA Słupsk POM
89 GOŁĘBIEWSKA Julia 2000-01-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
90 GONIARSKA Martyna 2000-01-01 niest. Łódź LDZ
91 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
92 GÓRKA Wiktoria 2001-02-20 MKS MOS Wrocław DOL
93 GÓRNA Vanessa 2001-01-01 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
94 GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 ULKS Tychowo ZPO
95 GRODECKA Klara 2002-04-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
96 GRUPA Martyna 2001-12-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
97 GRYGA Karolina 2002-01-01 ULKS Tychowo ZPO
98 GRYGIEL Amelia 2003-03-22 MKL Maraton Świnoujście ZPO
99 GRZĄDZIELA Laura 2000-02-02 KS Żak Wałcz ZPO
100 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
101 GRZELCZAK Natalia 1996-01-12 KL Wałcz ZPO
102 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
103 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
104 GUTOWSKA Iwona 1995-05-23 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
105 HAJDAS Wiktoria 2000-01-01 Gimnazjum 4 Koszalin ZPO
106 HAN Malwina 2000-01-01 OKSIR Świecie KPO
107 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
108 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
109 ILGIEWICZ Adrianna 1999-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
110 IZYDOREK Zuzanna 2000-02-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
111 JABŁOŃSKA Joanna 1998-06-14 LLKS Pomorze Stargard ZPO
112 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
113 JAGUSZEWSKA Nikola 1999-02-27 UKL Ósemka Police ZPO
114 JANIK Daria 1999-12-08 ZLKL Zielona Góra LBU
115 JANKOWSKA Anna 2000-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
116 JANKOWSKA Dominika 1999-04-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
117 JANKOWSKA Joanna 2000-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
118 JANKOWSKA Karolina 2000-01-01 niest. Łódź LDZ
119 JASICZEK Julia 2000-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
120 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
121 JENNE Karolina 1997-05-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
122 JESSWEIN Jagoda 2001-08-07 MKS Kusy Szczecin ZPO
123 JĘDRAK Weronika 1999-06-28 niest. Gdańsk POM
124 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
125 JĘDRASZEK Weronika 2002-09-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
126 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
127 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
128 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
129 JUDYCKA Aleksandra 2000-12-28 UKS Liderek Chwiram ZPO
130 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
131 KACZMAREK Weronika 2000-06-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
132 KACZOR Marta 1997-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
133 KACZYŃSKA Dagmara 2002-01-01 UKS Czarni Pieszcz ZPO
134 KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 KL Iskra Białogard ZPO
135 KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
136 KALINOWSKA Klaudia 1999-11-11 ULKS Talex Borzytuchom POM
137 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
138 KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 KL Iskra Białogard ZPO
139 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
140 KANIA Aleksandra 2001-05-19 KL Iskra Białogard ZPO
141 KARPICKA Monika 1999-12-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
142 KASPRZAK Klaudia 2001-01-01 niest. Poznań WLP
143 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
144 KIEREPKA Julia 2000-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
145 KLACH Katarzyna 2000-01-01 niest. Olsztyn WMZ
146 KLIEM Karina 2000-01-01 niest. Poznań WLP
147 KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 UKS Achilles Leszno WLP
148 KLONECKA Daria 1999-07-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
149 KOBIERECKA Julia 2001-03-01 UKL Feniks Świdwin ZPO
150 KOCIUBA Dominika 1998-07-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
151 KOKOWSKA Marianna 2001-03-04 MKS Kusy Szczecin ZPO
152 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 KOŁODYŃSKA Anna 1998-03-14 MKS Olimp Łobez ZPO
154 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
155 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-01-10 PLKS Gwda Piła WLP
156 KOŁODZIEJSKA Anna 2002-12-11 MKS Święc Sławno ZPO
157 KOŁODZIEJSKA Joanna 1998-04-07 MKS Święc Sławno ZPO
158 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 KOMOCKA Julia 2002-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
160 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
161 KOPACZEWSKA Aleksandra 1998-10-12 LKS Lubusz Słubice LBU
162 KORBA Julia 2000-02-17 KS Gwardia Piła WLP
163 KORDOWSKA Kamila 1998-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
164 KOROBEJKO Laura 1999-03-29 UKL Ósemka Police ZPO
165 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
166 KOSEL Agata 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
167 KOTUŁA Elżbieta 2000-05-03 UKL Ósemka Police ZPO
168 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
169 KOWAL Agnieszka 1999-01-01 UKS Czarni Pieszcz ZPO
170 KOWALAK Aleksandra 2002-01-31 UKL Ósemka Police ZPO
171 KOWALCZUK Anna 2000-03-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
172 KOWALCZYK Małgorzata 1994-04-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
173 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
174 KOWALCZYK Weronika 2000-05-30 UKS 12 Kalisz WLP
175 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
176 KOWALSKA Karolina 2001-07-10 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
177 KOWALSKA Oliwia 2002-04-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
178 KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
179 KRAJEWSKA Karolina 1997-01-28 UKS Wyspiański Szubin KPO
180 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
181 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
182 KRÓL Klaudia 2000-02-17 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
183 KRUPA Katarzyna 2003-06-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
184 KRUTEL Julia 2000-01-26 PLKS Gwda Piła WLP
185 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
186 KUBAK Hanna 2001-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
187 KUBICKA Joanna 1995-08-07 KL Bałtyk Koszalin ZPO
188 KULIG Adrianna 2002-04-09 UKL Ósemka Police ZPO
189 KULING Magdalena 2001-01-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
190 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
191 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 KUSIŃSKA Karolina 2001-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
193 KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 UKL Feniks Świdwin ZPO
194 KWIECIEŃ Marta 1999-12-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
195 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
196 LASEK Blanka 2003-03-26 MKS Kusy Szczecin ZPO
197 LEMIECHA Natalia 1998-11-05 MKS Kusy Szczecin ZPO
198 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 LESZKO Weronika 2000-01-01 niest. Warszawa MAZ
200 LEŚNIEWSKA Ariadna 2001-03-12 SKLA Słupsk POM
201 LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
202 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
203 LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 MKS Olimp Łobez ZPO
204 LIPOWIEC Kinga 2003-07-09 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
205 LISSOŃ Kinga 2000-07-10 UKS Halszka Szamotuły WLP
206 LUBOCH Julia 2000-01-01 Gimnazjum Karlino ZPO
207 ŁABĘDŹ Martyna 2001-11-27 CMKL Człuchów POM
208 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
209 ŁANIEWSKA Sandra 2000-09-18 MKS Hermes Gryfino ZPO
210 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
211 ŁOJEWSKA Dominika 2000-06-25 GUKS Asy Dywity WMZ
212 ŁOMAKIN Edyta 2002-08-05 GULKS Barwice ZPO
213 ŁOPUSIEWICZ Alicja 2001-12-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
214 ŁYKO Ewa 1997-10-14 MKS MOS Wrocław DOL
215 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
216 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
217 MACHERZYŃSKA Laura 2002-09-07 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
218 MACHOWSKA Aleksandra 2001-04-12 UKB Szubin KPO
219 MACIEJEWSKA Wiktoria 2001-02-08 KL Iskra Białogard ZPO
220 MADEJ Katarzyna 2003-05-10 PLKS Gwda Piła WLP
221 MAGNIEWSKA Dominika 2001-12-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
222 MAKSALON Marlena 2000-01-01 Gimnazjum Karlino ZPO
223 MALICKA Paulina 2002-05-22 UKL Ósemka Police ZPO
224 MAŁECKA Izabela 2000-03-22 GULKS Barwice ZPO
225 MAŁYSKA Izabela 2001-03-12 LUKS Przecław ZPO
226 MARCINIAK Magdalena 1999-11-18 MKL Szczecin ZPO
227 MARCINKOWSKA Julia 2001-02-10 KS Gwardia Piła WLP
228 MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
229 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
230 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
231 MATEUSZ Kornelia 1999-01-01 Gimnazjum Drawno ZPO
232 MATUSIAK Łucja 2000-01-01 UKS Liderek Chwiram ZPO
233 MATYLA Natalia 2000-01-01 Gimnazjum 1 Międzyzdroje ZPO
234 MIELNICZUK Hanna 1998-08-25 OSOT Szczecin ZPO
235 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
236 MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 UKS Olimp Duszniki WLP
237 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
238 MIKOŁAJCZAK Daria 1999-02-04 MKS Gniezno WLP
239 MIKUŚ Patrycja 2001-02-26 PLKS Gwda Piła WLP
240 MILCZEWSKA Daria 2001-08-01 MKL Szczecinek ZPO
241 MILER Alicja 2002-03-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
242 MIRONCZUK Sandra 2001-04-03 MKL Maraton Świnoujście ZPO
243 MOWCZYN Katarzyna 2000-08-28 MKS Sambor Tczew POM
244 MUCHA Natalia 2002-08-07 MKS Olimp Łobez ZPO
245 MURAWSKA Anna 1998-07-14 KL Wałcz ZPO
246 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
247 NADŁONEK Joanna 2003-05-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
248 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
249 NIEDZIÓŁKA Milena 1999-09-20 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
250 NIEDŹWIECKA Magdalena 1999-09-16 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
251 NIZIOŁ Inga 1999-03-31 MKS Kusy Szczecin ZPO
252 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
253 NOWACZYK Natalia 1999-07-01 KL Iskra Białogard ZPO
254 NOWAK Anna 1998-02-25 OSOT Szczecin ZPO
255 NOWAK Dominika 2000-03-03 UKL Ósemka Police ZPO
256 NOWAK Natalia 2003-06-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
257 NOWAK Weronika 1999-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
258 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
259 OBERLAN Julia 2002-09-07 UKL Ósemka Police ZPO
260 OKWIEKA Marta 1999-04-11 ULKS Barwice ZPO
261 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
262 OSEŁA Monika 2002-03-09 MKS Kusy Szczecin ZPO
263 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
264 OSTROWSKA Maja 2001-08-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
265 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
266 OWCZAREK Patrycja 1999-02-25 KL Wałcz ZPO
267 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
268 PARFIN Aleksandra 1999-06-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
269 PASTUSZKA Oliwia 2000-03-11 UKL Ósemka Police ZPO
270 PATEJUK Natalia 2004-10-18 AML Słupsk POM
271 PATELAK Angelika 1999-02-14 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
272 PAWLAK Natalia 1999-09-21 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
273 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
274 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
275 PENDOWSKA Martyna 2001-05-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
276 PERZ Paulina 2002-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
277 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
278 PIECHOTA Klaudia 2000-04-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
279 PIEKARZ Agata 2001-06-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
280 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKS Olimp Łobez ZPO
281 PIERÓG Alicja 2003-03-07 MKS Olimp Łobez ZPO
282 PIERZYNIAK Natalia 1997-07-14 KL Bałtyk Koszalin ZPO
283 PIETRZAK Paulina 2000-08-16 MKL Szczecinek ZPO
284 PIKUŁA Aleksandra 2003-03-07 MKS Kusy Szczecin ZPO
285 POCHOWSKA Weronika 2001-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
286 POCIEJ Aleksandra 2000-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
287 PODGÓRSKA Małgorzata 2000-02-14 UKS Liderek Chwiram ZPO
288 PODKOWA Katarzyna 2000-03-14 MKS MOS Wrocław DOL
289 PODSTAWSKA Zuzanna 2002-01-01 ULKS Tychowo ZPO
290 POMIAN Andżelina 1997-02-09 MKS Junior Złocieniec ZPO
291 POTECKA Daria 1998-11-11 KL Iskra Białogard ZPO
292 PRABUCKA Kamila 1999-04-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
293 PRABUCKA Weronika 2003-01-30 UKL Ósemka Police ZPO
294 PRUCIAK Olimpia 1999-09-25 GULKS Barwice ZPO
295 PRZEMORSKA Klaudia 2001-05-17 PLKS Gwda Piła WLP
296 PRZYBYSZ Katarzyna 2001-04-30 MKS Kusy Szczecin ZPO
297 PUCH Karolina 2001-01-01 MKS Olimp Łobez ZPO
298 PUFAL Katarzyna 1999-04-25 PLKS Gwda Piła WLP
299 RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 UKL Feniks Świdwin ZPO
300 RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 MKS Baszta Szamotuły WLP
301 RENNACK Natalia 1998-07-05 STS Pomerania Szczecinek ZPO
302 ROBOTA Aleksandra 2001-08-20 AZS-AWF Gorzów LBU
303 RODAK Adrianna 2000-01-01 LKS Olimpic Szczecin ZPO
304 ROMANIUK Paulina 2000-06-21 BKS Bydgoszcz KPO
305 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
306 RÓŻAŃSKA Adrianna 2000-05-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
307 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
308 RUDNICKA Anna 2001-02-26 MKL Szczecinek ZPO
309 RUDNICKA Oliwia 1998-08-09 MKL Szczecin ZPO
310 RUŚKIEWICZ Weronika 2001-01-01 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
311 RYBIŃSKA Anna 2002-05-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
312 RYMSZA Sylwia 1999-01-01 niest. Szczecin ZPO
313 RZEPNIKOWSKA Paulina 2001-05-22 ULKS Tychowo ZPO
314 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
315 SIBIŃSKA Natalia 2000-03-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
316 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
317 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
318 SIENKIEWICZ Joanna 2001-04-02 LKS Fenix Słupsk POM
319 SIKORSKA Olimpia 2000-10-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
320 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
321 SIWIŃSKA Sandra 1997-01-01 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
322 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
323 SŁAWIŃSKA Sonia 1995-09-27 OSOT Szczecin ZPO
324 SMOLAREK Sylwia 1998-05-13 MKS Junior Złocieniec ZPO
325 SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 KS Gwardia Piła WLP
326 SOBIESIŃSKA Joanna 2000-01-31 MKL Szczecin ZPO
327 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
328 SOJSKA Ewa 2001-03-11 OSOT Szczecin ZPO
329 SOKOŁOWSKA Aleksandra 1999-01-06 GULKS Barwice ZPO
330 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
331 STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 MKL Szczecin ZPO
332 STARKOWSKA Katarzyna 1999-02-25 KS Gwardia Piła WLP
333 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
334 STASIAK Michalina 1999-01-01 Gimnazjum Mirosławiec ZPO
335 STASIAK Zofia 2000-11-12 MKS Baszta Szamotuły WLP
336 STASIUK Roksana 1999-03-30 KS Gwardia Piła WLP
337 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
338 STEMPIN Julia 2000-04-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
339 STĘPNIAK Agata 2002-08-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
340 STOCKA Izabela 2001-09-24 UKL Ósemka Police ZPO
341 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 SSMKS Parasol Wrocław DOL
342 STRYCHALSKA Katarzyna 2002-01-01 Gimnazjum Chwiram ZPO
343 STUDNIAREK Katarzyna 1997-02-01 MKL Szczecin ZPO
344 STUPAK Zofia 2001-03-26 KL Iskra Białogard ZPO
345 SUCHY Aleksandra 2003-02-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
346 SWARCEWICZ Kamila 2001-03-19 GULKS Barwice ZPO
347 SWARCEWICZ Kinga 1996-06-14 GULKS Barwice ZPO
348 SZAFRAŃSKA Estera 2000-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
349 SZARANEK Laila 1998-03-18 UKL Ósemka Police ZPO
350 SZCZECINA Klaudia 2000-02-15 UKS Liderek Chwiram ZPO
351 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
352 SZCZERBA Julia 2001-02-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
353 SZCZUKO Urszula 2001-02-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
354 SZKODA Dominika 1999-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
355 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
356 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
357 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
358 SZYCKO Berenika 1999-05-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
359 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
360 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
361 ŚLĘZAK Natalia 1995-05-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
362 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
363 TARENT Dominika 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
364 THIELE Julia 1999-05-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
365 TOMCZAK Dorota 2001-01-01 Gimnazjum 1 Stargard ZPO
366 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
367 TRAFAS Aleksandra 1998-02-21 MLKS Agros Żary LBU
368 TRZASKALSKA Kinga 2000-11-09 PLKS Gwda Piła WLP
369 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
370 TURCZYNOWSKA Julia 1998-05-30 OSOT Szczecin ZPO
371 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
372 URBAN Aleksandra 1999-02-01 UKS 12 Kalisz WLP
373 URBAŃSKA Jagoda 2002-05-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
374 WAC Natalia 2002-04-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
375 WALCZAK Aleksandra 2002-07-19 UKL Ósemka Police ZPO
376 WANECKA Laura 2002-01-11 LUKS Przecław ZPO
377 WASIELEWSKA Alicja 2001-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
378 WAWRYK Olga 2000-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
379 WAWRYSZUK Julia 2000-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
380 WICA Zuzanna 2000-05-13 MLKS Baszta Bytów POM
381 WICHOWSKA Maja 2000-01-01 UKS Sprinter Wolin ZPO
382 WIECHCIŃSKA Joanna 2002-09-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
383 WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 UKL Ósemka Police ZPO
384 WIELIŃSKA Monika 1998-04-11 ZLKL Zielona Góra LBU
385 WILECKA Paulina 2001-01-25 UKS Achilles Leszno WLP
386 WILKOWIECKA Roksana 1997-04-22 MKL Szczecin ZPO
387 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
388 WIŚNIEWSKA Justyna 1998-02-21 KL Wałcz ZPO
389 WIŚNIEWSKA Monika 2000-01-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
390 WITCZAK Weronika 2000-04-02 ULKS Tychowo ZPO
391 WITKOWSKA Klaudia 2000-05-06 ULKS Tychowo ZPO
392 WITTCHEN Julia 2000-06-28 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
393 WŁODARSKA Natalia 2000-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
394 WNUK-LIPIŃSKA Paulina 2001-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
395 WOJCIECHOWSKA Anna 1999-02-10 MKS MOS Wrocław DOL
396 WOJEWÓDZKA Wiktoria 1997-12-22 OSOT Szczecin ZPO
397 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
398 WOLSKA Sylwia 1998-07-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
399 WOŁOSZYN Julia 2001-06-24 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
400 WÓJCIK Alicja 2000-07-08 MKS Kusy Szczecin ZPO
401 WÓJCIK Katarzyna 2000-08-08 GULKS Barwice ZPO
402 WÓJS Marika 1999-04-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
403 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
404 WRĘGA Paula 1999-04-23 OSOT Szczecin ZPO
405 WRÓBEL Roksana 1999-01-01 Gimnazjum Resko ZPO
406 ZAGÓRSKA Marta 2000-01-01 niest. Białystok POD
407 ZAJAC Joanna 2001-08-02 MKL Maraton Świnoujście ZPO
408 ZAJĄC Oliwia 2000-02-14 UKL Ósemka Police ZPO
409 ZARTT Anna 2000-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
410 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
411 ZAWISŁA Joanna 2000-01-30 UKS Przełaj Żerków WLP
412 ZDUŃCZYK Katarzyna 1998-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
413 ZEMBIK Michalina 2000-01-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
414 ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 KS Gwardia Piła WLP
415 ZIELIŃSKA Weronika 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
416 ZIELIŃSKA Weronika 2001-02-06 LUKS Przecław ZPO
417 ZIOŁO Klaudia 1999-01-01 KKL Kielce SWK
418 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
419 ZYGMUNT Paulina 1998-01-01 ZSP Bielice ZPO
420 ŻUKOWSKA Aleksandra 2001-10-27 MKS Kusy Szczecin ZPO
421 ŻURAWSKA Natalia 2001-10-22 AZS-AWF Gorzów LBU
422 ŻYDOWIEC Paulina 2000-01-29 MKS Olimp Łobez ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22002387046814sekund