KOZŁOWSKI Adam
1999-09-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ACHMAD Alan 1997-01-01 VI LO Białystok POD
2 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
3 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
4 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
5 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
7 BABICKI Bartosz 1996-01-01 ZST Białystok POD
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BANDZIUL Adam 1999-01-01 ZS Suchowola POD
10 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
11 BARTNIK Jakub 2003-01-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
13 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
14 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
15 BUCZYŃSKI Szymon 2000-01-22 PG 15 Białystok POD
16 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
17 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
20 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
21 CHOJNOWSKI Jakub 2001-01-01 niest. Białystok POD
22 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
23 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
26 CZYŻYK Mateusz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
27 DANIŁO Dawid 1999-03-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
33 DZIERŻYK Dawid 2001-10-15 SL Salos Suwałki POD
34 FIEDUREK Paweł 1999-06-30 KS Agros Zamość LBE
35 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
36 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 GOLONKO Dariusz 1975-04-10 MKS Juvenia Białystok POD
38 GOŁASZEWSKI Dominik 1998-04-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 UKS Orlica Domaniów DOL
40 HARASIMOWICZ Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
41 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
42 JABŁOŃSKI Oskar 2000-03-07 KS Podlasie Białystok POD
43 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
44 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
45 JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
46 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 JUREWICZ Patryk 1998-01-01 ZSE Białystok POD
48 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
49 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
50 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
51 KARWOWSKI Krystian 1996-06-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
53 KAWALER Wojciech 1998-01-05 MKS MOS Wrocław DOL
54 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
55 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
56 KLIMEK Patryk 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
57 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
58 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
60 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
61 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
62 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
63 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
64 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
65 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
66 KOZŁOWSKI Michał 1998-07-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 KRAWCZUK Kacper 2000-06-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
68 KRYSZTOPA Arkadiusz 2000-06-14 LUKS Eurocentr Suchowola POD
69 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
70 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
71 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
72 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
73 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
74 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
75 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
76 ŁOJEK Dawid 1999-01-01 PG Rosochate Kościelne POD
77 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
79 MALEC Tomasz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
80 MALISZEWSKI Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
81 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
82 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
83 MAZUREK Błażej 1997-01-01 II LO Łomża POD
84 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
86 MIENCULEWICZ Przemysław 2000-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
87 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
88 MILEWSKI Konrad 2000-01-01 niest. Białystok POD
89 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
90 MILLER Bartłomiej 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
91 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
93 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 NAKONIECZNY Michał 1998-09-09 LKS Fenix Słupsk POM
95 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
97 NOWICKI Karol 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
98 OCHYRA Marcin 1998-08-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
99 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
101 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
102 PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
103 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
104 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
106 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
107 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
108 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
109 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
110 RESZEL Michał 1999-07-30 MLKS Agros Żary LBU
111 ROCZON Jakub 1999-06-30 MKS Agros Chełm LBE
112 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
113 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
114 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
115 SAWICKI Hubert 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
116 SIBILSKI Jan 1999-10-22 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
117 SIEMIENKIEWICZ Mateusz 1991-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
119 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
120 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
121 SOKÓŁ Alex 1999-08-13 niest. Białystok POD
122 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
123 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
124 STARZYŃSKI Mikołaj 1999-01-01 PG Grabowo POD
125 STASAK Bartłomiej 1999-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
126 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
127 STĘPIEŃ Maciej 1997-01-23 KS Wisła Puławy LBE
128 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
129 SYGULSKI Kacper 1998-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 SZMIT Paweł 1997-01-01 niest. Białystok POD
131 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
133 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
134 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
135 SZYMAŃSKI Sebastian 2000-02-22 niest. Białystok POD
136 SZYMCZAK Hubert 1999-05-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
137 ŚLUŻYŃSKI Kuba 1999-01-01 PG 5 Suwałki POD
138 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 ŚWIDERSKI Tomasz 1999-03-09 ZS NIEĆKOWO POD
140 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
141 TOCH Filip 2003-06-14 KS Podlasie Białystok POD
142 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
143 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
144 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
145 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
146 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
147 WIŚNIEWSKI Szymon 1998-06-30 LUKS Orkan Września WLP
148 WOJTULEWICZ Marcin 2001-06-12 niest. Białystok POD
149 WYSZYŃSKI Paweł 2001-01-01 PG 18 Białystok POD
150 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
151 ZADROGA Piotr 2000-02-10 ZSMiO nr 5 Łomża POD
152 ZAJKOWSKI Michał 1999-01-01 Gimnazjum Trzcianne POD
153 ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 ZLKL Zielona Góra LBU
154 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
155 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
156 ZEMBKO Adam 1999-06-24 niest. Białystok POD
157 ŻABIŃSKI Łukasz 1995-03-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
158 ŻAK Piotr 2000-01-18 LKS Lubusz Słubice LBU
159 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10703992843628sekund