KOZŁOWSKI Adam
1999-09-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ACHMAD Alan 1997-01-01 VI LO Białystok POD
2 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
3 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
4 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
5 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
7 BABICKI Bartosz 1996-01-01 ZST Białystok POD
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BANDZIUL Adam 1999-01-01 ZS Suchowola POD
10 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
11 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
12 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
13 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
14 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
15 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
16 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
18 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
19 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
20 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
22 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
23 CZYŻYK Mateusz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
24 DANIŁO Dawid 1999-03-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
30 DZIERŻYK Dawid 2001-10-15 SL Salos Suwałki POD
31 FIEDUREK Paweł 1999-06-30 KS Agros Zamość LBE
32 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
33 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 GOLONKO Dariusz 1975-04-10 MKS Juvenia Białystok POD
35 GOŁASZEWSKI Dominik 1998-04-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 UKS Orlica Domaniów DOL
37 HARASIMOWICZ Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
38 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
39 JABŁOŃSKI Oskar 2000-03-07 KS Podlasie Białystok POD
40 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
41 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
42 JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
43 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 JUREWICZ Patryk 1998-01-01 ZSE Białystok POD
45 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
46 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
47 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
48 KARWOWSKI Krystian 1996-06-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
50 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
51 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
52 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
53 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
54 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
56 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
57 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
58 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
59 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
60 KRAWCZUK Kacper 2000-06-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
61 KRYSZTOPA Arkadiusz 2000-06-14 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
63 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
64 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
65 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
66 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
67 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
68 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
69 ŁOJEK Dawid 1999-01-01 PG Rosochate Kościelne POD
70 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
72 MALEC Tomasz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
73 MALISZEWSKI Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
74 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
75 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
76 MAZUREK Błażej 1997-01-01 II LO Łomża POD
77 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 MIENCULEWICZ Przemysław 2000-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
80 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
81 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
82 MILLER Bartłomiej 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
83 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
85 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
86 NAKONIECZNY Michał 1998-09-09 LKS Fenix Słupsk POM
87 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
88 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
89 NOWICKI Karol 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
90 OCHYRA Marcin 1998-08-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
91 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
93 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
94 PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
95 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
96 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
97 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
98 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
99 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
100 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
101 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
102 RESZEL Michał 1999-07-30 MLKS Agros Żary LBU
103 ROCZON Jakub 1999-06-30 MKS Agros Chełm LBE
104 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
105 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
106 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
107 SAWICKI Hubert 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
108 SIBILSKI Jan 1999-10-22 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
109 SIEMIENKIEWICZ Mateusz 1991-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
111 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
112 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
113 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 STARZYŃSKI Mikołaj 1999-01-01 PG Grabowo POD
116 STASAK Bartłomiej 1999-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
117 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 STĘPIEŃ Maciej 1997-01-23 KS Wisła Puławy LBE
119 SUSOŁ Przemysław 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
120 SYGULSKI Kacper 1998-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
121 SZMIT Paweł 1997-01-01 niest. Białystok POD
122 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
124 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
125 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
126 SZYMCZAK Hubert 1999-05-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
127 ŚLUŻYŃSKI Kuba 1999-01-01 PG 5 Suwałki POD
128 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
129 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
130 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
131 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
132 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
133 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
134 WIŚNIEWSKI Szymon 1998-06-30 LUKS Orkan Września WLP
135 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 ZAJKOWSKI Michał 1999-01-01 Gimnazjum Trzcianne POD
137 ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 ZLKL Zielona Góra LBU
138 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
139 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
140 ŻABIŃSKI Łukasz 1995-03-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
141 ŻAK Piotr 2000-01-18 LKS Lubusz Słubice LBU
142 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28862810134888sekund