STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
7 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
9 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
10 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
13 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
14 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
15 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
16 BOBROWSKI Daniel 1998-02-03 UKS Vis Skierniewice LDZ
17 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
18 BROCKI Norbert 1998-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
21 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
23 BYKOWSKI Filip 1998-06-01 RLTL ZTE Radom MAZ
24 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
25 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
26 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
30 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
31 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
32 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
33 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CIMERMAN Kewin 2002-01-31 GKS Piast Gliwice SLK
36 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
37 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
38 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
39 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
40 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
43 DUDEK Bartłomiej 1997-03-10 UKS Kobylanka MLP
44 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
45 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
46 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
47 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
48 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
49 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
51 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
52 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
53 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
54 GARBACKI Natan 1998-01-04 SKS Kusy Kraków MLP
55 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
56 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
58 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
60 GOLAS Artur 1997-10-11 SKS Kusy Kraków MLP
61 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
63 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
64 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
65 GRADZIK Patryk 1995-02-08 KKL Kielce SWK
66 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
68 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
69 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
70 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
72 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
73 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
74 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
75 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
76 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
77 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
78 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
79 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
80 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 JUSZKIEWICZ Marek 1992-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
85 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
87 KAMIŃSKI Gabriel 1998-08-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
88 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
89 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
90 KĄDZIOŁKA Konrad 1998-10-09 niest. Kraków MLP
91 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
92 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
93 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 KISZKA Maciej 1995-05-26 KB Krościenko Wyżne PDK
95 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
96 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
98 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
99 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
100 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
101 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
102 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
103 KOŃKA Michał 1993-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
104 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
105 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
106 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
107 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
108 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
110 KOWALCZYK Piotr 1993-10-12 AZS UMCS Lublin LBE
111 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
112 KOZERA Jakub 1998-12-14 SKS Kusy Kraków MLP
113 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
114 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
115 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
116 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
117 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
118 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
120 KRZYŻANOWSKI Krzysztof 1996-12-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
121 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
122 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
126 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
127 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
128 KUTER Miłosz 2001-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
129 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
130 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
132 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
133 KWIATKOWSKI Tomasz 1991-04-18 RKS Łódź LDZ
134 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
135 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
136 LATAWIEC Dawid 1995-04-07 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
137 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
138 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
139 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
140 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
141 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
143 MAGNUSZEWSKI Łukasz 1997-03-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
144 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
145 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
146 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
147 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
148 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
149 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
150 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
151 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
152 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
153 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
154 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
155 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
156 MICHALSKI Mateusz 1998-01-15 SKS Kusy Kraków MLP
157 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
158 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
159 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
160 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
162 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
163 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
164 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
165 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
166 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
167 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
168 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
170 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
171 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
172 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
173 ORZOŁ Rafał 1991-02-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
174 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
175 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
176 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
177 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
179 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
180 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
181 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
182 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
183 PETELEWICZ Karol 1991-06-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
184 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
185 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
186 PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
187 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
188 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
189 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
190 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
191 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
192 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
193 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
194 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
195 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
196 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
197 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
198 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
199 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
200 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
201 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
202 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
203 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
204 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
205 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
206 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
207 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
208 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
210 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
211 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
212 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
213 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
214 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
215 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
216 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WMZ
217 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
218 SOBOL Maciej 1990-10-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
219 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
220 STACH Grzegorz 2002-05-20 LKS Kłos Olkusz MLP
221 STAWIARZ Dariusz 1993-02-28 niest. Kraków MLP
222 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
223 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
224 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
225 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
226 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
227 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
228 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
229 SZALA Wojciech 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
230 SZCZEPANIAK Mateusz 1999-08-18 UMLKS START Wieruszów LDZ
231 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
232 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
233 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
234 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
235 SZYMAŃSKI Mateusz 1998-01-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
236 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
237 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
238 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
239 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
240 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
241 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
242 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
243 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
244 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
245 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
246 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
247 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
248 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
249 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
251 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
252 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
253 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
254 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
255 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
256 WŁODARCZYK Michał 1991-03-10 KS AZS AWF Poznań WLP
257 WNĘK Dariusz 1995-04-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
258 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
259 WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 AZS Łódź LDZ
260 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
262 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
263 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
264 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
265 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
266 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
267 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
268 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
269 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
270 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
271 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
272 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
273 ZIAJA Marek 1994-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
274 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
275 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 ZIELIŃSKI Rafał 1997-05-24 UKS GOK Zduny LDZ
277 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
278 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
279 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
280 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
281 ZYM Patryk 1998-02-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
282 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
283 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
284 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24620890617371sekund