GRZELEWSKA Julia
2001-04-19
BKL Bełchatów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 UKS SMS Warszawa MAZ
2 ADLER Ada 2001-04-25 RKS Łódź LDZ
3 ADRYANOWSKA Natalia 2001-11-16 AZS Łódź LDZ
4 ANDRZEJCZAK Anita 2001-04-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ARCHITEKT Natalia 2001-04-10 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
6 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
7 BAGIŃSKA Wiktoria 2001-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 BARAN Julia 2003-05-20 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
9 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BARTCZAK Natalia 1999-01-01 niest. Łódź LDZ
11 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
13 BĄK Aleksandra 2001-08-16 MULKS MOS Sieradz LDZ
14 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
15 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
16 BERDYCH Natalia 2001-01-06 BKS Bydgoszcz KPO
17 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
18 BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
19 BIELAWSKA Martyna 1990-11-15 AZS Łódź LDZ
20 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
21 BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS Łódź LDZ
22 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
23 BOROŃCZYK Klaudia 2002-11-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
24 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
25 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS Łódź LDZ
26 BRYZA Klaudia 2000-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
27 BUDNER Marta 2001-05-17 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
28 BUJARSKA Wiktoria 2001-10-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
29 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
30 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
31 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
32 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
33 CHLEWIŃSKA Monika 1999-01-18 MUKS Płock MAZ
34 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
35 CHODOROWSKA Iga 1998-04-01 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
36 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
37 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
38 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
40 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
41 CIEŚLAK Milena 1999-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
43 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
44 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
45 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
46 DURSKA Dorota 1999-09-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
47 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
48 DZWONEK Angelika 1998-06-24 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
49 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
50 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
51 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
52 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
53 FREDE Natalia 2000-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 FUCHS Anita 2001-08-01 SS MKS Parasol Wrocław DOL
55 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
56 GAJEWSKA Julia 2001-01-01 BKL Bełchatów LDZ
57 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
58 GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
59 GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
60 GMACH Magdalena 1997-04-13 LKS Maraton Turek WLP
61 GNIAZDOWSKA Alessia 1997-02-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
62 GOGOLEWSKA Daria 2000-09-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
63 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
64 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
66 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
67 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
68 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
69 GRZYWIŃSKA Julia 1999-07-16 MUKS Płock MAZ
70 HODOROWICZ Patrycja 2000-10-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
71 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
72 IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
73 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
74 JANIEC Eryka 2001-06-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
75 JANISZEWSKA Natalia 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
76 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
77 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
78 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
79 JĘDRZEJEWSKA Emilia 1999-01-01 Gimnazjum Grabów LDZ
80 JUNAK Nikola 2000-04-19 AZS Łódź LDZ
81 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LDZ
82 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
83 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
84 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
85 KASPRZAK Klaudia 2001-01-01 niest. Poznań WLP
86 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
87 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
88 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 MKS Pułtusk MAZ
89 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
90 KITA Aleksandra 2000-09-16 MKLA Łęczyca LDZ
91 KITA Patrycja 1999-02-02 MKLA Łęczyca LDZ
92 KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
93 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
94 KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 RKS Łódź LDZ
95 KOCEMBA Marta 2001-11-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
96 KOCIK Julia 2000-08-23 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
97 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-01-10 PLKS Gwda Piła WLP
100 KOŁODZIEJCZYK Paulina 1998-10-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
101 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
102 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
103 KONDRAS Natalia 1999-05-11 MKLA Łęczyca LDZ
104 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
105 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
106 KOSEL Agata 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
107 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 Łódź LDZ
108 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 KOSTRZEWSKA Kornelia 2001-06-18 UKS Jedynka Łowicz LDZ
110 KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 MKS MOS Wrocław DOL
111 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
112 KOWALSKA Daria 1999-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
113 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
114 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
115 KRAKOWIAK Klaudia 2001-05-11 UKS 55 Łódź LDZ
116 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
117 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
118 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
119 KRZYSZTOFIK Beata 2000-05-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
120 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
121 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
123 KUDELSKA Natalia 2001-03-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
124 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
126 KUNAT Aleksandra 2001-12-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
129 KURZĄTKOWSKA Klaudia 2000-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
130 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
131 KUSYK Aleksandra 2000-08-31 RKS Łódź LDZ
132 KUŚWIK Magdalena 2000-04-17 UKS 12 Kalisz WLP
133 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
134 KWIATKOWSKA Klaudia 2002-08-16 UKS 55 Łódź LDZ
135 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
136 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
137 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
138 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
139 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
141 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
142 LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 BKS Bydgoszcz KPO
143 LIPINA Oliwia 1998-09-10 LUKS Strzałków LDZ
144 LIPIŃSKA Anita 2000-06-26 RKS Łódź LDZ
145 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
146 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
147 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
148 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
149 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
150 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
151 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
152 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
153 MACH Natalia 1999-07-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
154 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
155 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
156 MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
157 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
159 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 MARZENTA Martyna 2000-06-20 niestowarzyszona POL
161 MAŚLIŃSKA Aleksandra 2000-01-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 MATYJA Klaudia 1999-09-24 BKL Bełchatów LDZ
163 MAZURKIEWICZ Klaudia 1999-11-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
164 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
165 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
166 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
167 MIZERSKA Nicola 2001-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
169 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
170 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
171 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
172 NEIMAN Julia 2002-05-15 MKLA Łęczyca LDZ
173 NOWAK Anna 2000-05-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 OLCZAK Marta 2003-01-01 BKL Bełchatów LDZ
175 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
176 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
177 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
178 OSICA Monika 1997-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
179 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
180 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
181 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
182 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
183 PAPIERNIK Blanka 2000-02-21 UKS Jedynka Łowicz LDZ
184 PARADOWSKA Małgorzata 1999-01-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
185 PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 PAWLICKA Aleksandra 1996-04-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
187 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
188 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
189 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
190 PIETRZAK Katarzyna 1999-01-07 UKS GOK Zduny LDZ
191 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
192 PODEMSKA Gabriela 2000-03-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
193 PODRAZA Kamila 1998-01-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
194 PODSIADŁA Karolina 2000-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
196 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
197 POTOCKA Martyna 2001-05-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
198 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
199 RADOMSKA Sandra 1999-09-13 RKS Łódź LDZ
200 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
201 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
202 ROKICKA Oliwia 2004-07-23 UKS Jedynka Łowicz LDZ
203 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
204 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
205 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
206 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
207 RÓŻYCKA Klaudia 1999-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 SADLAK Alicja 1996-02-22 UKS-MOS Opole OPL
209 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
210 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
211 SAWICKA Karolina 2001-05-21 UKS Sprinter Słodków WLP
212 SERAFIŃSKA Dominika 2000-05-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
213 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
214 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
215 SIERADZKA Paulina 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
216 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
217 SIUDA Karolina 1999-06-15 MKLA Łęczyca LDZ
218 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
219 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
220 SKOWRON Anna 2001-02-18 KS Gwardia Piła WLP
221 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
222 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 SMAK Kinga 2000-03-09 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
224 SNOPKOWSKA Aleksandra 1999-02-10 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
225 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
226 SOLIŃSKA Justyna 1999-05-18 MKLA Łęczyca LDZ
227 STASIAK Justyna 2001-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
228 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
229 STOŁEK Patrycja 2002-04-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
230 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
231 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
232 SZALKOWSKA Oliwia 2000-12-02 MKLA Łęczyca LDZ
233 SZCZEPANIAK Natalia 2001-04-01 MKLA Łęczyca LDZ
234 SZCZERBICKA Klaudia 1998-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
235 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 SZKUDLAREK Nikola 2001-09-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
237 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
238 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
239 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 SL Olimpia Poznań WLP
240 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
241 SZYMAŃSKA Karolina 1993-10-04 RKS Łódź LDZ
242 ŚWIĄDER Julia 2001-01-01 BKL Bełchatów LDZ
243 ŚWIĄTCZAK Oliwia 2001-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
245 TOMCZYK Joanna 1996-06-21 RKS Łódź LDZ
246 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
247 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
248 TROJANOWSKA Klaudia 2001-01-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
249 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
250 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
251 TRUSZCZYŃSKA Magdalena 2001-02-25 RKS Łódź LDZ
252 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
253 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
254 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
255 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
256 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
257 WALCZEWSKA Julia 2001-01-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
258 WALCZYK Aleksandra 2000-05-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
259 WARULIK Michalina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
260 WAWRZYNIAK Karolina 1997-02-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
261 WĘŻYK Kinga 1999-07-25 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
262 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
263 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
264 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
265 WIŚNIEWSKA Maja 2002-09-30 MKLA Łęczyca LDZ
266 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
267 WITEK Weronika 2000-08-08 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
268 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
269 WŁODARCZYK Agata 1999-03-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
270 WNUK-LIPIŃSKA Paulina 2001-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
271 WOJCIECHOWSKA Julia 2001-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
272 WOJCIECHOWSKA Martyna 2001-08-15 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
273 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
274 WOLSKA Oliwia 2001-02-15 MKLA Łęczyca LDZ
275 WOŹNIAK Ada 1997-08-19 RKS Łódź LDZ
276 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LDZ
277 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
278 WÓJCIK Maria 2000-04-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
279 WRÓBLEWSKA Nikola 2001-05-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
280 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
281 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
282 ZAGÓRSKA Izabela 1992-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
283 ZAJĄC Julia 2000-02-19 SKS Start Łódź LDZ
284 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
285 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
286 ZANIEWSKA Julia 2004-01-01 RKS Łódź LDZ
287 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
288 ZAWADZKA Julia 2001-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
289 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
290 ZIELIŃSKA Natalia 2001-01-01 niest. Łódź LDZ
291 ZIMKOWSKA Aleksandra 2001-08-16 RKS Łódź LDZ
292 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
293 ZWOLIŃSKA Roksana 2000-02-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
294 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
295 ŻUK Aleksandra 2000-09-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22967886924744sekund