GRZELEWSKA Julia
2001-04-19
BKL Bełchatów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADLER Ada 2001-04-25 RKS Łódź LDZ
2 ADRYANOWSKA Natalia 2001-11-16 AZS Łódź LDZ
3 ANDRZEJCZAK Anita 2001-04-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ARCHITEKT Natalia 2001-04-10 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
5 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
6 BAGIŃSKA Wiktoria 2001-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BARTCZAK Natalia 1999-01-01 niest. Łódź LDZ
9 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
11 BĄK Aleksandra 2001-08-16 MULKS MOS Sieradz LDZ
12 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BERDYCH Natalia 2001-01-06 BKS Bydgoszcz KPO
14 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
15 BIELAWSKA Martyna 1990-11-15 AZS Łódź LDZ
16 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
17 BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS Łódź LDZ
18 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
20 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS Łódź LDZ
21 BRYZA Klaudia 2000-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
22 BUDNER Marta 2001-05-17 MKLA Łęczyca LDZ
23 BUJARSKA Wiktoria 2001-10-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
24 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
25 CHLEWIŃSKA Monika 1999-01-18 MUKS Płock MAZ
26 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
27 CHODOROWSKA Iga 1998-04-01 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
28 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
29 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
30 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
31 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
32 CIEŚLAK Milena 1999-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
33 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
34 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
35 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
36 DURSKA Dorota 1999-09-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
37 DZWONEK Angelika 1998-06-24 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
38 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
39 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
40 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
41 FREDE Natalia 2000-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 GAJEWSKA Julia 2001-01-01 BKL Bełchatów LDZ
43 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
44 GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
45 GMACH Magdalena 1997-04-13 LKS Maraton Turek WLP
46 GNIAZDOWSKA Alessia 1997-02-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
47 GOGOLEWSKA Daria 2000-09-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
48 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
49 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
51 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
52 GRZYWIŃSKA Julia 1999-07-16 MUKS Płock MAZ
53 HODOROWICZ Patrycja 2000-10-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
55 IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
56 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
57 JANISZEWSKA Natalia 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
58 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
59 JĘDRZEJEWSKA Emilia 1999-01-01 Gimnazjum Grabów LDZ
60 JUNAK Nikola 2000-04-19 AZS Łódź LDZ
61 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
62 KASPRZAK Klaudia 2001-01-01 niest. Poznań WLP
63 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
64 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
65 KITA Aleksandra 2000-09-16 MKLA Łęczyca LDZ
66 KITA Patrycja 1999-02-02 MKLA Łęczyca LDZ
67 KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
68 KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 RKS Łódź LDZ
69 KOCEMBA Marta 2001-11-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
70 KOCIK Julia 2000-08-23 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
71 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-01-10 PLKS Gwda Piła WLP
73 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 KOŁODZIEJCZYK Paulina 1998-10-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
75 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
76 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
77 KONDRAS Natalia 1999-05-11 MKLA Łęczyca LDZ
78 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
79 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
80 KOSEL Agata 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
81 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 Łódź LDZ
82 KOSTRZEWSKA Kornelia 2001-06-18 UKS Jedynka Łowicz LDZ
83 KOWALSKA Daria 1999-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
84 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
85 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
86 KRAKOWIAK Klaudia 2001-05-11 UKS 55 Łódź LDZ
87 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
88 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
89 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
90 KRZYSZTOFIK Beata 2000-05-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
91 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
92 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
94 KUDELSKA Natalia 2001-03-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
95 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 KUNAT Aleksandra 2001-12-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
98 KURZĄTKOWSKA Klaudia 2000-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
99 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
100 KUSYK Aleksandra 2000-08-31 RKS Łódź LDZ
101 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
102 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
103 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
104 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
106 LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 BKS Bydgoszcz KPO
107 LIPINA Oliwia 1998-09-10 LUKS Strzałków LDZ
108 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
109 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
110 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
111 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
112 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
114 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
115 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
116 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
117 MAŚLIŃSKA Aleksandra 2000-01-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
118 MATYJA Klaudia 1999-09-24 BKL Bełchatów LDZ
119 MAZURKIEWICZ Klaudia 1999-11-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
121 MIZERSKA Nicola 2001-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
122 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
123 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
124 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
125 NOWAK Anna 2000-05-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 OLCZAK Marta 2003-01-01 BKL Bełchatów LDZ
127 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
128 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
129 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
130 OSICA Monika 1997-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
131 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
132 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
133 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
134 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
135 PAPIERNIK Blanka 2000-02-21 UKS Jedynka Łowicz LDZ
136 PARADOWSKA Małgorzata 1999-01-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
137 PAWLICKA Aleksandra 1996-04-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
138 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
139 PIETRZAK Katarzyna 1999-01-07 UKS GOK Zduny LDZ
140 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
141 PODEMSKA Gabriela 2000-03-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
142 PODRAZA Kamila 1998-01-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
143 PODSIADŁA Karolina 2000-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
145 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
146 POTOCKA Martyna 2001-05-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
148 RADOMSKA Sandra 1999-09-13 RKS Łódź LDZ
149 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
150 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
151 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 RÓŻYCKA Klaudia 1999-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 SADLAK Alicja 1996-02-22 UKS-MOS Opole OPL
154 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
155 SAWICKA Karolina 2001-05-21 UKS Sprinter Słodków WLP
156 SERAFIŃSKA Dominika 2000-05-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
157 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
158 SIERADZKA Paulina 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
159 SIUDA Karolina 1999-06-15 MKLA Łęczyca LDZ
160 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
161 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
162 SKOWRON Anna 2001-02-18 KS Gwardia Piła WLP
163 SMAK Kinga 2000-03-09 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
164 SNOPKOWSKA Aleksandra 1999-02-10 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
165 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
166 SOLIŃSKA Justyna 1999-05-18 MKLA Łęczyca LDZ
167 STASIAK Justyna 2001-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
168 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
169 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
170 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
171 SZALKOWSKA Oliwia 2000-12-02 MKLA Łęczyca LDZ
172 SZCZEPANIAK Natalia 2001-04-01 MKLA Łęczyca LDZ
173 SZCZERBICKA Klaudia 1998-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
175 SZKUDLAREK Nikola 2001-09-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
176 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
177 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
178 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
179 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
180 SZYMAŃSKA Karolina 1993-10-04 RKS Łódź LDZ
181 ŚWIĄDER Julia 2001-01-01 BKL Bełchatów LDZ
182 ŚWIĄTCZAK Oliwia 2001-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
183 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
184 TOMCZYK Joanna 1996-06-21 RKS Łódź LDZ
185 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
186 TROJANOWSKA Klaudia 2001-01-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
187 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
188 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
189 TRUSZCZYŃSKA Magdalena 2001-02-25 RKS Łódź LDZ
190 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
191 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
193 WALCZEWSKA Julia 2001-01-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
194 WALCZYK Aleksandra 2000-05-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 WARULIK Michalina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
196 WAWRZYNIAK Karolina 1997-02-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
197 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
198 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
199 WITEK Weronika 2000-08-08 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
200 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
201 WŁODARCZYK Agata 1999-03-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
202 WNUK-LIPIŃSKA Paulina 2001-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
203 WOJCIECHOWSKA Julia 2001-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
204 WOJCIECHOWSKA Martyna 2001-08-15 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
205 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
206 WOLSKA Oliwia 2001-02-15 MKLA Łęczyca LDZ
207 WOŹNIAK Ada 1997-08-19 RKS Łódź LDZ
208 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LDZ
209 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
210 WÓJCIK Maria 2000-04-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
211 WRÓBLEWSKA Nikola 2001-05-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
212 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
213 ZAGÓRSKA Izabela 1992-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 ZAJĄC Julia 2000-02-19 SKS Start Łódź LDZ
215 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
216 ZANIEWSKA Julia 2004-01-01 RKS Łódź LDZ
217 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
218 ZAWADZKA Julia 2001-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
219 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
220 ZIELIŃSKA Natalia 2001-01-01 niest. Łódź LDZ
221 ZIMKOWSKA Aleksandra 2001-08-16 RKS Łódź LDZ
222 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
223 ZWOLIŃSKA Roksana 2000-02-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
224 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
225 ŻUK Aleksandra 2000-09-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1884229183197sekund