PEŁKA Patrycja
2002-04-04
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
3 ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 UKS Czwórka Białystok POD
4 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BĄK Kamila 2000-02-09 AL WF Krzeszowice MLP
11 BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 RMKS Rybnik SLK
12 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
13 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
14 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
15 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
17 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
18 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
20 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
21 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
23 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
24 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
25 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
26 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
27 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
28 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
29 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
30 CEGIELKA Klaudia 2001-05-07 KS Wisła Puławy LBE
31 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
32 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
33 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
35 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
36 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
37 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
38 CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 MKS Inowrocław KPO
39 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
40 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
41 DĄBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
42 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
43 DELUGA Jagoda 2001-01-12 MKL Maraton Świnoujście ZPO
44 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
47 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
48 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
49 DRZYZGIEWICZ Ewelina 2002-02-26 LKS Brzezina Osiek MLP
50 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
51 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
53 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
54 FIGURA Dominika 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
56 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
57 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
58 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 LUKS Strzałków LDZ
60 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
61 FUDAŁA Agata 2001-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
62 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
63 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
64 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
65 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
66 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
67 GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
68 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
70 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
71 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
72 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
73 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
74 GRUCA Emila 1996-09-15 LUKS Podium Kup OPL
75 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
76 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
77 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
78 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
79 GRZYWA Izabela 2000-11-25 SKS Kusy Kraków MLP
80 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
81 HADWICZAK Julia 2002-03-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 HETMAN Aleksandra 2001-07-03 WKS Wawel Kraków MLP
84 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
85 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 HUSAK Wiktoria 2002-09-16 KS Komunalni Sanok PDK
87 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
88 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
89 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
90 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
91 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
92 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
93 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
94 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
95 JEZIORO Weronika 2001-07-03 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
96 JĘDRZEJEWSKA Magdalena 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
97 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
98 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
100 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
101 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
102 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
103 KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
104 KACZMARCZYK Wiktoria 2001-04-07 SKS Kusy Kraków MLP
105 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
106 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
107 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
108 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
109 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
111 KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
112 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
113 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
114 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
115 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
116 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
117 KIELAR Kinga 2002-01-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
119 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
120 KIKUT Agnieszka 2000-06-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
121 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
122 KLICH Magdalena 2004-09-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
124 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
125 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
126 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
127 KOMENDERA Aleksandra 2005-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
128 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
129 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
130 KOREPTA Ksenia 2001-02-17 TS AKS Chorzów SLK
131 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 GKS Piast Gliwice SLK
132 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
133 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
134 KOTYŃSKA Alicja 2001-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
135 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
136 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
138 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
139 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
140 KOWALSKA Magdalena 2001-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
141 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KOZŁOWSKA Weronika 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
144 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
145 KRELSKA Izabela 2001-09-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
146 KRĘŻEL Ewa 2001-02-23 SKS Kusy Kraków MLP
147 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
148 KRÓL Wiktoria 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
149 KRUPA Ewa 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
150 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
151 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
152 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
153 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
155 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
158 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
159 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
160 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
161 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
162 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
163 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
164 LEWICKA Natalia 2002-01-16 MKS Stal Nowa Dęba PDK
165 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
166 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
167 LIS Wiktoria 2001-04-15 TS AKS Chorzów SLK
168 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
169 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
170 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
171 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
172 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
173 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
174 MACHAJ Kinga 2002-03-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
175 MACHNIEWICZ Dominika 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
176 MACHNIEWICZ Natalia 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
177 MAGIERA Natalia 2004-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
178 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
179 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
180 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
181 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
182 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
183 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
185 MATYS Dominika 2001-06-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
186 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
187 MEHLICH Zofia 2001-08-08 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
188 MENCEL Natalia 2002-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
189 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
190 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
191 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
192 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
193 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
194 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
195 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
196 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
197 MŁOCEK Monika 2001-01-30 MKS Tempo Kęty MLP
198 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
199 MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
200 MORANIEC Gabriela 2001-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
201 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
202 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
203 MOTOWIDŁO Karolina 2001-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
204 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
205 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
206 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
207 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
208 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
209 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
210 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
211 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
212 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
213 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
214 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
215 OLSZYNIAK Weronika 2002-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
216 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
217 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
218 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
219 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
220 PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 KS Komunalni Sanok PDK
221 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
222 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
223 PIETRUSZA Natalia 2001-02-28 UKS Kobylanka MLP
224 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
226 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
227 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
228 POLAK Barbara 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
229 POLASZEK Klaudia 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
230 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
231 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
232 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
233 PRYGIEL Martyna 2003-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
234 PRZEPIÓRKA Kamila 2002-01-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
235 PRZEWOŹNIAK Wiktoria 2000-03-27 SKS Kusy Kraków MLP
236 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
237 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
238 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
239 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
240 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
241 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
242 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
243 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
244 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
245 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
246 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
247 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
248 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
249 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
250 RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
251 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
252 RYSZKA Edyta 2001-04-27 TL ROW Rybnik SLK
253 SASKA Wiktoria 2002-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
254 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
255 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
256 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
257 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
258 SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
259 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
260 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
261 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
262 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
263 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
264 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
265 SKRABA Beata 1988-06-20 KS AZS AWF Kraków MLP
266 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
267 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
268 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
269 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
270 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
271 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
272 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
273 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
274 STANEK Magdalena 2001-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
275 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
276 STANUCH Julia 2004-07-23 UKS Maraton Sękowa MLP
277 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
278 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
279 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
280 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
281 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
282 STYŚ Agata 2001-03-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
283 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
284 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
285 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
286 SZAFRAŃSKA Gabriela 2001-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
287 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
288 SZCZERBA Dominika 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
289 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
290 SZELIGA Sandra 2002-04-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
291 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
292 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
293 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
294 SZULIŃSKA Dominika 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
296 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
297 ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 UKS Kobylanka MLP
298 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
299 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
300 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
301 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
302 TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
303 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
304 THIELE Maja 2001-05-09 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
305 TOBOŁA Gabriela 2000-02-19 SKS Kusy Kraków MLP
306 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
307 TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
308 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
309 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
310 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
311 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
312 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
313 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
314 TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
315 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
316 UBUSZAJEW Katarzyna 2001-03-12 LKS Kłos Olkusz MLP
317 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
318 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
319 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
320 WAŁĘGA Natalia 1999-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
321 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
322 WANTOWSKA Aleksandra 1999-06-05 RMKS Rybnik SLK
323 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
324 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
325 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
326 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
327 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
328 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
329 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
330 WILLMANN Paulina 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
331 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
332 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
333 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
334 WOJARSKA Julia 2000-03-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
335 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
336 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
337 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
338 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
339 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
340 WOŹNIAK Dagmara 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
341 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
342 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
343 WÓJCIK Weronika 2001-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
344 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
345 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
346 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
347 WYSOCKA Kiara 2002-05-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
348 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
349 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
350 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
351 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
352 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
353 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
354 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
355 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
356 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
357 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
358 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
359 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
360 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
361 ZYGUŁA Gabriela 2001-10-09 WKS Wawel Kraków MLP
362 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
363 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
364 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
365 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25466585159302sekund