BARANOWSKA Paulina
1999-09-17
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2000-01-01
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAGIŃSKA Justyna
1999-09-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BATKO Agata
2000-02-22
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORNEWICZ Angelika
2000-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUJEK Paulina
1999-09-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIECIERSKA Magdalena
1998-03-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZEPIEL Hanna
1999-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZERNAŚ Agata
2000-01-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DANOWSKA Emilia
1999-01-01
PG 1 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DUDA Justyna
2000-10-14
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DŻYGA Natalia
2001-05-10
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GAJOWNICZEK Aneta
1999-06-16
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GIERASIMIUK Karolina
1998-07-16
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GOSTOWSKA Magdalena
1999-01-01
PG Śniadowo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GÓRSKA Magdalena
1998-07-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GRABSKA Marzena
1998-05-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRECKA Marta
1999-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRĘZIAK Emilia
1998-05-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRUSZKOWSKA Klaudia
2000-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
HRYNIEWICKA Joanna
2000-09-29
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JANOWICZ Joanna
1999-12-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JANUS Julia
2001-10-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JAWORSKA Magdalena
1998-03-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KASAK Dorota
1998-03-24
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KISZLUK Justyna
2001-06-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOBESZKO Barbara
1998-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOZŁOWSKA Justyna
1998-01-01
ZS Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KREJZA Natalia
1999-01-01
III LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KRYSZTOFORSKA Angelika
1999-10-09
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRZYŻANOWSKA Katarzyna
2001-01-01
PG 1 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KUCZYŃSKA Karolina
1998-06-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KULIK Dominika
1998-01-01
II LO BJN Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
LEWKOWICZ Natalia
1999-10-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MARTYNIUK Angelika
1999-09-26
IV LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MICHAŁOWSKA Daria
1998-06-25
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MIL Ewa
1999-07-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MISIEJKO Paulina
1998-04-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
NARTOWICZ Agata
1999-12-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
OLSZEWSKA Karolina
1998-03-21
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
OMELIANOWICZ Karolina
2000-06-24
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
OSTROWSKA Roksana
1998-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PODŁASZCZYK Gabriela
1999-03-26
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PODUCH Katarzyna
1999-04-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PUŁAWSKA Karolina
1998-03-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
REĆKO Aleksandra
1999-10-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ROESLER Weronika
1999-01-01
PG 7 Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SADOWSKA Julia
2000-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SIKORA Alicja
1998-09-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SKIBIŃSKA Karolina
2000-12-30
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SKIBNIEWSKA Weronika
2000-06-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SKOWROŃSKA Paulina
1999-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SMOLAREK Aleksandra
2001-05-07
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SOBOLEWSKA Anna
2001-01-01
GS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SUSZYŃSKA Dominika
1998-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZCZURZEWSKA Martyna
1999-01-01
PG 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SZTACHAŃSKA Monika
2001-01-01
PG 12 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SZUMADA Zoriana
2000-12-12
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŚLIWONIK Aleksandra
2001-05-21
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŚWIERZBIŃSKA Ewelina
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WASZCZUK Joanna
1999-02-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WISNIEWSKA Patrycja
1997-01-01
ZS 2 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ZDUŃCZYK Kinga
2000-07-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ŻDANUK Anna
1997-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik