WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
2 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
3 BABCZYŃSKI Jerzy 1997-03-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
4 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
5 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
8 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
9 BEDNAREK Marcin 1996-09-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
10 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
11 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
12 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
14 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BOCHENEK Wiktor 1997-12-05 LKS Pogórze Skoczów SLK
16 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
18 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
19 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
20 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
21 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
22 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
24 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
27 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
28 CHMAJ Piotr 1997-08-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
31 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
32 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
33 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
34 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
35 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
36 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
37 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
38 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
39 CZOSKA Patryk 1996-07-21 KS Agros Zamość LBE
40 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
41 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
42 DANICZ Grzegorz 1994-05-28 UKS Kobylanka MLP
43 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
44 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
45 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
46 DOLINA Dariusz 1997-02-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
47 DOMAŃSKI Mateusz 1997-01-21 GKS Wilga Garwolin MAZ
48 DUDCZAK Michał 2000-10-04 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
49 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
50 DWOJAK Paweł 1988-03-19 ULKS Lipinki MLP
51 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 DZIEDZIC Konrad 1995-02-26 KB Krościenko Wyżne PDK
53 ERM Adrian 2002-03-06 RKS Łódź LDZ
54 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
55 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
56 FERENC Łukasz 1999-07-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
57 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
58 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
59 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 FOŁTA Jakub 1997-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
61 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
62 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 GALICIA PEREZ Arnold 1993-03-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
64 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
65 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
66 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
67 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
68 GNIDA Mateusz 1999-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
69 GNIEWEK Konrad 1996-01-01 niest. Kraków MLP
70 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
71 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 GRABOWSKI Dawid 1995-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
73 GREŃ Radosław 2001-02-07 UKS Brenna Górki SLK
74 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
75 GROCH Paweł 1996-03-12 KS Agros Zamość LBE
76 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
77 GRODZKI Dawid 1996-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
78 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
79 GRZĄDZIELA Wojciech 1995-01-09 MKL Szczecin ZPO
80 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
81 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
82 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
83 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
84 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
85 HERBRETEAU Quentin 1994-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
86 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
87 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
88 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 JANISZEWSKI Jakub 1997-09-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
90 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
91 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
92 JAŹWIECKI Stanisław 1995-12-25 KB Krościenko Wyżne PDK
93 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
95 JÓŹWIAK Dawid 1996-01-08 BKS Bydgoszcz KPO
96 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
97 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
98 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
99 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
100 KANIA Krzysztof 1996-12-11 LKS Stal Mielec PDK
101 KASPRZYK Filip 2002-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
102 KICZUŁA Konrad 1995-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
104 KLAUZNER Jakub 1995-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
105 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
106 KLUBA Marcin 1993-10-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
107 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KMITA Piotr 1995-06-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
109 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
110 KOŁODZIEJ Michał 2000-12-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
111 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1996-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
112 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
113 KOPECKI Michał 1996-03-06 LKS Zantyr Sztum POM
114 KORCZYK Dariusz 1998-04-11 MKS Tempo Kęty MLP
115 KORDA Adam 1997-08-30 MKS Sambor Tczew POM
116 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
117 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
118 KOWALIK Konrad 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
119 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
120 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
121 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
122 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
123 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
124 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
125 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
126 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
127 KULIGA Mateusz 1998-09-02 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
128 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
129 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
130 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
131 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
132 KUŹNIAR Łukasz 1996-05-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1996-02-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
135 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
136 LACHOWSKI Patryk 1995-11-03 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
137 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
138 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
139 LIZUREJ Kacper 2001-02-05 RMKS Rybnik SLK
140 LUBELSKI Łukasz 1975-01-08 TS AKS Chorzów SLK
141 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
142 ŁOZIŃSKI Jakub 1997-10-14 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
143 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
144 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
145 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
146 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
147 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
148 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
149 MAKOŚ Michał 1997-10-18 MKS Tempo Kęty MLP
150 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
151 MALITA Damian 1995-06-22 LKS Stal Mielec PDK
152 MARCINISZYN Konrad 1994-08-31 WKS Wawel Kraków MLP
153 MARKUSZKA Mateusz 1997-03-13 KKB MOSiR Krosno PDK
154 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
155 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
156 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
157 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
159 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
160 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
161 MOCHEREK Damian 1996-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
162 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
163 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
164 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
165 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
166 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
167 MROCZKOWSKI Kamil 1988-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
168 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
170 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
171 MUSIAŁ Grzegorz 1996-04-05 LKS Kłos Olkusz MLP
172 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
173 NACHMAN Dawid 1995-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
174 NIESYTKO Błażej 1999-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
175 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
176 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
177 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
178 NOWAK Paweł 1997-02-05 SL GKS Olsza Olszyna DOL
179 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
180 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
181 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
182 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
183 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
184 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
185 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
186 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
187 PAJOR Michał 1991-05-06 ZKS Unia Tarnów MLP
188 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
189 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
190 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
191 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
192 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
193 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
194 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
195 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 WKS Wawel Kraków MLP
196 PIECZKA Adam 1996-06-06 MKS-MOSM Bytom SLK
197 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
198 PIETRYKA Karol 1996-09-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
199 PILICHOWSKI Daniel 1996-08-27 MLKS Sokół Lubin DOL
200 POCIECHA Tomasz 1988-08-04 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
201 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
202 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
203 PRĘDKI Marek 1994-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
204 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
205 PRZERADA Daniel 1997-06-05 RKS Łódź LDZ
206 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
207 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
208 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
209 RADWAN Michał 1991-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
210 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 RAPTA Paweł 2000-12-18 MKS Rabka-Zdrój MLP
212 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
213 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
214 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 MUKS Płock MAZ
215 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 RUDZKI Sebastian 1998-05-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
217 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
218 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
219 RYSZKA Dariusz 1992-11-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
220 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
221 RZEPA Krzysztof 1995-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
222 RZEPECKI Ryszard 1997-01-12 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
223 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
224 SABAT Łukasz 1996-08-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
225 SAŁADIAK Michał 1996-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
226 SATOR Damian 1996-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
227 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
228 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
229 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
230 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
231 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
232 SIERŻĘGA Jakub 1995-08-12 UKS Trójka Sandomierz SWK
233 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
234 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
235 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
236 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
237 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
238 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
239 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
240 SOWIK Wojciech 1996-02-12 AZS Łódź LDZ
241 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
242 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
243 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
244 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
245 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
246 SUDOŁ Edward 1976-10-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
247 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
248 SZAFRAN Hubert 2000-07-27 niestowarzyszony POL
249 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
250 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
251 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
252 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
253 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
254 ŚWIDEREK Kacper 1996-11-09 UKS Kusy Bukowno MLP
255 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
256 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
257 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
258 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
259 TRYBUŁA Krzysztof 1996-09-30 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
260 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
262 TUROWSKI Kamil 1996-10-14 OŚ AZS Poznań WLP
263 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
264 TYMA Mateusz 1997-05-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
265 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
266 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
267 WANDA Mateusz 1997-07-17 CMKL Człuchów POM
268 WARZECHA Miłosz 1994-01-22 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
269 WARZOCHA Jakub 1997-07-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
270 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
271 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
272 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
273 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
274 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
275 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
276 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
277 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
278 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
279 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
280 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
281 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
282 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
283 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
284 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
285 ZALEŚNY Adrian 1994-05-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
286 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
287 ZGŁOBICKI Bartłomiej 1997-06-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
288 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
289 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
290 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
291 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
292 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
293 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
294 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25194191932678sekund