RUSEK Aleksandra
2001-09-12
UKS Kusy Bukowno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Magdalena 2000-01-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BARCZYK Magdalena 2001-04-19 LKS Kłos Olkusz MLP
6 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BIAŁEK Kinga 2001-07-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
10 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
11 BOBEK Agnieszka 2000-01-15 MKS-MOSM Bytom SLK
12 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
13 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
14 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BRACKA Wiktoria 2002-06-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
16 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
18 CEBULA Alicja 2001-09-27 LKS Kłos Olkusz MLP
19 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
20 CHAVEZ Christina 1997-03-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
22 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
23 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
25 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
26 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
27 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
29 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
30 DUCH Maria 2001-01-08 LKS Kłos Olkusz MLP
31 DUDA Dominika 2002-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 DWORACZEK Elżbieta 1999-01-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
33 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 DZIADZIA Anna 2004-09-17 GKS Piast Gliwice SLK
35 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
36 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
37 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
38 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
39 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
40 FLOREK Monika 1999-12-03 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
41 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
42 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
43 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
44 GAMROTEK Natalia 2001-03-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
45 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
46 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
47 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
48 GREMSKA Joanna 2002-10-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
49 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
50 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
51 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
53 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
54 JASKOWIAK Agnieszka 1993-06-02 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
55 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
56 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
57 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
58 KACER Julia 2000-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
60 KAPIAS Magdalena 2002-10-23 RMKS Rybnik SLK
61 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KAWALA Emilia 1999-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
63 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
64 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
65 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
67 KŁAPCIŃSKA Aleksandra 2001-02-23 IKS Olkusz MLP
68 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 KOKOT Honorata 1999-01-15 LKS Pszczyna SLK
70 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
71 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
73 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
74 KOSOBUDZKA Kornelia 2001-05-25 UKS Kusy Bukowno MLP
75 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
76 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
77 KOWAL Oliwia 2002-12-03 MKS-MOSM Bytom SLK
78 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
80 KOWALSKA Aleksandra 2000-10-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
82 KOWALSKA Natalia 1998-08-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
83 KOZIEŁ Aleksandra 1999-08-16 IKS Olkusz MLP
84 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
87 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
88 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
89 KUCZYŃSKA Aleksandra 2002-04-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 KUCZYŃSKA Wiktoria 2001-01-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
92 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
93 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
94 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
95 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
96 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
97 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
98 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
99 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
100 LIBERKOWSKA Julia 2002-12-29 MKS-MOS Katowice SLK
101 LIS Aniela 2002-09-28 BKL Bełchatów LDZ
102 LORENZ Wiktoria 2002-10-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
103 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
105 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
106 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
107 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
108 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 MAJCHEREK Kamila 2001-05-26 LUKS Zabrzeg SLK
110 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
111 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
112 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
113 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
114 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
115 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
116 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
117 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
118 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
119 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
120 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
121 MORDYL Natalia 1999-05-23 MLUKS Tarnów MLP
122 MORDYL Patrycja 1998-01-17 MLUKS Tarnów MLP
123 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
124 MUSKAŁA Natalia 2001-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
125 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
126 NABAGŁO Alicja 2000-11-14 IKS Olkusz MLP
127 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 NAWROCKA Julia 1999-01-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
129 NIEDŹWIEDŹ Agnieszka 2002-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
130 NOGA Aleksandra 1998-08-23 IKS Olkusz MLP
131 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
133 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
134 NOWAK Wiktoria 2001-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
135 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
136 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
137 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
138 ORŁOWSKA Marcelina 2000-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
139 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
140 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
141 PASEK Anna 2000-09-22 MKS-MOSM Bytom SLK
142 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
143 PAZERA Wiktoria 2002-05-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
144 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
145 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
146 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
147 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
148 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
149 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
151 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 PORWOLIK Bernadeta 2004-02-12 UKS Trójka Mikołów SLK
153 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
155 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
156 PYKA Patrycja 2003-02-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
157 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
158 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
159 ROMANEK Dominika 2001-07-09 LKS Brzezina Osiek MLP
160 ROSTWOROWSKA Janina 1999-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
161 RUTKOWSKA Martyna 2000-03-28 TS AKS Chorzów SLK
162 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
163 RYŚ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
164 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
165 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
166 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
167 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
168 SIKORA Natalia 2002-08-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
170 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
171 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
172 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
173 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
174 SKRĘT Monika 2000-04-15 IKS Olkusz MLP
175 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
176 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
177 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
178 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
179 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
180 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
181 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
182 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
183 SOKULSKA Weronika 2002-06-15 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
184 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
185 SPAŁKA Natalia 2001-02-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
186 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
187 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
188 STECKIEWICZ Milena 1999-08-15 SKS Kusy Kraków MLP
189 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
190 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
191 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
192 SZCZEPAŃCZYK Patrycja 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
193 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
194 SZTYLER-BARBOZA Natasza 2000-05-09 MKS-MOS Katowice SLK
195 SZULIERZ Kamila 2001-05-11 MKS-MOSM Bytom SLK
196 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
197 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
198 SZYMALA Paulina 2000-10-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
199 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
200 ŚLĘCZEK Kinga 2002-02-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
201 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
202 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
203 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
204 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
205 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
206 THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice SLK
207 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
208 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
209 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
210 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
211 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
212 WALIŁKO Kamila 2002-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
213 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
214 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
215 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
216 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
217 WIECZOREK Julia 2000-08-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
218 WIĘCKOWSKA Aleksandra 1999-04-27 LUKS Strzałków LDZ
219 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
220 WOJTACHA Wiktoria 1999-04-25 IKS Olkusz MLP
221 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
222 WOLAK Wiktoria 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
223 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
224 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
225 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
226 WRZESZCZ Patrycja 2003-05-02 LKS Pogórze Skoczów SLK
227 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
228 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
229 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
230 ZAHRAJ Adrianna 2002-03-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
231 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
232 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
233 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
234 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
235 ZDUNEK Barbara 1998-01-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
236 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
237 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
238 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16158103942871sekund