BYRSKA Sylwia
1995-03-28
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIK Sylwia 1994-07-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
2 ADAMSKA Joanna 1997-09-23 MKS MOS Wrocław DOL
3 ANUS Milena 1995-11-22 SL Olimpia Poznań WLP
4 ATANASOW ANCEW Natalia 1998-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
5 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
6 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
8 BIERNACKA Katarzyna 1991-08-18 UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław DOL
9 BILAWA Karolina 1995-05-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
10 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 BROŃCZYK Angelika 1995-06-02 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
12 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
13 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
17 CIEŚLA Mariola 1990-09-11 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
18 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
19 CYCOŃ Zuzanna 1999-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
20 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
21 CZAPIEWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
22 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
23 DĄBROWSKA Irena 1992-01-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
24 DĄBROWSKA Karolina 1997-12-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
25 DELEWSKA Dalia 1986-10-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
26 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
27 DIAS Magdalena 1997-01-15 WKS Flota Gdynia POM
28 DYMEK Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
29 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 MKL Szczecin ZPO
30 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
31 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
32 FISKOWICZ Lilia 1989-03-29 LKB Rudnik SWK
33 FRUKACZ Joanna 1996-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
34 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
35 GAJ Paulina 1993-01-29 KS AZS AWF Kraków MLP
36 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
37 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
38 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
39 GĄSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GLUMA Agata 1996-08-27 UKS Achilles Leszno WLP
41 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
43 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
44 GREGORARZ Magdalena 1995-10-16 WKS Wawel Kraków MLP
45 GRZEGORCZYK Natalia 1997-04-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
46 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
47 GRZEŚ Krystyna 1994-04-10 OŚ AZS Poznań WLP
48 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
49 GUTOWICZ Monika 1996-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
50 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
52 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
53 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
54 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
55 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
56 KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 MKS MOS Wrocław DOL
57 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
58 KALA Adrianna 1995-09-25 WKB Meta Lubliniec SLK
59 KALEMBA Katarzyna 1991-06-12 WKS Wawel Kraków MLP
60 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
61 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
62 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 KĄCKA Małgorzata 1990-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
64 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
65 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
66 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
67 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
68 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
69 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
70 KUBIT Aneta 1995-10-05 KKB MOSiR Krosno PDK
71 KUCHARSKA Ewa 1981-06-02 TL ROW Rybnik SLK
72 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
73 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
74 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-09 KS Polonia Środa Wlkp. WLP
75 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
76 LULIŃSKA Kamila 1995-02-04 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
77 ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
78 ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
79 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
80 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
81 MALSKA Janina 1970-12-12 JKLA Jawor Jaworzno SLK
82 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
83 MANGIONE Marianna 1997-12-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
84 MARKOWSKA Paulina 1997-06-08 ULKS Gryf Rytwiany SWK
85 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
86 MĘTLAK Małgorzata 2001-12-29 KS Victoria Zawiercie SLK
87 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
88 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
89 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamość LBE
90 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
91 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
92 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
93 NAJDEK Ewa 1998-09-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
94 NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 NAWARA Anna 1995-04-15 niest. Kraków MLP
96 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
98 NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
99 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
100 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
101 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
102 NOWAK Maria 1996-03-05 LUKS Orkan Września WLP
103 NOWAKOWSKA Anna 1991-02-17 MKS Inowrocław KPO
104 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
105 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
106 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
107 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
108 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
109 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
110 PIĄTEK Bożena 1995-10-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
111 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
112 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
113 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
114 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
115 PLUTA Anna 1996-01-31 UKS Żaczek Połaniec SWK
116 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
117 POGAN Eliza 1990-04-06 KS AZS AWF Kraków MLP
118 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
119 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
121 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
122 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
123 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
124 ROGOZA Emilia 1995-12-15 UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław DOL
125 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
126 ROSIKOŃ Katarzyna 1995-08-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
127 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
128 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
129 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
130 RYGUŁA Anna 1982-05-28 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
131 RYNG Wiktoria 2001-09-11 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
132 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
134 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
135 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
136 SMOLARZ Angelika 1995-06-10 PLKS Gwda Piła WLP
137 SOJDA Mariola 1982-05-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
138 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
139 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
140 STAWACZ Karolina 1999-10-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
141 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
142 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
143 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
144 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
145 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
146 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
147 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
148 SZURKO Agnieszka 1992-07-07 TS AKS Chorzów SLK
149 SZYJKA Anna 1998-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
150 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
151 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
152 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
153 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
154 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
155 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
157 WAŁASZEWSKA Magdalena 1996-03-21 MKL Maraton Świnoujście ZPO
158 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
159 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
160 WĘGLARZ Agata 1984-04-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
161 WIŚNIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
162 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
163 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
164 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
165 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
166 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
167 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
168 ZAJĄC Lidia 1996-06-25 LLKS Osowa Sień LBU
169 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
170 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
171 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1155469417572sekund