MANIECKI Gabriel
2001-05-21
OŚ AZS Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2000-01-01
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABEL Patryk
2002-09-10
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMCZEWSKI Dominik
2001-05-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ADAMCZYK Adam
2000-09-05
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ADAMCZYK Jonasz
2001-08-26
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ADAMKIEWICZ Zbigniew
2000-06-04
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ADAMSKI Daniel
1999-07-23
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ARENDT Kacper
2002-04-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BACZYŃSKI Michał
2002-08-09
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAKA Jakub
2003-06-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAKAN Piotr
2000-01-18
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAŁASZ Dawid
2003-01-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BANACH Kamil
2001-01-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANASZAK Kacper
2003-02-25
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARAN Krzysztof
1985-05-04
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARAN Mikołaj
2003-03-19
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARANOWSKI Daniel
2000-04-12
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARAŃSKI Przemysław
1993-07-11
MLUKS Trzebiatów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARCIKOWSKI Arkadiusz
2000-07-20
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BARTCZAK Jakub
2001-03-26
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BARTOSIŃSKI Miłosz
2000-11-15
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BĄCZEK Jakub
1997-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BĄK Arkadiusz
2001-09-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BELNIAK Damian
2002-02-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BENDYK Marcin
2004-09-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BERNAL Konrad
2001-08-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIAŁĘCKI Adam
1999-02-08
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIELAK Miłosz
2001-05-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIELECKI Marek
2003-07-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIELICKI Eryk
2003-01-01
gimnazjum 3 Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIELSKI Maciej
1999-04-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BIERNACKI Michał
2000-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BIESZKE Kacper
2003-01-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BIL Mateusz
2001-04-13
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BINIEK Jakub
2001-03-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BLACHARSKI Maciej
1999-02-15
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BŁASZCZYK Kamil
2003-02-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BŁASZCZYK Patryk
1996-10-22
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BOĆKO Mateusz
2001-05-18
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BORECKI Antoni
2005-10-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BOREK Krzysztof
1979-03-07
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BOROWSKI Dawid
1999-07-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BRESZKA Dawid
2000-07-15
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BRODZIK Kamil
2000-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BRUDŁO Piotr
2002-07-06
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BUCH Filip
2002-03-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BUCZEK Dawid
1998-10-19
MKS Szkuner Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BUDA Piotr
2001-04-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BUKOWSKI Paweł
2004-07-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BUKOWSKI Paweł
1999-03-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BURCHACKI Jakub
2005-03-20
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BURCZYK Robert
1994-04-06
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BUT Mikołaj
1998-01-01
Gimnazjum Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CACH Łukasz
2002-03-22
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CENTKA Jakub
1998-10-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CERAZY Michał
1999-02-12
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CHABRASZEWSKI Wiesław
1968-01-10
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHMIELARZ Jakub
2002-09-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHRABĄSZCZ Piotr
2005-07-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHROMY Adam
1998-01-01
Gimnazjum Stepnica
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHRZAN Jerzy
2001-02-24
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CIECIERSKI Patryk
1998-03-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CIERESZKO Alan
2006-04-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CISZEWSKI Paweł
1995-06-13
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CIŻYŃSKI Błażej
2000-04-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CYNARSKI Dawid
2001-09-27
MKS Szkuner Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CYRSON Dominik
2000-08-26
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CZAJKOWSKI Fabian
2001-06-08
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CZECHOWICZ Mikołaj
2003-12-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CZEKAJ Karol
2000-05-12
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CZERNECKI Remigiusz
2000-07-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CZERNIEWSKI Marcin
1990-12-27
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZUJKO Tymoteusz
2000-01-08
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DAJNOWSKI Mateusz
1994-03-27
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DERDOWSKI Michał
1993-01-25
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DŁUGOZIMA Patryk
2002-01-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DOBBERSTEIN Paweł
2002-01-17
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DOBRZAŃSKI Piotr
2003-03-03
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DOMARADZKI Jakub
2002-05-13
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DOMINICI Fabrizio
2001-09-04
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DRACZYŃSKI Gabriel
2003-07-26
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DRĄŻKOWSKI Tomasz
2002-04-19
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DROZD Daniel
1999-07-19
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DRZAZGA Dawid
2005-08-11
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DUDZIAK Piotr
2000-04-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DULSKI Daniel
1992-03-22
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DURCZAK Artur
1998-06-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DWORNIK Kamil
2003-04-10
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DZIDECZEK Michał
2002-01-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DZIEDZIC Konrad
1998-07-21
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DZIĘCIOŁ Dawid
2002-04-18
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DZIJAK Tomasz
1998-01-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DZIUBA Filip
2001-09-23
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ELIASZ Wiktor
2000-05-03
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
FABISIAK Mateusz
1996-04-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
FĄS Mateusz
2000-08-03
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
FELCZAK Jakub
1994-07-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
FICA Michał
2001-12-04
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
FLORCZAK Łukasz
2002-11-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
FOBKE Piotr
2000-10-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
FOLGA Bartłomiej
2003-11-08
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
FORMICKI Rafał
1995-06-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
FRĄTCZAK Jerzy
2003-04-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GADOMSKI Paweł
2002-07-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GAJDA Michał
2003-07-12
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GALICIA PEREZ Daniel
2000-12-14
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GAŁCZYŃSKI Mikołaj
2007-02-20
7PRO Team Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GAŁGAŃSKI Marek
1997-09-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GARSKI Dawid
1995-08-04
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GASEK Wiesław
1960-06-11
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GAWORSKI Damian
1997-12-13
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GAWRYSZCZAK Daniel
2001-03-13
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GIBKI Jakub
2003-02-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GIERULA Kamil
2003-07-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GOLAŃSKI Stanisław
2003-03-15
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
2000-10-11
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GOS Kacper
2001-01-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GÓRALSKI Cezary
1999-05-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GÓRCZAK Krzysztof
2000-05-30
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GÓRECKI Wiktor
2006-10-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GÓRSKI Krystian
2001-07-18
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GÓRSKI Łukasz
2001-10-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GÓRZYŃSKI Robert
2001-01-13
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GRABARCZYK Aleksander
2004-01-11
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GRABOWSKI Karol
1989-06-22
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GRABSKI Antoni
2006-03-14
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GRAD Filip
2001-02-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GRASZA Wojciech
2002-06-22
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GREGORUK Maciej
2001-12-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GROBERSKI Michał
2000-06-10
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GRODECKI Patryk
2002-02-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GRODEK Fabian
2002-01-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GROTH Patryk
2000-01-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GRUSZKA Gracjan
1999-06-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GRZELKA Jakub
2000-11-05
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GRZEŚKOWIAK Tomasz
2006-07-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GRZYB Kamil
2000-05-26
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GRZYBOWSKI Piotr
2002-03-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GRZYMSKI Stanisław
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GULBINOWICZ Antoni
2007-03-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GUMKOWSKI Szymon
1999-07-28
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GUZOWSKI Dariusz
1969-07-15
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GUZOWSKI Denis
1995-08-25
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GUŻKOWSKI Szymon
2001-04-18
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
HALUCH Karol
2002-10-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
HARĘŻA Maciej
2001-11-15
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
HARKE Dawid
2001-11-27
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
HASIURA Antoni
2001-04-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
HAUPT Maciej
2005-05-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
HENKE Marek
2000-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
HOFMAN Jakub
2001-06-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
HOŁOWIENKO Jan
2003-02-09
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ICKOWSKI Tomasz
2002-09-30
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
JACIŃSKI Daniel
2001-06-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
JACIUK Sylwester
1993-05-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
JAKUBEK Patryk
1997-06-06
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
JAKUBIK Marcin
1999-04-18
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
JAKUBIK Patryk
2001-08-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
JAKUBIK Sławomir
1998-04-29
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
JAKUBOWSKI Jan
2004-04-27
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
JANIAK Tomasz
2007-03-28
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
JANIEC Radosław
2003-07-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
JANKOWIAK Mateusz
2005-09-18
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
JANKOWIAK Tomasz
1996-05-08
KS Team run Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
JANKOWSKI Dawid
2001-06-19
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
JANKOWSKI Karol
2001-07-23
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
JANKOWSKI Radosław
1998-10-13
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
JANOWSKI Filip
1991-06-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
JANTA Dawid
2003-11-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
JANUSZEWSKI Marcin
2001-04-25
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
JAŃCZYK Dawid
2001-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
JARCZOK Bartosz
1999-02-26
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
JAROMIN Mateusz
2000-03-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
JAROSZ Antoni
2007-02-14
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
JAROSZ Dariusz
2002-03-10
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
JAROSZEWSKI Cezary
2000-08-01
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JASIŃSKI Jakub
2003-05-25
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JASION Kacper
2000-07-28
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JASTRZĘBSKI Mateusz
1996-01-01
Gimnazjum 2 Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JASZEWSKI Kacper
2005-04-04
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JAŚKIEWICZ Krystian
2001-01-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JATCZAK Łukasz
2000-03-11
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JEŻ Paweł
1999-11-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
2002-05-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JĘDRZEJAK Szymon
2001-10-07
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JĘDRZEJAK Wiktor
2003-08-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JOŃCZYK Oliwier
2002-07-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JOST Zbigniew
1996-03-14
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JUNAK Michał
2000-04-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JURGIEWICZ Jakub
2006-02-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KACPRZAK Michał
1999-04-25
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KACZOR Mateusz
2001-11-11
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KALIBABKA Jerzy
1999-03-01
UKS Sprinter Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KALINOWSKI Dawid
2007-02-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KALINOWSKI Jakub
2000-11-30
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KAŁDUS Filip
1999-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KAŁUZIAK Dawid
1997-05-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KAMIŃSKI Paweł
2004-01-08
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KANIA Kacper
2000-05-01
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KAPERA Adrian
1999-01-01
LUKS Przecław
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KAPS Tomasz
2001-04-11
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KARBOWSKI Michał
1998-06-02
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KASPROWICZ Adam
2001-01-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KASPROWICZ Krzysztof
2004-07-27
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KAWALERSKI Kamil
1999-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KAWCZAK Radosław
1997-10-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KAŹMIERCZAK Adam
1999-01-01
LUKS Przecław
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KEMPA Dawid
2002-05-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KEMPA Maciej
2001-10-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KĘDZIORA Adam
2001-02-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KĘSY Marcin
1985-04-06
WSSiRN Start Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KICKI Mateusz
2000-02-05
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KIJOWSKI Dominik
2001-01-13
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KITOWSKI Jan
2005-03-14
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KLATKIEWICZ Bartosz
2002-09-30
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KLEIN Oskar
2000-05-31
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KLIMEK Wojciech
2000-04-25
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KLUCZYŃSKI Hubert
1997-06-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KLUKA Jakub
2007-03-10
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KŁOS Grzegorz
1984-02-16
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KNAPKIEWICZ Michał
2001-04-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KOBAK Tymoteusz
2001-05-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KOŁBUC Grzegorz
2001-01-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KOŁYGA Przemysław
1998-01-01
LUKS Przecław
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KOMODA Dawid
2003-04-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KONOPKA Dawid
2001-02-07
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KOŃCZAL Dawid
2006-01-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KOPCEWICZ Robert
1966-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KOPYCIŃSKI Wojciech
2002-11-15
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KOROŚ Wojciech
2002-05-05
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KORTAS Mateusz
2004-10-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KORYCKI Patryk
1999-05-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KOSICKI Kajetan
2007-06-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KOSMALA Szymon
1998-10-02
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KOSTRZYCKI Marcin
2001-05-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KOŚCIOŁKO Kamil
2001-03-02
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KOŚCIUSZKO Tomasz
1997-03-27
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KOWALCZYK Krzysztof
2001-07-25
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KOWALCZYK Szymon
2001-01-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KOWALEWSKI Nikodem
2007-01-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KOWALSKI Maciej
2003-07-24
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KOWALSKI Marcin
2001-02-02
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KOZAK Arkadiusz
1972-01-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KOZAK Paweł
2001-10-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KOZDRAŃSKI Jakub
2002-01-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOZIOŁ Kacper
2000-11-27
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOZŁOWSKI Marcel
2002-11-22
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KOŻYKOWSKI Artur
1999-01-15
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KRAUZE Bartosz
1999-04-23
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KRAUZE Robert
2001-08-12
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KRAWIEC Mateusz
1996-08-02
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KRENSKI Mateusz
2000-03-21
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KROHN Marcin
2000-06-23
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KROTLA Bartłomiej
1997-08-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KRUPA Łukasz
2000-07-09
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KRUPECKI Marcel
2007-10-19
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KRYGIER Tomasz
1999-11-05
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KRYZEL Daniel
2000-07-16
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KRZYSZTOFIK Dawid
2002-02-25
LKS Feniks Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KRZYŻANOWSKI Cyprian
2007-09-30
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KUBASIK Jakub
2005-02-09
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KUBIAK Jakub
2001-04-17
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KUBICA Marcin
1999-06-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KUBIŚ Eryk
2001-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KUCHARZYK Paweł
2002-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KUCHMAN Mateusz
2001-08-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KUCZKOWSKI Miłosz
1998-07-03
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KUDYK Samuel
2001-02-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KUJAWA Wiktor
1993-08-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KUKAWKA Mateusz
2004-07-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KUKLA Łukasz
2000-09-12
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KULESZA Robert
1999-02-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KULIK Kamil
2003-06-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KUPISZ Jan
2001-11-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KUROWSKI Tomasz
2000-03-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KURPAS Rafał
2000-03-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KURZYDŁO Krystian
2000-04-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KUSIAK Dominik
2001-08-27
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KUSTOSIK Jan
2002-06-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KWIADARAS Jakub
2003-02-13
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KWIATKOWSKI Rafał
2001-03-05
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
LANDOWSKI Jakub
2001-04-29
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
LASECKI Miłosz
2001-07-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
LEWANDOWSKI Bogdan
2001-02-06
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
LEWANDOWSKI Filip
2003-04-18
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
LEWANDOWSKI Jakub
2001-06-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
LEWANDOWSKI Jakub
2000-10-06
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
LEWANDOWSKI Jan
2002-08-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
LEWANDOWSKI Michał
2000-10-10
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
LEWAŃSKI Mirosław
2004-03-09
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
LEWINSKI Konrad
2001-09-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
LINOWIECKI Cezary
1960-03-04
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
LIPIŃSKI Mateusz
1999-09-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
LIPIŃSKI Szymon
2002-03-21
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
LIS Krzysztof
2002-08-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
LISIECKI Maksymilian
2007-01-10
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
LUDERA Szymon
2006-05-19
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
LUTY Patryk
2002-02-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ŁADAK Michał
2001-03-02
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
ŁAKOMIEC Rafał
1998-06-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
ŁESZYK Tymoteusz
2000-04-28
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
ŁĘSKI Bruno
2003-11-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ŁUDNY Oskar
2003-01-01
Gimnazjum Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
ŁUKASIAK Kamil
2001-01-28
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
ŁYSIAK Jędrzej
1999-01-26
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
ŁYSOŃ Marcel
2000-01-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
MACIASZCZYK Michał
2002-10-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
MACKIEWICZ Jonatan
2001-02-02
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
MAĆKOWSKI Karol
2004-05-11
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
MAĆKOWSKI Marcel
2009-06-17
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
MAJCHER Przemysław
1998-07-05
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
MAJDZIŃSKI Konrad
1997-03-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
MAKOS Bartosz
2001-02-07
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
MAKOWSKI Oskar
2001-02-17
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
MALIK Jakub
2001-08-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
MALINOWSKI Jakub
2002-10-17
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
MALINOWSKI Rafał
2001-09-25
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
MAŃSKI Patryk
1999-08-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
MARCINIAK Jakub
2000-10-14
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
MARCINIAK Tymoteusz
2000-12-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
MARCYNIUK Michał
2000-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
MARGOWSKI Hubert
2007-06-23
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
MARKOWSKI Patryk
2000-02-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
MARSZK Daniel
2002-02-15
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
MARYSIAK Adam
1988-01-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
MASACZYŃSKI Adam
2001-02-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
MATKOWSKI Michał
2001-11-02
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
MATWIEJ Miłosz
2003-05-08
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
MAZUR Bartłomiej
2001-01-12
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
MAZUREK Filip
2001-03-24
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MICHALSKI Filip
2001-02-21
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
MICHALSKI Filip
2001-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MIELEWCZYK Bartłomiej
2000-02-23
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MIERZOWIEC Mateusz
2001-05-17
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MISARKO Maciej
2004-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
MISIEWICZ Mikołaj
2000-01-26
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
MISIOR Kamil
2001-11-13
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
MŁODYSTACH Dawid
2000-08-17
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
MNICH Patryk
2001-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
MOKROWIECKI Aleksander
2002-02-16
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
MOKWA Karol
1999-06-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
MOLCZYK Jakub
2002-03-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
MOLSKI Amadeusz
2002-02-15
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
MROCZYŃSKI Michał
2000-04-03
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
MROŻEK Jakub
2001-02-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MURAWSKI Jakub
1999-02-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MURKOWSKI Wiktor
2002-09-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MUTWIL Oliwier
1999-10-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MYSIUK Dawid
2001-11-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
NAJBEREK Dawid
2000-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
NARLOCH Damian
1997-05-30
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
NAUS Kacper
2001-08-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
NAWROT Mikołaj
2000-02-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
NIEWIADOMSKI Igor
1994-08-02
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
NIJAKOWSKI Mateusz
2007-07-19
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
NOCEŃ Dawid
2000-01-13
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
NOWAK Dariusz
1997-11-21
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
NOWAK Jan
2004-06-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
NOWAK Marcin
2000-01-01
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
NOWICKI Jakub
2004-03-29
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
OCZKOŚ Miłosz
2001-05-20
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
OGORZAŁY Sebastian
2000-12-29
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
OLEJNIK Bartłomiej
2000-06-21
LUKS Przecław
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
OLENDER Rafał
2000-02-09
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
OLESIAK Michał
2002-11-16
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
OLSZEWSKI Igor
2000-02-18
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
ORŁOWSKI Paweł
2001-08-03
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
OSET Piotr
2001-05-08
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
OSOSIŃSKI Jakub
2000-02-11
UKS Orzeł Dobryszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
PAJA Szymon
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
PAJA Tomasz
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
PALIGA Krzysztof
2000-02-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
PALMĄKA Karol
2000-07-05
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
PANKRATOW Jakub
2001-11-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
PANKRATOW Paweł
1995-04-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
PAPIS Kacper
2001-01-01
Gimnazjum Drawsko
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
PASTUSZKA Maciej
2000-06-26
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
PASZKO Mikołaj
2001-04-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
PATECKI Marcin
1989-11-22
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
PATOLETA Adam
2003-06-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
PAUL Jakub
2004-12-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
PAWELCZAK Karol
2000-01-20
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
PAWLAK Mateusz
2001-03-18
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
PAWŁOWSKI Szymon
1999-01-05
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
PĄCZKIEWICZ Jakub
2002-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
PEC Adrian
2003-04-28
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
PEK Daniel
1991-11-28
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
PETERSBURSKI Krystian
2001-02-02
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
PĘDZIWIATR Kajetan
2004-02-29
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
PIASECKI Ryszard
2001-09-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
PIĄTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
PIĄTKOWSKI Adam
2000-01-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
PICK Tomasz
1970-09-09
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
PIECHOTA Hubert
1999-12-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
PIEKORZ Paweł
2001-06-13
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
PIEŃKOSZ Grzegorz
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
PIETKIEWICZ Kacper
2002-05-24
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
PIETRAK Piotr
1996-08-23
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
PIETRUSZKA Paweł
2002-03-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
PIETRZAK Krzysztof
2001-05-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
PIETRZKO Tomasz
2000-08-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
PILECKI-SILVA Iwo
2001-09-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
PIOTRASCHKE Paweł
1979-08-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
PIOTROWSKI Eugeniusz
1956-02-20
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
PIOTROWSKI Filip
2001-03-26
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
PIOTROWSKI Oskar
1998-04-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
POCZEWSKI Jan
1999-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
PODSTAWKA Aleksander
2004-05-10
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
POGODA Adam
2001-04-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
POLEHOŃSKI Tomasz
2006-01-31
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
PORĘBSKI Patryk
2001-01-12
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
POZORSKI Szymon
2001-04-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
PREJC Mikołaj
2002-12-20
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
PRUCHNIEWSKI Paweł
1996-05-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
PRZESTRZELSKI Kajetan
2001-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
PRZYBYLSKI Jakub
2003-01-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
PRZYBYLSKI Jędrzej
2005-04-23
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
PRZYBYSZ Adrian
1997-09-02
SKB Dzik Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
PRZYDZIAŁ Jakub
2000-12-18
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
PTAK Jakub
2000-08-04
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
PUKACZ Dawid
2000-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
PUSZKIEWICZ Karol
1989-12-25
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
PUTERKO Maciej
2001-11-14
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
PYSZKA Mikołaj
2002-10-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
PYTEL Michał
2002-03-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
RABIZA Wojciech
2002-03-26
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
RACZAK Jakub
2000-02-26
LUKS Przecław
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
RACZAK Maciej
1998-01-01
LUKS Przecław
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
RACZEK Piotr
2000-04-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
RAMUSIEWICZ Szymon
2001-05-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
RAPTA Paweł
2000-12-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
RATMAN Filip
2001-07-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
REETZ Bartosz
2002-03-24
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
REGA Jakub
1989-06-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
REMBECKI Arkadiusz
2005-01-28
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
RĘBISZ Szymon
2001-06-14
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
ROGOZIŃSKI Karol
1999-01-19
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
ROMANOWICZ Wiktor
2002-08-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
ROSIK Paweł
2000-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
ROZMIANIEC Paweł
1987-02-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
RUDAWSKI Dominik
2003-01-16
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
RUDZIŃSKI Grzegorz
1999-09-11
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
RUDZIŃSKI Jakub
1999-01-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
RUGAŁA Dominik
2002-09-10
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
RUMIŃSKI Michał
2002-03-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
RUSOŃ Bartosz
2004-08-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
RUSZKIEWICZ Filip
2001-05-30
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
RUTKOWSKI Damian
2004-07-02
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
RZEPECKI Aleksander
2000-08-22
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
RZEPECKI Mateusz
2000-05-22
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
RZEPKA Szymon
2002-10-19
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
SARBAK Grzegorz
1999-01-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
SERKOWSKI Patryk
1997-03-04
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
SERKOWSKI Wojciech
1997-05-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
SIADUL Bartłomiej
2000-05-08
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
SIUCIAK Filip
2003-07-21
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
SIWAK Karol
2003-06-02
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
SIWEK Szymon
2001-07-19
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
SKALSKI Maciej
2001-09-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
SKALSKI Szymon
2002-02-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
SKIBA Łukasz
1988-08-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
SKÓRKA Dominik
2002-11-25
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
SKRZYPCZAK Jakub
2006-10-11
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
SŁABOWSKI Mateusz
2000-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
SMOLIŃSKI Michał
2003-08-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
SOBOLEWSKI Aleksander
2000-03-02
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
SOKOŁOWSKI Ryszard
1987-06-16
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
SOLDAT Adam
2001-01-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
SOŁTYSIAK Bartosz
2001-09-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
SOSZYŃSKI Patryk
2001-02-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
SOWIŃSKI Patryk
1996-05-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
SPERLING Arkadiusz
1999-03-05
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam
2002-01-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
SPUSTEK Marcin
1997-05-21
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
STANIAK Jakub
2001-12-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
STANKIEWICZ Olaf
2002-12-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
STAROWICZ Adrian
1999-05-12
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
STASIAK Cyprian
2006-06-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
STASIK Marek
1997-03-12
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
STEFANOWICZ Dawid
2000-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
STOJEK Kamil
1996-04-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
STOSIK Maciej
2004-08-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
STRUNIAWSKI Jakub
2001-03-09
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
SUCHORA Cezary
2005-04-30
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
SURMA Bartosz
2002-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
SUSZCZEWSKI Marcin
1996-10-08
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
SUSZKA Franciszek
2006-09-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
SWALSKI Kamil
2001-01-17
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
SYRYJCZYK Konrad
2002-07-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
SZACHNOWSKI Artur
2004-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
SZACHNOWSKI Jakub
2004-08-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
SZAFRANEK Marcel
2005-03-01
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
SZCZERBA Mikołaj
2002-11-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
SZEWCZYK Dawid
2001-01-01
Gimnazjum Turowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
SZOPIŃSKI Olgierd
2001-08-16
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
SZPEJNA Paweł
2000-08-22
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
SZTEJTER Jakub
2001-02-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
SZUBARTOWSKI Dominik
1999-12-18
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
SZYMAŃSKI Karol
2005-02-26
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
SZYMAŃSKI Krystian
2000-04-30
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
SZYMAŃSKI Norbert
2000-07-19
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
SZYMAŃSKI Szymon
2001-07-05
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
SZYMCZAK Ariel
2001-04-08
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
SZYMCZYK Kacper
2000-12-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
SZYSZKOWSKI Damian
1996-10-23
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
ŚLIWIŃSKI Norbert
2004-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
ŚMIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
ŚWIĄTEK Bartłomiej
2000-01-19
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz
2002-09-06
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
TANAŚ Patryk
2000-06-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
TARASZKIEWICZ Marcin
1999-11-09
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
TEIXEIRA Jory
2005-10-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
TERESZKIEWICZ Damian
2000-02-14
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
TKACZUK Mateusz
2002-03-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
TOBERA Mieszko
2001-06-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
TODOROWSKI Paweł
1997-12-27
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
TOMASIAK Piotr
2000-02-16
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
TOMASZEK Dawid
2003-04-21
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
TRACZ Jakub
2001-08-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
TROĆ Daniel
2000-02-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
TRZCIŃSKI Bartłomiej
2004-03-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
TRZCIŃSKI Bartosz
2002-02-22
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
TRZCIŃSKI Dawid
2002-05-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
TRZEBIATOWSKI Kewin
2000-02-16
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
TULEJA Jakub
2001-07-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
TUSZYŃSKI Szymon
2001-04-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
TWARDOŃ Szymon
2004-02-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
TWORSKI Kacper
2002-08-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
TYBOROWSKI Natan
2001-07-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
TYBURSKI Igor
2004-02-06
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
TYCZYŃSKI Dawid
1998-05-30
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
ULANICKI Piotr
2001-05-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
URBAŃSKI Jakub
2002-04-28
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
USS Miłosz
2003-04-09
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
WACHOWIAK Jakub
2002-04-17
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
WACHOWSKI Wiktor
2000-02-22
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
WALEWSKI Grzegorz
2001-03-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
WALOTEK Artur
1999-02-22
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
WARDĘGA Mateusz
1999-04-14
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
WAWRZYKOWSKI Łukasz
2001-05-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
WEJWODA Kamil
2001-07-03
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
WEREDA Bartosz
2001-06-13
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
WESTFAL Jacek
1973-02-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
WĘGLARZ Maciej
2000-10-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
WICHARY Kamil
2000-08-24
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
WIECZOREK Alan
2000-05-12
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
WIECZOREK Mikołaj
2001-03-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
WIECZOREK Zygmunt
2000-07-20
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
WIETECKI Łukasz
1984-07-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
WIKTOROWICZ Paweł
2002-04-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
WILANOWSKI Błażej
2000-01-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
WILKOSZ Tomasz
2001-02-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
WINIARSKI Szymon
1996-12-03
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
WIRKUS Kacper
2000-01-01
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
WISZ Mateusz
1996-07-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
WIŚNIEWSKI Kacper
2000-01-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
WIŚNIEWSKI Mateusz
1999-05-23
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
WITKOWSKI Dariusz
2000-01-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
WITKOWSKI Mateusz
1993-09-14
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
WLEKŁY Aleksander
2006-06-08
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz
2001-08-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
WOJCIECHOWSKI Krystian
2000-06-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
WOJCIECHOWSKI Paweł
2005-04-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
WOJTAŚ Jakub
2005-10-10
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
WOJTCZAK Mikołaj
2005-11-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
WOJTKIEWICZ Mateusz
1995-03-15
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
WOLENDER Jakub
2000-11-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
WOLSKI Jędrzej
2004-01-04
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
WOLSKI Norbert
2000-01-08
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
WRONA Oskar
2001-01-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
WRONOWSKI Albert
1999-05-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
WROŃSKI Mateusz
1998-02-03
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
WRÓBEL Daniel
1999-06-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
WRÓBEL Jakub
1999-09-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
WRÓBEL Sebastian
2001-06-21
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
WYSOCKI Mikołaj
2005-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
ZABAGŁO Paweł
2002-02-15
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
ZACHARCZUK Albin
1993-06-25
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
ZADORA Michał
2000-03-17
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
ZAGAJEWSKI Rafał
1997-10-20
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
ZAJĄC Radosław
2006-01-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
ZAPART Michał
2004-06-04
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
ZARĘBA Mateusz
2001-01-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
ZASADA Mikołaj
2000-10-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
ZAWADZKI Bartosz
2001-08-24
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
ZAWIŚLAK Maksymilian
2005-04-17
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
ZELA Szymon
2000-10-05
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
ZEMBIK Jan
2000-01-22
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
ZIELEŃ Michał
2002-09-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
ZIELEŹNIK Adrian
2000-06-21
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
ZIELIŃSKI Adrian
2001-05-20
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
ZIELIŃSKI Szymon
2002-01-29
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
ZIELONKA Jan
1999-08-19
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
ZMYŚLONY Franciszek
2001-04-05
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
ZWIRANOWSKI Władysław
2000-10-31
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
ŻMIEJKO Łukasz
1985-01-18
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
ŻMIJA Łukasz
2001-10-01
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
ŻOŁNOWSKI Maciej
1997-09-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
ŻUK Bartosz
2003-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
ŻUK Łukasz
2001-11-29
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
ŻYGENDA Krzysztof
1997-03-10
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik