KANIA Martyna
2002-05-16
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
4 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
5 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BERCOL Karolina 2006-07-01 UKS Sokół Zator MLP
9 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
11 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
13 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
16 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
17 BOCHENEK Emilia 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
18 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
19 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
20 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
21 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
22 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
23 BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
24 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
25 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
26 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
27 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
28 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
29 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
30 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
31 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
32 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
33 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
34 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
35 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
36 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
37 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
38 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
39 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
40 DULNY Alicja 2001-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
41 DZWONIARKIEWICZ Agata 2002-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
42 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
43 FILAS Julia 2004-05-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
44 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
45 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
46 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
47 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
49 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 LUKS Strzałków LDZ
50 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
51 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
53 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
54 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
57 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
58 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
59 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
60 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
62 HRAPKOWICZ Bernadeta 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
63 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
64 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
65 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
66 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
67 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
68 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
69 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
70 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKS Jedynka Jarocin WLP
71 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
72 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
73 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
74 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
75 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
76 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
77 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
78 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
82 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
83 KASPRZAK Sandra 2001-05-04 BKS Bydgoszcz KPO
84 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
85 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
86 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
87 KOCOT Natalia 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
88 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
89 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
90 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
91 KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
92 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
93 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
94 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
95 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
96 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
97 KOWAL Ewa 2004-12-23 KS Victoria Trzebinia MLP
98 KOWALCZYK Julia 2004-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
100 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
101 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
102 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
103 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 KOZŁOWSKA Weronika 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
105 KRĘŻEL Ewa 2001-02-23 SKS Kusy Kraków MLP
106 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
107 KRUPA Ewa 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
108 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
109 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
110 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
111 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
112 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
113 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
115 KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 WKS Wawel Kraków MLP
116 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
117 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
118 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
119 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
120 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
121 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
122 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
123 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
124 LUDWA Magdalena 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
125 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
126 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
127 MACHAJ Kinga 2002-03-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
128 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
129 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
130 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
131 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
132 MANIAK Paulina 2005-05-19 ULKS Lipinki MLP
133 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
134 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
135 MARKOWICZ Martyna 2005-11-07 SKS Kusy Kraków MLP
136 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
137 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
138 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
139 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
141 MENTEL Nikola 2005-09-14 SKS Kusy Kraków MLP
142 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
143 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
144 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
145 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
147 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
148 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
149 MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
150 MIZERSKA Nicola 2001-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
151 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
152 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
153 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
154 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
156 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
157 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
159 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
160 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
161 NOWICKA Emilia 2002-03-16 SKS Kusy Kraków MLP
162 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
163 OLSZYNIAK Weronika 2002-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
164 ORŁOWSKA Marcelina 2000-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
165 OSIKA Kinga 2003-05-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
166 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
167 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
168 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
169 PAWLETA Weronika 2000-03-07 RMKS Rybnik SLK
170 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
171 PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 OKS Skra Warszawa MAZ
172 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
173 PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 KS Komunalni Sanok PDK
174 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
175 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
176 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
177 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
178 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
179 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
180 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
181 POLAK Barbara 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
182 POLASZEK Klaudia 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
183 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
184 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
185 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
186 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
187 PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
188 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
189 PUZIAK Maja 2003-05-31 UKS Sokół Zator MLP
190 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
191 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
192 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
193 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
194 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
195 ROZNER Sandra 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
196 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
197 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 RYŚ Gabriela 2004-03-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
199 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
200 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
201 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
202 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
203 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
204 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
205 SITKO Sabina 2002-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
206 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
207 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
208 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
209 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
210 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
211 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
212 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
213 SOBOTA Anna 2001-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
215 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
217 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
218 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
219 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
220 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
221 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
222 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
223 STASIOWSKA Karolina 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
224 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
225 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
226 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
227 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
228 SUTOR Katarzyna 2000-12-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
229 SZEWCZYK Katarzyna 2002-03-09 RMKS Rybnik SLK
230 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
231 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
232 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
233 SZYMAŃSKA Maja 2002-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
234 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
235 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
236 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
237 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
238 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
239 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
240 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
241 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
242 TRACZYK Patrycja 2002-01-01 niest. Warszawa MAZ
243 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
244 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
245 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
246 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
247 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
248 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
249 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
250 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
251 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
252 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
253 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
254 WIECHOWSKA Agata 2003-03-23 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
255 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
256 WOJARSKA Julia 2000-03-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
257 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
258 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
259 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
260 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
261 WOSZCZYK Ewa 2003-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
262 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
263 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
264 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
265 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
266 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
267 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
268 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
269 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
270 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
271 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
272 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
273 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
274 ŻAK Oliwia 2003-08-29 RMKS Rybnik SLK
275 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
276 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
277 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25159287452698sekund