WIECHEĆ Klaudia
2002-10-01
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
5 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
6 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
8 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
9 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
11 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
16 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
17 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
18 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
19 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
20 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
21 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
22 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
23 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
24 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
25 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
26 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
27 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
28 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
29 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
30 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
31 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
32 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
33 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
35 DUDA Dominika 2002-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
37 DYDUŁA Agata 2001-10-15 SKS Kusy Kraków MLP
38 FEKNER Oliwia 2001-10-13 SKS Kusy Kraków MLP
39 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
40 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
41 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
42 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
43 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
45 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 LUKS Strzałków LDZ
46 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
47 GERGONT Kamila 2001-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
48 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
49 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
50 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
51 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
52 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
53 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
54 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
56 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
58 HRAPKOWICZ Bernadeta 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
59 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
60 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
61 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
62 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
63 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
64 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
65 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
66 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
67 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
68 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
69 KALISZ Julia 2000-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
70 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
71 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
72 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
75 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
76 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
77 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
78 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
79 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
80 KLIMA Aleksandra 2001-02-16 SKS Kusy Kraków MLP
81 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
83 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
85 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
86 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
87 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
88 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
89 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
90 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
91 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
92 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
93 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 KRUPA Ewa 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
95 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
96 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
97 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
98 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
99 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
100 KUDŁATY Anna 1998-02-20 UKS Kobylanka MLP
101 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
102 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
103 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
104 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
105 KWIATKOWSKA Joanna 2000-06-18 KS Komunalni Sanok PDK
106 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
107 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
108 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
109 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
110 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
111 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
112 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
113 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
114 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
115 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
116 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
117 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
118 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
119 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
120 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
121 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
122 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
124 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
125 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
126 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
127 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
128 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
129 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
130 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 MITER Martyna 2002-09-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
132 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
133 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
134 MRÓZ Marlena 2002-10-24 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
135 NABAGŁO Maja 2003-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
136 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
138 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
140 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
141 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
142 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
144 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
145 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
146 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
147 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
148 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
149 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
150 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
151 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
152 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
153 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
154 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
155 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
156 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
157 POLAK Barbara 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
158 POLASZEK Klaudia 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
159 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
160 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
161 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
162 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
163 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
164 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
165 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
166 ROSINKE Michalina 2000-02-15 RKS Rumia POM
167 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
168 ROZNER Sandra 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
169 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
170 RUCZAJ Wiktoria 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
171 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
172 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
173 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
174 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
175 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
176 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
177 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
179 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
180 SITKO Sabina 2002-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
181 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
182 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
183 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
184 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
185 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
186 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
187 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
188 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
189 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
190 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
191 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
192 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
193 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
194 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
195 STANEK Natalia 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
196 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
197 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
198 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
199 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
200 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
201 SUROWIEC Paulina 2000-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
202 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
203 SZEWCZYK Katarzyna 2002-03-09 RMKS Rybnik SLK
204 SZOT Natalia 1999-02-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
205 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
206 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
207 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
208 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
209 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
210 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
211 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
212 TOBOŁA Gabriela 2000-02-19 SKS Kusy Kraków MLP
213 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
214 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
215 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
216 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
217 TSARIUK Maria 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
218 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
219 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
220 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
221 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
222 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
223 WAWEŁCZYK Irena 2001-10-16 MKS-MOSM Bytom SLK
224 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
225 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
226 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
227 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
228 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
229 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
230 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
231 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
232 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
233 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
234 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
235 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
236 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
237 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
238 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
239 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
240 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
241 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
242 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
243 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
244 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
245 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
246 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
248 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
249 ŻAK Oliwia 2003-08-29 RMKS Rybnik SLK
250 ŻEBROWSKA Julia 2002-11-05 KS Podlasie Białystok POD
251 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
252 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15944409370422sekund