MICHALIK Edyta
1995-12-07
UKS Gimpel Nowy Targ
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
3 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
4 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
5 BIELEC Joanna 1998-12-07 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
6 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
9 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
10 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
11 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
12 GOLIŃSKA Monika 1996-05-19 MLUKS Tarnów MLP
13 GREGORARZ Magdalena 1995-10-16 WKS Wawel Kraków MLP
14 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
15 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
16 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
17 KAMIŃSKA Dominika 1995-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
18 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
20 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
21 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
22 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
24 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
25 ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
26 MANGIONE Marianna 1997-12-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
27 MELOCH Arleta 1979-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
28 MICHALIK Katarzyna 1995-12-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
29 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
30 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
31 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
32 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
33 NOWAKOWSKA Oliwia 1993-05-05 AZS-AWF Katowice SLK
34 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
35 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
36 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
37 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
38 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
39 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
40 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
41 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
42 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
43 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
44 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
45 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
46 WĘGLARZ Agata 1984-04-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
47 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
48 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 LKB Rudnik SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.057398080825806sekund