JURKIEWICZ Aniela
2000-11-30
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
2 BEKUS Julia 2004-01-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
3 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
4 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
5 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
7 BROSZĘCKA Magdalena 2001-12-21 niest. Kraków MLP
8 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
9 BYLINA Agnieszka 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
10 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
11 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
12 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
13 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 DAŃDA Karolina 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
15 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
16 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
18 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
19 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
20 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
21 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
22 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
23 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
24 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
25 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
26 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
27 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
28 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
29 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
30 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
31 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
32 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
33 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
34 KALISZ Julia 2000-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
35 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
37 KAWALA Emilia 1999-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
38 KĘPKA Rozalia 2001-09-14 IKS Olkusz MLP
39 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
40 KLECKA Izabela 2001-09-09 MLUKS Tarnów MLP
41 KLUCZNIK Patrycja 1999-10-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
42 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
43 KORNY Aleksandra 2002-01-19 MKS Iskra Pszczyna SLK
44 KOSOBUDZKA Kornelia 2001-05-25 UKS Kusy Bukowno MLP
45 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
47 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
49 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
50 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
51 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
52 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
53 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
54 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
55 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
56 KWIECIŃSKA Sandra 2000-08-16 LKS Kłos Olkusz MLP
57 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 LATAŁA Anna 1998-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
59 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
60 LESIEWICZ Anna 1999-10-29 MLUKS Tarnów MLP
61 LUBERDA Mariola 1998-03-20 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
62 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
63 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
64 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
65 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 MANDZIEJ Angelika 1998-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
67 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
68 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
69 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
70 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
71 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
72 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
73 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
74 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
75 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
76 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
77 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
78 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
79 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
80 PAWIŃSKA Julia 2001-04-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
81 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
82 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
83 PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
84 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
85 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
86 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
87 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
88 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
89 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
90 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
91 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
92 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
93 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 RYŚ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
95 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
96 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
97 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
98 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
99 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
100 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
101 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
102 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
103 SOKULSKA Weronika 2002-06-15 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
104 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
105 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
106 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
107 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
108 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
109 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
110 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
111 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
112 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
113 TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
114 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
115 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
116 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
117 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
118 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
119 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
120 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
121 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
122 WILKOŁAK Justyna 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
123 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
124 WOLAK Wiktoria 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
127 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
128 WOŹNIAK Dagmara 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
129 WOŹNIAK Dominika 1998-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
130 WÓJCIK Weronika 2001-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
131 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
132 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
133 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
134 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10750818252563sekund