KOCAK Patryk
1999-07-01
WLKS Nowe Iganie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABYSZKIN Michał
1999-11-20
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Adam
2000-09-05
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMIUK Bartłomiej
1999-02-25
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BABIK Patryk
1999-06-19
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAĆMAGA Dominik
1994-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAKUŁA Piotr
1999-02-08
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAŁDYKA Jakub
1996-04-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BANASIEWICZ Kamil
1998-01-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARCIKOWSKI Arkadiusz
2000-07-20
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BĄCZEK Jakub
1997-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BĄK Maciej
1999-11-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BEDNAREK Damian
2000-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BEDNAREK Jakub
1999-06-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEDNAREK Marcin
1996-09-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEDNAREK Radosław
1997-02-16
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIAŁĘCKI Adam
1999-02-08
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIELAWSKI Kamil
1998-02-01
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIELSKI Maciej
1999-04-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIOLIK Szymon
1998-05-05
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BISKUP Marcin
1999-12-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BLUSZCZ Damian
2000-06-18
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BODURKA Krzysztof
1990-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BORAWSKI Szymon
2003-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BOROWSKI Dawid
1999-07-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOROWSKI Miłosz
1994-01-22
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BRODZIK Kamil
2000-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRYLIŃSKI Patryk
1996-01-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BUCH Natan
1995-11-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BUGNACKI Kamil
1997-12-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BUKOWSKI Paweł
1999-03-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CHABIERA Patryk
1999-01-19
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CHARA Łukasz
1999-01-29
LZS Sigma OSIR Staszów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHOJECKI Radosław
2000-02-18
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CHROSTOWSKI Konrad
1998-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CZARNOCKI Emil
1997-03-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CZERNECKI Remigiusz
2000-07-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CZERWIŃSKI Filip
1998-04-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CZYŻEWSKI Jakub
1995-03-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DADOS Denis
1998-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DĄBROWICZ Szymon
1998-03-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DĄBROWSKI Aleksander
2000-11-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DĄBROWSKI Łukasz
1998-01-05
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DĄBROWSKI Michał
1999-10-06
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DELIDA Mateusz
1999-06-09
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DENIS Maciej
2001-01-16
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DĘBSKI Mateusz
1998-01-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DOBRZAŃSKI Piotr
2003-03-03
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DOMAGAŁA Daniel
1999-01-12
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DRYKA Filip
1999-06-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DUCH Jakub
2001-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DUCH Mikołaj
2001-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DZIEWULSKI Dawid
1999-01-31
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DZIĘGIELEWSKI Jakub
2000-04-14
MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
FICA Damian
1998-04-28
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
FIL Dawid
1997-05-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
FILAR Krzysztof
1998-05-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
FÓRMAŃSKI Mateusz
1991-02-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
FRELIK Karol
1992-06-09
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GACH Mateusz
2001-10-26
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GARSTECKI Mikołaj
2000-11-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GASEK Adrian
1999-11-30
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GĄSIEWICZ Szymon
1996-08-31
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GENDEK Albert
1998-10-03
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GĘSIAK Kacper
2000-01-09
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GIL Michał
1997-01-29
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
GINTER Leszek
1998-01-06
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
GLEGOŁA Jarosław
1998-10-22
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GŁAŻEWSKI Dariusz
2000-12-19
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GONERA Dominik
1997-06-09
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GOS Kacper
2001-01-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GRABOWSKI Mateusz
1997-05-06
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GRACZYK Jakub
2002-02-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GRODEK Fabian
2002-01-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GROTH Patryk
2000-01-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GROTKOWSKI Krzysztof
1963-07-26
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GRZYWNA Bartłomiej
1998-10-16
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GULCZYŃSKI Marek
1999-02-24
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GUSTAW Szymon
2000-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GWIAZDECKI Jakub
2000-04-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GZEŚKÓW Wojciech
1997-06-26
GLKS Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
HAJDUK Paweł
1999-09-28
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
HASIURA Antoni
2001-04-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
HOHMANN Daniel
1997-01-23
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
JACIUK Sylwester
1993-05-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
JACKIEWICZ Mateusz
1997-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
JAKUBOWSKI Jakub
1999-05-07
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
JANKOWSKI Andrzej
1993-08-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
JAROMIN Mateusz
2000-03-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
JAŚNIEWSKI Daniel
1999-01-09
UKS Dwójka Pelplin
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
JATCZAK Łukasz
2000-03-11
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
JEDAMSKI Adam
2002-03-27
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
JÓZEFIAK Tomasz
1998-02-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
JURAK Bartosz
2003-03-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
JUREK Filip
1997-03-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KACZAN Grzegorz
1993-02-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KACZMAREK Konrad
1998-06-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KACZMAREK Mateusz
1999-01-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KACZOR Mateusz
1997-03-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KACZOREK Robert
1998-04-29
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KAJDAS Adam
1999-05-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KALINOWSKI Dawid
1998-02-07
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KAŁASKA Michał
2001-06-21
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KAMPA Rafał
1991-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KAPUŚCIŃSKI Jakub
1995-07-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KARBOWSKI Michał
1998-06-02
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KARPIUK Łukasz
1998-01-15
KS Puszcza Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KARWOWSKI Krystian
2002-03-22
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KARWOWSKI Mikołaj
2002-02-28
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KAWALERSKI Kamil
1999-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KERN Artur
1980-07-12
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KLIMEK Bartosz
2000-05-30
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KLIMEK Rafał
1999-11-18
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KLOC Paweł
1993-04-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KŁOCZKO Kacper
2003-02-12
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KNAPIK Michał
1993-09-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KOBRYŃ Krystian
1999-06-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KOŁECKI Adrian
2000-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KOŁODZIEJ Adam
2001-04-24
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
1996-03-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KOŁODZIEJSKI Filip
2003-02-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KOMOROWSKI Bartosz
1998-04-04
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KONDEJ Mateusz
1997-02-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KONIOR Jan
2000-10-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KORC Rafał
1982-03-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KORYCKI Patryk
1999-05-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KOS Mirosław
2000-11-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KOTŁOWSKI Bartosz
1992-09-03
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KOWALCZYK Marcin
1998-03-18
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KOWALSKI Marcin
2001-02-02
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KOWALSKI Paweł
1997-05-30
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KOZŁOWSKI Kamil
1995-06-01
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOZŁOWSKI Patryk
1998-11-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KOZŁOWSKI Piotr
2001-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KRAMAR Lubomir
1998-07-19
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KRAUZE Bartosz
1999-04-23
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KRAUZE Filip
1997-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KRAWCZYK Paweł
2000-11-22
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KROCHMAL Paweł
1993-03-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KRUK Kamil
1992-02-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KRYWULT Szymon
1998-12-07
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KRYZEL Daniel
2000-07-16
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KSIĄŻYK Konrad
1997-03-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KUBICA Marcin
1999-06-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KUBICKI Adam
1997-09-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KUBICKI Kamil
1998-01-29
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KUCHMAN Mateusz
2001-08-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KUDRZYCKI Karol
1998-11-13
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KUKUŁKA Daniel
1998-04-04
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KULIGA Marcin
1997-01-16
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KUNC Grzegorz
1997-07-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KUPIS Tobiasz
1998-04-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KUREK Michał
1998-03-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KUROWSKI Tomasz
2000-03-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KWAPISZEWSKI Kacper
2000-01-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KWIATKOWSKI Krystian
1999-06-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KWIATKOWSKI Mateusz
1999-06-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KWIATKOWSKI Roman
1995-05-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
LASECKI Miłosz
2001-07-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
LASKOWSKI Miłosz
1998-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
LEC Dawid
1999-08-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
LEWANDOWSKI Jakub
2000-10-06
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
LĘGAS Adrian
1996-10-09
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
LIPIŃSKI Filip
1999-11-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
LIPIŃSKI Kacper
1999-11-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
LUBELSKI Hubert
2001-10-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ŁYSZKOWSKI Kamil
1998-03-17
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
MADEJ Kacper
1999-05-07
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
MAJDZIŃSKI Konrad
1997-03-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
MAJERSKI Adam
1998-12-18
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
MAKOS Bartosz
2001-02-07
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
MAKOWSKI Michał
1986-04-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
MARCINKIEWICZ Adrian
1993-06-27
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
MARCINKOWSKI Dominik
1998-03-26
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
MARUT Tomasz
1999-05-28
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
MASACZYŃSKI Adam
2001-02-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
MATCZUK Jakub
2000-07-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
MEGER Michał
1998-02-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
MIĄDZEL Łukasz
1986-08-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
MICHALSKI Dominik
1999-10-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MIELESZKIEWICZ Michał
1998-03-11
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MIELEWCZYK Piotr
1990-08-08
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MIĘSIAK Dominik
1999-01-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
1999-03-16
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MIZAK Szymon
1998-01-14
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MLECZKO Krystian
1999-01-14
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MNICH Robert
1998-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MOKWA Karol
1999-06-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MOŻDŻEŃ Karol
2003-09-17
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MRÓZ Przemysław
1999-10-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MURAWSKI Jakub
1999-02-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
NAJDEK Daniel
1998-12-10
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
NIEWCZAS Kamil
1999-02-17
UKS Victoria Józefów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
NOGALSKI Denis
1998-01-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
NOSEK Szymon
2000-01-05
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
NOWAK Dominik
1996-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
NOWAKOWSKI Dariusz
1999-10-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
NOWAKOWSKI Maciej
1998-09-01
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
NOWIŃSKI Kacper
2000-01-30
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ODWROT Michał
1997-04-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
OLEJNICZAK Wiktor
1999-02-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
OLESIŃSKI Marcin
1999-07-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
OLSZYŃSKI Marek
1996-05-28
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
OSET Piotr
2001-05-08
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
OSTROPOLSKI Jakub
2000-03-27
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
OZDOBA Mariusz
1995-04-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
PABISZ Mirosław
1994-03-27
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
PAJĄK Bartłomiej
1989-11-18
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
PAŁYGA Robert
2001-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
PANEK Maciej
2000-02-24
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
PAPLA Filip
1998-01-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
PAROBCZY Przemysław
1998-01-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
PAWLAK Wojciech
1998-02-25
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
PAWŁOWSKI Bartłomiej
2001-04-05
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
PAWŁOWSKI Michał
1998-11-12
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
PAWŁOWSKI Szymon
1999-01-05
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
PĘCZEK Adam
1972-01-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
PĘKALA Piotr
1998-02-23
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
PHAN-GRUCHAŁA Marcel
2004-02-17
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
PIĄTKOWSKI Adam
2000-01-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
PICHAL Kacper
2000-02-05
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
PIEŃKOSZ Grzegorz
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
PIEŃKOWSKI Daniel
2001-03-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
PILISZEK Grzegorz
1987-09-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
POBŁOCKI Piotr
1965-07-24
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
POCZEWSKI Jan
1999-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
PODWYSOCKI Mateusz
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
PODYMNIAK Szymon
1997-08-17
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
POLIKOWSKI Aleksander
1998-01-10
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
POLOWIEC Karol
2001-03-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PROTAS Filip
2003-02-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PRZESTRZELSKI Kajetan
2001-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PRZYBYSZ Bartosz
1998-02-06
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PRZYDZIAŁ Jakub
2000-12-18
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PUKACZ Dawid
2000-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PUSTUŁKA Konrad
1980-11-26
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
RADWAŃSKI Patryk
1996-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
RAJPOLD Arkadiusz
1999-05-07
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
RAŚ Bartłomiej
1998-08-16
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
RATAJCZAK Adrian
1998-09-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
ROGOWSKI Zbigniew
1992-03-30
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
ROGOZIŃSKI Karol
1999-01-19
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
ROGUSKI Michał
1997-07-24
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
ROŻENKO Michał
2001-01-03
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
RYDZIŃSKI Patryk
1995-06-30
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
RZEMIENIECKI Marek
1998-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
SADOLEWSKI Alan Wiktor
2002-04-05
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
SARR-MALINOWSKI Daniel
2000-05-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
SETLA Mateusz
1998-01-12
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
SIERADZKI Patryk
1998-10-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
SIERSCHUŁA Bartosz
1998-05-25
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
SIUDYM Daniel
1999-06-09
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
SKORUPA Kamil
1999-01-23
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
SKRZECZ Remigiusz
1995-01-05
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
SKRZYPCZAK Kamil
1991-12-31
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
SŁUPCZYŃSKI Krystian
1999-07-26
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
SMOLEŃSKI Krzysztof
2000-01-03
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
SOBOLEWSKI Michał
1996-05-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
SOWIK Wojciech
1996-02-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
STACHURA Ignacy
2001-11-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
STAROWICZ Adrian
1999-05-12
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
STĘPNIAK Adam
2000-11-27
MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
STRUBIŃSKI Konrad
1995-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
STRUNIAWSKI Jakub
2001-03-09
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
SUCHTA Marcin
2001-07-10
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
SUSZCZYŃSKI Maciej
1990-03-25
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SZATAN Kacper
2000-03-07
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SZATAN Patryk
1999-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SZATECKI Maksymilian
1996-03-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SZCZĘSNY Konrad
1999-02-18
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SZEWCZYK Piotr
1994-08-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SZPEJNA Paweł
2000-08-22
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SZREDER Dawid
1998-07-29
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SZYMAŃSKI Jakub
1999-10-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SZYMAŃSKI Marek
1991-10-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SZYMCZAK Adrian
1999-06-02
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ŚLĄZEK Michał
1995-09-29
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ŚWIĄTKOWSKI Bartosz
1989-04-18
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
TANAŚ Patryk
2000-06-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
TARKA Sebastian
2000-03-18
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
TRAN Andrzej
2000-09-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
TRĘBICKI Ignacy
2000-10-04
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj
2001-12-13
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
TRZCIŃSKI Dawid
1999-03-06
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
TUREK Aleksander
1998-11-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
TURSKI Krzysztof
2000-06-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
TYBOROWSKI Natan
2001-07-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
TYLKOWSKI Adam
2000-05-08
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
TYMIŃSKI Piotr
2000-02-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
URBANIAK Arkadiusz
1998-01-19
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
WACHOWSKI Wiktor
2000-02-22
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
WARDĘGA Mateusz
1999-04-14
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
WASIELEWSKI Sebastian
1999-08-21
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
WASIEWICZ Krzysztof
1992-01-03
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
WASILEWSKI Marek
1975-01-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
WERNER Kamil
1999-12-03
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
WIĄCEK Aleksander
2000-07-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
WICHARY Kamil
2000-08-24
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
WIDŁAK Paweł
1999-01-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
WIELGUS Mateusz
1998-12-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
WILK Przemysław
1998-03-15
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
WIŚNIEWSKI Arkadiusz
1987-09-04
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
WIŚNIEWSKI Damian
1999-11-13
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
WOJTCZAK Andrzej
1996-02-01
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
WORETA Krystian
1999-06-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
WOSIŃSKI Mikołaj
2000-05-10
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
WOŚ Zbigniew
1991-03-16
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
WÓJCICKI Grzegorz
1999-01-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
WYRZYKIEWICZ Adrian
1995-11-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
WYSZOMIRSKI Mateusz
1993-01-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
ZABIELSKI Krzysztof
1995-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
ZARĘBA Mateusz
2001-01-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ZAWADZKI Mateusz
2001-10-19
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ZAWIŚLAK Paweł
1998-06-29
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ZDROJEWSKI Krystian
1998-10-09
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ZIELEŹNIK Adrian
2000-06-21
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ZIELONKA Jan
1999-08-19
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ZIENTALAK Mateusz
1999-09-03
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ZIĘBA Szymon
1999-03-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
ZIMIŃSKI Dobrosław
2002-03-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
ZIMNICKI Adam
2000-11-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
ZIMNY Emanuel
1981-01-28
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
ŻAK Mariusz
1995-02-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
ŻOCHOWSKI Daniel
1997-01-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
ŻUK Łukasz
2001-11-29
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik