RĘBOWSKA Emilia
2001-11-14
KS Lekka Ruszkowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALICKA Aleksandra
2000-01-15
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BUDNIK Natalia
1996-05-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHUDOWSKA Martyna
2002-01-21
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DˇBROWSKA Judyta
2001-01-01
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DZIEMIDZIK Oliwia
2004-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
FORMELLA Aleksandra
2001-10-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JAK¦ Aleksandra
1998-01-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KOLTERMAN Dominika
1999-05-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOWALSKA Urszula
2004-08-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
LEWANDOWSKA Wiktoria
2004-09-03
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
LUBICKA Aleksandra
1996-04-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
NOWAK Julia
1998-07-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
PIECZYŃSKA Monika
2002-03-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
POLAK Natalia
1999-12-23
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
POTASZNIK Alicja
2000-04-24
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
RACKA Magdalena
2000-01-01
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
RADTKE Aleksandra
2000-06-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
STEMPKOWSKA Kamila
2004-08-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
1996-02-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SZYMCZAK Paulina
2000-09-13
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
¦WIDERSKA Weronika
2000-09-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WALUSIŃSKA Kinga
2004-02-11
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik