TORBA Gabriela
2001-09-30
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAGIŃSKA Justyna
2003-07-03
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALAWAJDER Wiktoria
2005-11-11
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAŁON Anna
1996-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Wiktoria
2000-11-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARANEK Weronika
1999-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAŃSKA Vanessa
2002-10-27
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARBARZAK Marcelina
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARZYK Julia
2001-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEDNARZ Aleksandra
2007-01-23
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BELCZYK Marzena
2002-06-03
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BEMBNISTA Antonina
2001-07-15
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BEMBNISTA Zofia
2001-07-15
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BERKOWICZ Olga
2001-06-04
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIEGANOWSKA Julia
2000-08-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIERNACKA Julia
2002-01-11
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIES Sandra
2000-01-03
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIGUS Kinga
2001-03-28
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BLI¬NIEWSKA Oliwia
2001-11-03
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BŁYSZCZUK Aleksandra
2001-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BOLON Julia
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BORKOWSKA Aleksandra
1999-03-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BOROWIEC Patrycja
2003-02-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BORYCZKO Patrycja
2004-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOZEK Wiktoria
2001-08-16
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BROLA Emilia
2002-04-22
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRYKAŁA Edyta
2003-01-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BUCZEK Patrycja
2003-01-01
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BUDZIŁEK Oliwia
2003-09-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BURY Julia
2003-09-30
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BYCZKOWSKA Aleksandra
2000-03-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CAFFREY Natalia
2002-08-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CETNAROWSKA Patrycja
2002-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CHAŁUPKA Milena
2000-11-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CHAMOT Ewelina
2000-06-29
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CHAMSKA Hanna
2000-10-29
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHMURA Izabela
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CHMURA Natalia
2006-09-04
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CHOLEWA Aleksandra
2002-12-19
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHOMCZYŃSKA Oliwia
2004-10-18
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CHOMICZ Zuzanna
2000-07-27
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CIESLIK Laura
2002-03-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CYGAN Joanna
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CZAJKA Aleksandra
2004-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CZARNOTA Marcelina
2000-03-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CZERWIŃSKA Jagoda
2002-03-14
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CZUBEK Anna
2000-06-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DANIELIK Angelika
2002-09-14
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DˇBAL Weronika
2000-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DˇBEK Emilia
2001-11-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DˇBROWSKA Wioleta
1997-02-12
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DEC Sara
2001-08-18
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DOMAGAŁA Kamila
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DOMIN Laura
2004-03-17
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DOROSZKO Dorota
2001-12-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DRABEK Weronika
2000-01-31
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DRELICH Natalia
2002-01-08
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DROŻDŻOWSKA Weronika
2002-05-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DUBIEL Oliwia
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DUDINA Viktoriia
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DUDZIC Nicole
2003-09-09
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DUL Wiktoria
2001-07-15
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DYBKA Agnieszka
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DYDO Gabriela
2002-08-19
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DYWDA Maryla
2000-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DZIADAK Nikolina
2003-08-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DZIADURA Ewa
1999-05-21
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DZIAŁO Natalia
2000-01-01
GP Radomy¶l Wielki
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DZIUBIŃSKA Weronika
1999-12-17
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DZIUMAK Anna
2004-03-24
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DZIURA Wiktoria
2001-09-21
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DZIURGOT Gabriela
2007-03-10
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
FAKA Angelika
1996-01-15
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
FAKADEJ Monika
2000-03-27
KB Kro¶cienko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FIJAK Zuzanna
2001-01-19
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FILA Oliwia
2000-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FILAR Gabriela
2001-04-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
FLASZ Sandra
2001-02-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FOFANA Aissatu
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FUCHS Anita
2001-08-01
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GAJ Joanna
2001-05-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GALIK Kinga
2006-03-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GANCARSKA Amelia
2005-12-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GANCARZ Wiktoria
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GAWEŁ Martyna
2004-03-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GAWLIK Wiktoria
2001-12-19
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GˇDEK Dominika
2000-08-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GEFERT Karolina
1998-01-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GEMZIK Kamila
1998-01-12
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GIEMZA Wiktoria
2001-05-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GŁÓWKA Natalia
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GNAT Emilia
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GNIADEK Klaudia
2001-07-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GODLEWSKA Katarzyna
1997-04-30
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GOLEC Magdalena
2002-05-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GORCZYCA Angelika
1999-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GOZDOWSKA Kamila
2000-06-29
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GREŃ Joanna
2000-01-29
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GROMADA Karolina
2001-05-30
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GROMADA Wiktoria
2002-07-02
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GRONOWSKA Amelia
2005-04-03
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GRUDZIEŃ Zuzanna
2004-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GRYBO¦ Dagmara
2002-11-25
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GRYBO¦ Diana
2002-11-25
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GRZELEWSKA Julia
2001-04-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GUZIK Marcelina
2001-02-01
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
HALUCH Angelika
2000-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
HASEK Katarzyna
2004-08-03
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
HATA¦ Zuzanna
2004-04-21
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
HAWAJSKA Natalia
2003-03-26
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
HOROWSKA Nikola
2001-01-03
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
HYRLIK Laura
2004-10-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
IWANIUK Martyna
2000-07-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JABŁOŃSKA Izabella
2000-02-26
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JACKOWSKA Wiktoria
2004-01-18
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JANIEC Eryka
2001-06-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JANIK Emilia
2000-12-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JANUS Julia
2001-10-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JAROSZ Patrycja
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JARZYNA Aleksandra
1994-09-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JASIŃSKA Nikola
2002-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna
2000-01-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JAWORECKA Edyta
2000-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JEZUIT Sara
1998-01-28
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JĘDRASZAK Roksana
2002-05-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JĘDREJKO Gloria
2003-05-01
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JĘDRUSIŃSKA Daria
2001-08-24
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JĘDRYCZKA Aleksandra
2000-10-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JĘDRZEJCZYK Dominika
1999-08-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JĘDRZEJEWSKA Patrycja
2003-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
JOWDIUK Oliwia
2004-11-14
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JURCZAK Julita
2000-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JUSZCZAK Gabriela
2004-03-29
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KACZMAREK Zuzanna
2000-06-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KALANDYK Dominika
2002-08-03
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KALEMBA Wiktoria
2000-03-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KAMIŃSKA Kamila
2003-02-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KAMIŃSKA Zuzanna
2001-04-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KANTOR Weronika
1999-06-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KARPF Magdalena
2000-06-08
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KASZNICKA Weronika
1998-05-04
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KATA Aleksandra
2003-01-30
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KIEREPKA Julia
2000-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KIJANKA Wiktoria
2002-01-01
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KILJAŃSKA Aleksandra
2001-11-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KINALSKA Natalia
2002-10-29
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KITA Natalia
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KLUJ Natalia
2002-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KOBYLARZ Weronika
2000-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KOCĘBA Weronika
1998-03-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KOŁA¦ Julia
2002-07-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOMODOWSKA Oliwia
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KONDERAK Martyna
2001-09-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KOPALA Justyna
1998-08-24
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KOPEĆ Gabriela
2002-09-28
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KOPIENIAK Oliwia
2005-10-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KORDEK Sara
2001-02-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KORNIAK Zuzanna
1999-05-27
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KORNILUK Ewa
1994-07-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KOSIOR Marta
2000-08-01
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KOSIOROWSKA Karolina
1999-09-24
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KOWALSKA Julia
2001-06-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KOZIK Katarzyna
2002-02-17
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KOZŁOWSKA Agnieszka
1993-02-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KOŻUCH Karolina
1999-12-17
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KRASICKA Wiktoria
2001-06-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KROKER Nadia
2001-01-10
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KRUK Weronika
1999-01-23
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KRZEMIŃSKA Iga
1999-07-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KRZYSZTOŃ Justyna
2000-07-20
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KRZYŻEWSKA Wanessa
2001-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KUBASIEWICZ Maria
2001-09-09
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KUBEK Katarzyna
2002-06-28
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KUCEWICZ Weronika
2007-01-02
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KUCIŃSKA Magdalena
1999-05-03
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KUCZMA Dominika
2001-01-07
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KUCZYŃSKA Wiktoria
2001-01-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KUKLIŃSKA Natalia
2000-07-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KULIŃSKA Wiktoria
2002-01-01
UKS Huta Krzeszowska
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KULKA Kinga
1996-03-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KULPA Aleksandra
2003-06-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KUPIEC Weronika
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KURDZIEL Jadwiga
1999-03-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KUSIAK Julia
2001-09-20
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KUSYK Aleksandra
2000-08-31
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KUSZCZAK Julia
2005-03-17
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KU¦ Klaudia
2001-01-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KU¦WIK Magdalena
2000-04-17
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KWA¦NIAK Oliwia
2004-10-08
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KWA¦NY Aleksandra
2004-11-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KWIATKOWSKA Joanna
2000-06-18
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KWIATKOWSKA Julia
2002-09-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KWIATKOWSKA Klaudia
2002-08-16
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KWIATKOWSKA Marta
1990-03-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KWIECIEŃ Aleksandra
2000-11-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KWIECIEŃ Julia
2002-04-23
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KWIECIŃSKA Judyta
2001-04-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
LASKO¦ Aleksandra
1998-01-30
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
LATRA Paulina
2002-07-27
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
LECHOWICZ Martyna
2001-01-04
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
LESIAK Karolina
2001-01-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
LE¦ Gabriela
2003-09-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
LICHOŃ Julia
2002-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
LIGAS Weronika
2002-01-13
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
LISZEWSKA Katarzyna
2001-03-14
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
LORENC Kinga
2004-06-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
ŁABNO Ewa
1994-01-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ŁADA Marta
2000-09-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
ŁASZYN Anna
2001-08-11
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
ŁUCZKA Oliwia
2002-08-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
ŁUKASIEWICZ Wiktoria
2000-09-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
ŁYKO Monika
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
ŁYKOWSKA Dominika
2000-10-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
ŁYSIN Milena
2003-03-19
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MACH Natalia
1999-07-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MACIˇGA Marta
1997-07-18
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MACIEJEWSKA Ewelina
2002-08-16
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MACNAR Sylwia
1997-04-22
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MAGER Gabriela
2005-04-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MAJOWICZ Mariola
2005-10-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MALEC Karolina
2000-03-09
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MARKIEWICZ Karolina
1993-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MARKOWSKA Wiktoria
2002-02-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MARUT Natalia
2003-02-16
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MARZENTA Martyna
2000-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MATUSZYK Mariola
2002-03-26
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MATYSIAK Martyna
2001-09-14
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MAZIARZ Milena
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MAZIARZ Natalia
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MILCZANOWSKA Anna
2002-07-16
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MIROWSKA Weronika
2003-02-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MISIELAK Marcelina
1999-04-21
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MI¦ Małgorzata
2001-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MITEK Justyna
2000-04-05
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MIZERSKA Nicola
2001-08-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MŁODAWSKA Karolina
1996-10-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MŁYNARCZYK Martyna
1998-03-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MORANIEC Gabriela
2001-12-12
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MOSIEK Joanna
2002-02-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MOSKAL Monika
2003-10-14
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MOSKWA Dominika
2002-08-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MOTYLSKA Martyna
2005-07-04
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MROCZEK Wiktoria
2000-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
MRUGALSKA Nikola
2002-02-16
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
MUCHA Agnieszka
2002-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
NALEPA Paulina
2002-12-12
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
NAZAROWICZ Klaudia
2000-03-09
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
NEIMAN Julia
2002-05-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
NIEBIE¦NIAK Ilona
1999-09-06
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
NIEDBAŁA Natalia
2000-09-17
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
NIEMCZYK Magdalena
2003-03-25
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
NOWAK Kinga
2004-12-09
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
NOWAK Klaudia
2002-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
NOWAK Martyna
2003-06-19
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
NOWAKOWSKA Maria
2004-04-29
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
NOWIK Róża
2001-03-03
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
NYCZ Patrycja
1999-02-23
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
NYKAZA Natalia
2001-04-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
OLECHNO Kinga
2000-05-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
OLEJARKA Kamila
1999-06-18
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
OLEKSIEJUK Klaudia
1999-09-21
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
OLIWA Oliwia
2001-08-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
OLKO Izabela
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
OLKO Sandra
2000-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
OLSZEWSKA Maria
2002-09-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
OLSZOWY Paulina
1999-05-23
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
ORŁOWSKA Julia
2004-04-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
OSADA Gabriela
2001-08-09
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
OSTRACH Agata
2000-01-01
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
OSTROWICKA Julia
2002-03-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
OSTROWSKA Justyna
1990-07-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
OZIMEK Julia
2002-02-10
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PAŁOSZ Klaudia
2001-02-23
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
PASTUŁA Kamila
1995-02-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PASZKO Weronika
2001-04-17
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
PASZKO Weronika
2003-01-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PECIAK Magdalena
1995-03-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
PEŁKA Patrycja
2002-04-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PEMPU¦ Magdalena
2001-03-19
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PIASECKA Dagmara
2000-04-19
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PIETRASZEK Patrycja
1997-03-28
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PIŁAT Oliwia
2005-07-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PITAK Paulina
2002-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PIWIŃSKA Julia
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PLIZGA Daria
2001-05-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PŁAZIAK Sylwia
2002-03-05
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PNIACZEK Martyna
2002-07-19
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
PODLASEK Wiktoria
2000-01-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
PODLIPNIAK Weronika
2007-10-03
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
PODSIADŁA Karolina
2000-07-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
POKORA Elżbieta
1999-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
POKORNY Joanna
1999-01-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
POLITYŃSKA Kinga
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
POPARDOWSKA Zuzanna
2002-06-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
POTERAJ Zuzanna
2003-10-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
POWĘSKA Dagmara
1998-01-02
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
PRAŻMO Oliwia
2001-02-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
PROKOPSKA Magdalena
1998-05-29
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
PRZYTUŁA Paulina
1997-12-28
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
PUZIO Agata
2005-03-01
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
PYRCZ Dominika
2000-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
RACHEL Patrycja
2001-09-23
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
RAGAN Barbara
1995-12-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
RA¦ Magdalena
2006-06-07
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
REPA Kamila
1999-11-23
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
RODZEŃ Roksana
2004-04-13
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
ROGULSKA Maria
2003-10-07
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
ROLLE Wiktoria
2000-01-01
GP Radomy¶l Wielki
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
ROLSKA Barbara
2001-11-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
RÓŻAŃSKA Zuzanna
2001-01-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
RY¦ Weronika
2000-07-04
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SACHMERDA Wiktoria
2003-02-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SAJNA Kinga
2002-05-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SAPIŃSKA Weronika
2000-09-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SAWECKA Alicja
2001-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
SEREMET Łucja
2002-11-25
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
SEROKA Anna
1996-10-10
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
SIBIGA Urszula
2003-01-21
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
SICZEK Klaudia
2002-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
SIDELNIK Julia
2000-04-06
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
SIEPAK Aleksandra
1998-01-07
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SIERANT Wiktoria
2000-01-01
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SIKORSKA Sandra
2000-05-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SIUCIAK Dominika
2000-06-08
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SKIBA Dorota
1993-04-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SKRZYSZOWSKA Pia
2001-04-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SŁY¦ Magdalena
2000-08-08
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SMUTEK Larysa
2000-07-09
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
SMUTEK Magdalena
2004-06-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
SOBCZYSZYN Maja
2003-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
SOFIŃSKA Karina
2000-08-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
SOWIAK Katarzyna
2001-04-07
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
SPRYSAK Izabela
2005-05-06
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
STANUCH Dominika
2001-04-21
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
STAŃCZYK Julia
2000-03-31
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
STASIAK Anna
1999-03-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
STASZCZUK Kinga
2003-02-05
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
STEC Izabela
2000-01-01
GP Radomy¶l Wielki
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
STEC Patrycja
2002-06-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
STÓJ Urszula
2001-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
STRUZIK Alicja
2001-06-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
STRUZIK Katarzyna
2003-09-16
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
STRZELEC Małgorzata
2006-03-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
STRZELEC Martyna
2003-02-04
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
STYPUŁKOWSKA Agata
1997-05-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SUCHECKA Kornelia
1998-01-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SUSZCZYŃSKA Karolina
2007-04-02
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SUSZYŃSKA Dominika
1998-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SZAFRAN Gabriela
1999-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SZAŁAŃSKA Anna
2002-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SZCZĘCH Beata
1999-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SZCZĘSNA Aleksandra
2001-02-26
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SZELEST Wiktoria
2002-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SZETELA Zuzanna
2001-07-15
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SZEWCZUK Patrycja
1999-08-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SZPOCZEK Magdalena
2001-10-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
SZPOJNAROWICZ Kinga
2002-06-25
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
SZTACHAŃSKA Zuzanna
2001-12-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
SZUBA Beata
2002-03-09
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
SZULAK Aleksandra
2003-03-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
SZULC Martyna
2002-02-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
SZUMILAS Klaudia
2002-11-05
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
SZYDŁOWSKA Dominika
2002-03-09
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
SZYDŁOWSKA Jagoda
2000-01-04
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
SZYKULSKA Renata
1974-08-17
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
SZYMAŃSKA Dominika
2002-05-14
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
SZYMAŃSKA Paulina
2002-05-15
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
SZYMASZEK Wiktoria
2007-01-25
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
¦LUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
¦LUSARCZYK Oliwia
2003-06-26
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
¦WIˇTEK Anna
2000-01-01
GP Radomy¶l Wielki
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
TARAŃ Kinga
1995-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
TARNOWSKA Aleksandra
2003-01-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
TATARCZUCH Ja¶mina
2004-02-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
TERLIKOWSKA Julia
2004-08-31
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
TĘCZA Ewelina
2002-09-10
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
TOMES Martyna
2001-11-11
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
TOMUSIAK Izabela
2000-05-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
TROJANOWICZ Gabriela
2000-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
ULIASZ Jolanta
2001-01-25
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WABIA Tatiana
2001-02-06
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
WADAS Aleksandra
2003-01-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
WˇSIK Katarzyna
2002-02-17
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
WĘGLOWSKA Julia
2002-04-19
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
WIECHEĆ Klaudia
2002-10-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
WIELGOSZ Magdalena
2000-12-11
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
WIELIŃSKA Natalia
2001-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
WIERZCHOŁOWSKA Aleksandra
2002-05-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WILK Karolina
1998-02-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WILK Maria
2004-09-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WI¦NIEWSKA Katarzyna
2000-10-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WI¦NIEWSKA Maja
2002-09-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WITKOWSKA Karolina
2004-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WITKOWSKA Kinga
2001-01-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WITKOWSKA Natalia
1998-06-03
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WOJDYŁA Izabela
1996-02-19
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WOJTANOWSKA Martyna
2000-11-17
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WOJTUNIK Klaudia
1999-05-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WOLAŃSKA Nadia
2004-08-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WOLSKA Natalia
1991-07-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WOŁOSZYN Małgorzata
2000-10-20
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WOTA Gaja
1998-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WO¬NIAK Julia
2001-09-10
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WO¬NIAK Julia
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WÓJTOWICZ Paula
2002-03-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WRÓBEL Zuzanna
2003-07-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WYSZCZELSKA Ewelina
1995-04-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
WYWROT Natalia
2003-06-16
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
ZACHURA Magdalena
2000-07-21
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
ZAGÓRSKA Martyna
2000-01-01
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
ZAKRZEWSKA Adrianna
2002-01-29
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ZAPART Julia
2002-01-01
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
ZAREWICZ Gabriela
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ZARĘBA Eliza
2002-01-07
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ZAWADZKA Gabriela
1994-03-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ZAWADZKA Natalia
2002-05-29
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ZˇBEK Aleksandra
2000-01-03
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ZˇBIK Anita
2000-09-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ZDEB Jolanta
2000-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
ZIELIŃSKA Paulina
2000-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ZIĘBA Dominika
1997-05-06
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ZIMOŃ Daria
1999-07-10
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
ZWOLIŃSKA Judyta
2002-08-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
ZYCH Julia
2002-04-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
ŻAK Justyna
2001-06-05
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ŻAK Justyna anna
2000-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ŻELAZKO Kamila
2005-12-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
ŻYŁA Karolina
2003-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ŻYWCZYK Natalia
2003-07-06
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik