PRUŚ Patrycja
1999-03-15
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 1997-09-09 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
2 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
3 BEKUS Julia 2004-01-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
4 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
6 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
7 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
8 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
10 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
11 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
12 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
13 CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 LKS Stal Mielec PDK
14 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
15 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
17 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
19 GARBAT Klaudia 2006-08-15 KKL Kielce SWK
20 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
21 GOZDEK Joanna 2000-05-22 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
22 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
23 JABŁOŃSKA Marlena 1999-11-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
24 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
25 JASIEŃCZUK Małgorzata 2002-01-17 KKL Kielce SWK
26 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
27 JĘDZURA Agata 2000-02-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
28 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
30 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
31 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
32 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
33 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 BKL Bełchatów LDZ
35 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
36 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 KOWALSKA Daria 1999-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
38 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
39 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
40 KWIECIEŃ Natalia 1999-08-05 LKB Rudnik SWK
41 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
42 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 GKS Piast Gliwice SLK
43 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
44 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
45 ŁOSICKA Agnieszka 1999-08-11 KKL Kielce SWK
46 ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 KS Komunalni Sanok PDK
47 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
48 MICHAŚ Karolina 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
50 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
52 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
53 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
54 PAŃCZYK Ewa 1999-07-16 SSR Olimp Strawczyn SWK
55 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
56 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
57 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
59 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
61 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 ROESLER Klaudia 2003-03-19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
63 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 SADOWA Alicja 2003-04-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
65 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
66 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
67 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
68 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
69 STEC Julia 2000-06-02 MOSM Tychy SLK
70 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
71 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
72 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
73 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
74 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
75 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
76 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
77 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
78 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
79 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
80 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
81 WARULIK Marcelina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
82 WĄSOWICZ Alicja 2002-03-27 MCKiS Jaworzno SLK
83 WILK Maria 2004-09-22 KS Komunalni Sanok PDK
84 WŁODARCZYK Agata 1999-03-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
85 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
86 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
88 WRÓBLEWSKA Magdalena 1999-11-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
89 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
90 ZAWADZKA Aleksandra 2004-10-01 STS Skarżysko-Kamienna SWK
91 ZĄBIK Anita 2000-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
93 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
94 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
95 ŻURAW Iza 2000-01-01 Gimnazjum Chobrzany SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27908396720886sekund