ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
4 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
5 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
6 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
7 ATRAS Rafał 1999-01-01 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
8 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
9 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
11 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
12 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
13 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
16 BEŚKA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
17 BOGUSKI Kamil 2000-03-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
18 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
19 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
20 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
21 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
22 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
23 BUJNIUK Andrzej 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
24 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
25 BUŃKOWSKI Adam 1996-11-12 MKS Juvenia Białystok POD
26 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
27 CERANOWICZ Filip 1993-08-06 niest. Warszawa MAZ
28 CHAMSKI Kamil 1996-07-07 MKS Sambor Tczew POM
29 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
30 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
32 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
33 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
34 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
35 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
36 CHOROSZEWSKI Jakub 1995-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
37 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
38 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
40 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
41 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 KS Orzeł Warszawa MAZ
44 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
45 CZYŻEWSKI Patryk 2000-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
46 DALECKI Kordian 2000-11-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
47 DANIŁO Dawid 1999-03-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
48 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
50 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
51 DERESZKIEWICZ Łukasz 1993-06-16 MKS Juvenia Białystok POD
52 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 DUBIELA Mikołaj 2001-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 DUBIS Seweryn 1998-04-27 KKB MOSiR Krosno PDK
55 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
56 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
57 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
58 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
59 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
60 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
61 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
62 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
63 FOCH Jakub 1998-02-11 MKS MOS Wrocław DOL
64 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
65 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
66 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
68 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
69 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
70 GODLEWSKI Tomasz 1997-08-21 LUKS Atletic Białystok POD
71 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
72 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
74 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
77 GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
78 GRZESKOWIAK Rafał 2000-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
79 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
80 HUSAREK Piotr 2001-01-01 IKS Siedlce MAZ
81 JABŁONOWSKI Mateusz 1999-05-21 MUKS Płock MAZ
82 JANIKULA Filip 2000-02-10 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
83 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
84 JAROSZEWSKI Krystian 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
85 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
86 JERZAKOWSKI Mikołaj 1999-12-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
87 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
88 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
89 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
90 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
91 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
92 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
93 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
94 KANCLERZ Adrian 2000-12-13 MKS Pułtusk MAZ
95 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
98 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
99 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
100 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
101 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
102 KAŹMIERCZAK Damian 2000-02-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
103 KĘSICKI Maciej 1994-02-16 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
104 KIEŁCZEWSKI Kamil 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
105 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
106 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
107 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 KOŁTUN Jakub 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
109 KOMAR Kacper 2000-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 KONOPIŃSKI Michał 1999-09-19 KS Orzeł Warszawa MAZ
111 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
112 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
113 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
114 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
115 KOWALCZUK FIJAŁKOWSKI Kamil 1997-05-16 LUKS Atletic Białystok POD
116 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
117 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 KRAWCZUK Kacper 2000-06-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
119 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
120 KRÓL Przemysław 2000-06-10 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
121 KRYSZTOFIAK Bartłomiej 1999-03-15 BKS Bydgoszcz KPO
122 KUBACKI Wojciech 1999-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
123 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
124 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
125 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
126 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
127 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
128 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
129 KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
130 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
131 KUZAWA Daniel 1998-04-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
133 KYSIAK Adam 2001-01-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
134 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 LADA Damian 1998-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
136 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
137 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
138 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
139 LEPIARZ Paweł 1998-06-04 AZS UMCS Lublin LBE
140 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
141 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
142 LEWANDOWSKI Michał 1988-08-28 SKLA Sopot POM
143 LEWANDOWSKI Patryk 2000-05-29 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
144 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
145 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
146 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
147 LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 KS Agros Zamość LBE
148 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
149 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
150 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
151 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
152 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
153 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WMZ
155 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
156 MACKIEWICZ Damian 1999-05-22 UKS Ogar Orchówek LBE
157 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
158 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
159 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
160 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
161 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
162 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
163 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
164 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
165 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
166 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
167 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
168 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
169 MARGIEWICZ Franciszek 2000-01-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
170 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
171 MARKIEWICZ Marcin 2000-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
173 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
174 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
175 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
176 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 SKS Feniks Siedlce MAZ
177 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 MMKS Gdańsk POM
178 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
179 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
180 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
181 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
182 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
183 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
184 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
185 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
186 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
187 MŁYŃSKI Krzysztof 1997-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
188 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
189 MURAWSKI Dariusz 1969-06-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
190 NIEBRZYDOWSKI Adam 1998-07-16 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
191 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
192 NIEDBAŁA Piotr 1997-01-01 ZSO Łomża POD
193 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
194 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
196 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
197 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
198 OKNIŃSKI Hubert 2000-09-25 IKS Siedlce MAZ
199 OLIWKOWSKI Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka KPO
200 OLSZEWSKI Kacper 1999-09-20 KS Łomżanie Łomża POD
201 OLSZEWSKI Marek 1969-03-22 niest. Olsztyn WMZ
202 ONISK Bartłomiej 1999-07-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
203 ORLIKOWSKI Jakub 2000-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
204 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
205 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
206 PAJĄK Patryk 2000-02-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
207 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
208 PASZKOWSKI Miłosz 1999-08-15 UKS-MOS Opole OPL
209 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 MKS Sambor Tczew POM
210 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
211 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
213 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
214 PIKORA Marcin 1999-02-05 MKS Pułtusk MAZ
215 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
216 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
217 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 OKS Skra Warszawa MAZ
218 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
219 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
220 POLASIK Artur 1995-05-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
221 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
222 POPŁAWSKI Jan 2001-03-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
223 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
224 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
225 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
226 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
227 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
228 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
229 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
230 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
231 ROLEK Jakub 2001-05-26 MUKS Kadet Rawicz WLP
232 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
233 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
234 ROZIŃSKI Maciej 1999-07-17 MKS Sambor Tczew POM
235 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
236 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
237 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
238 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
239 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
240 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
241 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
242 SAWICKI Hubert 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
243 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
244 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
245 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
246 SKULMOWSKI Norman 1999-07-18 MKL Toruń KPO
247 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
248 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
249 SMUS Artur 1999-04-19 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
250 SOBORA Łukasz 1978-11-23 RKS Skra Warszawa MAZ
251 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
252 SPIECK Robert 1999-01-29 MMKS Gdańsk POM
253 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
254 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
255 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
256 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
257 STASAK Bartłomiej 1999-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
258 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
259 STĘPKA Dawid 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
260 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
261 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
262 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
263 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
264 SUSOŁ Przemysław 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
265 SYSIK Michał 1994-03-11 IKS Siedlce MAZ
266 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
267 SZAFRAN Albert 1999-05-25 MKS Agros Chełm LBE
268 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
269 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
270 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
271 SZLAGA Tomasz 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
272 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
273 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
274 SZWAGIERCZAK Maciej 1999-04-04 TS AKS Chorzów SLK
275 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
276 SZYMCZAK Hubert 1999-05-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
277 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
278 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
279 TARKA Sebastian 2000-03-18 MLKL Płock MAZ
280 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
281 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
282 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
283 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
284 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
285 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
286 UKLEJA Dawid 2000-07-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
287 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
288 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
289 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
290 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
291 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
292 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
294 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
295 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
296 WIŚNIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
297 WIŚNIEWSKI Gracjan 1999-06-15 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
298 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
299 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
300 WOŹNY Jakub 2000-03-24 RLTL ZTE Radom MAZ
301 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
302 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
303 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
304 WÓJTOWICZ Patryk 1999-01-19 KS Agros Zamość LBE
305 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
306 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1999-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
307 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
308 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
309 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
310 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
311 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
312 ZUJKO Dawid 1996-11-20 LUKS Atletic Białystok POD
313 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
314 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
315 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52028203010559sekund