CIOŁKO Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Joanna 1997-09-23 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
4 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BĄK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
7 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
8 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
9 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
10 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
11 BRUCH Patrycja 1997-03-02 MKS Gniezno WLP
12 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
13 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
14 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
15 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
16 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
17 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
18 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
19 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
21 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
22 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
24 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
25 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
26 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
28 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
29 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
31 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
32 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
33 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
34 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
35 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
36 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
37 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
39 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
40 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
41 IWANIUK Martyna 1998-01-24 KS Podlasie Białystok POD
42 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
43 JADAŚ Joanna 1998-02-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
44 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
45 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
46 JÓŹWIK Agata 1998-06-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
47 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
48 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
49 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
50 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
51 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
52 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
53 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
54 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
55 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
57 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
58 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
59 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
60 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
61 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
62 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
63 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
64 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
65 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
66 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
67 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
68 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
69 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
70 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
71 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
72 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
73 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
74 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
75 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
76 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
77 MAŃKOWSKA Agata 1999-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
79 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
82 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
83 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
84 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
85 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
86 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
87 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
88 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
89 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
90 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
91 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
92 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
93 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
94 NOWASZEWSKA Gabriela 2000-12-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
95 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
96 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
97 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
98 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
99 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
100 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 PAZIK Kinga 1997-03-15 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
102 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
103 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
104 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
105 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
106 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
107 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
108 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
109 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
110 PODLEWSKA Natalia 2000-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
111 POHL Paula 1997-09-21 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
112 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
113 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
114 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
115 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
118 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
119 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
120 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
121 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
122 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
123 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
124 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
125 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
126 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
127 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
128 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
129 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
130 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
131 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
132 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
133 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
135 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
136 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
137 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
138 SZYMONIK Sylwia 2000-09-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
140 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
141 ŚNIETKA Dorota 1999-02-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
142 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
143 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
144 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
145 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WMZ
146 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
147 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
149 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
150 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
151 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
152 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
153 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
154 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
155 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
156 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
157 WERESZCZYŃSKA Agata 1999-03-10 MKS Mechanik Włodawa LBE
158 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
159 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
160 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
161 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
162 WOŁOWICZ Weronika 1999-01-15 UKS Achilles Leszno WLP
163 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
164 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
165 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
166 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
167 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14881706237793sekund