BARTOSZEWICZ Filip
2000-04-13
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ARTEMIUK Piotr 1998-01-28 KS Podlasie Białystok POD
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BAŁUT Bartłomiej 2000-03-13 LKS Sprinter Siemiatycze POD
5 BARTULEWICZ Kamil 1998-05-02 KS Podlasie Białystok POD
6 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BIAŁEK Piotr 1999-08-26 KS Agros Zamość LBE
8 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
9 BOCHENKO Przemysław 1999-03-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
10 BOŁDYSZ Mariusz 1999-01-02 KS Polonia Pasłęk WMZ
11 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
12 BOROWSKI Jan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 BORUCH Mateusz 1997-05-19 OKLA Ostrołęka MAZ
14 BORYS Mateusz 1998-01-01 ZSM Białystok POD
15 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
16 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 CIASTOCH Jakub 1999-12-20 KS Agros Zamość LBE
19 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
20 CYWIŃSKI Marcin 1998-04-16 KS Podlasie Białystok POD
21 CZARNOWSKI Piotr 1998-04-26 KS Podlasie Białystok POD
22 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 DĘBKOWSKI Jakub 1999-01-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
26 DWORAKOWSKI Bartłomiej 1998-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
28 EWKOWSKI Rafał 1997-04-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
29 FALKOWSKI Damian 2000-01-03 KS Podlasie Białystok POD
30 FILIM Michał 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
31 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 GIL Marcin 1997-05-21 KS Podlasie Białystok POD
33 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
34 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 GROM Wojciech 1999-12-31 KS Podlasie Białystok POD
36 GRYZIO Jakub 1999-12-06 AZS UMCS Lublin LBE
37 GUDEL Mateusz 1999-09-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
38 GUTOWSKI Radosław 1998-01-16 KS Podlasie Białystok POD
39 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
40 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
41 HALICKI Zbigniew 1998-01-14 ZS Suchowola POD
42 JAROSZEWICZ Błażej 1998-03-03 KS Podlasie Białystok POD
43 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
45 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
47 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
48 KARPOWICZ Arkadiusz 2000-07-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
49 KARPOWICZ Krystian 1997-06-07 KS Podlasie Białystok POD
50 KLIMOWICZ Mateusz 1999-02-11 KS Podlasie Białystok POD
51 KOCHANOWSKI Błażej 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
52 KOLENDO Maciej 1997-01-08 KS Podlasie Białystok POD
53 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 KOPIEL Jakub Aleksander 1999-01-29 KS Agros Zamość LBE
55 KORONIECKI Krzysztof 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KORONKIEWICZ Karol 1999-01-01 PG Białobrzegi POD
57 KORZUN Michał 1996-11-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
58 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 KOZAKIEWICZ Michał 1997-09-15 KS Podlasie Białystok POD
60 KROPIEWNICKI Łukasz 1999-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
61 KROPIWNICKI Paweł 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
63 KRZYWOSZ Dawid 1997-06-15 KS Podlasie Białystok POD
64 KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-28 KS Podlasie Białystok POD
65 KULESZA Maciej 1999-01-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
67 LENGIEWICZ Mateusz 1998-03-15 KS Podlasie Białystok POD
68 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
69 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
70 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
71 ŁAPIŃSKI Mateusz 1998-01-04 KS Podlasie Białystok POD
72 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
73 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 MAC Bartosz 2003-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
75 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
76 MAŁANOWSKI Wojciech 1997-01-01 TL Białowieża POD
77 MARGIEWICZ Franciszek 2000-01-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
78 MARTYCHOWIEC Maksymilian 1999-01-21 MKS Start Lublin LBE
79 MARTYNOWICZ Paweł 1999-01-01 PG Zabłudów POD
80 MAZUR Michał 1999-06-25 WKS Wawel Kraków MLP
81 MICUN Michał 1999-01-01 PG Czarna Białostocka POD
82 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 MIERZEJEWSKI Mateusz 1998-02-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 MILEWSKI Marcin 1999-05-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
86 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
87 NALEWAJKO Hubert 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
88 NIEBRZYDOWSKI Michał 1998-01-01 II LO Łomża POD
89 NIESTERCZUK Mateusz 1999-01-01 PG S 29 Białystok POD
90 NOWICKI Adrian 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
91 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 ORZECHOWSKI Marcin 1999-07-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
95 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
97 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
98 PIETRYNKO Rafał 1999-01-20 KS Agros Zamość LBE
99 POLECH Piotr 1998-01-01 ZSM Białystok POD
100 POPIOŁEK Jacek 1998-12-29 KS Podlasie Białystok POD
101 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
102 POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 RLTL ZTE Radom MAZ
103 PÓŁTORAK Dominik 1999-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
104 PRYMAKA Piotr 1998-01-01 ZSM Białystok POD
105 PUCIŁOWSKI Marcin 1999-01-01 PG Lipsk POD
106 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
107 RUTKOWSKI Dariusz 2000-01-01 PG Grabowo POD
108 RYTEL Dawid 1998-05-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 SAKOWSKI Jakub 1998-07-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 SAKOWSKI Jakub 1995-01-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 SASINOWSKI Kacper 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
112 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
113 SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
114 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
115 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
116 STRZESZEWSKI Mateusz 1997-11-13 KS Podlasie Białystok POD
117 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 SURMACZ Aleksander 1999-01-01 KS Agros Zamość LBE
119 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
120 SZCZĘSNY Adrian 1997-10-26 MKS Syrena Warszawa MAZ
121 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
122 SZCZĘSNY Szymon 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
123 SZKODA Michał 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
124 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 SZMYGA Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
126 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
127 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
128 SZWACZYK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
129 SZYMAŃSKI Tomasz 1999-07-07 PG 9 Łomża POD
130 ŚLIWOWSKI Damian 2000-01-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
133 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
134 TUREL Kacper 1997-04-13 UKS Czwórka Białystok POD
135 TURKOWSKI Rafał 1997-01-01 ZSOiP Wysokie Mazowieckie POD
136 TUZ Damian 1997-07-25 KS Agros Zamość LBE
137 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
138 TYSZKA Mateusz 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
139 WALUK Jakub 1998-07-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
140 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
141 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
142 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
143 WILCZYŃSKI Dominik 1998-02-08 LUKS Atletic Białystok POD
144 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
145 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
146 WRÓBLEWSKI Dawid 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
147 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
148 WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
150 ZDRODOWSKI Mateusz 2000-08-04 UKS Liceum sportowe Łomża POD
151 ZIELIŃSKI Dawid 1997-01-01 ZS CKR Suwałki POD
152 ŻERAŃSKI Karol 1998-09-06 OKLA Ostrołęka MAZ
153 ŻUKOWICKI Mateusz 1996-02-20 KS Podlasie Białystok POD
154 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
155 ŻUKOWSKI Mateusz 1997-09-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11009097099304sekund