MROCZEK Adam
1999-12-21
AZS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Jakub
2000-09-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKI Kacper
1998-01-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANISZEWSKI Kamil
1998-07-20
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAĆMAGA Dominik
1994-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BALCEREK Adam
1998-01-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTNICKI Tomasz
2000-02-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIEGALESKI Adrian
1998-04-27
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BLACHA Łukasz
1997-02-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BŁASZCZYK Mateusz
1994-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOROWIK Dawid
2001-02-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOROWSKI Miłosz
1994-01-22
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRYL Michał
1997-10-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRZEZIŃSKI Dawid
1999-06-17
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRZOST Piotr
1998-03-20
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUCH Natan
1995-11-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUCHERT Filip
1998-08-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CEGIELSKI Tomasz
1998-05-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CEMBALA Michał
1989-01-31
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CENTKA Jakub
1998-10-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHMIEL Paweł
1997-08-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHMURA Piotr
1998-08-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHOJNACKI Krzysztof
1995-04-08
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHSZUSZCZ Adam
1999-03-15
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CIERPLIKOWSKI Bartosz
1998-06-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DADOS Denis
1998-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DANCEWICZ Daniel
1998-11-15
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DĄBROWSKI Patryk
1997-09-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DĄBROWSKI Paweł
1998-08-27
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DELIDA Mateusz
1999-06-09
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOBROWOLSKI Bartłomiej
2002-06-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DUBIS Seweryn
1998-04-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DUDZIAK Piotr
2000-04-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DZIDA Paweł
1999-04-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FIEDEŃ Natan
1998-06-02
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GAJEWSKI Karol
1999-08-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GĄBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GIBAS Marcin
1999-06-20
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GIBASZEK Aleksander
1998-12-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRABOWSKI Kacper
1993-09-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRABOWY Paweł
1999-04-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRECZKO Marcin
1999-01-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRZELCZAK Kacper
1999-01-13
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GWIAZDA Kacper
2000-03-24
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GWIAZDOŃ Paweł
1991-09-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HAMPEL Eryk
1997-12-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HANKE Szymon
2003-07-30
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HOŁUB Maciej
1998-01-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JABŁOŃSKI Kamil
1999-08-03
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JABŁOŃSKI Kasper
1998-07-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JABŁOŃSKI Michał
1998-02-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JABŁOŃSKI Oscar
1999-12-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JACEWICZ Błażej
1999-09-25
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JACHYRA Dawid
1999-03-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JAGUSZEWSKI Paweł
1997-09-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JAKUBCZYK Szymon
1999-11-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JAKUBOWIAK Kamil
1996-01-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JAKUBOWSKI Sebastian
1999-03-05
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JAKUBOWSKI Szymon
1997-03-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JANKOWSKI Mateusz
1995-09-20
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JANKOWSKI Tomasz
1999-07-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JARCZEWSKI Antoni
2002-01-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JAROSZ Jakub
1998-08-25
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JENDRZEJCZAK Damian
1998-01-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JERZAKOWSKI Mikołaj
1999-12-05
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JEWUŁA Mateusz
1998-07-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
JĘDRAS Dominik
1996-02-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
JONAK Kamil
1998-06-18
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
JUKUBOWIAK Mateusz
1998-04-12
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
JURCZYK Mariusz
1996-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
JUSZCZAK Tomasz
1997-12-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KACZMAREK Konrad
1998-06-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KAJETANEK Paweł
1994-06-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KALINA Michał
1999-09-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KANIA Karol
1998-02-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KARKOWSKI Bartłomiej
1999-01-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KAWALER Wojciech
1998-01-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KISZKA Tytus
2000-03-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KLIMEK Rafał
1999-07-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KNOP Juliusz
1998-02-05
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOGUT Andrzej
2001-01-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOPACZ Aleksander
2000-08-22
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOS Mirosław
2000-11-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOWALCZYK Piotr
1993-10-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KOWALSKI Piotr
1997-06-19
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KOZŁOWSKI Kacper
1986-12-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KREFT Szymon
2000-01-29
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KRÓLIKOWSKI Szymon
1999-09-03
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KRUPIŃSKI Patryk
1998-10-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KRZEWINA Jakub
1989-10-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KRZYSZCZAK Konrad
1999-12-21
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KSEPKA Jędrzej
2001-04-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KUBALA Kamil
1999-01-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KUBIAK Rafał
1995-04-12
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KULPECKI Filip
1999-04-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KUZAK Piotr
1997-04-13
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KUZIŃSKI Konrad
2003-11-01
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KWIATKOWSKI Krystian
1999-06-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KWIATKOWSKI Mateusz
1999-06-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
LAMPART Tomasz
1998-03-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
LEWALSKI Kacper
2003-05-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
LEWANDOWSKI Bartosz
1993-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
LEWANDOWSKI Jan
2002-08-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
LIPIŃSKI Sebastian
1998-02-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
LITWINEK Bartosz
1998-07-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
LOSY Bartosz
1999-09-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ŁAWRUSZKO Michał
1996-09-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MACIĄG Radosław
1999-12-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MACIESZA Jakub
1998-01-19
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MADEJSKI Dawid
1998-05-15
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MAJEWSKI Jacek
2000-04-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MAKOWSKI Michał
1986-04-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MAŁECKI Adrian
2002-01-21
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MAŁEK Mateusz
1999-06-18
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MARCINIAK Cezary
1999-08-24
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MARCZAK Konrad
1999-03-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MARCZEWSKI Jan
1999-08-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MARCZYK Andrzej
1991-08-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MARKOWSKI Wojciech
1999-09-22
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MĄKA Miłosz
1999-10-05
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MENCFEL Marcin
1996-05-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MITURA Szymon
1997-07-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MIZAK Szymon
1998-01-14
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MIZERSKI Jan
1999-10-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MNICH Robert
1998-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MROCZEK Kamil
1997-04-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MRULA Kacper
2001-01-28
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
NARLOCH Patryk
2000-08-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
NIEWIADOMSKI Michał
2000-10-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
NOWAK Ernest
1999-03-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
NOWAK Sebastian
1999-06-26
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
O A
1999-01-01
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
OLBORSKI Mateusz
1999-09-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
OLSZÓWKA Daniel
1995-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
OŚKO Krzysztof
1998-06-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PAJĄK Jakub
2001-01-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PAWŁOWSKI Patryk
1997-09-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PAŹDZIERZ Adam
2000-09-11
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PĘCZEK Piotr
2002-02-22
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PIĄTKOWSKI Marcin
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PIETRUSZKA Kuba
2001-07-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PIETRZAK Kacper
1999-01-08
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PIKURA Kamil
1999-02-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PIOTROWSKI Krzysztof
2000-03-28
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
POZORSKI Patryk
1999-02-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PRZERADZKI Kacper
2000-02-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
PRZYBOROWSKI Piotr
1999-10-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
RACZYŃSKI Kacper
2000-01-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
RADOMSKI Dawid
2002-04-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
RĄBKOWSKI Kacper
2002-01-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ROLKA Cezary
1995-08-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ROŻNOWSKI Bartosz
1989-09-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
RYCHCIK Marcin
1997-10-02
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SAFULAK Kamil
1998-07-21
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SALAMONOWICZ Wiktor
1999-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SALWA Mikołaj
1999-02-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SAPEK Szymon
1997-07-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SARR-MALINOWSKI Daniel
2000-05-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SAWICKI Marek
1996-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SEMPOŁOWICZ Szymon
1996-04-12
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SIERCHA Patryk
1998-07-03
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SIEROCKI Michał
1999-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SŁUPSKI Rafał
1994-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SMOLIŃSKI Jakub
1992-07-21
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SMOLNICKI Łukasz
1995-01-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SOBCZAK Miłosz
1999-12-03
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SOBIŃSKI Grzegorz
1987-12-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SOCHIERA Patryk
1998-06-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
STANEK Jakub
1998-05-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
STAROŃ Szymon
2000-02-23
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
STĘPIEŃ Mateusz
1999-03-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
STĘPIEŃ Mikołaj
1997-05-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
STĘPIEŃ Paweł
1999-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
STOLARSKI Jakub
2000-06-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
STOPA Artur
1999-09-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
STUPSKI Sebastian
1998-02-11
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SUWARA Wiktor
1996-07-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SYCH Tomasz
1997-04-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SZCZEPANIAK Mateusz
1996-05-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SZKOŁA Sebastian
1996-03-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SZTANDERSKI Kamil
1998-07-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SZYMAŃSKI Damian
2000-01-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SZYMAŃSKI Marek
1991-10-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ŚLĄZEK Michał
1995-09-29
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ŚNIADY Mateusz
1997-08-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ŚWIĄTKOWIAK Paweł
1999-05-19
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
TURAJ Mateusz
2002-02-18
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
UNGAR Grzegorz
1998-09-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WALICKI Antoni
1999-12-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WALUKIEWICZ Mikołaj
1998-02-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WASIAK Tomasz
1999-01-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WAŚCIŃSKI Przemysław
1995-03-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WEJMAN Maciej
1999-07-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WESELA Adrian
1998-11-15
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WICH Michał
1999-01-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WIESIOŁEK Kacper
1996-12-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WOŹNIAK Marceli
1998-04-03
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WOŹNIAK Szymon
1999-08-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WÓJCICKI Wiktor
2003-05-05
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WÓJCIK Maciej
1999-03-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WÓJCIK Mateusz
1998-08-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WRÓBEL Mateusz
2000-09-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WUJDA Konrad
1999-05-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ZABOLEWICZ Wiktor
2001-03-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ZAJMA Paweł
1999-08-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ZARZYŃSKI Filip
1998-02-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ZIĘBA Szymon
1996-09-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ZIMNY Tymoteusz
1998-03-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ŻABIŃSKI Alan
1997-05-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik