TROJAŃSKA Urszula
2000-05-30
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
2 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
3 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
4 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
7 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
10 BIELECKA Anna 1999-10-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
12 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
13 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
14 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
16 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
17 BOGUS Karolina 2000-12-29 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
18 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
19 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
21 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
22 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
23 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 MKS-MOS Katowice SLK
25 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
26 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
27 CZARNOWSKA Natalia 1999-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
28 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
29 CZERKA Anna 1992-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
30 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
31 DĄBRZALSKA Dominika 2000-02-08 MKL Szczecin ZPO
32 DEPUTAT Zuzanna 2000-05-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 DERLICH Anna 1998-04-29 LUKS Zabrzeg SLK
34 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
35 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
36 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
37 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
40 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
41 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
42 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
43 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
44 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
45 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
46 GĄSIOREK Justyna 2000-03-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
47 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
48 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 GÓRAK Sabina 1999-04-01 MLUKS Tarnów MLP
50 GREŃ Aleksandra 1996-01-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
51 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
52 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
54 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
55 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
56 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
57 JANDA Zofia 2007-01-19 UKS Kusy Bukowno MLP
58 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
59 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
60 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
61 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
62 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
63 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
64 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 KALATA Sabina 1999-08-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
66 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
67 KARAŚ Anna 2000-03-20 RLTL ZTE Radom MAZ
68 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
69 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
70 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
73 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
74 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
75 KLIMEK Monika 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
76 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
77 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
79 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
80 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
81 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
83 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
86 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
87 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
89 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
90 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
91 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
92 KRÓLAK Liliana 2001-12-08 AZS Łódź LDZ
93 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
94 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
95 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
96 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
97 KUDAS Aleksandra 2003-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
99 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
100 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
101 KUPCZAK Adrianna 1999-09-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
102 KUPCZAK Karolina 1996-07-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
103 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
104 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
105 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
107 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
108 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
109 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
110 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
111 LIPIŃSKA Anita 2000-06-26 RKS Łódź LDZ
112 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
113 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
114 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
115 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
116 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
117 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
118 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
119 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
120 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
121 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
122 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
123 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
125 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
127 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
128 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
129 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
130 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
132 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
133 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
134 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
136 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
137 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
138 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
139 PAJĄK Kinga 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
140 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
141 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
142 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
143 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
144 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
145 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
146 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
148 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
149 PRZYGODA Patrycja 1999-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
150 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
151 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
152 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
153 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
154 RĄCZKA Julia 2000-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
155 REKIEL Anna 1999-03-15 UKS-MOS Opole OPL
156 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
157 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
158 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
159 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
160 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
161 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
162 RYŚ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
164 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
165 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
166 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
167 SCHMIDT Martina 1997-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
168 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
169 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
170 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
171 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
172 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
173 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
174 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
175 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
176 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
177 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
178 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
179 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
180 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
181 SOLORZ Magdalena 1996-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
182 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
183 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
184 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
185 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
186 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
187 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
188 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
190 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
191 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
192 SZAFRANIEC Faustyna 2002-06-08 MOSiR Łaziska Górne SLK
193 SZARA Iwona 1999-10-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
194 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
195 SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
196 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
197 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
198 SZOT Natalia 1999-02-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
199 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
200 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
201 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
202 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
203 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
204 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
205 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
206 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
207 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
208 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
209 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
210 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
211 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
212 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
213 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
214 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
215 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
216 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
217 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
218 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
219 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
220 WOJTYŁA Marcelina 2000-08-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
221 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
222 WOŁCZYŃSKA Marta 1999-01-12 ZLKL Zielona Góra LBU
223 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
224 WOŚ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
225 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
226 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
227 WÓJS Marika 1999-04-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
228 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
229 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
230 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
231 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
232 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
233 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
234 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
235 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
236 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
237 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
238 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
239 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
240 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
241 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3230938911438sekund